Maar wat is nou waarheid?quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:04 schreef VromeBroeder het volgende:
[..]
Je hoeft mij niks over mohammed te vertellen, ik weet alles. Ik ben niet gelovig allereerst. Ten tweede vind ik die moorden niet prachtig.
Jij moet gewoon geen bullshit vertellen over geloof. Als je nou de waarheid vertelde had ik er geen problemen mee. Jij hebt echt niks beters te doen he? Sneu mannetje
Ik ben mezelf. En mezelf respecteert geloof. Ik kan er slecht tegen als mensen leugens vertellen over geloof. Zo ben ik gewoon. Leer er mee leven.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:09 schreef BloedendeVagina het volgende:
[..]
Maar wat is nou waarheid?
Je wilt de waarheid over jezelf niet eens onder ogen komen. Je noemt je VromeBroeder, maar bent niet gelovig? Toch weet je alles over Mohammed. Spingt meteen in de bres als er negatief over de Islam wordt gepraat en jankt dan als ware ie een moslim. Wat ben je nou eigenlijk? Jezelf, of dan toch een troll?
Zoek jij eens op wat IS, Jabat en anderen doen+-quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:09 schreef VromeBroeder het volgende:
[..]
Ik weet echt waar ik het over heb man geloof me maar. Zoek eens op wat Assad nou allemaal doet.
JM Le Pen tweette ook met "je ne suis pas charlie"...quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:06 schreef BloedendeVagina het volgende:
[..]
VromeBroeder.. is een beetje een islamgekkie geloof ik. Volgens mij heeft ie het niet zo op met mensen die zijn profeet niet aanhangen en dus niet zijn broeder zijn.
Kijk naar zn avatar. Die gast verheerlijkt deze daden dus echt volgens mijEng bekrompen mannetje. Brrrrrrrrrrr
We hadden het toch over al-qaida lieverd.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:11 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Zoek jij eens op wat IS, Jabat en anderen doen+-
JA HALLO HOEZO DENK JE DAT IK ZIEK BEN?!?!?!?!?quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:11 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Zoek jij eens op wat IS, Jabat en anderen doen+-
Vanwaar dan je avatar 'Je ne suis pas Charlie' ?quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:08 schreef VromeBroeder het volgende:
[..]
Beetje vreemd om te reageren op mij en dan iemand anders te quoten. Ik zei net dat ik ongelovig ben en de daden niet goedkeur. Jij bent echt een troll 100%
Kom op zeg, als het Westen gewoon meteen het Vrije Syrische Leger had gesteund, was radicalisme wellicht ook voorkomen........................quote:
Ja, de lulquote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:11 schreef meth1745 het volgende:
[..]
JM Le Pen tweette ook met "je ne suis pas charlie"...
Nope we hadden over Assad - Restquote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:11 schreef VromeBroeder het volgende:
[..]
We hadden het toch over al-qaida lieverd.
Die spoort idd niet.quote:
Je ziet een beetje scheelquote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:12 schreef Geralt het volgende:
[..]
JA HALLO HOEZO DENK JE DAT IK ZIEK BEN?!?!?!?!?
Over Syrie gesproken. Er gingen geruchten dat die vriendin van die neger van die supermarkt in Syrie zou zitten.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:13 schreef Frutsel het volgende:
Er is een reeks over Syrie... daar kunnen jullie terecht.
Laat het hier aub weer over Frankrijk gaan
Zeggen dat een geloof kindermisbruik en pedofilie goedkeurt noem jij lichte kritiek...? En als kotsen betekent leugens verspreiden dan kots je maar gewoon niet.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:12 schreef BloedendeVagina het volgende:
[..]
Vanwaar dan je avatar 'Je ne suis pas Charlie' ?
Nee, ik troll niet. Ik kots echt op religiegekkies die daar te duidelijk mee te koop lopen en niet tegen de lichtste vorm van kritiek kunnen.
Daar zat ze vorige week schijnbaar al, is niet bij de gijzeling geweest gisteren.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:14 schreef Geralt het volgende:
[..]
Over Syrie gesproken. Er gingen geruchten dat die vriendin van die neger van die supermarkt in Syrie zou zitten.
Hoe is zoiets mogelijk? Waarom werd vliegverkeer niet stilgelegd of op zn minst foto's die kant op.
Zo lust ik er nog wel een paar. Moslims hielden er toch niet van dat het westen zich met hun zaken bemoeide, zie Irak etc.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:12 schreef DeParo het volgende:
[..]
Kom op zeg, als het Westen gewoon meteen het Vrije Syrische Leger had gesteund, was radicalisme wellicht ook voorkomen........................
Niet in mijn naamquote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:12 schreef DeParo het volgende:
[..]
Kom op zeg, als het Westen gewoon meteen het Vrije Syrische Leger had gesteund, was radicalisme wellicht ook voorkomen........................
Dat klopt. Het verhaal dat ze uit de voordeur van de supermarkt kon ontglippen was ook te bizar voor woorden. En ik weet hoe graag de Fransen lunchen en zo. Maar toch.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:15 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Daar zat ze vorige week schijnbaar al, is niet bij de gijzeling geweest gisteren.
http://news.yahoo.com/par(...)lings-175022383.html;_ylt=AwrBJSC5g7FUJ1wARwrQtDMD
Er zijn nog maar weinig politici doodgeschoten door booslims. Om de een of andere reden vinden deze helden het dapperder om random ongewapende/beschermde mensen op straat aan te vallen.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:16 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nachtmerrie voor de veiligheidsdiensten.
Helaas een grotere succesratioquote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:18 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Er zijn nog maar weinig politici doodgeschoten door booslims. Om de een of andere reden vinden deze helden het dapperder om random ongewapende/beschermde mensen op straat aan te vallen.
twitter:stefandevries twitterde op zaterdag 10-01-2015 om 22:16:35BREAKING: shots heard at Gare du Nord #Paris reageer retweet
Vastquote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:19 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:stefandevries twitterde op zaterdag 10-01-2015 om 22:16:35BREAKING: shots heard at Gare du Nord #Paris reageer retweet
Wat het punt alleen maar onderstreept dat dat plaatje onzin is.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:15 schreef Morendo het volgende:
[..]
Zo lust ik er nog wel een paar. Moslims hielden er toch niet van dat het westen zich met hun zaken bemoeide, zie Irak etc.
En niks met dictators mag ik dan toch hopen zo.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:15 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Niet in mijn naam
Ik wil niks te maken hebben met die terroristen
En terechtquote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:19 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Alleen maar omdat burgers gedwongen zijn zichzelf niet te mogen beschermen.
In je eentje ben je kansloos. Om bij Charlie naar binnen te komen hebben ze ook een agent doodgeschoten. Zelfs al had daar 's werelds beste supercommando gestaan, dan had hij nog verloren.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:19 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Alleen maar omdat burgers gedwongen zijn zichzelf niet te mogen beschermen.
Jij vind het terecht dat mensen zichzelf niet mogen beschermen als de overheid weigert in te grijpen? Jij gunt ongewapende mensen de dood, liever dan hen de middelen te geven dat noodlot af te wenden?quote:
Ja nou, ik ben pro-Assad, of je het leuk vindt of nietquote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:21 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je ziet wat voor hellegat Zwitserland is inderdaad.
Verzin lekker watquote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:22 schreef RolandArthur het volgende:
[..]
Jij vind het terecht dat mensen zichzelf niet mogen beschermen als de overheid weigert in te grijpen? Jij gunt ongewapende mensen de dood, liever dan hen de middelen te geven dat noodlot af te wenden?
Flikker toch op, man. Wat een lariekoek.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:21 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
In je eentje ben je kansloos. Om bij Charlie naar binnen te komen hebben ze ook een agent doodgeschoten. Zelfs al had daar 's werelds beste supercommando gestaan, dan had hij nog verloren.
In je eentje niet. Als er meerdere bewapende burgers met enige ballen in hun broek waren geweest had het misschien anders afgelopen.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:21 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
In je eentje ben je kansloos. Om bij Charlie naar binnen te komen hebben ze ook een agent doodgeschoten. Zelfs al had daar 's werelds beste supercommando gestaan, dan had hij nog verloren.
Ik zie dat je niet meer op me hebt gereageerd. Mag ik dit een overwinning noemen?quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:22 schreef BloedendeVagina het volgende:
Mag ik het vreemd vinden dat er nog geen rellen zijn in de banlieu's eigenlijk? Had ik wel verwacht, nu de politie deze schatjes heeft doodgeschoten.
Niemand wil een beschermer hebben die een machinegeweer op iedere langslopende persoon richt helaas.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:23 schreef SuicideErrorist het volgende:
[..]
Flikker toch op, man. Wat een lariekoek.
[ afbeelding ]
Ho, ho: NWS / Aanslagen in Frankrijk #78quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:23 schreef VromeBroeder het volgende:
hij zei net dat ie zou sluiten na mijn post :/
De route en het afgezette gebied.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 22:16 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nachtmerrie voor de veiligheidsdiensten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |