Ja hoorquote:Op woensdag 31 december 2014 10:32 schreef MadMaster het volgende:
[..]
En dan zit je er nu dwars door heen te typen?
Ach, ik zie tegen die tijd wel of ik zin heb of nietquote:Op woensdag 31 december 2014 10:32 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ik zou het niet willen missen als ik jou was.
quote:
Een echte Radioredhead...quote:Op woensdag 31 december 2014 10:33 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ja hoorIk ben vrouw he? Ik kan typen, zingen en luisteren tegelijk
insturen naar radio2, dat verhaalquote:Op woensdag 31 december 2014 10:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
Als klein jongetje zag ik dit op TV in een moeilijke periode. Ik was verliefd. Op slag. Nooit had een liedje mij zo diep geraakt.
Daarvoor luisterde ik alleen maar wat de radio me voorschotelde. Hierna ging ik zelf op zoek naar wat ik mooi vond en wat niet.
quote:
dan kom ik welquote:
Radiohead heeft sowieso altijd heerlijke clips, zie bijvoorbeeld House Of Cards.quote:Op woensdag 31 december 2014 10:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
was met die zwartwit clip erbij. Wat een clip was dat
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop