skippyballen! stuk wandelen, bitterlemon twee liter lurken en sexen als je vent thuis komt..... :pquote:Op dinsdag 13 januari 2015 08:46 schreef NotTheSame het volgende:
* MELD *
Nog niks aan de hand hier. Maar de dag is nog lang, dus we zullen zie of één van jullie gelijk krijgt, Stippelrientje en MevrouwCactus
.
Ik ga er zelf iig niet meer vanuit dat hij voor de ks komt.
Cygne, sterkte en succes straks!
Ik sta ook de halve dag aan mijn borsten te voelen (hoe gęnant....). Dat is namelijk mijn enige 'lichamelijk teken van een zwangerschap'. Owjah, en moe moe moe moe. Afgelopen donderdag ging ik even op bed liggen na het eten i.v.m. mijn rug, kwam man na 20 minuten lekker een kop thee brengen, was ik heel hard in slaap gedenderd. Dat heb ik normaal echt nooit. En toch ging er toen nog geen belletje rinkelen....quote:Op dinsdag 13 januari 2015 09:34 schreef Cygne het volgende:
Wat akelig Mina!
MIjn tetpijn is van 1000 op de schaal van risu naar 0 op de schaal van risu gegaan.![]()
Wel misselijk nu maar kan ook honger zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |