Darnquote:Op vrijdag 9 januari 2015 17:58 schreef Kingstown het volgende:
twitter:rConflictNews twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 17:56:58#France: New hostage situation in #Montpellier apparently during a robbery of a jewel store. Photo: @MBargain: http://t.co/vJXnQaYNGW reageer retweet
quote:Op vrijdag 9 januari 2015 17:59 schreef Patrice_Consigny het volgende:
twitter:Reuters twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 17:55:36BREAKING: At least four hostages at Kosher supermarket siege in eastern Paris dead: police source http://t.co/aFcQM9dTZ5 reageer retweet
Hadden ze maar niet boodschappen moeten doen in een joodse supermarkt hè? Er is een verschil tussen vrij zijn te kiezen waar je je boodschappen doet en nodeloos kwetsen/treiteren.quote:
Uh.. grappig.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:01 schreef NotYou het volgende:
[..]
Hadden ze maar niet boodschappen moeten doen in een joodse supermarkt hè? Er is een verschil tussen vrij zijn te kiezen waar je je boodschappen doet en nodeloos kwetsen/treiteren.
maakt niet uit man kan gebeurenquote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:01 schreef bombmannl het volgende:
O dacht dat ie t over die gijzelnemers had
Verschil tussen gijzelaars en gijzelnemers blijft lastig
er waren er 3 alle 3 doodquote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:01 schreef shmoopy het volgende:
Hoe kan een van die gijzelnemers nou ontsnapt zijn?
Of hoor ik nou dat ze toch dood is?
Die vrouw was volgens mij niet eens duidelijk of ze er ook was...quote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:01 schreef shmoopy het volgende:
Hoe kan een van die gijzelnemers nou ontsnapt zijn?
Of hoor ik nou dat ze toch dood is?
roze?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 18:01 schreef shmoopy het volgende:
Hoe kan een van die gijzelnemers nou ontsnapt zijn?
Of hoor ik nou dat ze toch dood is?
Er was een vierde, een vrouw.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |