SPOILER: Winter chartOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vorige seizoenen
2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall
2013 | Winter | Spring | Summer | Fall
2014 | Winter | Spring | Summer | Fall
2015 | Winter | Spring | Summer| Fall
Anime News Network (ANN): Nieuws over anime en meer.
haruhichan.com: Hier vind je alle allemaal nieuws over anime en meer.
My Anime List (MAL): Houd je eigen anime- en mangalijst bij. Check ook de FOK! MAL groep.
Veel FOK!kers hebben in deze reeks een MAL. Bekijk ze hier:SPOILER: MAL-lijstOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FOK! Anime aanradersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.
Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen.
Er zijn Drie verschillende ''Populaire'' codecs waar je anime mee kunt kijken.
Je hebt KCP- Kawaii Codec Pack deze codec pack bevat de meest essentiële codecs die nodig zijn voor het bekijken van anime. Bij KCP is ook de media speler MPC-HC aanwezig. Dit is een mediaspeler die uitermate geschikt is voor het bekijken van anime.
Het CCCP-Project is een pakket speciaal ontwikkeld voor anime. Het voordeel van CCCP is dat het al een lang lopend project is. Het biedt ongeveer dezelfde mogelijkheden als KCP. Enig nadeel bij CCCP is wel dat het niet constant wordt geüpdatet en er dus lange intervals zijn.
En als laatst heb je ook nog K-lite Codec pack
K-lite kun je het beste gebruiken in combinatie met MPC-HC het biedt vergelijkbare functies aan zoals KCP, en CCCP hebben.
De beste Media speler die wordt aangeraden voor het kijken van anime is MPC-HC Deze speler is geschikt voor het kijken van anime en geeft ook nog eens een betere beeldkwaliteit.
Kan ik downloaden via IRC?
Een guide om via IRC downloaden is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.
Help! Mijn plaatjes doen het niet. Wat nu?
Je bent aan het hotlinken, en dit mag niet. Upload het plaatje via Imgur of Photobucket en plaats hem opnieuw.
Degene die het topic sluit (door middel van de 301e post), opent het volgende deel! Er worden ook statistieken bijgehouden.
De OP is te vinden op Pastebin, zodat deze in geval van nood altijd nog bereikt kan worden.
http://pastebin.com/1V10Dc6Q🐙![]()
En mocht de NPO per ongeluk eens iets dat de moeite waard is uitzenden, http://www.npo.nl/live .quote:Op zaterdag 3 januari 2015 21:03 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Voor alles wat ik kijk heb ik geen tv nodig.
Anime = pc
Series = Netflix
Docu's = Netflix, Youtube en andere sites🐙![]()
De laatste keer dat ze iets hadden dat de moeite waard was was toen De uitverkorenen werd uitgezonden.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 21:07 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
En mocht de NPO per ongeluk eens iets dat de moeite waard is uitzenden, http://www.npo.nl/live ./A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Als ik tijdens het WK gastoeters buiten hoorde klikte ik het even aan om een goal te zien. Dat was het wel.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 21:08 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
De laatste keer dat ze iets hadden dat de moeite waard was was toen De uitverkorenen werd uitgezonden.🐙![]()
Zag dat wel terug op dumpertquote:Op zaterdag 3 januari 2015 21:08 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Als ik tijdens het WK gastoeters buiten hoorde klikte ik het even aan om een goal te zien. Dat was het wel.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Hmm, komt haast grotendeels overeen met mijn kijkgedrag.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 21:03 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Voor alles wat ik kijk heb ik geen tv nodig.
Anime = pc
Series = Netflix
Docu's = Netflix, Youtube en andere sites
Anime = PC
Series = Netflix, NPO Gemist
Docu's = NPO Gemist, soms NPO2 (2doc is vaak erg goed)
Films = Bluray of Netflix![]()
Qua bagger staat het wel ongeveer gelijk aan elkaar toch?quote:Op zaterdag 3 januari 2015 21:04 schreef DeZwabber het volgende:
En ik kijk nog liever de meest cliche anime harem dan dat ik een uur naar SBS kijk.Vanwaar je voorkeur voor het een?
![]()
Kom op man, je mist best wel veel.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 21:08 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Als ik tijdens het WK gastoeters buiten hoorde klikte ik het even aan om een goal te zien. Dat was het wel.
Ik noem maar wat:
Tegenlicht, 2doc, 5 jaar later, Breaking Bad, Vrije Geluiden, Boeken
Verder nieuwe series:
De slag om de Klerewereld, Speeches
Laatst werd er ook een goede Franse dramaserie uitgezonden waar ik de naam van kwijt ben.
Maar aardig offtopic dit.![]()
![]()
Het ene is pulp met fictionele mensen. Het andere is pulp met vaak helaas echt bestaande individuen.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 21:17 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Qua bagger staat het wel ongeveer gelijk aan elkaar toch?Vanwaar je voorkeur voor het een?
🐙![]()
Netflixquote:Op zaterdag 3 januari 2015 21:20 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Kom op man, je mist best wel veel.
Ik noem maar wat:
Breaking Bad,/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Breaking Bad heb ik nog niet gekeken, maar staat op Netflix. Boeken ken ik niet? Tegenlicht en consorten heb je gelijk in. En het is ook niet 100% bagger, maar ik ben eigenlijk gestopt met bijhouden wat er uitgezonden werd omdat bijna alles bagger is. Op internet ook, maar daar kan je op het moment zelf kiezen wat je aan zet.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 21:20 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Kom op man, je mist best wel veel.
Ik noem maar wat:
Tegenlicht, 2doc, 5 jaar later, Breaking Bad, Vrije Geluiden, Boeken
Verder nieuwe series:
De slag om de Klerewereld, Speeches
Laatst werd er ook een goede Franse dramaserie uitgezonden waar ik de naam van kwijt ben.
Maar aardig offtopic dit.
Ach, het gaat nog over uitgezonden media, we zijn een beetje een zijspoor ingeslagen maar het is niet zo extreem off topic dat we de discussie beter ergens anders voort kunnen zetten.🐙![]()
Ik kijk soms op Kijk.
Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P![]()
Tot de NHK vampier-inktvis-nazi-collectanten aanbellen om te eisen dat je ze betaalt voor het kijken naar NHK. Na alles wat ik over ze gelezen heb verbaasd het me nog dat ze niet bij mij aan de deur staan omdat ik ooit eens een steampje van ze gekeken heb.quote:Nippon TV is beste TVHet enige noemenswaardige dat op de Nederlandse televisie uitgezonden wordt is op de publieke omroepen te zien. Het experiment met commerciële televisie was leuk enzo, maar nu je elke film gewoon "on demand" zonder 45 minuten reclame kunt zien en nu met de digitale televisie spoelt iedere idioot alle reclame er gewoon doorheen. Commerciële televisie is een stervend medium, zo innovatief als de Dodo, maar nog net iets minder dood.quote:blablabla publieke omroep blablablaIk kan me de laatste documentaire waar ik mijzelf niet doorheen moest slepen niet herinneren, maar dat zal wel aan mij liggen, want de laatste die ik af zette was er een over schattige baby pinguïns die aandoenlijke dingen deden, ik denk oprecht dat ik het niet minder afgrijselijk vond dan K-ON.quote:blablablblabla documentaires blblbablablablbal“An interesting thing is a good thing.”![]()
Als ze nou eens, voor het effect, een van de Keions op zouden laten peuzelen door een Orka.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 21:42 schreef De_Dakgoot het volgende:
K-ON, kijk je zo makkelijk doorheen“An interesting thing is a good thing.”![]()
Dat is bruut manquote:Op zaterdag 3 januari 2015 21:43 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Als ze nou eens, voor het effect, een van de Keions op zouden laten peuzelen door een Orka./A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Die pinguïn documantairequote:Op zaterdag 3 januari 2015 21:48 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Orka's moeten ook leven.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Kyoani heeft wel eigenlijk elke keer goede character designs enzo./A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Zou kijken.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 21:43 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Als ze nou eens, voor het effect, een van de Keions op zouden laten peuzelen door een Orka.
🐙![]()
Overigens zijn veel streamingsites voor mij sowieso niet bereikbaar, omdat ik uit principe geen Flash Player neem.
NPO Gemist kijk ik via GemistDownloader, in Linux draaiende onder Mono.![]()
Waarom? Welk principe?quote:Op zaterdag 3 januari 2015 22:16 schreef robin007bond het volgende:
Overigens zijn veel streamingsites voor mij sowieso niet bereikbaar, omdat ik uit principe geen Flash Player neem.
“An interesting thing is a good thing.”![]()
Netflix doet al een tijdje HTML5 als je dat wilt in een aantal browsers. Ook al draaide het eerst onder Silverlight, en niet Flash. Maar ach, beiden een achterhaald gedrocht.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 22:16 schreef robin007bond het volgende:
Overigens zijn veel streamingsites voor mij sowieso niet bereikbaar, omdat ik uit principe geen Flash Player neem.🐙![]()
Leunt erg onnodig op je processor, hoop "features" die al jaren met HTML5 zijn te bereiken, Adobe.quote:🐙![]()
Zullen we het daar niet over hebben?quote:
kookwedstrijden voornamelijk.Chocoladetaartjes.
Op donderdag 25 juli 2013 18:44 schreef trovey het volgende: Evert, de vrouwelijke versie. :P![]()
![]()
http://www.animenewsnetwo(...)iere-unveiled/.82863
Dit geloof je niet. The Heroic Legend of Arslan, de manga door Hiromu Arakawa, (Sliver Spoon, FMA) niet de gelijknamige boekenreeks van Yoshiki Tanaka (Legend of the Galactic Heroes) waar voorgenoemde manga een adaptatie van is krijgt een anime. Nog voor de Legend of the Galactic Heroes die remake krijgt.“An interesting thing is a good thing.”![]()
Helaas wel met DRM. Jammer dat het moet, maar aan de andere kant snap ik het wel. Als DRM niet in HTML5 zou zitten dan zouden ze waarschijnlijk nog steeds Flash of Silverlight gebruiken.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 22:28 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Netflix doet al een tijdje HTML5 als je dat wilt in een aantal browsers. Ook al draaide het eerst onder Silverlight, en niet Flash. Maar ach, beiden een achterhaald gedrocht.
In Firefox wordt Netflix nog niet native ondersteund trouwens.![]()
Adobe is een vreselijk bedrijf en Flash Player is gewoon crap. Kan prima allemaal in HTML5.quote:
Plus dat veel Flash-cookies zorgen voor het volgen van gebruikers.![]()
Die achterste lijkt een beetje op die chinees van fma:Bquote:Op zaterdag 3 januari 2015 23:09 schreef Repelsteeltju het volgende:
[ afbeelding ]
http://www.animenewsnetwo(...)iere-unveiled/.82863
Dit geloof je niet. The Heroic Legend of Arslan, de manga door Hiromu Arakawa, (Sliver Spoon, FMA) niet de gelijknamige boekenreeks van Yoshiki Tanaka (Legend of the Galactic Heroes) waar voorgenoemde manga een adaptatie van is krijgt een anime. Nog voor de Legend of the Galactic Heroes die remake krijgt.
![]()
![]()
/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Uhuh. Netflix kan helaas geen kant op wat dat betreft. Ik heb geen goed woord over voor de contenteigenaren.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 23:09 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Helaas wel met DRM. Jammer dat het moet, maar aan de andere kant snap ik het wel. Als DRM niet in HTML5 zou zitten dan zouden ze waarschijnlijk nog steeds Flash of Silverlight gebruiken.
[quote[
In Firefox wordt Netflix nog niet native ondersteund trouwens.
[/quote]
Dat weet ik. En jij weet dat ik dat weet. Ik run Netflix in Safari, omdat dat toch al op m'n Mac aanwezig was. Het is behelpen, maar het houdt m'n processor koel.🐙![]()
Die voorste lijkt op het nageslacht van Ed en Winry.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 23:11 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Die achterste lijkt een beetje op die chinees van fma:B
![]()
![]()
![]()
![]()
“An interesting thing is a good thing.”![]()
Dat weet ik. En jij weet dat ik dat weet. Ik run Netflix in Safari, omdat dat toch al op m'n Mac aanwezig was. Het is behelpen, maar het houdt m'n processor koel.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 23:13 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Uhuh. Netflix kan helaas geen kant op wat dat betreft. Ik heb geen goed woord over voor de contenteigenaren.
[quote[
In Firefox wordt Netflix nog niet native ondersteund trouwens.
[/quote]
apple
/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
applequote:Op zaterdag 3 januari 2015 23:19 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Dat weet ik. En jij weet dat ik dat weet. Ik run Netflix in Safari, omdat dat toch al op m'n Mac aanwezig was. Het is behelpen, maar het houdt m'n processor koel.
[/quote]
Ik geef geen neuk, en het is stiekem Unix.🐙![]()
Dat weet ik. En jij weet dat ik dat weet. Ik run Netflix in Safari, omdat dat toch al op m'n Mac aanwezig was. Het is behelpen, maar het houdt m'n processor koel.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 23:13 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Uhuh. Netflix kan helaas geen kant op wat dat betreft. Ik heb geen goed woord over voor de contenteigenaren.
[quote[
In Firefox wordt Netflix nog niet native ondersteund trouwens.
[/quote]
Mweh, arme jij.![]()
Ik draai Netflix enkel op mijn PS3.![]()
Documantaires van NHk world zijn weleens interessant/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Jij hebt een console? Die zag ik niet aankomen. En nog wel een PS3, de console waarop Sony eigenhandig Linux verbannen heeft.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 23:23 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Mweh, arme jij.![]()
Ik draai Netflix enkel op mijn PS3.🐙![]()
Peter Barakan. Whehe.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 23:28 schreef De_Dakgoot het volgende:
Documantaires van NHk world zijn weleens interessant🐙![]()
Ja helaas.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 23:29 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Jij hebt een console? Die zag ik niet aankomen. En nog wel een PS3, de console waarop Sony eigenhandig Linux verbannen heeft.
De exclusives zijn het wel waard. Metal Gear Solid 4, jeweetz.![]()
Ik moet eerlijk bekennen dat ik nog nooit in de buurt ben geweest van een Metal Gear Solid spelletje.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 23:39 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ja helaas.
De exclusives zijn het wel waard. Metal Gear Solid 4, jeweetz.🐙![]()
exclusives supportenquote:Op zaterdag 3 januari 2015 23:39 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ja helaas.
De exclusives zijn het wel waard. Metal Gear Solid 4, jeweetz.![]()
![]()
Knights of sidonia met nederlandse ondertitels waarom
/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
De ridder van Sidonia blijft toch Lambiek.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 23:55 schreef De_Dakgoot het volgende:
Knights of sidonia met nederlandse ondertitels waarom🐙![]()
quote:![]()
persoonlijk ben ik er nu (en al enige tijd) tegen, vroegah deed ik daar helaas wel aan...
gelukkig kwam daar steam
*check backlog....
![]()
![]()
Maarja, wil ik af van java enzo en echt fulltime html5 gebruiken, dan moet ik zeker stoppen met het gebruiken van firefox
/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
alleen voor MC heb ik nog java nodig, flash en adobe gaan standaard uit mochten ze geinstalleerd staan ergens (laat ze er wel in, in het geval dat het toch nodig mocht zijnquote:Op zaterdag 3 januari 2015 23:57 schreef De_Dakgoot het volgende:
Maarja, wil ik af van java enzo en echt fulltime html5 gebruiken, dan moet ik zeker stoppen met het gebruiken van firefox![]()
Ik wel in de buurt, maar de engelse stemmen trek ik niet echt...quote:Op zaterdag 3 januari 2015 23:53 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk bekennen dat ik nog nooit in de buurt ben geweest van een Metal Gear Solid spelletje.
Alleen MGS en MGS4 een paar uur gespeeld, daarna niet meer. Ik heb de andere games wel, maar omdat ik MGS dus niet heb uitgespeeld heb ik 2 en 3 enzo ook nog niet gespeeld.![]()
Nice. Ik heb mij de afgelopen 2 weken pas op FMA gestort. Ik had het eerder geprobeerd toen ik jonger was maar ik vond het veel te zielig voor die jongens en was gestopt. Nu bijna klaar met brotherhood en de serie van 2003 staat al klaar. Heb dan ook helemaal zin in meer van deze schrijver.quote:Op zaterdag 3 januari 2015 23:09 schreef Repelsteeltju het volgende:
[ afbeelding ]
http://www.animenewsnetwo(...)iere-unveiled/.82863
Dit geloof je niet. The Heroic Legend of Arslan, de manga door Hiromu Arakawa, (Sliver Spoon, FMA) niet de gelijknamige boekenreeks van Yoshiki Tanaka (Legend of the Galactic Heroes) waar voorgenoemde manga een adaptatie van is krijgt een anime. Nog voor de Legend of the Galactic Heroes die remake krijgt.Gefeliciteerd ik heb in je topic gepost.![]()
Durararararararararararara. Altijd leuk
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*![]()
http://video.fc2.com/en/content/20141231tWrEB5E1&album
Gaki no Tsukai: Batsu Game 2014-2015!
Kan je Matsumoto met geblondeerd haar zien.![]()
Brotherhood schijnt toch beter te zijn dan de originele serie? Waarom dan nog die originele serie bekijken?quote:Op zondag 4 januari 2015 01:19 schreef sweetlady-o het volgende:
[..]
Nice. Ik heb mij de afgelopen 2 weken pas op FMA gestort. Ik had het eerder geprobeerd toen ik jonger was maar ik vond het veel te zielig voor die jongens en was gestopt. Nu bijna klaar met brotherhood en de serie van 2003 staat al klaar. Heb dan ook helemaal zin in meer van deze schrijver.
Die originele serie vond ik trouwens prima hoor, maar las er vrij veel klachten over, vooral omdat het op een gegeven moment zijn eigen gang ging, ipv de manga te volgen (want die manga was nog niet zo ver...).
Maar zoals gezegd, origineel vond ik persoonlijk prima. Brotherhood moet ik nog kijken. Ik wil eerst deze maand eindelijk Tokyo Magnitude 8.0 afkijken. En Lain. Ik ben zo verschrikkelijk slecht in het volhouden met series.![]()
Omdat ik dan mijn eigen mening kan vormen. Ook is het origineel seinen en brotherhood shonen en ik ben gewoon een beetje verslaafd geraakt. De volgorde waarin ik het kijk word trouwens veel aangeraden op het Internet en eerlijk gezegd vind ik het idee dat het niet 'voorbij' is na de finale prettig.quote:Op zondag 4 januari 2015 01:45 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Brotherhood schijnt toch beter te zijn dan de originele serie? Waarom dan nog die originele serie bekijken?
Gefeliciteerd ik heb in je topic gepost.![]()
Het probleem is ditquote:Op zondag 4 januari 2015 01:45 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Brotherhood schijnt toch beter te zijn dan de originele serie? Waarom dan nog die originele serie bekijken?
Die originele serie vond ik trouwens prima hoor, maar las er vrij veel klachten over, vooral omdat het op een gegeven moment zijn eigen gang ging, ipv de manga te volgen (want die manga was nog niet zo ver...).
Maar zoals gezegd, origineel vond ik persoonlijk prima. Brotherhood moet ik nog kijken. Ik wil eerst deze maand eindelijk Tokyo Magnitude 8.0 afkijken. En Lain. Ik ben zo verschrikkelijk slecht in het volhouden met series.
Je kunt FMA kijken voor Brotherhood, maar je kunt niet eerst Brotherhood kijken en daarna de oude versie. Dat had ik geprobeerd en dan irriteer je je aan de animatie vaak en kleine dingen.![]()
Dat kan, maar het is voornamelijk het begin nog een keertje. En FMA:B is een mooi afgerond verhaal volgens de manga terwijl de bij FMA op een gegeven moment maar wat zijn gaan verzinnen en het einde minder goed is.quote:Op zondag 4 januari 2015 08:52 schreef sweetlady-o het volgende:
Ook is het origineel seinen en brotherhood shonen
[/quote
Hmm, geen idee waarom. FMA is niet echt heftiger dan FMA:B.
[quote]De volgorde waarin ik het kijk word trouwens veel aangeraden op het Internet
[/quote
Grappig, ik las eigenlijk altijd het tegenovergestelde.
[quote]en eerlijk gezegd vind ik het idee dat het niet 'voorbij' is na de finale prettig.🐙![]()
Niet dat er nu nog wat aan te doen is. En het is niet alsof FMA slecht is. Maar misschien valt het gewoon tegen na Brotherhood.🐙![]()
Ik ben wel blij met Brotherhood. Ik vond de eerste FMA al vrij vroeg errugh kut. Maar na Brotherhood gezien te hebben kan ik me de momenten die ik kut van in de eerste FMA niet eens meer voor de geest halen, en daar ben ik blij mee ook.quote:Op zondag 4 januari 2015 10:28 schreef DeZwabber het volgende:
Niet dat er nu nog wat aan te doen is. En het is niet alsof FMA slecht is. Maar misschien valt het gewoon tegen na Brotherhood.Hoe kan het Journaal zowel staatstelevisie zijn als links? Terwijl de meeste regeringen naar rechts neigen?quote:Op zondag 4 januari 2015 01:36 schreef Qunix het volgende:
Ik check alleen NPO voor het Linkse Staat Journaal.
Verder niet echt iets.“An interesting thing is a good thing.”![]()
De arc van het mijnstadje in Brotherhood plakken en van de rest vergeten we dat het bestond.quote:Op zondag 4 januari 2015 11:43 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Ik ben wel blij met Brotherhood. Ik vond de eerste FMA al vrij vroeg errugh kut. Maar na Brotherhood gezien te hebben kan ik me de momenten die ik kut van in de eerste FMA niet eens meer voor de geest halen, en daar ben ik blij mee ook.🐙![]()
Cross ange is zo bruut deze week
damn fucking vet
Nieuwe op/ed en al die combat boohohoho![]()
BASED SUNRISE
FUKUDAAAAAAAAAAAA
/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
quote:Op zondag 4 januari 2015 12:16 schreef De_Dakgoot het volgende:
Cross ange is zo bruut deze week
damn fucking vet
Nieuwe op/ed en al die combat boohohoho![]()
BASED SUNRISE
FUKUDAAAAAAAAAAAASPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“An interesting thing is a good thing.”![]()
Het journaal is niet neutraal.quote:Op zondag 4 januari 2015 11:43 schreef Repelsteeltju het volgende:
Hoe kan het Journaal zowel staatstelevisie zijn als links? Terwijl de meeste regeringen naar rechts neigen?![]()
Eerst FMA:B kijken en daarna FMA is als eerst je toetje eten en daarna pas de aardappels met groente.''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''![]()
Eckte mannen eten eerst hun dessert en dan het hoofdgerecht.quote:Op zondag 4 januari 2015 14:35 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Eerst FMA:B kijken en daarna FMA is als eerst je toetje eten en daarna pas de aardappels met groente.![]()
Ligt wel aan wat het toetje en wat het hoofdgerecht is.quote:Op zondag 4 januari 2015 14:36 schreef Qunix het volgende:
[..]
Eckte mannen eten eerst hun dessert en dan het hoofdgerecht.''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''![]()
Natuurlijk is het journaal niet neutraal. Ik begrijp alleen niet hoe het journaal simultaan kan dienen als de spreekbuis van de overheid (want dat is wat mensen vaak met staatstelevisie bedoelen) die momenteel en in het recente verleden naar rechts neigt en tegelijkertijd tegen de overheid in gaat om linkse agendapunten of iets dergelijks te propageren. Dat is tegenstrijdig.quote:
Daarnaast zit er niet zo heel veel verschil tussen wat het journaal uitzendt en wat bijvoorbeeld RTL Nieuws uitzendt ik heb afleveringen meegemaakt waar ze allebei precies dezelfde berichten van de persbureaus hadden overgenomen.
Die achterlijke anti-vuurwerkberichten die je op het Journaal ziet komen overduidelijk van rechts.Maar dan wel in een ijsbar, en niet in een huiskamer. Kijk het voorgerecht dat voegt nog iets toe aan de maaltijd, maar te veel eten is achterlijk als je niet in de nabije toekomst verwacht honger te hebben.quote:Op zondag 4 januari 2015 14:35 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Eerst FMA:B kijken en daarna FMA is als eerst je toetje eten en daarna pas de aardappels met groente.“An interesting thing is a good thing.”![]()
![]()
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)![]()
Niet van links?quote:Op zondag 4 januari 2015 15:36 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Natuurlijk is het journaal niet neutraal. Ik begrijp alleen niet hoe het journaal simultaan kan dienen als de spreekbuis van de overheid (want dat is wat mensen vaak met staatstelevisie bedoelen) die momenteel en in het recente verleden naar rechts neigt en tegelijkertijd tegen de overheid in gaat om linkse agendapunten of iets dergelijks te propageren. Dat is tegenstrijdig.
Daarnaast zit er niet zo heel veel verschil tussen wat het journaal uitzendt en wat bijvoorbeeld RTL Nieuws uitzendt ik heb afleveringen meegemaakt waar ze allebei precies dezelfde berichten van de persbureaus hadden overgenomen.
Die achterlijke anti-vuurwerkberichten die je op het Journaal ziet komen overduidelijk van rechts.
Op RTL 4 journaal was er ook een geweldig genuanceerd beeld over vuurwerk (alleen afgebrande winkels en ziekenhuizen laten zien, en mensen die voor hun lol 3 uur in een menigte in de kou staan om naar vuurwerk te kijken ipv zelf afsteken)Helemaal super.![]()
Doen aan composated dating...quote:Op zaterdag 3 januari 2015 14:01 schreef totalvamp het volgende:
[..]
Gewoon elk meisje in de BL sectie aanspreken en je komt er wel!
Hij zegt dat hij 35 is, meisje van 15 is geïnteresseerd en vraagt ichi-man yen (10.000 yen = ±65 euro). Ze is geinteresseerd in "meer". Ze zegt dat haar vriendinnen en klasgenoten het ook doen, dus zij ook. Zij heeft het geld nodig zegt ze na een lange pauze. Vond je het niet eng om hieraan te beginnen, vraagt hij, Zij zegt een beetje. Na zijn afwijzing en een "foei, niet meer doen"- woordje, zegt ze dat het haar spijt en loopt ze weg. Maar of ze echt stopt, vertelt de omroepster?![]()
quote:Op zondag 4 januari 2015 18:10 schreef Kyubey het volgende:
[..]
Niet van links?
Op RTL 4 journaal was er ook een geweldig genuanceerd beeld over vuurwerk (alleen afgebrande winkels en ziekenhuizen laten zien, en mensen die voor hun lol 3 uur in een menigte in de kou staan om naar vuurwerk te kijken ipv zelf afsteken)
“An interesting thing is a good thing.”![]()
Die stopt natuurlijk omdat de meneer van de tv het zei.quote:Op zondag 4 januari 2015 18:50 schreef Qunix het volgende:
[..]
Doen aan composated dating...
Hij zegt dat hij 35 is, meisje van 15 is geïnteresseerd en vraagt ichi-man yen (10.000 yen = ±65 euro). Ze is geinteresseerd in "meer". Ze zegt dat haar vriendinnen en klasgenoten het ook doen, dus zij ook. Zij heeft het geld nodig zegt ze na een lange pauze. Vond je het niet eng om hieraan te beginnen, vraagt hij, Zij zegt een beetje. Na zijn afwijzing en een "foei, niet meer doen"- woordje, zegt ze dat het haar spijt en loopt ze weg. Maar of ze echt stopt, vertelt de omroepster?![]()
Wacht, bedoelt ze met "meer" vuige sex of kusjes en een aai over de bol? Als dat een manier van een zakcentje verdienen is door lief te doen a la, maar prostitutie op die manier is minder a la.quote:Op zondag 4 januari 2015 18:50 schreef Qunix het volgende:
[..]
Doen aan composated dating...
Hij zegt dat hij 35 is, meisje van 15 is geïnteresseerd en vraagt ichi-man yen (10.000 yen = ±65 euro). Ze is geinteresseerd in "meer". Ze zegt dat haar vriendinnen en klasgenoten het ook doen, dus zij ook. Zij heeft het geld nodig zegt ze na een lange pauze. Vond je het niet eng om hieraan te beginnen, vraagt hij, Zij zegt een beetje. Na zijn afwijzing en een "foei, niet meer doen"- woordje, zegt ze dat het haar spijt en loopt ze weg. Maar of ze echt stopt, vertelt de omroepster?![]()
Geen idee.quote:Op zondag 4 januari 2015 18:54 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Wacht, bedoelt ze met "meer" vuige sex of kusjes en een aai over de bol? Als dat een manier van een zakcentje verdienen is door lief te doen a la, maar prostitutie op die manier is minder a la.
Er werd gezegd "iets extra's doen", oftewel, iets "meer" willen. In welke context is mij niet duidelijk. Kan dat zijn, kan ook zijn restaurant voor wat te eten of arcade of zo.![]()
Iedere dag totdat Commie Cross Ange 13 uit brengtquote:Op zondag 4 januari 2015 13:15 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
noem het een citeer-mij-nietje]afbeelding]afbeelding]afbeelding ]
Iedere dag totdat Commie niet meer achterloopt met Psycho-Pass 2./A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Ze zijn trouwens al wel klaar met Shingeki no Bahamut. Ik heb het inmiddels allemaal al met horribleterriblefuckwadsubs gezien, maar is het is toch bemoedigend dat ze in ieder geval ergens aan werken.quote:Op zondag 4 januari 2015 19:02 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
Iedere dag totdat Commie Cross Ange 13 uit brengt“An interesting thing is a good thing.”![]()
Alsof ik ooit voor seks ga betalenquote:Op zondag 4 januari 2015 18:50 schreef Qunix het volgende:
[..]
Doen aan composated dating...
Hij zegt dat hij 35 is, meisje van 15 is geïnteresseerd en vraagt ichi-man yen (10.000 yen = ±65 euro). Ze is geinteresseerd in "meer". Ze zegt dat haar vriendinnen en klasgenoten het ook doen, dus zij ook. Zij heeft het geld nodig zegt ze na een lange pauze. Vond je het niet eng om hieraan te beginnen, vraagt hij, Zij zegt een beetje. Na zijn afwijzing en een "foei, niet meer doen"- woordje, zegt ze dat het haar spijt en loopt ze weg. Maar of ze echt stopt, vertelt de omroepster?
Als ze zich aanbiedt, dan versta ik het niet eens denk ik
Al klinkt een 15 jarig schoolmeisje wel leuk in de oren xD must resist >.<
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 04-01-2015 19:47:04 ]![]()
Guan Yu zonder enorme baard.quote:
Ik weet niet of ik hier achter kan gaan staan dakgoot.“An interesting thing is a good thing.”![]()
jaquote:Op zondag 4 januari 2015 21:20 schreef Repelsteeltju het volgende:
[..]
Is dat niet de serie waar Sousou een blonde loli is? [ afbeelding ]/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Maar ben momenteel bezig met het binnenhalen van het eerste seizoen van Kingdoms/A/non's with his waifu, all's right in the world.![]()
Oregairu krijgt tweede seizoen
Even een lokquote.quote:Op zondag 4 januari 2015 20:03 schreef -Strawberry- het volgende:
Misschien is zijn lever al zodanig aangedaan dat de alcohol niet goed meer wordt afgebroken.
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 04-01-2015 23:11:41 ]
Forum Opties Forumhop: Hop naar: