Ik heb die ook, de variant met 2 flessen. In het rozequote:Op zondag 4 januari 2015 23:09 schreef mosselmossel het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Ik trek die riem strak om mijn heupen. Zo strak dat je denkt: nou nou, moet dat nou? Maar dan heb je er tijdens het lopen geen last van, van die riem. Zittie gewoon lekker en wiebelt niet. Heb riem van Nathan Trail Mix 4
Gezien je blessuregevoeligheid zou ik die 10 min skippen. Of er 10 min uitwandelen van maken. Of na het lopen lekker een half uurtje fietsen. Dat scheelt mij altijd in spierpijn. Voor wandelen wel ff een jas aantrekken ivm kou. Voor fietsen douchen en omkleden.quote:Op zondag 4 januari 2015 23:31 schreef nickhguitar het volgende:
Woensdag volgens schema beginnen met 10x 1 minuut wandelen en 15 seconden joggen. Er staat ook 10 minuten vrij rennen bij, dan mag je doen wat je wilt. Is het dan verstandig dat ik die laatste 10 minuten gewoon ook verder ga met de oefening?
Even uit nieuwsgierigheid: hoe ziet jullie warming up eruit?
Je komt aardig in de richting ja. Mag best wat vanaf.quote:Op maandag 5 januari 2015 08:43 schreef Toekito het volgende:
Murmeli kappen met je vakantiekilo's. Naast jou voel ik me mn neef.
sorry wat?!quote:Op maandag 5 januari 2015 08:51 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Je komt aardig in de richting ja. Mag best wat vanaf.
Tsja, ik zie mezelf gewoon graag slank. Al vond ik 61 kilo wel erg dun ook hoor.
Je vraagt er zelf om toch? Ik ga niet liegen.quote:Op maandag 5 januari 2015 08:55 schreef Toekito het volgende:
[..]
sorry wat?!verder ben je wel lief.
quote:Op maandag 5 januari 2015 08:57 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Je vraagt er zelf om toch? Ik ga niet liegen.
jij misschienquote:Op maandag 5 januari 2015 08:26 schreef Happel het volgende:
[..]
Hoezo? Iedereen doet toch gewoon het werk wat die leuk vindt?
Ik ben er net mee klaar. Althans, de weekeinden richting Eiger.quote:Op maandag 5 januari 2015 10:14 schreef Guard het volgende:
Moet ook maar weer eens een nieuw schema maken, beetje gericht naar die marathon toe gaan trainen, al is het niet perse nodig dat ik daar supersnel ga lopen...
Schema suggesties welkom
Welkom in dit topic DeLunaquote:Op zondag 4 januari 2015 20:41 schreef DeLuna het volgende:
Nou, nu maar eens de stap zetten in dit topic (en morgen buiten).![]()
Vorig jaar min of meer gestopt met zwemmen, vanwege studie (soort van verhuizing), en dus sinds oktober al niet regelmatig meer gesport. De kilo's zijn er aangevlogen en vanwege stage (veel zitten) beweeg ik ook niet echt veel meerNiet echt gezond dus. Ik vond hardlopen altijd wel leuk om te doen, om te zien dat er vooruitgang in zat maar het was niet echt te combineren met zwemmen (wat ik 7 keer in de week deed), dus ben na een paar maanden daarmee gestopt. Ik kon toen 5km in precies 30 minuten lopen.
Nu is het plan (en een goed voornemen) om met een rustig schema te beginnen van Endomondo, en die begint morgen met een wandeling van 28 minuten om te wennen, dus ik ben benieuwd..
Ik voel me ook weer redelijk. Morgen wellicht de eerste meters van 2015 makenquote:Op maandag 5 januari 2015 09:17 schreef Zwabberhark het volgende:
Gaat lekker hier, d'n YUR dus ook al een back-to-back virusje. Ik voel mezelf gelukkig al weer iets beter, maar verre van fit. En dan word je wakker met de mededeling dat ene Toekito morbide obesitas heeft. Heftig.
Tot hoe ver ga je in de voorbereiding?quote:Op maandag 5 januari 2015 10:36 schreef YUR het volgende:
[..]
Ik ben er net mee klaar. Althans, de weekeinden richting Eiger.
En onze zomervakantie wordt een semi-Eiger-trainingskamp. Hopelijk lekker 2 weken naar Oostenrijk in juni. Ff kennis maken met de Alpen
1 2 | [b]18 oktober 2015 - [url=http://www.torontowaterfrontmarathon.com/en/index.htm]Scotiabank Toronto Waterfront Marathon (Toronto)[/url][/b] [*] Devv - HM |
Wat balen! Heb je wel een soort van revalidatie/opbouwplan? Hoe lang gaat het ongeveer duren voordat je weer mag lopen?quote:Op maandag 5 januari 2015 11:12 schreef Devv het volgende:
ter gelopen maar om toch nog een beetje positieve bijdrage te leveren, ben ik alvast wat leuke loopjes aan het bekijken voor later dit jaar. Zou deze er alvast bij mogen? Het is nog een klein beetje onder voorbehoud afhankelijk van mijn geldpotje dus Amsterdam mag nog even blijven staan.
Ik heb vanavond weer een afspraak bij de fysio en dan kijken we hoe het ervoor staat. Zolang ik geen groen licht krijg om weer te lopen, heeft het weinig zin om naar een opbouwplan te kijken. De revalidatie bestaat nu vooral uit rust nemen en oefeningen doen. Ik heb mij wel voorgenomen om rond het einde van deze maand te beslissen of Berlijn en Parijs een haalbare kaart is. Mocht ik dan weer kunnen lopen dan is de marathon in april ook nog wel haalbaar, ook al gaat het erg krap worden. Ik ga dan proberen op te bouwen met als doel de marathon binnen de tijdslimiet uit te lopen. Een sub 4 uur zou geweldig zijn maar geen doel. Dat komt dan hopelijk in New York.quote:Op maandag 5 januari 2015 11:14 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Wat balen! Heb je wel een soort van revalidatie/opbouwplan? Hoe lang gaat het ongeveer duren voordat je weer mag lopen?
De hoogtepunten van de voorbereiding zijn tot nu toe de 50k Sallandtrail, de Parijs Marathon en de 37km Koning van Spanjequote:Op maandag 5 januari 2015 10:52 schreef Guard het volgende:
[..]
Tot hoe ver ga je in de voorbereiding?
oh dan komt het wel goed met de afstand, alleen nog "even" de hoogtemeters trainen, maar dat zal in Oostenrijk wel lukkenquote:Op maandag 5 januari 2015 12:41 schreef YUR het volgende:
[..]
De hoogtepunten van de voorbereiding zijn tot nu toe de 50k Sallandtrail, de Parijs Marathon en de 37km Koning van Spanje
Preciesquote:Op maandag 5 januari 2015 12:43 schreef Guard het volgende:
[..]
oh dan komt het wel goed met de afstand, alleen nog "even" de hoogtemeters trainen, maar dat zal in Oostenrijk wel lukken
50km en een marathon als trainingsrondje, koekoek!quote:Op maandag 5 januari 2015 12:41 schreef YUR het volgende:
[..]
De hoogtepunten van de voorbereiding zijn tot nu toe de 50k Sallandtrail, de Parijs Marathon en de 37km Koning van Spanje
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Balen van je situatie nu, maar dit lijkt me wel een heule mooie HM zeg!quote:Op maandag 5 januari 2015 11:12 schreef Devv het volgende:
Ik heb dit jaar nog geen meter gelopen maar om toch nog een beetje positieve bijdrage te leveren, ben ik alvast wat leuke loopjes aan het bekijken voor later dit jaar. Zou deze er alvast bij mogen? Het is nog een klein beetje onder voorbehoud afhankelijk van mijn geldpotje dus Amsterdam mag nog even blijven staan. Maar als ik moet kiezen tussen Toronto en Amsterdam dan is de keuze natuurlijk al snel gemaakt.
[ code verwijderd ]
En er kan een streep door Egmond en Schoorl. Daar mag ik van de lijst af, want ik ga daar alleen heen om mensen aan te moedigen.
Hardlooptoerisme
♥ || Baby catcher in training || ♥
quote:Op maandag 5 januari 2015 12:56 schreef Yuki het volgende:
[..]
50km en een marathon als trainingsrondje, koekoek!Nja, ik moet t ook nog maar ff doen he...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Balen van je situatie nu, maar dit lijkt me wel een heule mooie HM zeg!
HardlooptoerismeF means you're fucked
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |