Michael Prins won.quote:Op woensdag 31 december 2014 10:37 schreef MaJo het volgende:
[..]
Volgens mij heeft ze niet gewonnen
Gaat over haar overleden ouders
Yupquote:Op woensdag 31 december 2014 10:36 schreef SonicVolcano het volgende:
Ze zingt over het mannelijk geslachtsdeel toch?
SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die vind ik echt 3x beter dan dit.quote:
Nee, Silent Bobquote:
Radiohead is niet om vrolijk van te worden, maar om van te genietenquote:Op woensdag 31 december 2014 10:37 schreef Kingstown het volgende:
[..]
The Doors heb ik (helaas) niet gered, maar wat ik nu de laatste paar nummers hoor is ook allemaal niet om vrolijk van te worden. R.E.M. komt gelukkig nog en volgend uur even bashen op Frits " boycot Jeanny" Spits.
quote:Op woensdag 31 december 2014 10:36 schreef peaceman het volgende:
[..]
hmm volgende quiz dus een ander team..
Yupquote:Op woensdag 31 december 2014 10:37 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Zijn die allebei overleden ja?
Wat een smeerpijp.quote:Op woensdag 31 december 2014 10:37 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
YupSPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 31 december 2014 10:38 schreef cafca het volgende:
[..]
Maar het staat hoger in de lijst met beste nummers ooit gemaakt, dus is het beter.
Die's beterquote:
Heb het gehoord. Kende het niet. Mijn kat begon ervan te huilen. En niet van vreugde.quote:Op woensdag 31 december 2014 10:38 schreef D. het volgende:
Radiohead is niet om vrolijk van te worden, maar om van te genieten
Die van mij ook, maar ik heb er nooit een lied over geschreven...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop