Je begrijpt me verkeert.quote:Op woensdag 7 januari 2015 17:29 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Hij heeft betere spelers voor zich, klaar. Krijgt hij bij andere clubs ook mee te maken.
Ah, ja daarover ben ik het met je eens.quote:Op woensdag 7 januari 2015 17:32 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Je begrijpt me verkeert.
Ik bedoel niet dat hij in de basis moet staan, of dat hij het bij een andere club beter zou doen, ik bedoel dat een groot deel van de supporters hem weer op een vrij kansarme manier afvalt en bekritiseerd op basis van aannames/onjuistheden over "uitstraling" etc.
Sommigen voelen meer voor albino's die achter hun eigen verloren bal aan huppelen dan spelers uit de jeugd die ondanks hun geringe leeftijd wat kon toevoegen aan Feyenoord. Hij speelde uitstekend als cm en vooral in combinatie met JP.quote:Op woensdag 7 januari 2015 17:26 schreef De_Pel het volgende:
[..]
No offence, maar dan begrijp je er weinig van.
Dat die jongen te dom is om te poepen en een nonchalante uitstraling heeft klopt.
Wil niet zeggen dat hij geen professionele instelling heeft.
En inderdaad, zoals iemand in het afgelopen topic opperde, mag hij als kind van de club, in zijn vierde seizoen bij het eerste terwijl hij pas net 20 is, na meermaals buitenlandse interesse te hebben afgewimpeld en er zelfs Raiola voor de laan uitgestuurd te hebben best iets meer "cred" krijgen.
Ik heb het nog niet eens zozeer over de voetballende kwaliteiten, ik heb het er over dat zodra er een speler een tijdje niet presteert, wegwil, of iets zegt wat niet lekker valt bij een deel van de achterban er altijd weer die "werrukuh voor je kankacheld/uitstraling van een lantaarnpaal/chille met ze matties"-opmerkingen boven komen drijven.quote:Op woensdag 7 januari 2015 17:45 schreef Kiid het volgende:
[..]
Sommigen voelen meer voor albino's die achter hun eigen verloren bal aan huppelen dan spelers uit de jeugd die ondanks hun geringe leeftijd wat kon toevoegen aan Feyenoord. Hij speelde uitstekend als cm en vooral in combinatie met JP.
Je hebt gelijk, ik was te negatief in m'n bewoording.quote:Op woensdag 7 januari 2015 17:29 schreef Caland het volgende:
[..]
Heeft vorig jaar oranje gehaald en sloot het seizoen af met 6 goals en 7 assists. En Leerdam?
Kongolo heeft net z'n contract verlengdquote:Op woensdag 7 januari 2015 17:23 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, totdat hij besluit niet te verlengen. Dan is het opeens weer zo'n vuige neger die toch altijd al ongeïnteresseerd uit zijn doppen keek.
Toen Vilhena had verlengd was het ook hossana. Je verspeelt je krediet heel snel tenzij je een werkpaard bent of een beetje als kneusje bent binnen gehaald. Kazim werd weggelachen, scoort een paar keer en gooit wat werklust in zijn spel en hij kan niet meer stuk. Zo simpel kan het zijnquote:Op woensdag 7 januari 2015 18:44 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Kongolo heeft net z'n contract verlengd.
Oke, als jij het zegt.quote:Op woensdag 7 januari 2015 19:05 schreef Kiid het volgende:
[..]
Toen Vilhena had verlengd was het ook hossana. Je verspeelt je krediet heel snel tenzij je een werkpaard bent of een beetje als kneusje bent binnen gehaald. Kazim werd weggelachen, scoort een paar keer en gooit wat werklust in zijn spel en hij kan niet meer stuk. Zo simpel kan het zijn
Vilhena heeft z'n mond altijd open en dat staat dom.quote:Op woensdag 7 januari 2015 17:16 schreef Caland het volgende:
Een beetje zoals Kongolo, maar die krijgt die kritiek (nog) niet.
Huh wat zei je?quote:Op woensdag 7 januari 2015 20:28 schreef TC03 het volgende:
[..]
Vilhena heeft z'n mond altijd open en dat staat dom.
Mama en papa op je buik als tattoo ookquote:Op woensdag 7 januari 2015 20:28 schreef TC03 het volgende:
[..]
Vilhena heeft z'n mond altijd open en dat staat dom.
quote:Slabbekoorn en Rashaan Fernandes krijgen kans op training
Feyenoord-jeugspelers Kamil Miazek, Jari Schuurman en Bart Nieuwkoop zijn op dit moment met Feyenoord op trainingskamp in Dubai. Het jeugdige drietal krijgt tijdens deze periode de kans om ‚te ruiken’ aan het eerste elftal. Bij deze drie jeugdspelers zal het dit seizoen echter niet blijven.
Middenvelder Marlon Slabbekoorn en spits Rashaan Fernandes (foto) zullen in de tweede seizoenshelft de kans krijgen om mee te trainen met het eerste elftal. Dit meldt Mikos Gouka, Feyenoord-watcher van het Algemeen Dagblad. Volgens Gouka lijkt het er op dat Jari Schuurman en Bart Nieuwkoop na de winterstop geregeld zullen meetrainen met de ploeg van Fred Rutten.
Rashaan Fernandes tekende afgelopen zomer zijn eerste profcontract bij Feyenoord. De spits ligt momenteel tot de zomer van 2017 vast. Voordat hij zijn contract in De Kuip verlengde, waren verschillende Europese topclubs zoals Manchester City en Chelsea geïnteresseerd in de jonge voetballer. Hij besloot echter bij Feyenoord te blijven. Marlon Slabbekoorn tekende in de zomer van 2013 zijn eerste profcontract bij Feyenoord. Hij ligt tot de zomer van 2015 vast bij de club.
Keeper en linksback natuurlijk, Ritmo.quote:Op woensdag 7 januari 2015 21:38 schreef Kiid het volgende:
Ben benieuwd op welke positie ze neer worden gezet
Zou mij niks verbazen met deze trainer, Happelquote:Op woensdag 7 januari 2015 21:42 schreef Caland het volgende:
[..]
Keeper en linksback natuurlijk, Ritmo.
En geen spits maar rechtsbuiten.quote:Op woensdag 7 januari 2015 21:38 schreef koosfransoos het volgende:
Fernandes speelt overigens nog in de B-jeugd.
Vertel me aub meerquote:Op woensdag 7 januari 2015 21:57 schreef Irritatie100 het volgende:
Wat een hoerensysteem dat ticketshop. Moet een account aanmaken, dus ik doe dat, ik wil inloggen, krijg ik een melding dat m'n wachtwoord niet goed isEn ik heb ook geen bevestigingsmail ofzo gekregen en als ik wachtwoord vergeten klik krijg ik ook geen mail binnen
Ik vraag m'n pa wel dan, die heeft al zo'n account en heeft tot nu toe alle kaarten voor Europa gekocht.
Ga gewoon langs de primera joh.quote:Op woensdag 7 januari 2015 21:57 schreef Irritatie100 het volgende:
Wat een hoerensysteem dat ticketshop. Moet een account aanmaken, dus ik doe dat, ik wil inloggen, krijg ik een melding dat m'n wachtwoord niet goed isEn ik heb ook geen bevestigingsmail ofzo gekregen en als ik wachtwoord vergeten klik krijg ik ook geen mail binnen
Ik vraag m'n pa wel dan, die heeft al zo'n account en heeft tot nu toe alle kaarten voor Europa gekocht.
Heb je geen account bij Feyenoord?quote:Op woensdag 7 januari 2015 21:57 schreef Irritatie100 het volgende:
Wat een hoerensysteem dat ticketshop. Moet een account aanmaken, dus ik doe dat, ik wil inloggen, krijg ik een melding dat m'n wachtwoord niet goed isEn ik heb ook geen bevestigingsmail ofzo gekregen en als ik wachtwoord vergeten klik krijg ik ook geen mail binnen
Ik vraag m'n pa wel dan, die heeft al zo'n account en heeft tot nu toe alle kaarten voor Europa gekocht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |