Dat is gewoon waar hoor.Je merkt het doordat je geen opgepompt gevoel meer hebt zoals anders na je training. Het is zelfs zo dat je op zo'n moment meer baat hebt kan hebben bij een lichtere maar andere training training. Je moet je er ook niet te druk over maken want het is meestal ook het moment dat de verveling bij je toeslaat tijdens je trainingen en je vanzelf naar verandering opzoek gaatquote:Op maandag 26 januari 2015 22:43 schreef Kiid het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar dat vind ik echt onzin. Het gaat erom dat je je spieren belast en hoe je dat doet maakt niet uit. Gewenning kan het alleen saai maken of het kost je misschien minder moeite, maar dan kan je ook gewoon weer het gewicht omhoog gooien.
quote:Op dinsdag 27 januari 2015 12:30 schreef bombmannl het volgende:
[..]
Waar heb ik het over 6 reps?![]()
Ikzelf doe altijd 10 reps. En ik pak geen 8 kg dumbells voor side raises, dat was een voorbeeld omdat TS een beginner is (net of het aantal kg wat boeit). Lezen is en blijft lastig voor je zo te zien. Daarnaast gebruik ik geen troep, alleen eiwitshakes en multivitamines, dus volgensmij heb jij vele malen meer ervaring met annabolen etc. aan je reactie te lezen. Geeft niet hoor, als jij je er maar happy bij voelt. Maar hou je bek gewoon lekker als je alleen maar dit soort domme reacties gaat geven.
Er zijn zat onderzoeken die het tegendeel beweren. Het ligt ook aan je asthetics, als jij al snel spieren aanmaakt en je gaat high reps doen (15+). Zal het misch niet heel veel uitmaken, en zal je best de nodige progress maken. maar over het algemeen als je echt ripped wil worden en je een normale bouw hebt, zul je met 15-20 reps minder snel groeien dan 8-10 reps.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 12:06 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Ik weet niet echt. Misschien dat het zo gaat voor body builders, maar volgens elke wetenschappelijk studie die ik tot nu toe gelezen heb maakt het niet uit. Daarbij komt dat ik mensen ken die veel reps doen en redelijk breed zijn.(Vooral voor hun leeftijd)
Ik geloof nou eenmaal snel in echt onderzoek i.p.v sportschool dogmas.![]()
Dankje, eikelquote:Op dinsdag 27 januari 2015 12:34 schreef Eyip het volgende:
[..]![]()
Succes met je 10 reps in setjes van drie.
Dit inderdaad.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 12:35 schreef bombmannl het volgende:
[..]
Er zijn zat onderzoeken die het tegendeel beweren. Het ligt ook aan je asthetics, als jij al snel spieren aanmaakt en je gaat high reps doen (15+). Zal het misch niet heel veel uitmaken, en zal je best de nodige progress maken. maar over het algemeen als je echt ripped wil worden en je een normale bouw hebt, zul je met 15-20 reps minder snel groeien dan 8-10 reps.
geilen op een of andere sandniggerquote:
Ow je bent echt jelly as fuaaaark.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 12:51 schreef MrSalazar het volgende:
[..]
geilen op een of andere sandnigger
V.
Don't worry brah, Zyzz is watching over you.quote:
zyzzquote:Op dinsdag 27 januari 2015 12:54 schreef Abed het volgende:
[..]
Don't worry brah, Zyzz is watching over you.
DNP voor rippedheidquote:Op woensdag 7 januari 2015 22:45 schreef Anton91 het volgende:
Zoiets bereik je niet in een paar maandjes
Dat is dus precies wat ik zei. Je kan best je schema veranderen voor de variatie of dat je uitdaging zoekt in nieuwe oefeningen, maar het slaat nergens op dat je het moet veranderen omdat je anders niet groeitquote:Op dinsdag 27 januari 2015 12:32 schreef the-eye het volgende:
[..]
Dat is gewoon waar hoor.Je merkt het doordat je geen opgepompt gevoel meer hebt zoals anders na je training. Het is zelfs zo dat je op zo'n moment meer baat hebt kan hebben bij een lichtere maar andere training training. Je moet je er ook niet te druk over maken want het is meestal ook het moment dat de verveling bij je toeslaat tijdens je trainingen en je vanzelf naar verandering opzoek gaat
Het kan soms ook helpen om op zo'n moment een week rust te nemen. na zo'n week rust zou het zo maar kunnen dat je met minder gewicht toch grotere vorderingen maakt.
Zolang je trainingen een uitdaging voor je zijn is het okee en hoef je echt niet na 3 maanden allerlei zaken te veranderen
Je moet er niet te moeilijk over doen. Soms is een andere volgorde van je oefeningen al zo'n verandering dat je het gevoel hebt weer vanaf nul bezig te zijn maar die hele benadering alsof het een exacte wetenschap is moet je met een korrel zout nemen. Elk lichaam is andersquote:Op dinsdag 27 januari 2015 13:53 schreef Kiid het volgende:
[..]
Dat is dus precies wat ik zei. Je kan best je schema veranderen voor de variatie of dat je uitdaging zoekt in nieuwe oefeningen, maar het slaat nergens op dat je het moet veranderen omdat je anders niet groeit. Het gaat om spierbelasting en hoe je dat doet moet je zelf weten
Idd gewoon hard trainen, goed eten en slapen. Meeste andere is gewoon gerommel in de marge waar je niks aan hebt als de basis al niet goed is.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 13:59 schreef the-eye het volgende:
[..]
Je moet er niet te moeilijk over doen. Soms is een andere volgorde van je oefeningen al zo'n verandering dat je het gevoel hebt weer vanaf nul bezig te zijn maar die hele benadering alsof het een exacte wetenschap is moet je met een korrel zout nemen. Elk lichaam is anders
Deze 60 jarige kerel doet elke dag hetzelfde.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 13:53 schreef Kiid het volgende:
[..]
Dat is dus precies wat ik zei. Je kan best je schema veranderen voor de variatie of dat je uitdaging zoekt in nieuwe oefeningen, maar het slaat nergens op dat je het moet veranderen omdat je anders niet groeit. Het gaat om spierbelasting en hoe je dat doet moet je zelf weten
Het zit je diep he. Freak.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 16:16 schreef corehype het volgende:
TS ga naar het Oosten van Europa of Azie. Daar krijgen oude dikke mannen nog lekker strakke 18-jarige schoonheden.
Vrouwen in NL zijn compleet geschift en doorgedraaid. Dikzakken willen modelboys daten en 9/10 keer lukt ze dat ook, mannen zijn nou eenmaal hommo hier die buigen voor een meisje en huilen als hun nagel breekt.
Bij een mooie meid hoort een mooie jongen.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 16:16 schreef corehype het volgende:
TS ga naar het Oosten van Europa of Azie. Daar krijgen oude dikke mannen nog lekker strakke 18-jarige schoonheden.
Vrouwen in NL zijn compleet geschift en doorgedraaid. Dikzakken willen modelboys daten en 9/10 keer lukt ze dat ook, mannen zijn nou eenmaal hommo hier die buigen voor een meisje en huilen als hun nagel breekt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |