Voor velen (onder wie ik) blijft hij een man. Dat is het. Geboren als man en altijd manquote:Op woensdag 7 januari 2015 02:10 schreef NiceHat het volgende:
[..]
Vreemd mag je het best vinden. Het is toch sneu dat men nog zo bekrompen is dat zoiets een probleem is. Ik zou het eerder lastig vinden dat een kind krijgen er niet in zal zitten.
Nee. Ik wil gewoon iemand waar ik zeker van weet dat het veilig is om seks mee te hebben.quote:Op woensdag 7 januari 2015 02:11 schreef CaryAgos het volgende:
[..]
Hoezo dan, kom je toevallig uit Urk?
Je bent in ieder geval slank...quote:Op woensdag 7 januari 2015 02:12 schreef CaryAgos het volgende:
[..]
Lichtbruin haar, bruine ogen, 1.68 meter, 57 kilo en mooie billen (volgens veel mensen).
Of homofoob. (Of bekrompen).quote:Op woensdag 7 januari 2015 02:14 schreef ChevyCaprice het volgende:
Iedereen die iets tegen het daten van een transgender heeft is nu officieel christelijk, geverifieerd door onze aller, TS!
..het zal met TS iig niet uitlopen op een zwangerschap..quote:Op woensdag 7 januari 2015 02:12 schreef NiceHat het volgende:
[..]
Nee. Ik wil gewoon iemand waar ik zeker van weet dat het veilig is om seks mee te hebben.
Ik heb gewoon een vagina he, dus gewoon 1 piemel in m'n vagina en 1 piemel in m'n billen of mond.quote:Op woensdag 7 januari 2015 01:51 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Doe je double anal? Of hoe gaan de trio's in zn werk.
quote:Op woensdag 7 januari 2015 02:15 schreef NotYou het volgende:
[..]
..het zal met TS iig niet uitlopen op een zwangerschap..
Homofoob, best raar woord. Ik ben allesbehalve bang voor ze, alleen ik verafschuw ze vanaf de bovenste plankquote:
Vertel meer, het liefst met een soort van verhaallijn en naast erotiek ook romantiek.quote:Op woensdag 7 januari 2015 02:15 schreef CaryAgos het volgende:
[..]
Ik heb gewoon een vagina he, dus gewoon 1 piemel in m'n vagina en 1 piemel in m'n billen of mond.
Das dan wel weer een goed puntquote:Op woensdag 7 januari 2015 02:15 schreef NotYou het volgende:
[..]
..het zal met TS iig niet uitlopen op een zwangerschap..
Dat was vanaf de OP toch al duidelijk voor wie kan lezen?quote:Op woensdag 7 januari 2015 02:16 schreef Deuce92 het volgende:
Bah, geen penis maar. Laat die pics maar zitten, TS.
Dan ben je gewoon mild homofobisch? Ik heb er niks mee, maar vind ze niet vies of zoiets.quote:Op woensdag 7 januari 2015 02:16 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Homofoob, best raar woord. Ik ben allesbehalve bang voor ze, alleen ik verafschuw ze vanaf de bovenste plank
Ik zie in de OP niks staan over het wel of niet hebben van een penis.quote:Op woensdag 7 januari 2015 02:17 schreef NotYou het volgende:
[..]
Dat was vanaf de OP toch al duidelijk voor wie kan lezen?
Nee niet specifiek, ik kijk in eerste instantie gewoon wat ik van een bepaald persoon vind.quote:Op woensdag 7 januari 2015 01:55 schreef NiceHat het volgende:
Maar het lijkt me lastig ts... Ik zou er persoonlijk geen enkel probleem mee hebben. Maar ik kan me voorstellen dat er een hoop homofoben zijn die er van in paniek raken en weg rennen.
Zoek je het in een bepaalde groep/omgeving of zoiets?
Ik bedoelde te zeggen/vragen of je misschien niet op de juiste plek zoekt. Zoek je gewoon tussen de heteromannen?quote:Op woensdag 7 januari 2015 02:18 schreef CaryAgos het volgende:
[..]
Nee niet specifiek, ik kijk in eerste instantie gewoon wat ik van een bepaald persoon vind.
Gewoon homofoob dan.quote:Op woensdag 7 januari 2015 02:17 schreef NiceHat het volgende:
[..]
Dan ben je gewoon mild homofobisch? Ik heb er niks mee, maar vind ze niet vies of zoiets.
Losse seks of een relatie?quote:Op woensdag 7 januari 2015 02:07 schreef NiceHat het volgende:
[..]
Maar hoeveel mensen hebben tot nu toe er geen punt van gemaakt?
Oke, het bleek de 2e post van TS in het topc te zijn.quote:Op woensdag 7 januari 2015 02:18 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Ik zie in de OP niks staan over het wel of niet hebben van een penis.
Dat ligt eraan wanneer je begint met het slikken van vrouwelijke hormonen.quote:Op woensdag 7 januari 2015 02:08 schreef Rivalo het volgende:
[..]
Hoe zit het eigenlijk met je stem?
Want die wordt volgens mij niet echt hoger, het verhaal wat je vaak hoort is dat als mannen hun ballen verliezen dat ze dan een hoge stem krijgen, dat klopt niet.
Heb niet elke post bestudeerd. Achteraf wel jammer. Had ik dit topic eerder kunnen verlaten.quote:Op woensdag 7 januari 2015 02:20 schreef NotYou het volgende:
[..]
Oke, het bleek de 2e post van TS in het topc te zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |