Oh mijn god.quote:Op maandag 12 januari 2015 18:01 schreef FANN het volgende:
[..]
kan nooit veel ouder zijn.. het wicht zit alweer te gamen
[..]
Is ze van hem naar haar gegaan of van haar naar hem?quote:Op maandag 12 januari 2015 17:54 schreef FANN het volgende:
[..]
Zelden zo'n dom kortzichtig wicht als jou meegemaakt die zoveel aandacht kreeg.
Bah, zonde gestoord!![]()
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 12 januari 2015 18:01 schreef FANN het volgende:
[..]
kan nooit veel ouder zijn.. het wicht zit alweer te gamen
van haar naar hem denk ik, maar helaas vermoord...quote:Op maandag 12 januari 2015 18:03 schreef snakelady het volgende:
[..]
Is ze van hem naar haar gegaan of van haar naar hem?
Ik als biseksueel vind ze beide aantrekkelijk.
quote:Op maandag 12 januari 2015 18:04 schreef FANN het volgende:
[..]
van haar naar hem denk ik, maar helaas vermoord...
http://www.dandymagazine.(...)der-remembrance-day/
Dat is metadoioplastiek, ofwel het creeren van een (mini)penis (en scrotum). Dit is een transman, geen transvrouw.quote:Op maandag 12 januari 2015 17:41 schreef qwerty789 het volgende:
[..]
Dat noem ik vaginoplasty gone wrong. Als dat uberhaupt het geval is.
Zoals...?quote:Op maandag 12 januari 2015 18:08 schreef AhmedJaret het volgende:
omdat het tegen de natuur in gaat en er alleen maar nare dingen van komen
Wat voor nare dingen?quote:Op maandag 12 januari 2015 18:08 schreef AhmedJaret het volgende:
omdat het tegen de natuur in gaat en er alleen maar nare dingen van komen
Hij leeft nog hoorquote:Op maandag 12 januari 2015 18:04 schreef FANN het volgende:
[..]
van haar naar hem denk ik, maar helaas vermoord...
http://www.dandymagazine.(...)der-remembrance-day/
Nog afgezien van het feit dat er ook dieren zijn die van geslacht veranderen.quote:Op maandag 12 januari 2015 18:10 schreef snakelady het volgende:
[..]
Wat voor nare dingen?
En tegen de natuur? Jij bent vandaag ook in je nakie de bossen ingedoken om een everzwijn met je blote handen te doden om vervolgens rauw op te eten?
Ik dacht dat het een transvrouw wasquote:Op maandag 12 januari 2015 18:05 schreef wonderer het volgende:
[..]
Dat is metadoioplastiek, ofwel het creeren van een (mini)penis (en scrotum). Dit is een transman, geen transvrouw.
ah zover was ik nog niet gekomen ik zat hiernaar te kijken...quote:Op maandag 12 januari 2015 18:10 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Hij leeft nog hoor![]()
http://www.pozible.com/profile/27668
Die blogpost was alleen van hem, met zijn foto erboven.
Verkeerd gedacht.quote:Op maandag 12 januari 2015 18:11 schreef qwerty789 het volgende:
[..]
Ik dacht dat het een transvrouw was?
En dat we zo ver zijn geëvolueerd dat we deze mensen kunnen helpen.quote:Op maandag 12 januari 2015 18:10 schreef wonderer het volgende:
[..]
Nog afgezien van het feit dat er ook dieren zijn die van geslacht veranderen.
quote:Op maandag 12 januari 2015 18:10 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Hij leeft nog hoor![]()
http://www.pozible.com/profile/27668
Die blogpost was alleen van hem, met zijn foto erboven.
Kunstheupen, kunstknieën, pacemaker's etc. etc. maar dit mag nietquote:Op maandag 12 januari 2015 18:08 schreef AhmedJaret het volgende:
omdat het tegen de natuur in gaat en er alleen maar nare dingen van komen
gekke situaties waar je de onderbroek naar beneden haalt en schrikt van wat je ziet, niet weten of je nu een vader en moeder hebt of twee moeders, verwaarlozing van geslachtserkenning, mensen die denken dat ze meer rechten hebben omdat ze omgebowd zijn, mensen die omgebouwde mensen stempelen en nog veel meerquote:
Wat mij betreft mag het allemaal. We zijn allemaal indirect een product van het natuur. Kijk maar naar gebouwen allemaal gemaakt van mineralen, metalen en noem het maar op.quote:Op maandag 12 januari 2015 18:14 schreef FANN het volgende:
[..]
Kunstheupen, kunstknieën, pacemaker's etc. etc. maar dit mag niet
Dat is niet inherent aan transgenders.quote:Op maandag 12 januari 2015 18:16 schreef AhmedJaret het volgende:
[..]
gekke situaties waar je de onderbroek naar beneden haalt en schrikt van wat je ziet,
quote:Op maandag 12 januari 2015 18:17 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Dat is niet inherent aan transgenders.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |