https://www.aivd.nl/publi(...)erland_juni_2014.pdfquote:Op donderdag 15 januari 2015 23:14 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Hoe kom je aan die cijfers? Het is toch niet omdat een paar pubers wat rare dingen op Twitter zetten dat Nederland op het punt staat overgenomen te worden door "hun".
Of dynamiet.quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:17 schreef Specularium het volgende:
Buma weet niet of er lucht of zand in een moslim zit.
Kuch.quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:19 schreef Webschip het volgende:
Jinek doet dit onderwerp heel goed.
Verbied het en de hele linkse kerk gaat een shirt met I love Al Quaeda dragen...quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:19 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Mijn onderbuik zegt me dat het aanpakken van die sympathisanten alleen maar averechts werkt. Meestal zijn het gewoon rellende lafbekjes zoals voetbalhooligans. Beter kan men veel strikter optreden tegen de ronselaars en haatimams.
Natuurlijk is het een serieus probleem, maar je kunt het ook overdrijven. Stellen dat het terrorisme het grootste probleem van Nederland is, is goedkope stemmingmakerij.quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:15 schreef NotYou het volgende:
[..]
https://www.aivd.nl/publi(...)erland_juni_2014.pdf
Ik denk dat jij je sterk vergist. Of heb je de begripvolle geluiden in reactie op de aanslag op charlie hebdo gemist? In woorden wordt het afgekeurd maar vrijwel direct erna hebben ze wel geprovoceerd/het zelf uitgelokt/hadden ze het kunnen weten.quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:19 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Mijn onderbuik zegt me dat het aanpakken van die sympathisanten alleen maar averechts werkt. Meestal zijn het gewoon rellende lafbekjes zoals voetbalhooligans. Beter kan men veel strikter optreden tegen de ronselaars en haatimams.
Wie stelde dat dan?quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:20 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Natuurlijk is het een serieus probleem, maar je kunt het ook overdrijven. Stellen dat het terrorisme het grootste probleem van Nederland is, is goedkope stemmingmakerij.
Pssst ik heb stiekem het kebab recept gejat dus dat kunnen we gewoon nog eten straks hoor...quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:20 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Natuurlijk is het een serieus probleem, maar je kunt het ook overdrijven. Stellen dat het terrorisme het grootste probleem van Nederland is, is goedkope stemmingmakerij.
En door seksuele insinuaties de tegenstander op een verkeerd been zetten.quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:22 schreef luxerobots het volgende:
[..]
De enige manier hoe ze overwicht heeft, is door haar stem te verheffen.
Ik heb het allemaal gevolgd net als die gekkies in de schilderswijk toen maar ik kan me voorstellen dat zodra je ze gaat oppakken en vervolgen nog meer voedingsbodem geeft om te radicaliseren. Nu blijft het bij een beetje trollen en opruiende leuzen.quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:21 schreef NotYou het volgende:
[..]
Ik denk dat jij je sterk vergist. Of heb je de begripvolle geluiden in reactie op de aanslag op charlie hebdo gemist? In woorden wordt het afgekeurd maar vrijwel direct erna hebben ze wel geprovoceerd/het zelf uitgelokt/hadden ze het kunnen weten.
Het had mij wel leuk geleken als ze Merel naast Jinek hadden gezet, zegmaar het vrouwelijke P&W duo.quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:25 schreef Duikbril112 het volgende:
Ik vind dat je bij Jinek te veel kan zien dat ze het spannend vindt en te graag 'goed werk wil afleveren', 'steengoed zijn in haar vak', 'topvrouw willen zijn' of iets dergelijks. Ik mis de spontaniteit en onbevangenheid over het algemeen in haar manier van presenteren.
Echt goede presentatoren laten je totaal vergeten de presentator te beoordelen.
Merel wie?quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:26 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Het had mij wel leuk geleken als ze Merel naast Jinek hadden gezet, zegmaar het vrouwelijke P&W duo.
Vooral nu merk je, oa door wat ze aan cijfertjes van papier af zit te lezen, dat ze van tevoren al besloten heeft Buma onderuit te halen maar het lukt haar niet en daardoor krijgt het iets verbetens.quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:25 schreef Duikbril112 het volgende:
Ik vind dat je bij Jinek te veel kan zien dat ze het spannend vindt en te graag 'goed werk wil afleveren', 'goed zijn haar vak', 'topvrouw willen zijn' of iets dergelijks. Ik mis de spontaniteit en onbevangenheid over het algemeen in haar manier van presenteren.
Merel is echt te licht om zo'n show te dragen.quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:26 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Het had mij wel leuk geleken als ze Merel naast Jinek hadden gezet, zegmaar het vrouwelijke P&W duo.
Maar dat is dus niet zo. Als Jinek niet voldoet, voldoet Merel ook niet. Je moet gewoon mensen hebben met een degelijke journalistieke pedigree, en die hebben ze beiden niet.quote:
Juist ja... dat soort dingen.quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:27 schreef Scrutinizer het volgende:
Vooral nu merk je, oa door wat ze aan cijfertjes van papier af zit te lezen, dat ze van tevoren al besloten heeft Buma onderuit te halen maar het lukt haar niet en daardoor krijgt het iets verbetens.
Is het echt de hond van Jaspers, of een hond die door de productie bij BZV neergezet is.quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:34 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Yep, dit gaat helemaal nergens over. Gelukkig gaat het straks nog over de hont van Jaspers...
Een zelfde soort verhaal als dat mormel bij de WK-show dus...quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:35 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Is het echt de hond van Jaspers, of een hond die daar door de productie neergezet is.
Martin God is een prachtige man, ik hoor hem graag praten.quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:34 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Yep, dit gaat helemaal nergens over. Gelukkig gaat het straks nog over de hont van Jaspers...
Dankzij hem is Cuby nu eindelijk wel zindelijk.quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:36 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Martin God is een prachtige man, ik hoor hem graag praten.
Spelen met de balletjesquote:
quote:
Straks even kijken.quote:
Hij sloeg weer behoorlijk wartaal uit ja. Gelukkig geloofde hij er zelf wel in.quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:39 schreef Szura het volgende:
Heb ik nou het demasqué van Buma gemist? De man die fulmineert tegen de constructieve oppositie maar ondertussen net zoveel kabinetsplannen steunt.
Dit filmpje kijk ik met enige regelmaat terug, prachtig hoe hij Theo van Gogh helemaal ongemakkelijk maakt. Dat zie je niet vaak.quote:
Theo ontregelt Gaus ook. Waarom maakt Gaus een maaltijd voor Theo?quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:43 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Dit filmpje kijk ik met enige regelmaat terug, prachtig hoe hij Theo van Gogh helemaal ongemakkelijk maakt. Dat zie je niet vaak.
Ok, dat had ik net even 15 seconden te vroeg gepost -> Martin Gaus -> ik trek alles terug....quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:46 schreef Be-Smart het volgende:
@topictitel.
Ik vond die 8 weken heel lang in den beginne maar ik ben inmiddels om. Ze doet het veel leuker dan de in haar vorige talkshows en ze heeft ook niet van die uitgekauwde gasten als bij DWDD en RTLLAAT enz.
Jinek is een slangquote:Op donderdag 15 januari 2015 23:51 schreef tralalala het volgende:
Jinek is zo te zien wel een hondenvrouw ipv kattenvrouw, dat is een plus.
Dat zei ik toch!quote:Op donderdag 15 januari 2015 23:54 schreef Van_Poppel het volgende:
Stiekem was dat laatste RTL Boulevard item wel leuk
Voor Clairy Polak boog politiek Den Haag als een knipmes.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 15:55 schreef Morendo het volgende:
Ik denk sowieso niet dat vrouwen als gespreksleider veel toevoegen. Ja, misschien in de Oprah-setting of zo. Maar niet wanneer het aankomt op politiek of de actualiteit.
Waarom niet?quote:Op vrijdag 16 januari 2015 15:55 schreef Morendo het volgende:
Ik denk sowieso niet dat vrouwen als gespreksleider veel toevoegen. Ja, misschien in de Oprah-setting of zo. Maar niet wanneer het aankomt op politiek of de actualiteit.
quote:Op vrijdag 16 januari 2015 23:14 schreef Van_Poppel het volgende:
Met een vader als oorlogsmisdadiger kun je in dit land toch nog ver komen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |