Ze denken allemaal uniek en grappig te zijn, maar het is verre van dat inderdaad.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:52 schreef VMSDKR het volgende:
Zullen we even stoppen met die quasi-grappige nonnieuwsberichtjes? Als ze nu grappig waren oké, maar het niveau is echt om te janken.
Eindelijk iemand die het snapt.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:54 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het viel mij ook al op dat ze het op CNN hadden over wild om zich heen schietende terroristen, terwijl ze gericht hun slachtoffers kozen. Maar goed, vandaag hadden ze het over de good guys en de bad guys anders begrijpt hun publiek het niet.
Volgens een aanwezige bij de redactievergadering niet. Maar wat weet die ervan?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:54 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het viel mij ook al op dat ze het op CNN hadden over wild om zich heen schietende terroristen, terwijl ze gericht hun slachtoffers kozen.
Lopen elkaar allemaal in de weg joh.quote:
het is wat dat ze elkaar niet beschietenquote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:54 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Lopen elkaar allemaal in de weg joh.
Hoe kon die het navertellen dan?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:54 schreef Morendo het volgende:
[..]
Volgens een aanwezige bij de redactievergadering niet. Maar wat weet die ervan?
Kijken naar rtl4 en lopen al een jaar met i hate poetin shirts.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:55 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
Mensen die het verschil tussen gijzelnemers en gijzelaars niet snappen.
Heeft zich weten te verschuilen onder/achter een tafel/bureau. Toen de dader terugkwam later, kon ie niet meer rondlopen omdat het een kleine ruimte was, bezaaid met lijken :/ Zoiets heb ik begrepen.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:55 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hoe kon die het navertellen dan?
Zucht:quote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:57 schreef b4kl4p het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
V72506 Montpellier to Strasbourg emergency
http://www.bigbreakingnew(...)r-to-strasbourg.html
Door wat kan hij dan geraakt worden?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:57 schreef tralalala het volgende:
Die agent op 0:17 heeft het niet zo fijn.
Maar probeer je dat eens voor te stellen.. Je moet voor je werk je leven echt op het spel zetten. Helden.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:57 schreef tralalala het volgende:
Die agent op 0:17 heeft het niet zo fijn.
afgeketste kogelsquote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:58 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Door wat kan hij dan geraakt worden?
Ah, vliegtuigen, dat vakje hadden de terroristen nog niet af kunnen vinken natuurlijkquote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:57 schreef b4kl4p het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
V72506 Montpellier to Strasbourg emergency
http://www.bigbreakingnew(...)r-to-strasbourg.html
Het is ook niet onbelangrijk. Een metro-aanslag of zo is gericht tegen het hele volk, willekeurige mensen moeten boeten voor hun overheid. Wanneer er doelgerichter slachtoffers worden gemaakt, kun je met gedragsverandering de kans verkleinen dat je slachtoffer wordt. Toen Bush zei dat 9/11 een aanslag was op hun way of life had hij ongelijk, inmiddels gaat het terrorisme wel die kant op.quote:
Volgens mij zie je op 0:14 dat er 'per ongeluk' zo'n explosief tussen de agenten afgaat.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:58 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Door wat kan hij dan geraakt worden?
Wat was het probleem dan?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:57 schreef b4kl4p het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
V72506 Montpellier to Strasbourg emergency
http://www.bigbreakingnew(...)r-to-strasbourg.html
LOL.twitter:maiwandafghani twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 17:19:18'Gijzeling' joodse supermarkt is ten einde. Wie gelooft dat er daadwerkelijk een gijzeling was daar?#NOS #Parijs reageer retweet
Piloot was een beetje waus dus vloog de hele tijd rondjes.quote:
Is al veilig geland. Niks aan de hand.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:58 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ah, vliegtuigen, dat vakje hadden de terroristen nog niet af kunnen vinken natuurlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |