Als het even kan wel ja.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:14 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Dus Quincy moet van jou doodgeschtoen worden om zijn mening?
De ironie.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:14 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Dus Quincy moet van jou doodgeschtoen worden om zijn mening?
Het is Frankrijk he, dan is de traditie om zoveel mogelijk auto's in de fik te steken...quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:15 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Oh gut,
De Stille Tokkies zijn gaan ook weer in wandel-modus.
quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:12 schreef SuicideErrorist het volgende:
Ik zou het niet erg gevonden hebben als deze achterlijke idioot toevallig op dat kantoor in Parijs was.twitter:quinsyg twitterde op woensdag 07-01-2015 om 14:22:51Ik hoop dat men nu echt werk gaat maken van extra beveiliging voor Moskeeën. Vandaag nog. Na vandaag zullen zij hardst aangepakt worden. reageer retweet
het houd je scherp en van de straatquote:Op woensdag 7 januari 2015 16:13 schreef nils7 het volgende:
wat moet een modje daar gek van worden, respect
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zo zijn ze binnengekomen in ieder geval.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:15 schreef Mexicanobakker het volgende:
Maar er is geen nieuws meer geweest sinds 13.50? Want het zou leuk zijn als de OP een beetje up to date gehouden wordt. De NOS is ook niet echt duidelijk.
quote:"As I arrived in front of the door of the paper's building two hooded and armed men threatened us. They wanted to go inside, " she told the newspaper from the scene.
"I entered the code. They fired on Wolinski, Cabu ... it lasted five minutes ... I sheltered under a desk ... They spoke perfect French ... [and] claimed to be from al Qaida".
Hij dient eerder opgenomen voor nader psychisch onderzoek, duidelijk dat hij geestesziek is.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:14 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Dus Quincy moet van jou doodgeschtoen worden om zijn mening?
Waar zijn Peunage, Skillstorm en company en al die islamieten van het forum om de multiculti te verdedigen? Bij dit soort nieuws zijn ze ineens zoek.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:11 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
Ideologieën kunnen niet beledigt worden, slechts de volgelingen.
Maar dat is niet van belang. Je hebt niet het recht om niet beledigt te worden.
twitter:beirutreporter twitterde op woensdag 07-01-2015 om 16:09:35#LEBANON (Jan7 #Beirut 17:07) Al Jadeed: Celebratory gunshots in Ain el-Hilweh's al-Fawqani street over attack on #CharlieHebdo. (AnNahar) reageer retweet
quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:16 schreef xzaz het volgende:
Quinsy ziet het allemaal weer zo lekker zwart-witFrank Boeijen had daar een leuk liedje over.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
Inderdaad, incidentje.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:16 schreef Woods het volgende:
Zijn er hier weer idioten bezig die dit scharen onder de islamDit zijn er 3 of 4 die het verpesten voor de hele groep.
Kan je m niet beter bannen? want zelfs wat onschuldigere comments van m zie ik verdwijnenquote:Op woensdag 7 januari 2015 16:16 schreef Frutsel het volgende:
[..]
het houd je scherp en van de straat
quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:17 schreef Re het volgende:
is het tegenwoordig een sport om tweets van domme mensen te zoeken en er vervolgens 50 posts per tweet aan te besteden met emo.gif smileys?
Hoe heerlijk naïef.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:16 schreef Woods het volgende:
Zijn er hier weer idioten bezig die dit scharen onder de islamDit zijn er 3 of 4 die het verpesten voor de hele groep.
Als dit zo gegaan is damn... dan zal ze zich voor de rest van haar leven schuldig voelenquote:Op woensdag 7 januari 2015 16:16 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Zo zijn ze binnengekomen in ieder geval.
[..]
Er is eigenlijk geen enkel nieuws al een paar uur lang, dan krijg je dat.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:17 schreef Re het volgende:
is het tegenwoordig een sport om tweets van domme mensen te zoeken en er vervolgens 50 posts per tweet aan te besteden met emo.gif smileys?
twitter:quinsyg twitterde op woensdag 07-01-2015 om 14:22:51Ik hoop dat men nu echt werk gaat maken van extra beveiliging voor Moskeeën. Vandaag nog. Na vandaag zullen zij hardst aangepakt worden. reageer retweet
En is Syrie en Irak zijn het er een paar duizenden die het verpesten voor de hele groep?quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:16 schreef Woods het volgende:
Zijn er hier weer idioten bezig die dit scharen onder de islamDit zijn er 3 of 4 die het verpesten voor de hele groep.
Jup lijkt mij wel, de overgrote deel van de groep neemt hier geen aanstoot aan en doet er niks meequote:
walgelijkquote:Op woensdag 7 januari 2015 16:17 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Het twitteraccountje van Geert heeft weer een nieuw dieptepunt bereikt hoor
[ afbeelding ]
Man man man
Bij stille tochten moet ik altijd meteen aan koefnoen denkenquote:Op woensdag 7 januari 2015 16:15 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Oh gut,
De Stille Tokkies zijn gaan ook weer in wandel-modus.
Er is niet zoiets als een gematigde islam, elke moslim die dat beweerd is geen moslim.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:16 schreef Woods het volgende:
Zijn er hier weer idioten bezig die dit scharen onder de islamDit zijn er 3 of 4 die het verpesten voor de hele groep.
Er is nog steeds maar 1 soort volk die het werkelijk doet. Mensen doodschieten om een vrije mening.quote:
een lok-prent.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:18 schreef erodome het volgende:
Jezus wat een afschuwelijke situatie.
Ben geneigd om te zeggen dat we het aankomende jaar maar wereldwijd erg veel spotprenten moeten plaatsen, onderdompeling totdat iedereen het gewend is of de ratten uit hun holen zijn gekomen zodat ze verwijderd kunnen worden.
Hoewel ik ook kots op de islam, vind ik het wel weer jammer dat Geertje de situatie weer misbruikt voor eigen politiek gewin. Maar ja dat kun je verwachten...quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:17 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Het twitteraccountje van Geert heeft weer een nieuw dieptepunt bereikt hoor
[ afbeelding ]
Man man man
Tja je moet wat met wegkijkers. Vind veel geschreeuw van wilders te ver gaan, nodeloos kwetsend en contraproductief, maar dit? Weinig op aan te merken. Jammer dat het nodig is.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:17 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Het twitteraccountje van Geert heeft weer een nieuw dieptepunt bereikt hoor
[ afbeelding ]
Man man man
Gebeurt net iets te vaak.. Islam is gewoon een gevaarlijke ideologiequote:Op woensdag 7 januari 2015 16:16 schreef Woods het volgende:
Zijn er hier weer idioten bezig die dit scharen onder de islamDit zijn er 3 of 4 die het verpesten voor de hele groep.
Nee, maar het zou mij niets uitmaken als een verdwaalde kogel hem zou raken. Ik zie echt niet in wat voor bijdrage deze ophitser nog kan leveren aan wat dan ook. Het is gewoon een malloot die alleen maar voor nog meer tweedeling zorgt.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:14 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Dus Quincy moet van jou doodgeschtoen worden om zijn mening?
Oké maar wat was Breivik dan? Was dat ook moslim?quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:17 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Het twitteraccountje van Geert heeft weer een nieuw dieptepunt bereikt hoor
[ afbeelding ]
Man man man
Kennelijk. Komt waarschijnlijk omdat er op het moment geen nieuws is.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:17 schreef Re het volgende:
is het tegenwoordig een sport om tweets van domme mensen te zoeken en er vervolgens 50 posts per tweet aan te besteden met emo.gif smileys?
Bullshit !! Extremisten worden helemaal niet uitgezet. Zelfs veroordeelde terroristen worden na hun straf gewoon weer op ons los gelaten (zie Hofstadgroep)quote:Op woensdag 7 januari 2015 15:50 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Extremisten worden al uitgezet.
Vandaar dat de inlichtingendiensten dat nauwkeurig bijhouden. Tijd om die lijsten ook eens te gebruiken.quote:Op woensdag 7 januari 2015 15:57 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je kunt aan de buitenkant niet zien of iemand een fundamentalist is.
Op grond van religie ??? Nee omdat ze ons in gevaar brengen met hun stelselmatige weigering om het extremistentuig uit te zetten. Als deze politici ons doelbewust in gevaar brengen dan mogen we toch zeker verhaal gaan halen bij die politici. Of denk je dat politici niet ter verantwoording kunnen worden geroepen. Dit is hun beleid en dat beleid kost levens.quote:Op woensdag 7 januari 2015 15:58 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Zo hé, politici bedreigen en discrimineren op grond van religie. Weet je zeker dat je zelf niet per ongeluk een moslimextremist bent?
Hij zal dit maximaal proberen uit te spelen voor de provinciale staten verkiezingen. Ik vrees een rare 1e kamerquote:Op woensdag 7 januari 2015 16:19 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Hoewel ik ook kots op de islam, vind ik het wel weer jammer dat Geertje de situatie weer misbruikt voor eigen politiek gewin. Maar ja dat kun je verwachten...
Als je zou weten wat ironie betekent, dan zou je die vraag niet stellen.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:19 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Er is nog steeds maar 1 soort volk die het werkelijk doet. Mensen doodschieten om een vrije mening.
Dus hoezo ironisch, trolletje?
De eerste mensen zijn al gearriveerdquote:Op woensdag 7 januari 2015 16:15 schreef Byzantynixschii het volgende:
[..]
Oh gut,
De Stille Tokkies gaan ook weer in wandel-modus.
Een Atheïst die gewoon gek was. Maar goed, elke Atheïst is een aap die denkt dat het enige wat hij ziet de werkelijkheid is.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:20 schreef mig72 het volgende:
[..]
Oké maar wat was Breivik dan? Was dat ook moslim?
Yep, maar ik ben geen tegenstander van dat soort zaken, als het maar echt heel duidelijk gericht is op daders pakken.quote:
quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:19 schreef Groby het volgende:
Zijn er al mensen die de illuminatie de schuld geven?
Wat een eikelsquote:Op woensdag 7 januari 2015 16:20 schreef L3gend het volgende:
[..]
De eerste mensen zijn al gearriveerd
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Hoe kun je zoiets beweren als niet-moslim?quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:18 schreef raptorix het volgende:
Er is niet zoiets als een gematigde islam, elke moslim die dat beweerd is geen moslim.
En ze doen zichzelf enorm tekort. Het is veel mooier om te denken dat je ooit weer samen bent met je inmiddels overleden grootouders.quote:Op woensdag 7 januari 2015 16:20 schreef xzaz het volgende:
[..]
Een Atheïst die gewoon gek was. Maar goed, elke Atheïst is een aap die denkt dat het enige wat hij ziet de werkelijkheid is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |