FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Aanslagen in Parijs #60
Fylaxvrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
char-568x378.jpg


quote:
Wat weten we over de aanslag op Charlie Hebdo? Een overzicht

Op de burelen van het Franse satirische blad Charlie Hebdo is rond half twaalf een schietpartij losgebarsten. In elk geval hoofdredacteur Stéphane ‘Charb’ Charbonnier en de controversiële cartoonist Cabu kwamen daarbij om het leven. De daders, bewapend met Kalasjnikovs, zijn nog niet gepakt. Wat weten we nu?
Het parket van Parijs spreekt van zeker twaalf doden. Volgens persbureau Reuters zijn ten minste tien mensen gewond, van wie vijf ernstig.

De Franse politie is op zoek naar drie daders, schrijft persdienst ANP. Eerder werd gesproken van twee, maar volgens minister Cazeneuve van Binnenlandse Zaken zijn het er drie.

De daders, gemaskerd, zwart gekleed en bewapend met Kalasjnikovs, zouden tegen ooggetuigen hebben gezegd: “Zeg maar tegen de media dat we van Al-Qaeda Jemen zijn”, meldt 20 Minutes. Volgens de politie riepen ze verder: “Wij wreken de profeet”.

Volgens The Guardian zijn drie aanvallers in een ontsnappingswagen gesprongen, een vierde man zat achter het stuur. Hun auto, een zwarte Citroën, is teruggevonden in het centrum van Parijs. De daders zouden richting het noordoosten van Parijs zijn gevlucht.

De Franse krant Le Parisien spreekt van een goed voorbereide aanslag. De daders vielen binnen tijdens een redactievergadering, waardoor veel redacteuren en tekenaars van Charlie Hebdo (hier een kort profiel) in één ruimte waren. Ook zouden ze slachtoffers bij hun voornaam hebben genoemd.

Volgens Le Monde zijn in het plaatje rechts beelden van de vluchtende daders.526x297-u6L.jpg

Charlie Hebdo zou de laatste weken zijn beveiligd wegens nieuwe bedreigingen. Eerder kreeg de redactie bedreigingen nadat het blad controversiële columns en spotprenten over de profeet Mohammed publiceerde.

Cartooniste Corinne ‘Coco’ Rey van Charlie Hebdo zou de schutters onder bedreiging hebben binnengelaten. Volgens Rey spraken de daders perfect Frans en zeiden ze dat ze “van Al-Qaeda” waren. De schietpartij zou vijf minuten hebben geduurd.
1358802.jpeg
In de laatste (wrange) cartoon van hoofdredacteur Charb stond de tekst: “Nog steeds geen aanslagen in Frankrijk.” “Wacht eens! We hebben nog tot het eind van januari om onze beste wensen over te brengen.

In de Charlie Hebdo van vandaag, de laatste uitgave, stond een artikel over de Franse schrijver Michel Houellebecq. In zijn boek Soumission beschrijft hij het jaar 2022 onder een eerste islamitische president. De laatste tweet van het blad ging over IS-leider al-Baghdadi.
quote:
Charlie Hebdo, satirisch blad met heel wat vijanden

De aanslag op het redactiekantoor van het Franse satirische weekblad Charlie Hebdo in Parijs, waarbij vandaag doden vielen, staat niet op zichzelf. Het provocerende blad wordt al lang achtervolgd door processen en bedreigingen. Wat voor blad is Charlie Hebdo?

Het Franse satirische weekblad Charlie Hebdo publiceerde in 2012, midden in de golf van protest tegen de anti-islam film Innocence of Muslims, spotprenten van de profeet Mohammed. 'De beelden zullen degenen choqueren die gechoqueerd willen worden', liet hoofdredacteur Charb weten.

Op de cover van de editie van 19 september 2012 staat een moslim in een rolstoel afgebeeld die wordt voortgeduwd door een orthodoxe jood, met de titel Intouchables 2, verwijzend naar de film Intouchables, de Franse inzending voor de Oscars dat jaar.

Franse humor
Het blad staat in een lange Franse traditie. De wortels daarvan liggen bij maandblad Hara-Kiri, in 1960 opgericht door François Cavanna. Hara-Kiri kende God noch gebod, en liet zich ook aan politiek niets gelegen liggen. Na een lange reeks processen en verschijningsverboden legde het blad in 1985 het loodje. Intussen had Charlie Hebdo zich al warmgelopen. Het nam de rol van satirische voorpost moeiteloos over.

Franse humor valt uiteen in twee uitersten. Je hebt de zeer zorgvuldig uitgewerkte grap die is gebaseerd op gewone types die uit de rails lopen; filmmakers Jacques Tati en Louis de Funès beheersten de finesses daarvan. Dany Boon - van de film Bienvenue chez les ch'tis- is hun verre nazaat. Haaks daarop staat een inktzwarte variant, waarvoor niets heilig is. Dat is zeg maar de lijn Céline, Houellebecq en Hara-Kiri. Bij de presentatie van een boek over Hara-Kiri werd het een jaar geleden nog eens uitgelegd. 'Kun je lachen om een kind dat sterft', vroeg de een. 'Ja, maar het gaat beter als het er meer zijn', was het antwoord.

Humor buiten alle perken dus. Die lijn wordt in Charlie Hebdo voortgezet, even scherp, nietsontziend en bruut soms als in Hara-Kiri. Net als Hara-Kiri moet het blad zien rond te komen zonder advertenties - adverteerders denken dat je idioot bent, had Cavanna gedicteerd. Charlie Hebdo verkeert met zijn oplage van ongeveer 50 duizend exemplaren financieel dan ook doorgaans in de gevarenzone.

Blad van tekenaars
Maar er zijn ook verschillen. Anders dan Hara-Kiri, dat veel fotografie en collages bevatte, is Charlie Hebdo een blad van tekenaars. Zij maken er de dienst uit. Dat begint al met de naam: Charlie is een verwijzing naar Charlie Brown, het Amerikaanse stripfiguurtje dat wordt bewonderd door oprichters Wolinski en Cabu (Hebdo staat trouwens voor hebdomodaire - weekblad).

En Charlie Hebdo is een politiek blad. Het kiest positie op de linkerzijde, bestrijdt kerncentrales lang voordat het woord ecologie gemunt is en heeft een deskundige in de gelederen die extreem rechts met argusogen volgt. 'Maar we zijn vrijdenkers', vult Coma aan. 'Als links ons op de zenuwen werkt, tikken we ze net zo hard op de vingers.'

Met die dwarse stellingname maakt het blad heel wat vijanden. Al in 1993 wordt een editie met koning Boudewijn op de omslag in België verboden, het nummer van 19 september 2001 mag de Verenigde Staten niet in. Veruit de grootste klap komt op 8 februari 2006, als Charlie Hebdo de Deense Mohammed-cartoons afdrukt, en er zelf nog een paar aan toevoegt.

Processen
Een regen van processen daalt op de redactie neer, hoofdredacteur Philippe Val krijgt intensieve beveiliging. Het eind van het liedje is dat Charlie Hebdo door de rechter wordt vrijgesproken. 'Dan zie je wat onze rol is', zei destijds tekenaar en redactiechef Riss (de tekenaars van Charlie Hebdo hebben allemaal een geuzennaam). 'De andere Franse media durfden het niet aan de cartoons af te drukken. Ze hebben van onze houding iets opgestoken. Dit keer is de solidariteit daardoor groter.'

Blijft de vraag waarom een blad dat al zo lang achtervolgd wordt door processen en bedreigingen geen beveiliging in de arm neemt als het een Sharia Hebdo uitbrengt. 'Daar raak je de kern van Charlie Hebdo', zegt Coma. 'Als redactie deelden we de euforie rond de Arabische opstanden en waren we diep teleurgesteld door het vervolg. Toen zei iemand - ik weet niet eens meer wie - we maken een Sharia Hebdo. Nooit hebben we gedacht dat dit de reactie kon zijn.'

Molotovcocktail
De beveiliging van het kantoor van Charlie Hebdo is inmiddels opgevoerd. Vorig jaar moest de redactie van het blad op zoek naar een andere werkplek, nadat in november een molotovcocktail naar binnen werd gegooid. De redactielokalen brandden uit, computers en archieven gingen verloren. Dat allemaal omdat het weekblad een nummer aankondigde met Mohammed als gasthoofdredacteur en zich voor de gelegenheid omdoopte tot Sharia Hebdo.

'Wij gaan door waar anderen halt houden', zei tekenaar en redactiechef Riss. 'Als een soort verkenners zoeken we de grenzen op. Dat wij dat doen, maakt voor de andere media het speelveld groter; het voorkomt dat ze te voorzichtig worden. We tekenen niet alleen om te amuseren, maar ook om die vrijheid te bevechten.'

'We weten nu weer precies waarom we het blad maken', zei Riss, die er sinds de oprichting in 1992 werkt. Hij is opgeleid als jurist. Het opzoeken van de grenzen van de vrijheid van meningsuiting was voor hem een belangrijke reden om hier te gaan werken. 'We willen de mechanismen blootleggen die mensen dom kunnen houden. Dat kan religie zijn, maar ook media, politiek en economie. En daarbij nemen we inderdaad risico's.'
quote:
Charlie Hebdo zal volgende week gewoon verschijnen
Het door een terroristische aanslag getroffen weekblad Charlie Hebdo zal volgende week gewoon verschijnen.
Dat meldt een journalist van het Franse persbureau AFP, die zegt zich te baseren op een medewerker van Charlie Hebdo.

Eerder gaven enkele grote Franse mediabedrijven aan, de handen ineen te slaan om de toekomst van het weekblad veilig te stellen. Woensdag werden onder meer tien werknemers van het Franse satireblad doodgeschoten, tijdens een terroristische aanslag op de hoofdredactie van Charlie Hebdo.

Steun

Radio France, France Televisions (beiden onderdeel van de Franse publieke omroep) en de krant Le Monde hebben een gezamenlijke verklaring naar buiten gebracht, waarin de media aangeven het blad persoonlijke en materiële steun te verlenen.

Er werd in de verklaring niet in detail uitgelegd welke goederen er klaar zouden staan.

Het satirische weekblad Charlie Hebdo is oorspronkelijk opgericht in 1969. Het linkse blad ageert met behulp van spotprenten, humor, tirades, essays en nieuwsverhalen tegen extreemrechts, religies en de traditionele politiek
Linkjes
Twaalf doden door aanslag in Parijs
Moslims spreken zich massaal uit tegen terreur
Daders aanslag bekend
Gijzeling en schietpartij bij klopjacht Parijs
Liveblog NRC
Liveblog NOS
Liveblog Volkskrant
Wat is Charlie Hebdo?
Beelden van beschietingen (Klik niet als je maag gevoelig is)
Fotoreeks De Morgen
Fotoreeks NRC
(Extra) uitzendingen NOS gemist?

Voor de complotbespeurders is er een topic in BNW
BNW / de aanslag op Charlie Hebdo

Wie is wie tijdens deze acties
NWS / Speciale eenheden Frankrijk

media_xll_7392615.jpg



LIVESTREAMS:



quote:


[ Bericht 0% gewijzigd door paddy op 09-01-2015 16:59:26 ]
Fylaxvrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
OHMYGOD IT HAS BEGUN
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
Rook.
Karrsvrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
Up and at em!
Revrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
en weer stil, snel over?
Ketchupcurryvrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
BOOOM
Zinedinhovrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
1 2 3 GOOOOOOO!!!
Pascalusvrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
KOEKOEK RATATATATATATA
Bennyvrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
Nog steeds schoten
Patrice_Consignyvrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
ROOK.

04p5tPz.jpg
LTVDKvrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
Smoke 'em out!
Bienelientjeevrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
:o
akveorvrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:55 schreef myShizzle het volgende:
[ afbeelding ]

Lege periferique
Oliecrisis in de jaren 70 all over again... was ook iets met boze moslims.
Haagsvrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
Hoppaaa there we go.
DX11vrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:55 schreef Momo... het volgende:
Maar waar wachten ze op, die gijzelnemers laten de gijzelaars toch niet levend los?
Als het pik donker is buiten, en ze alle stroom afsluiten, kunnen de schutters niks meer beginnen..
Coelhovrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
Rookbommen er in en gaan met die banaan...
Die komen er niet levend uit :{
Maanvisvrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
pff dat worden veeeeeeeeeeeeeeeeel doden
tralalalavrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
Er is iets gaande.
No shit :')
ChevyCapricevrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
eindelijk actie
HighVolumevrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
Haha die jelle _O-
karton2vrijdag 9 januari 2015 @ 16:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:57 schreef Pascalus het volgende:
KOEKOEK RATATATATATATA
Dat ongeveer ja :')
Haagsvrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
Witte rook, we hebben weer een nieuwe paus :D
Ludacrissvrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
Het gaat los.
Inolvidablevrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:57 schreef tralalala het volgende:
Er is iets gaande.
No shit :')
Echt he.. _O-
bombmannlvrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
Die expert _O- _O_ doet ie t nou expres :)
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
:o
Zelfscannervrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
En nu
Revanchesvrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
Stilte...
Kwaliteitvrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
sensatie op rtlz
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
Joris gaat de rook duiden.
de_boswachtervrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
De shit gaat los.

501 Ziggo voor de onwetenden.
Momovrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
Ja een van de agenten gooide een rookbom voor de grap zeker :')
anonymoussievrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:57 schreef anonymoussie het volgende:
Een knal en schoten worden gehoord vanuit de drukkerij. Waarschijnlijk vindt er nu een bestorming plaats.
Jano9vrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
ER IS IETS GAANDE IK HERHAAL ER IETS GAANDE

Nos :')
GekkeGerrit-vrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
It giet oan
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
Wat een show...
Patrice_Consignyvrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
Sky camera heeft Parkinson.
Jianvrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
Tis over!?
Sylv3sevrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
Ze hebben even met Bush jr gebeld, 'we're going to smoke them out'
Ketchupcurryvrijdag 9 januari 2015 @ 16:58
Nou, die zijn dood.
Karrsvrijdag 9 januari 2015 @ 16:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:58 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Witte rook, we hebben weer een nieuwe paus :D
_O-

Hell of a time for humour, John.
Stranivrijdag 9 januari 2015 @ 16:59
Doet me even denken aan Waco.
Glitter_Aardbeivrijdag 9 januari 2015 @ 16:59
De geit is gemolken
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 16:59
Caland, het is nog licht. Ik herhaal: het is nog licht.
bombmannlvrijdag 9 januari 2015 @ 16:59
Joris moet even een schone onderbroek halen.
Apostrofvrijdag 9 januari 2015 @ 16:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:58 schreef Jano9 het volgende:
ER IS IETS GAANDE IK HERHAAL ER IETS GAANDE

Nos :')
Kijk dan ook naar euronews oid :')
anonymoussievrijdag 9 januari 2015 @ 16:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:58 schreef Kwaliteit het volgende:
sensatie op rtlz
:Y
Matttvrijdag 9 januari 2015 @ 16:59
popcorn-and-drink-smiley-emoticon.gif
Jano9vrijdag 9 januari 2015 @ 16:59
Journalisten moeten achteruit en agent met groot geweer langs de sportzaal
Karrsvrijdag 9 januari 2015 @ 16:59
Een agent met een enorm geweer! :o
Fylaxvrijdag 9 januari 2015 @ 16:59
Al die nieuwslezers die opeens heel snel praten :D
Intellectual-vrijdag 9 januari 2015 @ 16:59
wtf ik zag niks. Ik kijk op zowel npo nieuws als sky news.. Ik zie alleen maar dakbeelden.. en hoorde wat schietgeluiden.. of was ik te laat met kijken?
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 16:59
'Als u dit zo ziet, meneer Van Buren, wat denkt u dan?'
'Nou, dat er in elk geval iets gaande is.’
IbanMayovrijdag 9 januari 2015 @ 16:59
BEDANKT JORIS!!!!!111
de_boswachtervrijdag 9 januari 2015 @ 16:59
Zou mooi zijn als die twee idioten in twee schoten gedood zijn.
Of het gehele arrestatieteam is opgeblazen, kan natuurlijk ook.
Calandvrijdag 9 januari 2015 @ 16:59
Op sky goede beelden van de explosie.
UpsideDownvrijdag 9 januari 2015 @ 16:59
Achteruit!
Revanchesvrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
De raketten zijn afgevuurd!!!111! :o
Bienelientjeevrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
Mijn god.... dat gaat er heftig aan toe
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
HET IS NU STIL JONGENS!!!1!!!!
Max23vrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
Wie heeft er een scheet gelaten?
LTVDKvrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
Verslaggever bijna in paniek :D
Jano9vrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
Oke nu giet het oan!
Bugnovrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
Manmanman, aardig wat firepower
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
Op sky :o
PowerLoungenvrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
quote:
5s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:59 schreef Karrs het volgende:
Een agent met een enorm geweer! :o
super soaker
Fylaxvrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
Hopelijk kunnen we zo gaan juichen.
ChevyCapricevrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
it giet oan
Zelfscannervrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
Popcorn
Inolvidablevrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
Durf niet te gaan plassen. Iemand tips?
Buitendamvrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:00 schreef Fylax het volgende:
Hopelijk kunnen we zo gaan juichen.
:')
Bittere_Ernst.vrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
Duidelijk verslag van de correspondent
Jorwolvrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
Sky de tering :o
Kwaliteitvrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
sky live
LTVDKvrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:00 schreef Inolvidable het volgende:
Durf niet te gaan plassen. Iemand tips?
In je broek
Calandvrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:00 schreef Inolvidable het volgende:
Durf niet te gaan plassen. Iemand tips?
Gewoon lekker laten gaan.
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
Wat hebben we nu aan de bijdrages van Rik het Konijn?

Iemand?
Coelhovrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
Ik tel zo 50-60 schoten. Geen half werk.
Kwaliteitvrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
sky upc kanaal 408
DX11vrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
Hoorde net wel 20+ schoten op sky
Ludacrissvrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
Ik denk dat ze het voor de nacht willen afsluiten dit.
Netsplittervrijdag 9 januari 2015 @ 17:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 16:59 schreef de_boswachter het volgende:
Zou mooi zijn als die twee idioten in twee schoten gedood zijn.
Of het gehele arrestatieteam is opgeblazen, kan natuurlijk ook.
Die idioten moeten blijven leven!!!!
Geen martelaar laten worden....
Zelfscannervrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
Sky link. Heeft ziggo niet
DuvelDuvelvrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
Ik schakel even over op CNN.
Patrice_Consignyvrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:00 schreef Inolvidable het volgende:
Durf niet te gaan plassen. Iemand tips?
De vloer.
de_boswachtervrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
Said en Cherif zijn al bij Mohamed.
Momovrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:00 schreef Ludacriss het volgende:
Ik denk dat ze het voor de nacht willen afsluiten dit.
Want anders zijn de verlofuren op?
Jorwolvrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:01 schreef Zelfscanner het volgende:
Sky link. Heeft ziggo niet
http://news.sky.com/watch-live
Drolflapvrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
Ik heb het gemist :'(
Proximovrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:01 schreef Zelfscanner het volgende:
Sky link. Heeft ziggo niet
http://news.sky.com/watch-live
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
http://news.sky.com/interactive/1345361/watch-sky-news-live

Dit 's een link van Sky News. Ik herhaal: Dit 's een link van Sky News.
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
display?key=fd92ebbc52fc43fb98f69e50e7893c13&url=http%3A%2F%2Fwww.lefigaro.fr%2Fmedias%2F2015%2F01%2F08%2F20150108PHOWWW01532.jpg
Haagsvrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:00 schreef Netsplitter het volgende:

[..]

Die idioten moeten blijven leven!!!!
Geen martelaar laten worden....
Nee, opgepakt worden... laten martelen en daarna afmaken :)
Lekker laten lijden :)
LTVDKvrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:01 schreef DuvelDuvel het volgende:
Ik schakel even over op CNN.
Idem, lekker sensationeel :Y
Zelfscannervrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
quote:
dank
DuvelDuvelvrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
Wanneer komt Herman de Scherman :{
Kwaliteitvrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:01 schreef Zelfscanner het volgende:
Sky link. Heeft ziggo niet
Binnenkort wel! Jullie krijgen binnenkort ALLE upc kanalen die UPC aanbiedt. UPC wordt Ziggo!
Ludacrissvrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:01 schreef Momo... het volgende:

[..]

Want anders zijn de verlofuren op?
Nee wellicht kans op ontsnapping, niet goed kunnen zien, etc.
DX11vrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:00 schreef Inolvidable het volgende:
Durf niet te gaan plassen. Iemand tips?
Flesje
de_boswachtervrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:00 schreef Netsplitter het volgende:

[..]

Die idioten moeten blijven leven!!!!
Geen martelaar laten worden....
Schreeuw eens niet zo.
Ik hoop ook dat ze levend gepakt worden, maar dat is een utopie.
Breekfastvrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
Fuck waarom zat ik geen sky te kijken :o
Frozen-assassinvrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
Kut bomen
ChevyCapricevrijdag 9 januari 2015 @ 17:01
quote:
9s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:01 schreef Ajacied422 het volgende:
http://news.sky.com/interactive/1345361/watch-sky-news-live

Dit 's een link van Sky News. Ik herhaal: Dit 's een link van Sky News.
niet zo sad
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
En hoe gaat het met de supermarkt?
ChevyCapricevrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
lawinepijl
DuvelDuvelvrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
quote:
9s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:01 schreef Ajacied422 het volgende:
http://news.sky.com/interactive/1345361/watch-sky-news-live

Dit 's een link van Sky News. Ik herhaal: Dit 's een link van Sky News.
Is daar iets gaande?
TargaFloriovrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
Spannend :@ :@
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
Inolvidablevrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
NOS noemt het een explosie.
Abedvrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
Flashbangs, binnengevallen, daders dood.
bombmannlvrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:01 schreef Breekfast het volgende:
Fuck waarom zat ik geen sky te kijken :o
Dit :'(
deedeeteevrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:00 schreef Netsplitter het volgende:

[..]

Die idioten moeten blijven leven!!!!
Geen martelaar laten worden....
Laat ze maar op hun bek gaan als ze dood zijn er ontdekken dat er geen maagden te bekennen zijn. :P Liever niet nog meer gijzelingen om dit soort hufters te bevrijden.
hmmmzvrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
B663dX4CYAALkWq.jpg:large
de_boswachtervrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
Mannen op het dak?
Fylaxvrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
It's not over yet.
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:02 schreef Max-Westerman het volgende:
En hoe gaat het met de supermarkt?
Daar staan producten in een stelling.

Zoiets?
Fylaxvrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:02 schreef hmmmz het volgende:
[ afbeelding ]
:o
ChevyCapricevrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
hee een pushje
Glitter_Aardbeivrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
Is zo'n bedrijf nou verzekerd voor dit soort schade?
Proximovrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
Die explosies zijn flashbangs?
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:02 schreef de_boswachter het volgende:
Mannen op het dak?
Die zijn weg, daarna pas explosies
Revanchesvrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:02 schreef hmmmz het volgende:
[ afbeelding ]
:o
Joppiesaus.vrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
KINDERTIJD vervalt!!!

GODVERDOMME! :(
Momovrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:02 schreef hmmmz het volgende:
[ afbeelding ]
Zone grote vuurbal jonguh
TargaFloriovrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:02 schreef hmmmz het volgende:
[ afbeelding ]
:D
Drolflapvrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
Het is een soort Serious Request, 24/7 tv met enkele "leuke" momenten
hmmmzvrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:02 schreef Momo... het volgende:

[..]

Zone grote vuurbal jonguh
Ik dacht precies hetzelfde :D
VMSDKRvrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
Leek net alsof die agent doodviel op het dak ofzo lol.
Inolvidablevrijdag 9 januari 2015 @ 17:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:02 schreef Glitter_Aardbei het volgende:
Is zo'n bedrijf nou verzekerd voor dit soort schade?
Ik weet niet of dat in de polisvoorwaarden staat.
appelenvrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
:{
Oliver23vrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
Agenten op het dak. Joris wordt steeds angstiger
de_boswachtervrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:02 schreef Glitter_Aardbei het volgende:
Is zo'n bedrijf nou verzekerd voor dit soort schade?
:D
Manonovrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
Police in France are dealing with a double #hostage crisis: http://bbc.in/144PQ6T
In Paris, police say at least two people are dead as a gunman holds hostages in a supermarket in the ‪#‎Vincennes‬ area.
North of #Paris, another siege is underway as two gunmen are holed up in an industrial building in #DammartinEnGoele

Live updates: http://bbc.in/144PQ6T

Bron: BBC

[ Bericht 0% gewijzigd door Manono op 09-01-2015 17:09:31 ]
LTVDKvrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:02 schreef hmmmz het volgende:
[ afbeelding ]
Zonne grote vuurbal jonge!
PowerLoungenvrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
NOS laat niks zien
ChevyCapricevrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:02 schreef VMSDKR het volgende:
Leek net alsof die agent doodviel op het dak ofzo lol.
lol hihi xd
Enchantervrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:02 schreef Abed het volgende:
Flashbangs, binnengevallen, daders dood.
Counter-terrorists win
Rabieluhvrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:02 schreef hmmmz het volgende:
[ afbeelding ]
Wow, das niet niks zeg :X.
Kwaliteitvrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
al die irritante modjes hier
spijkerbroekvrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
Je zal toch in die drukkerij werken.
Kom je 's morgens op je werk, computer aanzetten, koffie halen, email lezen.
Komen er zwaarbewapende gekkies binnen die je gijzelen.
Het gebouw wordt omsingeld door duizenden agenten.
Dan gaat de shit los: explosies, schoten, geschreeuw, meer schoten, meer explosies.
Calandvrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
Alleen Sky had wel aardige beelden dus?
DuvelDuvelvrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
Ze moeten gewoon Jan Boskamp op die gasten afsturen. Paar koeken uitdelen, dan is t zo opgelost.
hmmmzvrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
Kan ook die granaatwerper zijn die afging.
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
Sky laat niets interessant meer zien?
PinkLowvrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
Zow nu pas push bericht van NOS
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
Joris, blijf bij ons.

quote:
7s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:03 schreef PowerLoungen het volgende:
NOS laat niks zien
RTL ook niet. Die laten alleen nutteloze bijdrages van Rik Konijnenbelt zien.
anonymoussievrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
Stilte
Revanchesvrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
Op CNN nog beelden van agenten op het dak na de explosie
Fylaxvrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:03 schreef PinkLow het volgende:
Zow nu pas push bericht van NOS
Ligt wss aan jezelf. Heb 'm allang gehad.
LTVDKvrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:03 schreef hmmmz het volgende:
Kan ook die granaatwerper zijn die afging.
Even testen of ie wel werkte?
Abedvrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
Bombspot A is secure, snel over naar bombspot B.
de_boswachtervrijdag 9 januari 2015 @ 17:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:03 schreef hmmmz het volgende:
Kan ook die granaatwerper zijn die afging.
Ik denk dat het een duel was :P
Frozen-assassinvrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:03 schreef SecretStoryWous het volgende:
Sky laat niets interessant meer zien?
Nee, de cameraman gaat wel even het gebouw in om te kijken wat er gebeurt :')
DuvelDuvelvrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:01 schreef de_boswachter het volgende:
Said en Cherif zijn al bij Mohamed.
72 maagden aan t douwen
spijkerbroekvrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:03 schreef SecretStoryWous het volgende:
Sky laat niets interessant meer zien?
Misschien is er ook niks interessants om te laten zien.
Morendovrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:03 schreef Revanches het volgende:
Op CNN nog beelden van agenten op het dak na de explosie
Friendly fire. Kan gebeuren.
Spockjuh_vrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
wie begon er met schieten? ook een leuke vraag
VMSDKRvrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
Pof pof pof pof pof
Adolecensvrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
Aktie!! _O_
myShizzlevrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:03 schreef spijkerbroek het volgende:
Je zal toch in die drukkerij werken.
Kom je 's morgens op je werk, computer aanzetten, koffie halen, email lezen.
Komen er zwaarbewapende gekkies binnen die je gijzelen.
Het gebouw wordt omsingeld door duizenden agenten.
Dan gaat de shit los: explosies, schoten, geschreeuw, meer schoten, meer explosies.
Bouwt wel mooi overuren op
Zelfscannervrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:01 schreef Kwaliteit het volgende:

[..]

Binnenkort wel! Jullie krijgen binnenkort ALLE upc kanalen die UPC aanbiedt. UPC wordt Ziggo!
_O_ En de prijsverhoging
yvonnevrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
Ik had sky opstaan en er was duidelijk rook en geweervuur te horen en zien.
Jianvrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
Joris stond weer helemaal verkeerd, die ziet niks. Joris zegt dat het ook de terroristen kunnen zijn geweest, ze hebben immers grote oorlogswapens bij zich meldt Joris. Ga naar huis Joris, ga naar huis ;(
Proximovrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:04 schreef Spockjuh_ het volgende:
wie begon er met schieten? ook een leuke vraag
Volgens sky was er gunfire vlak voor de explosies
Momovrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:04 schreef DuvelDuvel het volgende:

[..]

72 maagden aan t douwen
72 fokkers
Fylaxvrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
quote:
Franse autoriteiten bevestigen dat de bestorming van het pand in Dammartin-en-Goele is begonnen.
_O_
Inolvidablevrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
De actie is begonnen!
Glitter_Aardbeivrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:03 schreef spijkerbroek het volgende:
Je zal toch in die drukkerij werken.
Kom je 's morgens op je werk, computer aanzetten, koffie halen, email lezen.
Komen er zwaarbewapende gekkies binnen die je gijzelen.
Het gebouw wordt omsingeld door duizenden agenten.
Dan gaat de shit los: explosies, schoten, geschreeuw, meer schoten, meer explosies.
Als je t overleeft kun je wel gelijk je verhaal schrijven en laten drukken! Hoppaaa
de_boswachtervrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
De rook is ook al minder.
Pascalusvrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
Volgens mij denken ze bij de NOS dat ieder wapen een kalashnikov is.
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
cbe5a87c54.jpg

Sky _O_
Jano9vrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
DE ACTIE IS BEGONNEN
Raptor1985vrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
Ik heb ook eens in een drukkerij gewerkt, komt wel dichtbij zo :')
Kwaliteitvrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
HET LAATSTE NIEUWS (Krant van Belgie)

Belgische vrouw onder gijzelaars Joodse winkel Parijs
appelenvrijdag 9 januari 2015 @ 17:04
actie
de_boswachtervrijdag 9 januari 2015 @ 17:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:04 schreef yvonne het volgende:
Ik had sky opstaan en er was duidelijk rook en geweervuur te horen en zien.
Hoi Yvonne!
LTVDKvrijdag 9 januari 2015 @ 17:05
AFP twitterde op vrijdag 09-01-2015 om 17:01:08 #BREAKING Police launch assault where Charlie Hebdo suspects holed up: official source reageer retweet
Frozen-assassinvrijdag 9 januari 2015 @ 17:05
Nog meer rook
Doler12vrijdag 9 januari 2015 @ 17:05
Het is begonnen dus
Zelfscannervrijdag 9 januari 2015 @ 17:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:04 schreef yvonne het volgende:
Ik had sky opstaan en er was duidelijk rook en geweervuur te horen en zien.
Yvonne meld zich hier :D
Abedvrijdag 9 januari 2015 @ 17:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:04 schreef yvonne het volgende:
Ik had sky opstaan en er was duidelijk rook en geweervuur te horen en zien.
Meen je...
Karrsvrijdag 9 januari 2015 @ 17:05
Dit moet natuurlijk wel samenvallen met die gijzeling in Parijs.
Revanchesvrijdag 9 januari 2015 @ 17:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:04 schreef Kwaliteit het volgende:
HET LAATSTE NIEUWS (Krant van Belgie)

Belgische vrouw onder gijzelaars Joodse winkel Parijs
Belgen :') lopen ook overal mee achter man man
Jimbovrijdag 9 januari 2015 @ 17:05
komt dat schooooot
de_boswachtervrijdag 9 januari 2015 @ 17:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:04 schreef Raptor1985 het volgende:
Ik heb ook eens in een drukkerij gewerkt, komt wel dichtbij zo :')
Ik heb net nog iets gedrukt op het toilet.
Dottekevrijdag 9 januari 2015 @ 17:05
Politie heeft gezegd dat de aktie is begonnen
ChevyCapricevrijdag 9 januari 2015 @ 17:05
pief paf poef ze hebben een troef

RPG7-(replica).jpg
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 17:05
quote:
12s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:05 schreef Dotteke het volgende:
Politie heeft gezegd dat de aktie is begonnen
bron?
de_boswachtervrijdag 9 januari 2015 @ 17:05
Ik hoor knallen?
TargaFloriovrijdag 9 januari 2015 @ 17:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:03 schreef Oliver23 het volgende:
Agenten op het dak. Joris wordt steeds angstiger
Dat z'n GSM nog werkt. Je zou zeggen dat ze dat verkeer helemaal plat leggen.
DonRajavrijdag 9 januari 2015 @ 17:05
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:05 schreef Zelfscanner het volgende:

[..]

Yvonne meld zich hier :D
Oh jee PANIEK :o
PowerLoungenvrijdag 9 januari 2015 @ 17:06
nog even 100 keer herhalen dat de aktie is begonnen dames en heren
Jimbovrijdag 9 januari 2015 @ 17:06
yvonne ? :~

met dr zuignapje :~
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 17:06
BAM!
Bienelientjeevrijdag 9 januari 2015 @ 17:06
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:05 schreef SecretStoryWous het volgende:

[..]

bron?
Er is net live op de streams geschoten en explosies gehoord :D Denk dat dit genoeg zegt
Karrsvrijdag 9 januari 2015 @ 17:06
Kaboom baby
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 17:06
quote:
7s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:06 schreef PowerLoungen het volgende:
nog even 100 keer herhalen dat de aktie is begonnen dames en heren
Heb je het ook al aan je buurvrouw verteld?
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2015 @ 17:06
no shit :')
het gebouw is bestormd.
Enchantervrijdag 9 januari 2015 @ 17:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:04 schreef Kwaliteit het volgende:
HET LAATSTE NIEUWS (Krant van Belgie)

Belgische vrouw onder gijzelaars Joodse winkel Parijs
Dat maakt het wel extra erg
Drolflapvrijdag 9 januari 2015 @ 17:06
De hel breekt los !
Jimbovrijdag 9 januari 2015 @ 17:06
nu maar kijken of die in de supermarkt woord bij daad voert
Jano9vrijdag 9 januari 2015 @ 17:06
Geweerschoten en rook!
Pedrosovrijdag 9 januari 2015 @ 17:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:01 schreef de_boswachter het volgende:
Said en Cherif zijn al bij Mohamed.
Yep, worden al genomen door wat homofiele maagden.
Oliver23vrijdag 9 januari 2015 @ 17:06
Vuurbal
Mr.Pingvrijdag 9 januari 2015 @ 17:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:02 schreef Glitter_Aardbei het volgende:
Is zo'n bedrijf nou verzekerd voor dit soort schade?
Nee, voor terrorisme is het lastig verzekeren.
Fylaxvrijdag 9 januari 2015 @ 17:06
Ik zie op France24 weer beelden van de supermarkt.
Pascalusvrijdag 9 januari 2015 @ 17:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:05 schreef Jimbo het volgende:
komt dat schooooot
en de goal.
Abedvrijdag 9 januari 2015 @ 17:06
Volgens Yvonne zijn er schoten gevallen en een explosie geweest!!1!!11!!!
Karrsvrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
Heli.

Deze actie is afgelopen.
Dottekevrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:05 schreef SecretStoryWous het volgende:

[..]

bron?
NOS
Intellectual-vrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
Link voor aktie aub? Ik zie niks op npo nieuws en sky news..
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
Kijken jullie 1 of sky?
Raptor1985vrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:05 schreef de_boswachter het volgende:

[..]

Ik heb net nog iets gedrukt op het toilet.
Waren dat die knallen op de livestream?
Inolvidablevrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
Heli landt.
DuvelDuvelvrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:03 schreef spijkerbroek het volgende:
Je zal toch in die drukkerij werken.
Kom je 's morgens op je werk, computer aanzetten, koffie halen, email lezen.
Komen er zwaarbewapende gekkies binnen die je gijzelen.
Het gebouw wordt omsingeld door duizenden agenten.
Dan gaat de shit los: explosies, schoten, geschreeuw, meer schoten, meer explosies.
En dan niet eens een vrijmibo
tongytongylickylickyvrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
Helicoptert
Oliver23vrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
Helikopter gaat landen.
de_boswachtervrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:06 schreef Pedroso het volgende:

[..]

Yep, worden al genomen door wat homofiele maagden.
Heerlijk. Zou wat zijn als Mohamed een homo blijkt te zijn :D
Fylaxvrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:07 schreef SecretStoryWous het volgende:
Kijken jullie 1 of sky?
1 sky en france
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:07 schreef SecretStoryWous het volgende:
Kijken jullie 1 of sky?
France24
Frozen-assassinvrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
En nu de spanning tot er bekend is gemaakt of het gelukt is
spijkerbroekvrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:06 schreef Mr.Ping het volgende:
Nee, voor terrorisme is het lastig verzekeren.
De premie zal nogal hoog zijn. Is het niet waard. Kun je net zo goed nieuw spul kopen.
Glitter_Aardbeivrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:06 schreef Mr.Ping het volgende:

[..]

Nee, voor terrorisme is het lastig verzekeren.
Balen voor die ondernemer..
DuvelDuvelvrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:07 schreef SecretStoryWous het volgende:
Kijken jullie 1 of sky?
CNN, heb geen Sky ;(
Matttvrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
weer schoten en een explosies :o
Proximovrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
Heli voor evacuatie van een gewonde oid?
Inolvidablevrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
Het is duidelijk dat daar wel iets begonnen is. Joh. :o
Buitendamvrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:07 schreef Frozen-assassin het volgende:
En nu de spanning tot er bekend is gemaakt of het gelukt is
:D Ja.

Kan nog alle kanten op.
Frozen-assassinvrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
Helikoptergenot
LTVDKvrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:07 schreef SecretStoryWous het volgende:
Kijken jullie 1 of sky?
CNN, zendt beelden van France2 uit
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
display?key=fd92ebbc52fc43fb98f69e50e7893c13&url=http%3A%2F%2Fcdnmo.coveritlive.com%2Fmedia%2Fimage%2F201501%2F1600_phpwmxlgn000_par8069850.jpg
Fylaxvrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
Weer schoten :o
Dottekevrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:07 schreef Intellectual- het volgende:
Link voor aktie aub? Ik zie niks op npo nieuws en sky news..
http://news.sky.com/interactive/1345361/watch-sky-news-live
Die doet het gewoon NOS is net gestopt
Travel.vrijdag 9 januari 2015 @ 17:07
Ze hebben zichzelf opgeblazen
Fylaxvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Meer explosies :o
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Ik hoor weer schoten.
Proximovrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Meer explosies
VMSDKRvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Gaat nu wel los op Sky.
ChevyCapricevrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
weer pief paf poefjes
Bugnovrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Nog steeds gaande. Dit zijn een hoop dode agenten ben ik bang
Morendovrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:07 schreef Glitter_Aardbei het volgende:

[..]

Balen voor die ondernemer..
Moslims kennende, volgt er een inzamelingsactie voor hem.
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Sky nu heel duidelijk :o
Oliver23vrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Joris is zijn mobieltje aan het opladen ... ...
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
BOEM BOEM BOEM BOEM.
Zelfscannervrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Schieten/explosies
Breekfastvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Gaat nu echt los inderdaad :o
Calandvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Is dit live of een herhaling.
Haagsvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Straks komt Arnold Zwartenekker zeggen: GET IN THE CHOPPER !!
Damiusvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:04 schreef Pascalus het volgende:
Volgens mij denken ze bij de NOS dat ieder wapen een kalashnikov is.
Humor_funny_journalists_guide_to_firearms_ak47_glock.jpg
Revanchesvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Explosies op sky!!! :o :o :o
yvonnevrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Even overgeschakeld naar Npo 1 meteen weer terug naar sky hoor,wat slecht
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Ik hoop dat ze die ratten levend vangen. Laat ze maar de rest van hun leven wegrotten in een Franse cel.
truedestinyvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Lijkt mij dat het nu al klaar is na die eerste explosie en schoten.
Matttvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
live
Stranivrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Jongens.. Sky is niet live nu.
akveorvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Euronews: difficult to make out...
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:07 schreef de_boswachter het volgende:

[..]

Heerlijk. Zou wat zijn als Mohamed een homo blijkt te zijn :D
Hij staat toch meer bekend als ouwe snoeperd...?
alorsvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:08 schreef Caland het volgende:
Is dit live of een herhaling.
Herhaling volgens mij
appelenvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
kijk sky dan :o
-0-vrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Beste klappen van het begin op NOS, leken uit het dak te komen van die loods?
Proximovrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Nog meer schoten op sky... godverdomme
Pedrosovrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Leuke sport, dat kleiduiven schieten
Jano9vrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Wat een actie film!
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Op 1 zicht op politie op dak!
Morendovrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Hoorden jullie het, 'allah akbar', heel zachtjes tussen de schoten door.
Calandvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Onee was niet live, gewoon herhaling.
Glitter_Aardbeivrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Ik hoor niks op Nponieuws. Die zappen ook niet meer tussen de supermarkt en de drukkerij trouwens
happinessfordogsvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
Sky news gaat los.
Houtenbeenvrijdag 9 januari 2015 @ 17:08
B6642q6IUAAXiNW.jpg
GekkeGerrit-vrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
Op NOS is het een herhaling.
Raptor1985vrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
quote:
1s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:07 schreef de_boswachter het volgende:

[..]

Heerlijk. Zou wat zijn als Mohamed een homo blijkt te zijn :D
hqdefault.jpg
Breekfastvrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
Jezus, dit gaat veel slachtoffers worden als je ziet hoe lang er geschoten wordt.
TheVulturevrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
Ik vrees dat de gijzelaar dit niet gaat overleven -O-
Frozen-assassinvrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
Dat is toch niet live op Sky
bombmannlvrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
🙏
spijkerbroekvrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
lol@ iedereen die denkt dat ze nóg een keer boem en knal gaan doen
Ajacied422vrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
Oh inderdaad.

RUSTIG JONGENS VALSE MELDING.
Netsplittervrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:08 schreef Strani het volgende:
Jongens.. Sky is niet live nu.
Dit
RingBewonervrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
NPO weer naar de studio, net nu er echt wat gebeurt.
ChevyCapricevrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
quote:
rpg aktie
Buitendamvrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:09 schreef Breekfast het volgende:
Jezus, dit gaat veel slachtoffers worden als je ziet hoe lang er geschoten wordt.
Herhaling, natuurlijk.
Momovrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
quote:
Kan dat van een granaat zijn?
AhmedJaretvrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
deze mensen hadden ook hoop en wensen voor de toekomst ze durfden er iig voor te vechten

kunnen we van de meeste slacktivisten en toetsenbord soldaten niet zeggen
MadMastervrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:08 schreef Caland het volgende:
Is dit live of een herhaling.
Herhaling...
truedestinyvrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
Ik denk dat het klaar is.
happinessfordogsvrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:09 schreef Breekfast het volgende:
Jezus, dit gaat veel slachtoffers worden als je ziet hoe lang er geschoten wordt.
Ik denk dat ze niet door de vesten heen zullen schieten.
Apostrofvrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
Euronews is ook live en daar is het nu stil.
VMSDKRvrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:09 schreef Momo... het volgende:

[..]

Kan dat van een granaat zijn?
Geen gewone handgranaat.
PowerLoungenvrijdag 9 januari 2015 @ 17:09
zzzzz
Max23vrijdag 9 januari 2015 @ 17:10
Toepasselijk de reclame van tanks onder dit forum :')
Jianvrijdag 9 januari 2015 @ 17:10
Ambulances met sirene
RingBewonervrijdag 9 januari 2015 @ 17:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:09 schreef Momo... het volgende:

[..]

Kan dat van een granaat zijn?
Kan, moeten er wel wat brandbare spullen in de buurt zijn.
Dottekevrijdag 9 januari 2015 @ 17:10
Ambulaces
LTVDKvrijdag 9 januari 2015 @ 17:10
Waarschuwingsschoten?
Jimbovrijdag 9 januari 2015 @ 17:10
waar kijken jullie ? ik mis echt alle actie op fr24/7
SecretStoryWousvrijdag 9 januari 2015 @ 17:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:10 schreef Max23 het volgende:
Toepasselijk de reclame van tanks onder dit forum :')
Geen adblocker hebben :')
Karrsvrijdag 9 januari 2015 @ 17:10
Schakel ff over naar Parijs; deze actie is afgelopen.
Frozen-assassinvrijdag 9 januari 2015 @ 17:10
Al afgelopen, ben benieuwd
#ANONIEMvrijdag 9 januari 2015 @ 17:10
Sky herhaalt hé :') ook iedere keer dat 'let me see if we can play it back on tape'. Het is niet 'nog steeds aan de gang'. Het was gewoon een actie, paar minuten.
VMSDKRvrijdag 9 januari 2015 @ 17:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:10 schreef Jimbo het volgende:
waar kijken jullie ? ik mis echt alle actie op fr24/7
Fylaxvrijdag 9 januari 2015 @ 17:10
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:10 schreef SecretStoryWous het volgende:

[..]

Geen adblocker hebben :')
Mag niet
Bienelientjeevrijdag 9 januari 2015 @ 17:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:10 schreef Jimbo het volgende:
waar kijken jullie ? ik mis echt alle actie op fr24/7
http://news.sky.com/interactive/1345361/watch-sky-news-live
Glitter_Aardbeivrijdag 9 januari 2015 @ 17:10
quote:
14s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:10 schreef RingBewoner het volgende:

[..]

Kan, moeten er wel wat brandbare spullen in de buurt zijn.
in een drukkerij? Denk je :p
Netsplittervrijdag 9 januari 2015 @ 17:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 januari 2015 17:09 schreef Apostrof het volgende:
Euronews is ook live en daar is het nu stil.
Ze zijn nu denk ik alles aan het veiligstellen voor de grondtroepen.