Was benieuwd of je nog wilde updaten.quote:Op donderdag 15 januari 2015 02:55 schreef Nober het volgende:
[..]
Ik heb allang picks geplaatst man, blijf gewoon bij Hall en Henderson.
Ja ok, hij loopt gewoon te fucken met iedereen, maar het werkt wel.quote:Op donderdag 15 januari 2015 13:51 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Nadat hij Dennis Siver een nazi noemde viel het me steeds vaker op dat het echt een enorme domme lul is
Doe dan eens mee, je hebt alleen UFC 182 gemist...quote:Op donderdag 15 januari 2015 09:37 schreef Paxlie het volgende:
Ik vind die lijstjes met picks altijd zo vermoeiend hier
Picks zijn doorgegeven via de picks-sitequote:Op donderdag 15 januari 2015 14:36 schreef Nober het volgende:
[..]
Doe dan eens mee, je hebt alleen UFC 182 gemist...
Ik snap wat je bedoeld.quote:Op donderdag 15 januari 2015 13:30 schreef Paxlie het volgende:
Ik hoop echt dat McGregor wint en dan niet om het feit dat ik hem awesome vind (ook al vind ik dat wel).
Als je de embedded blog kijkt zie je gewoon hoe hij ervoor kan zorgen dat mma nog veel meer mainstream gaat worden. Hij heeft iets wat maar heeeeeeeel weinig mensen hebben en je wilt gewoon naar hem kijken. Hij claimt de aandacht gewoon. Zo makkelijk als hij omgaat met de grote mediabedrijven. Hoe hij met fans praat, hoe hij uberhaupt omgaat met alle aandacht.
quote:Op donderdag 15 januari 2015 14:40 schreef Paxlie het volgende:
[..]
Picks zijn doorgegeven via de picks-site
Het is ook wel een interessante matchup.. Diaz die je 'smoothered', waar Anderson geen ervaring mee heeft. Anderson die terug komt van een zware blessure, legkicks hebben veel effect tegen een Diaz maarja zit er angst? Diaz heeft een goede chin, diaz heeft cardio for days, diaz is niet bang om op zijn rug te liggen, anderson op leeftijd, anderson de betere kickboxerquote:Op donderdag 15 januari 2015 22:56 schreef ManageTheAnger het volgende:
Ben toch ergens wel erg benieuwd naar het gevecht tussen Diaz en Silva.
Allebei uniek op hun eigen manier, en ik kan voor beiden wel empathie opbrengen.
quote:
Dat we dit jaar weer lekker verder gaan met de ene na de andere afzegging voor mooie fights. Nu is 184 gewoon een kutcard.quote:
The bout will be left intact and moved to a later date.quote:Op vrijdag 16 januari 2015 12:55 schreef Kerftminister het volgende:
[..]
Dat we dit jaar weer lekker verder gaan met de ene na de andere afzegging voor mooie fights. Nu is 184 gewoon een kutcard.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |