abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_148139509
Nav van de discussie in het OUD FB topic is besloten het lijstje in dit topic te laten vervallen.
Alle OUD-users en hun kindjes die daar behoefte aan hadden, kun je terugvinden in het verjaardagslijstje op de Fok!wiki:

http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

Voel je vrij om daar je eigen gegevens aan te passen.


pi_148140706
Awesome al die herkenbare peuterbuien! Kleptomaan is I. (nog???) niet, lastig lijkt me!

Hij wil wel steeds alles zelf doen, beslissen of helpen. Pfff hoeveel driftbuien er niet al geweest zijn omdat ik het licht aandeed en er even niet aan dacht om hém te vragen om dat te doen.. Als ik in een goede bui ben doe ik het ligt weer uit en mag hij het nog een keer doen, maar soms heb ik daar gewoon even geen zin in of heb ik haast. Man man, kindermishandeling volgens peuter! Waarna we in een spiraal komen van driftbuien, want dan wil ik door met aankleden/brood smeren/jas aandoen/whatever, en dan vraag ik wel of hij zelf iets wil doen, maar krijg ik geen respons. Na 2x vragen en uitleggen dat mama het dan zal doen, ga ik tot actie over, en daarna besluit hij toch dat hij het wilde doen. Wat dan niet meer kan...

Of te moe om zelf de trap op te lopen. Ik probeer hem altijd over te halen om zelf te lopen (ik sta al hijgend boven als ik alleen mezelf omhoog moet hijsen :P), maar bij veel treuzelen, balanceren, springen en/of dansen, pak ik hem toch op. Dan wil hij uiteraard toch lopen. Dus zet ik hem weer neer na een paar treden. Maar dat is dan ook niet goed, want hij wilde precies DIE TREDEN lopen die hij nu overgeslagen heeft. Groot drama, I. weer aan het stunten op de trap, ik til hem dus weer op, etc, etc, etc. :'). Zucht...

Maar aan de andere kant kan hij ook zo leuk, lief en grappig zijn, de peuterleeftijd is echt een periode van uitersten :D.
Venus in pocketformaat
© loveli
  dinsdag 30 december 2014 @ 19:35:21 #3
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_148153877
Inderdaad een faaaaaase, maar wel een die zich maandelijks ofzo herhaalt :X :D

Pijnlijk die tand door je lip fr :*

Gewoon vaker langskomen Spees! ^O^
Heerlijk om hier af en toe even te spuien ;)
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  woensdag 31 december 2014 @ 21:06:48 #4
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_148200707
No sh*t, ik heb een vuurwerkliefhebber op bed liggen :o.
De vorige keren heeft ze er niks van meegekregen maar oma vond het dit jaar toch nodig om een klein pakketje bij de Action te kopen.
Bij elk potje of pijltje dat in de hens ging applaudisseren, en of de knallen groot of klein waren, dat deerde niet. Ze is zelfs niet bang om sterretjes vast te houden :o .
En dat terwijl mama zo'n vreselijke angsthaas is op het gebied van vuurwerk :') .
Ik ben benieuwd of ze om 0.00uur wakker word. We weten sowieso niet wat we kunnen verwachten in onze nieuwe buurt qua vuurwerk, maar het zal hoogstwaarschijnlijk niet zo'n hel zijn als in onze oude woonplaats, waar de lawinepijlen bij ons voor de deur werden afgestoken :(.
pi_148201970
Hier alweer 1x wakker door de knallen en helaas is hij er erg bang voor -O-. We wilden hem daarom sowieso wakker maken voor 12 uur, zodat hij niet heel erg in paniek wakker zou worden (hij slaapt erg licht tussen 10 en 12). Na morgen gelukkig weer even rust met alle feestdagen.
Venus in pocketformaat
© loveli
  woensdag 31 december 2014 @ 22:01:42 #6
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_148202043
Hier ligt er eentje te snurken en wordt niet wakker van die idioot harde knallen :? Ik vind het soms niet normaal hoe hard het is eigenlijk, zal wel carbid zijn denk ik.
Ze is er overigens niet bang voor, maar deed vanmiddag wel haar handen voor haar oren en vroeg zich af "wie dat nou toch doet!" Vanavond stond ze bij de deur te kijken en af en toe ging de deur ook open.

Ik ben ook benieuwd of ze straks om 12 uur wakker wordt :)
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_148202391
Luc vond het vuurwerk fantastisch. Bij iedere knal "Oooh mama vuurwerk!!!"
Slapen wilde hij ook niet want de achter buren bleven maar vuurwerk afsteken...
Gelukkig na een tijdje is hij toch gaan slapen.

We halen hem er om 0:00 wel uit, mede omdat hij het vuurwerk zo ontzettend geweldig vindt.

Ik geniet de laatste tijd volop van de kleine man. Hij heeft de woordenschat van een kind van 3/3.5 (volgens het KDV) wat het communiceren met hem erg makkelijk maakt.
Hij kwekt & zingt de hele dag door. Maakt zijn eigen liedjes. Begint nu ook de piano (kinder piano) te spelen & zingen. Vindt het fantastisch om met mijn man of mijzelf gitaar te spelen en te zingen (olifantje in het bos is favoriet :D) We genieten volop hier. Erg fijn, we hebben vooral tussen 11 maand en 1.5 jaar hele heftige maanden gehad met een super gefrustreerd kind. Vanaf toen ging het elke maand een beetje beter en sinds hij 2 is, ken ik hem amper nog terug.

Alvast een erg fijne jaarwisseling voor iedereen!
En dat 2015 maar een fijn jaar mag worden met iedereen zijn/haar familie :*
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_148204194
Wij zijn bij vrienden en mini en maxi liggen heerlijk te snurken. Djen leek vandaag niks om het vuurwerk te geven. We zien wel of ze wakker wordt
pi_148209851
Gelukkig nieuwjaar allemaal!! Hoe hebben jullie peuters geslapen? :D Billie heeft overal doorheen geslapen :z
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
pi_148209861
Ean is tig keer wakker geworden van het vuurwerk maar was normale tijd wakker :O
  Frontpage Koningin/Leukste user IRL donderdag 1 januari 2015 @ 08:58:11 #11
147316 crew  DJMO
#trut
pi_148209899
peuter+kleuter waren om 7 uur wakker }:|
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"

Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad
- My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
  donderdag 1 januari 2015 @ 09:13:37 #12
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_148209959
Iedereen een goed en gezond 2015 gewenst!

Peuter heeft hier doorgeslapen door de enorme harde knallen tot 7 uur. Daar was ik erg blij mee (gisteren was het nog voor 6 uur namelijk :P) Helaas kon ik er niet doorheen slapen, manlief wel. Ja, wij lagen al in bed :P
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_148210239
Kinderen sliepen er doorheen en de peuter werd bij wijze van uitzondering zelfs pas om kwart voor 9 wakker.
Nieuwjaarscadeau O+
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  donderdag 1 januari 2015 @ 11:05:14 #14
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_148210856
Hier ook een doorslaper tot 8.30uur. Maar het was bij ons ook wel errug rustig met het vuurwerk.

Nu weer al die familie-nieuwjaarsborrels af gaan :r . 1 gehad, nog 2 to go...
pi_148211315
Luc is van 23:50 tot 1:00 wakker geweest, daarna ging hij weer braaf slapen tot 9:30 ^O^
Vandaag een lekker rustig dagje gelukkig.

Succes met de nieuwjaarsborrels NTS
Life is what happens while you are busy making other plans...
  donderdag 1 januari 2015 @ 11:48:02 #16
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_148211459
De mijne is opgebleven maar hij voelde zich niet zo lekker.
Hij heeft nog een paar keer gespuugd ook.

Woensdag mag hij naar school. We zijn dit topic ook wel een beetje ontgroeid. Hoewel het gevoel voor drama er nog wel is en zijn oren zijn ook best vaak op vakantie :P maar hij schrijft letters, kan rijmen en gaat opeens netjes binnen de lijntjes (proberen) te kleuren.

Hij kwam van de week op het kdv zijn beste vriendje tegen die bij de NSO zit. Dolgelukkig knuffelden de twee elkaar.
Ze kijken er samen naar uit tot Ollie ook naar school en de NSO komt.
Ik heb je lief mijn hele leven
  donderdag 1 januari 2015 @ 12:58:42 #17
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_148213104
Vriendjes voor het leven O+
Gaat hij wennen Laziness of al voor het echt? Wennen dacht ik, eind januari jarig toch?
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  donderdag 1 januari 2015 @ 13:15:10 #18
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_148213656
Wennen 2 ochtenden per week, vijf weken lang en dan is hij 8 februari jarig.

Ik ben al bezig met traktatie bedenken e.d.
Alleen voor de leidsters een afscheidscadeau vind ik lastig.
Eentje heeft een specialer plekje dan de rest ook.
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_148214401
Gelukkig nieuwjaar allemaal!

Lazi kreeg jij vanzelf een oproep voor het wennen? Hoe lang van te voren was dat? Eva zal in april gaan wennen denk ik. Ben benieuwd wanneer ze contact opnemen.

Eva vond het vuurwerk al helemaal niks en gisteravond werd ze dan rond 00.20 toch nog wakker ervan. Ze heeft even een kwartiertje gekeken, maar wilde daarna graag terug naar bed. Helaas lukte dat niet echt, want ze schrok steeds enorm en lag dan te huilen in bed. Die heeft dus een nachtje tussenin geslapen (vriend niet mee eens, maar dat is hij nooit. Met uitzondering van ziek zijn. Maar ik vond dit gewoon zielig, dus pech. En ik mocht beslissen zei hij ;) ).

We zijn dus allemaal een beetje brak. Behalve de jongste. Die sliep overal doorheen tot 08.30 :D
  donderdag 1 januari 2015 @ 14:42:14 #20
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_148216076
Danic, wij kregen een uitnodiging via de mail voor de infoavond begin van het schooljaar omdat hij dit jaar zou komen en je dan nuttige info mee krijgt.
Die avond hebben we email adressen met de juf uitgewisseld en toen kreeg ik een mail van de juf om de wenafspraak af te stemmen. Dit was al een maand of twee geleden maar dat was puur omdat ze ons dus al gezien had op die avond dat ze maar meteen de daad bij het woord voegde zei ze in de mail.

Normaal is wel dat school per brief of mail op tijd contact opneemt met je dus nog even geduld ;)
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_148218455
Hier wakker van 23.30 tot een uur of 1/ half 2. Slapen in eigen bed lukte niet, daar was hij veel te wakker voor. Dus bij ons in bed geslapen tot 9 uur *O*
Venus in pocketformaat
© loveli
  vrijdag 2 januari 2015 @ 10:24:34 #22
292060 TimeJumper
Jumping around ;)
pi_148237721
Goh R is sinds gisteren ziek. Geen hoesten, geen verkoudheid maar wel koorts. Gisteravond 39.6 en vanochtend 38.6
Is dit niet hoog voor de ochtend?
En zover ik kan checken heeft hij ook geen last van zijn oren.
Rayen 2½ jaar!
pi_148238922
quote:
1s.gif Op donderdag 1 januari 2015 14:42 schreef laziness het volgende:
Danic, wij kregen een uitnodiging via de mail voor de infoavond begin van het schooljaar omdat hij dit jaar zou komen en je dan nuttige info mee krijgt.
Die avond hebben we email adressen met de juf uitgewisseld en toen kreeg ik een mail van de juf om de wenafspraak af te stemmen. Dit was al een maand of twee geleden maar dat was puur omdat ze ons dus al gezien had op die avond dat ze maar meteen de daad bij het woord voegde zei ze in de mail.

Normaal is wel dat school per brief of mail op tijd contact opneemt met je dus nog even geduld ;)
Oké thanks, bedankt voor je reactie.
Ik wacht ook nog wel even af. Maar de structopaat in mij wil het graag allemaal weten, omdat er bij mij een operatie aankomt en ik graag wil weten hoe alles te plannen en te regelen.
Maar dat gaat niet met alles ;)
pi_148238945
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 januari 2015 10:24 schreef TimeJumper het volgende:
Goh R is sinds gisteren ziek. Geen hoesten, geen verkoudheid maar wel koorts. Gisteravond 39.6 en vanochtend 38.6
Is dit niet hoog voor de ochtend?
En zover ik kan checken heeft hij ook geen last van zijn oren.
Nee hoor. Vaak zijn ze warm van de nacht dus dat is niet heel gek. Hou het wel in de gaten of het stijgt in de komende uren en daarop kun je dan eventueel anticiperen. Maar ik schrik niet van deze temperatuur in de ochtend bij een ziek kindje. Zeker niet als ik de temperatuur van de avond ervoor zie.
Beterschap :*
  vrijdag 2 januari 2015 @ 12:09:52 #25
292060 TimeJumper
Jumping around ;)
pi_148239736
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 januari 2015 11:28 schreef danic het volgende:

[..]

Nee hoor. Vaak zijn ze warm van de nacht dus dat is niet heel gek. Hou het wel in de gaten of het stijgt in de komende uren en daarop kun je dan eventueel anticiperen. Maar ik schrik niet van deze temperatuur in de ochtend bij een ziek kindje. Zeker niet als ik de temperatuur van de avond ervoor zie.
Beterschap :*
Dank je en ook dank voor je advies.
Nog een vraagje dan, ik schrok eigenlijk van 39.6 van gisteravond, heb toen wel een zetpil gegeven.
Nu weet ik theoretisch :P dat kinderen vaak hoge koorts kunnen hebben. Maar het zit dicht tegen de 40 graden aan.
Als een kind nou 40 graden koorts heeft ga je dan gelijk naar de huisarts? Of dan toch gewoon een zetpil?
Rayen 2½ jaar!
pi_148240412
Ook weer even aankijken denk ik. Drinkt hij goed? Dat is voor nu het belangrijkst. En 1 dag hoge koorts zou ik nog niet gelijk de huisarts bellen. Maar langer dan 3 dagen zou ik denk ik niet doen.
Maar dat is dus afhankelijk van je kind ook.
En een zetpil kun je wel geven denk ik. Ik kijk hierbij ook naar mijn kind. Zijn ze er echt beroerd van dan krijgen ze iets. Maar zijn ze verder oké en aan het spelen, dan laat ik het lichaam het zelf zo veel mogelijk oplossen.

Mijn zusje werd schijnbaar vroeger heel vaak 's middags wakker met ruim 39 graden koorts. Dan was ze huilerig en pieperig.
Mijn moeder liet haar dan even liggen. Ze sliep dan weer in en een half uurtje later werd ze fit en koortsvrij wakker. Heel vreemd, maar zo kan het dus heen een weer schieten bij een kind.
pi_148240525
Ik heb voor de kerst gebeld omdat hij drie dagen koorts had. En dat ook in de loop van de dag wisselde. Het enige wat ze konden vinden was een oor wat rood was van binnen. Ik heb toen met het oog op het lange weekend wel antibiotica meegekregen, zodat ik kon beginnen als hij koorts bleef houden, maar het is niet nodig geweest..
  vrijdag 2 januari 2015 @ 17:06:28 #28
292060 TimeJumper
Jumping around ;)
pi_148247808
Nou hij drinkt genoeg en na 3 dagen koorts naar de huisarts dat doe ik altijd.
Ik vond die 40 graden grens altijd een beetje eng , weet ook niet waarom, dacht het ergens gelezen te hebben.
Nou hij heeft vanmiddag lekker lang geslapen, koorts is volgens mij een stuk minder.
Bedankt voor jullie reacties ^O^ voor deze angsthaas haha :+
Rayen 2½ jaar!
pi_148258361
Gelukkig nieuwjaar ! *O*
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
pi_148258544
tj hoe is het met R gegaan?

Wij hebben dus een abo op zo'n speelhal/hel was ik vandaag bij een vriendin vraagt ze Ean waar was je woensdag geweest? Bij de efteling zegt ze. Ik hoor ook zo ineens al 2wk lang dat ze naar de efteling wil.
pi_148259536
Oh eva ook! "Zullen we nog even naar buiten gaan eva?"
"Ja!! Naar de Efteling!!" 8)7
pi_148259602
Ze is er 1x geweest en vond bijna alles eng.
pi_148259806
Oh echt? Eva zou er het liefst gaan wonen denk ik :D
pi_148259854
Ja ze vindt sowieso veel eng.
pi_148260580
Eva ook hoor. Maar de Efteling vindt ze echt geweldig.
Tranen met tuiten bij sinterklaas of vuurwerk, is superverlegen. Maar gaat zonder moeite in monsieur canibale toen ze nog geen 3 was....
Maf
pi_148260629
Dot dacht ook altijd dat ze veel eng vond, maar sinds ze in de Bob is geweest, is dat redelijk over.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_148260719
Wij durven allebei niet in de bob :@ en als ik dan al die ulkjes zie gaan vind ik mezelf echt wel eens een mietje.
Misschien dat ze volgend jaar maar eens moet gaan met een vriend van ons. Dan gaan zij gewoon gezellig mee.
  vrijdag 2 januari 2015 @ 22:09:39 #38
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_148260809
Hoi! Ik heb sinds vandaag een peuter *O* . Inclusief bijbehorende buien -O-

Ik hang nu uitgeput op de bank van het verjaardagsfeestje, maar ik hoop dit weekend foto's :D
pi_148261951
Hoi MM :W

Gefeliciteerd met je peuter! Ben benieuwd naar de foto's. Hoe was zijn verjaardag? Wat heeft hij gekregen?
  vrijdag 2 januari 2015 @ 22:35:55 #40
292060 TimeJumper
Jumping around ;)
pi_148262436
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 januari 2015 21:28 schreef ferrari_rood het volgende:
tj hoe is het met R gegaan?

Wij hebben dus een abo op zo'n speelhal/hel was ik vandaag bij een vriendin vraagt ze Ean waar was je woensdag geweest? Bij de efteling zegt ze. Ik hoor ook zo ineens al 2wk lang dat ze naar de efteling wil.
Nou gaat stukken beter. Vanavond bij het naar bed gaan had hij 37.8
Dus nog iets verhoging maar zo goed als weg. Wat het nou geweest is dat hij koorts kreeg :? geen idee.

Ohw de efteling O+ Maar wij zijn er nog niet geweest. Ik vind het nogal prijzig dus als we gaan wil ik dat hij iets ouder is.
Rayen 2½ jaar!
pi_148262873
quote:
0s.gif Op vrijdag 2 januari 2015 22:08 schreef danic het volgende:
Wij durven allebei niet in de bob :@ en als ik dan al die ulkjes zie gaan vind ik mezelf echt wel eens een mietje.
Misschien dat ze volgend jaar maar eens moet gaan met een vriend van ons. Dan gaan zij gewoon gezellig mee.
:o
Echt superleuk. De eerste keer was ik bang dat ze het niks zou vinden, maar bij de eerste bocht gilde ze al van het lachen. Volgens mij zou je er je eigen angst van vergeten.

Ik zag zelfs een driejarige (denk ik) 2x in het schip gaan...
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_148263789
Wij worden echt allebei strontberoerd in dat soort dingen. Dus het schip, achtbaan enzo slaan we over.
Ik heb er als kind echt nooit een punt van gemaakt.

Een paar jaar geleden villa volta geprobeerd. Omdat ik weet dat het qua beweging weinig voorstelt en het vooral optisch bedrog is.
Ik heb al heel snel mijn ogen dicht gedaan en lekker uitgeschommeld, maar met mijn ogen open is het geen doen.
Dus......dan dus ook maar geen python, vogel rock, joris en de draak enzo.
Monsieur canibale is wel de max voor mij :@
  vrijdag 2 januari 2015 @ 23:06:31 #43
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_148264103
Villa Volta kan ik ook niet tegen, net als andere simulator dingen maar doe mij maar een achtbaan met drie loopings en vijf kurkentrekkers O+

De Efteling is juist met een driejarige geweldig. Het sprookjesbos en de sprookjesboom. De mijne begon er vandaag nog over. Dat ie het zo leuk vond om met de boom te praten. En dat hij stiekem wel weet dat sprookjes nep zijn. Behalve de boom. 'Die is echt mama.' :D O+
Er is echt genoeg waar ze in kunnen.
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_148264330
Ja precies. We zijn in september nog geweest met kortingsactie van de ah.
We zijn niet eens in het sprookjesbos geweest :o geen tijd voor gehad. Eva wil overal in en soms zelfs 2 of 3x.
We hebben wel veel dingen uit het oude deel ook gedaan. Die vlindervanger, zweefmolen, oude draaimolens enzo. En toen was het ineens 17.00. En ging ze liever nog een keer in die kookpotten.
Ik heb even een rondje overgeslagen :P
pi_148265108
quote:
1s.gif Op vrijdag 2 januari 2015 23:06 schreef laziness het volgende:
Dat ie het zo leuk vond om met de boom te praten. En dat hij stiekem wel weet dat sprookjes nep zijn. Behalve de boom. 'Die is echt mama.'
smelt O+ O+
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_148272404
Sprookjesbos vind ik zelf niet zo leuk.
Wij zijn toen 3 dagen geweest, dat geeft meer speelruimte. Ruim een halve dag sprookjesbos, daarna heel veel Bob, fata morgana, droomvlucht, carnival, kookpotten.
Oh en de auto's en de trein, die vond ze ook wel tof.

We kijken hier nog best regelmatig onride filmpjes op YouTube, vindt ze ook leuk.
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
pi_148272604
Tegen villa volta/het schip/die kookpotten kan ik ook niet maar de bob/python/vogelrok ed count me in.

En danic ik vind je vriend zo stoer ogen dus had wel gedacht dat hij overal in zou gaan
pi_148272793
Gek hè fr. Zo'n grote vent haha.
Maar hij is er als klein mannetje in geweest met zijn vader en zijn moeder hoorde hem bieden gillen :D
Maar hij is ook wagenziek enzo. Toen vond hij het eng, nu wordt hij er beroerd van.
pi_148275672
Ik ben ook altijd wagenziek geweest maar tegen achtbanen kan ik dus wel.
pi_148276857
Monsieur Canibale kan ik ook echt niet tegen. Bob vind ik ook doodeng.

Maar het allerallerallerengste van de hele Efteling vind ik toch wel wel de Pagode.

Ik vond de carrousel trouwens ook al behoorlijk hard gaan :D
  zaterdag 3 januari 2015 @ 17:41:07 #51
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_148285751
Efteling *O* J. vond het vorige week geweldig! De ontmoeting met Jokie en Jet was het hoogtepunt, maar carnaval festival en de draaimolens waren ook top! O ja, en de trein! De carroussel gaat trouwens echt superhard ja, die vond ik zelf als puber ook nog leuk :@

Sprookjesbos kun je toch niet overslaan? In kabouterhuisjes kijken, naar paddenstoelen luisteren, meedansen met de indische waterlelies en de sprookjesboom natuurlijk :D
Wij hadden de kaartjes trouwens gratis van de airmiles. Vriend moet van t werk tanken bij Shell, dus dat sparen schiet dan wel op...

J. is trouwens schandalig verwend door de opa's en oma's voor zn verjaardag. Van ons kreeg ie een vuilniswagen en (nep)kapla blokken, van oma en opa 1 een loopfiets, opa en oma 2 brachten de ikea werkbank mee (klussen is hip sinds papa dat ook weer doet) en opa en oma 3 brachten een speeltent en een boek...

En de foto's moet ik nog steeds van de camera afhalen...
pi_148288227
Ean zou vandaag met mijn moeder, mijn zus en neefje naar buurman en buurman gaan. Dit bleek uitverkocht dus gingen mijn moeder met mijn neefje en haar naar een indoorspeelgeval. Vriend was niet thuis en ik was bij Sac thuis belt mijn moeder op dat er iets gebeurt is in de ballenbak met haar been/voet en ze alleen maar huilt en naar huis wil. Vriend gebeld dat hij Ean moest ophalen en nu wil ze er niet op lopen. Ik mag er eigenlijk niet eens naar kijken maar als ik haar been en voet vastpak geeft ze geen pijn aan.

En nu weet ik niet wat wijsheid is hij is niet dik/blauw/warm ze kan er wel op staan maar weigert.
pi_148291468
Niet verkeerd bedoeld, maar hoe weet je dat ze erop kan staan als ze weigert?

Anders even de nacht aankijken en zien hoe haar enkel er morgen uitziet en of ze gewoon loopt en beweegt. Anders even hap denk ik.
pi_148293717
Lastig, kon je moeder vertellen wat er precies gebeurd is? Sinds wij hier een doktorspel hebben weet ik af en toe ook niet meer of peuter kleuter echt ziek of schijnziek is....dan zegt hij uit het niets dat hij buikpijn heeft of elk klein dingetje wordt uitvergroot, overal moet een pleister op of een zwachtel om.
maar als de "dokter" dan zegt dat hij in bed moet blijven is het vaak snel afgelopen....

Heb een vraag over mediagebruik, hoe doen jullie dat, hebben jullie een limiet? Mijn zoontje heeft graag de televisie aan staan met kinderprogramma's, maar vaak ook als achtergrond en kijkt er eigenlijk niet echt naar, maar uitdoen mag ook niet, want volgens hem kijkt hij er wel. En hij is nu al verzot op spelletjes op de tablet en filmpjes kijken via kindertube of youtube.....Soms is het wel makkelijk, maar als je alle kleine beetjes bij elkaar optelt op een dag kom je toch op iets uit wat in mijn ogen te veel is.

[ Bericht 1% gewijzigd door Zana op 03-01-2015 22:26:56 ]
pi_148294749
Omdat ze wel loopt als het in haar voordeel is. D'r knuffel pakken of d'r toetje maar als ik vraag of ze wilt gaan staan zegt ze nee.

Ze liep toen ze al in bed was wel naar de wc maar wel op d'r tenen dus ergens doet het wel pijn denk ik. Ik kijk morgen even wat ze doet.

Mijn moeder heeft het niet zien gebeuren dus weet het ook niet en als Ean huilt kom je er ook niet goed doorheen.

Zana ean wil hetzelfde graag aan maar kijkt dan vaak niet ik beperk het nu van voor de lunch even dan wordt ze nu en rond 16:00 weer want dan wordt ze ook moe.
  zaterdag 3 januari 2015 @ 21:24:04 #56
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_148295017
Hier nog nauwelijks tv/ andere media. Wij bepalen wanneer J. kijkt. Af en toe vraagt ie om Jokie en Jet, maar eigenlijk kijken we dat alleen na het avondeten soms even, zal eens in de week hoogstens zijn. Maar goed, net 2, misschien verandert het het komend jaar nog.

Hij vindt smartphones en ipads trouwens wel erg interessant hoor, maar mag er van mij gewoon nog niet alleen aanzitten. Af en toe een spelletje op de ipad, maar dat is echt niet vaker dan 1 keer in de week. Ik denk er gewoon niet aan, hij speelt namelijk net zo lief met auto's, keukentje en knuffelbeesten.
  zondag 4 januari 2015 @ 12:04:51 #57
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_148311907
Zoals beloofd, de foto:



De taart was best aardig gelukt voor een eerste poging. Hij smaakte prima :Y)
  zondag 4 januari 2015 @ 18:06:05 #58
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_148325040
Leuke collage mousemicky en nog gefeliciteerd natuurlijk!
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_148327273
mm mooie collage en een goed gelukte taart zeg. Ik begin altijd heel enthousiast maar het resultaat is altijd vrij matig.
  zondag 4 januari 2015 @ 21:21:10 #60
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_148333177
FR, hoe gaat het nu met Ean haar voetje?

Mooie collage MM, Taart is zeker goed gelukt! Ik heb zojuist een hele mooie Dikkie Dik taart in elkaar geknutseld. Op de Hema site :+

Wat betreft mediagedrag: hier wordt meer tv gekeken dan ik eigenlijk zou willen. Vooral de afgelopen week met ziekte, slecht week en schoolvakantie waardoor het lastig is om iets buiten de deur te vinden. IPad of telefoon eigenlijk niet. Maar dat heeft vooral te maken met 1 IPad, 1 telefoon en 3 kinderen.
pi_148340979
Pfff eva dr fantasie ontwikkeling neemt even een spring en ik vind dat soms best pittig.
Enerzijds is het leuk omzet zien hoe ze samen met haar zusje de doos verkleedkleren induikt en wiebelend op prinsessenhakken de kamer door gaat.

Maar ze gebruikt ook ineens fantasie woorden. Grappig maar ook bijzonder.
Ook angsten 's nachts zijn ineens aanwezig en ze zit zichzelf soms behoorlijk in de weg.
Als je vraagt waarvoor ze nou bang is bij het knallende vuurwerk zegt ze 'dat ze bang is dat er leeuwen uitkomen' :? En ze is ook een tijdje bang geweest voor wolven.

vanavond moest is naar boven want ze hoorde spoken. Echt brrr, niet mijn onderwerp zeg maar.
Maar goed, meiske gerustgesteld dat ik beneden alles goed in de gaten hou en alles en iedereen weg jaag die binnen wil komen. Ook alle ramen en deuren waren goed dicht, dat was belangrijk.

Zojuist wel grappig: ze begint te huilen in dr slaap.
Terwijl ik haar gerust aan het stellen ben zegt ze: 'mama kom bij me liggen' (normaal geen probleem maar ik moet morgen werken en vroeg op, terwijl eva vaak niet voor 08.00 wakker is).
Ik uitgelegd dat dat niet kan en gevraagd waarom dat dan moest?
Eva: 'gewoon, dat moet van mijn eigen zelf' :D

Ze kan hartstikke goed praten, maar als ze slaapt even niet geloof ik.

Ik vind fantasie ontwikkeling heel belangrijk, maar het beangstigd haar zo ontzettend.
Ik heb zelf ook een hele levendige fantasie en dat zit me soms ook aardig in de weg. Ik kan mezelf goed gek maken zeg maar.
Ik heb als kind jaaaaaren lang last gehad van een nachtmerrie. De herinnering eraan was al genoeg. Ik weet nu nog hoe het gingen Hoe ik me voelde. Brrr.
Ik hoop zo dat ik alleen het positieve van een flinke fantasie ga doorgeven en het negatieve stuk bij mij blijft....
pi_148343001
Lastig die angsten. Speelt ze zelf geen spookje of leeuw die je gaat pakken? Nena doet al een dinosaurus na sinds ze geluiden maakt(broer is gek op dino's) en ze maakt elke avond grapjes over spoken. Ze gromt als een leeuw en eet iedereen op en speelt dat ze bang is voor spinnen(van een peppa pig aflevering)
Ik ben eigenlijk nooit mee gegaan in het spoken of monsters verjagen en zeg dan gewoon dat ze niet bestaan. Maar Mex mag wel bij me liggen als hij wil. Nena ligt nog in haar ledikant en die komt nooit s'nachts.

TV maag hier altijd aan als ze dat willen. Zet hem nu wel wat minder uit mezelf aan,omdat ze dan leuk aan het spelen aan, maar als ze het vragen mag het gewoon aan. Mex weet zelf ook hoe het werkt, zoekt filmpjes uit op Netflix en we kijken allemaal graag naar disneyfilms.

Op de computer kijken ze wel eens youtube en Mex speelt ook wel eens spelletjes op de pc of playstation, maar na het avondeten mag dat niet meer. Accepteert hij goed.
Tablet heb ik weg gedaan. Vond dat alleen maar frustrerend voor mezelf en voor hun. elke keer per ongeluk die app weg en weer opzoeken waar ze waren gebleven. Apps die vastliepen,pfff
Telefoon mochten ze eerst wel op, maar toen we nieuwe telefoons kregen hebben we ze niet meer gegeven en nu is dat gewoon. Ik had meer drama verwacht,maar dat viel mee.

Hoe is het met haar voetje ferrari? En mousemickey,gefeliciteerd!
pi_148353447
Ik kom vanaf hier weer inhaken.
In de vakantie weinig tijd gehad voor het forum. Gewoon veel leuke dingen gedaan en helaas zo'n beetje om en om ziek geweest.

MM welkom en nog gefeliciteerd! Toffe collage!
pi_148356105
Troeta, ik had haar bewust voor sinterklaas een doos met drie setjes verkleedkleren gegeven. Leek me zo leuk. Zegt ze: "mama, deze zijn voor als ik 4 ben"
Oftewel, ik vind er niets aan, maar als ik 4 ben wel :D

Dus ik heb Rosalie ingeschakeld. Die is altijd wel in voor een potje gek doen. Dus die hees zich gelijk in de verkleedkleren en toen kreeg ze eva wel mee.
Ze spelen ook wel vaak doktertje enzo. Dus rollenspellen zitten er wel in.

Op de fiets hoor ik vaak ineens "BAAAAAH!!" Flikker ik eerst bijna van de fiets van schrik, tot ik me besef dat ze vogeltjes uit de berm aan het wegjagen zijn :') En dan soms ook nog in stereo; eentje voorop en eentje achterop de fiets 8)7
pi_148358692
Lief dat jullie het vragen gisteren liep ze nog behoorlijk mank dus vanmiddag toch maar even naar de HA geweest. D'r voetje is wat rood en ietsjes dikker aankijken en rustig aandoen.

Danic was je al op sollicitatiegesprek geweest?
pi_148365633
Gelukkig nieuw jaar allemaal!

Welkom en gefeliciteerd met je peuter MM!

Hier sliep er eentje moeilijk in op oudejaarsavond vanwege het vuurwerk. Hij viel rond 21 uur in slaap op schoot, maar sliep door de jaarwisseling heen en s'ochtends ook wat langer.

Efteling was bij peuter ook een hit. Sprookjesbos en wat carrousels vond hij leuk.
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_148368196
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 15:56 schreef ferrari_rood het volgende:
Lief dat jullie het vragen gisteren liep ze nog behoorlijk mank dus vanmiddag toch maar even naar de HA geweest. D'r voetje is wat rood en ietsjes dikker aankijken en rustig aandoen.

Danic was je al op sollicitatiegesprek geweest?
Goed te horen dat er niets beschadigd is.

Volgende week donderdag mag ik op gesprek. De 15e
pi_148376331
quote:
0s.gif Op maandag 5 januari 2015 14:49 schreef danic het volgende:

Op de fiets hoor ik vaak ineens "BAAAAAH!!" Flikker ik eerst bijna van de fiets van schrik, tot ik me besef dat ze vogeltjes uit de berm aan het wegjagen zijn :') En dan soms ook nog in stereo; eentje voorop en eentje achterop de fiets 8)7
_O- _O- _O- _O-

Maar lekker gek blijven doen kan wel helpen denk ik, gooi een deken over je hoofd en achter ze aan! *O*

Gelukkig niks ernstigs ferrari!
pi_148381315
MM nog gefeliciteerd! Mooi overzicht O+ (is het al geland dat he straks twee van die leuke kindjes hebt?? :D).

Danic, heb jij mijn kind? Heel herkenbaar allemaal. Die fantasie is leuk, maar de bijbehorende angsten niet :(.

Hier na weken spoken 's nachts, eindelijk weer eens een nachtje doorgeslapen! *O* Geen nachtmerries! Geen drama omdat hij eruit wil, bang is voor monsters, moet hoesten of bij papa en mama in bed wil. Zal wel eenmalig zijn, maar toch heeeeel fijn *O*
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_148396818
Sorry, ik kom even binnenvallen met een vraag. :@

Mijn peuter van net twee hoest alweer sinds de kerst. Kwam weer zomaar opzetten. Het leek vorige week even goed te gaan, maar het is nu alweer mis. Vandaag is het weer heel extreem, hoesten tot kokhalzen en zelfs overgeven aan toe.
Hij heeft dit vorig jaar ook al zo'n 3/4 keer gehad, zo'n fase van ongeveer een week. Ik maak me nu zorgen omdat het nu zolang duurt.

De huisarts wou vorige week niet naar z'n keel/amandelen kijken omdat dat een aanleiding voor peuter is om te gaan rellen. Hij kan niet tegen aanrakingen van vreemden.
Ik ga sowieso morgenochtend bellen voor een nieuwe afspraak, maar misschien is er hier iemand die er ervaring mee heeft. En wat het dan kan zijn.

Hij heeft ook altijd vieze oortjes (oorsmeer) en regelmatig een hele vieze adem.
  dinsdag 6 januari 2015 @ 18:37:12 #71
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_148397673
Ik ben geen arts, maar Anouk rook ook giga uit haar mond toen haar amandelen ontstoken waren. Daarna volgde ook weer een periode met hoest. Het een had met het ander te maken. Zou dus idd toch ha gaan.
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_148399181
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 18:37 schreef Susie het volgende:
Ik ben geen arts, maar Anouk rook ook giga uit haar mond toen haar amandelen ontstoken waren. Daarna volgde ook weer een periode met hoest. Het een had met het ander te maken. Zou dus idd toch ha gaan.
Ik had inderdaad die link al gelegd. De huisarts zei dat het ook gepaard ging met hoge koorts, wat hier niet het geval is. Plus ik kon zelf niet zien dat het rood en opgezet is, dat was dan ook weer een 'vereiste'.

Ik bel sowieso morgen voor een afspraak, dit moet nu maar eens klaar zijn.
  dinsdag 6 januari 2015 @ 19:32:01 #73
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_148399652
Ik kon het ook zelf niet zien (want mocht uiteraard niet kijkem :P ), maar ik voelde aan de buitenkant van haar keel al aan beide kanten dikke bulten zitten.
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_148400006
Onze peuter hoest ook bij elke verkoudheid. Sinds hij griep (met 8 maanden) en RS-virus met longontsteking (met 1,5 jaar) heetf gehad, lijkt het zijn zwakke plek. Amandelen zijn tot nu toe steeds in orde, al ga ik pas naar de dokter als het gepaard gaat met 3 dagen hoge koorts (en dat komt niet vaak voor, meestal maar 1-2 dagen). Het hoesten houdt steeds een paar weken aan, heel vervelend vooral omdat hij er steeds in paniek van raakt 's nachts en we dan zo een uur bezig zijn om hem weer te kalmeren. Overdag vindt hij het eigenlijk niet zo vervelend.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_148400886
Poesopstokje geen ervaring.
Goed dat je morgen even naar de huisarts gaat!

Phaidra fijn zo'n nachtje doorslapen. Hopelijk is het gewoon niet eenmalig!

Pffffff ff klagen. Ik heb dus al drie avonden achter elkaar koorts.
In de ochtend gaat het wel en heb ik 37,4. Ik kom de dag door met paracetamol en ibuprofen. Tegen het eind van de middag begin ik me dan echt belabberd te voelen. Net was mijn temp 38,8 en lig ik te rillen onder een dekentje op de bank.
Misschien ook niet slim dat ik vandaag heb gewerkt. En morgen MOET ik ook.
pi_148402577
Hij heeft net z'n nieuwe bed ondergespuugd ;(
Hij blijft maar hoesten en kokhalzen.

Ik sta op het punt om de dokterswacht te bellen, maar wat is er aan te doen??
pi_148405103
quote:
0s.gif Op dinsdag 6 januari 2015 19:58 schreef Animalmix het volgende:
Poesopstokje geen ervaring.
Goed dat je morgen even naar de huisarts gaat!

Phaidra fijn zo'n nachtje doorslapen. Hopelijk is het gewoon niet eenmalig!

Pffffff ff klagen. Ik heb dus al drie avonden achter elkaar koorts.
In de ochtend gaat het wel en heb ik 37,4. Ik kom de dag door met paracetamol en ibuprofen. Tegen het eind van de middag begin ik me dan echt belabberd te voelen. Net was mijn temp 38,8 en lig ik te rillen onder een dekentje op de bank.
Misschien ook niet slim dat ik vandaag heb gewerkt. En morgen MOET ik ook.
Aww beterschap :* ziekmelden geen optie?

Doorslapen voor Phaidra *O*

Beterschap stokjes poes
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_148406005
Dokterswacht gebeld, ze kunnen hier niks mee.
Morgen naar de huisarts.

Hij is nog steeds wakker, en alweer een bed verschoond. -O-
pi_148407248
Troeta, heel herkenbaar. Ik zei ook laatst tegen een mevrouw die naast me fietste, dat ik een eigen radio had op de fiets (peuter zat achterop) :)

Animal beterschap!

Poesopstokje, wat sneu. Hopelijk gaat de nacht wel goed.
Carpe Diem- Pluk de Dag
Life is unfair and then you die
Wat U niet wil dat u geschiedt doe dat ook een ander niet
pi_148407647
Hij slaapt eindelijk.
Bedankt iedereen :)
  dinsdag 6 januari 2015 @ 22:33:27 #81
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_148408487
Wij hadden afgelopen nacht zo'n huil nacht. En wat er nou was? Tot half 3 in de weer geweest. Ook praten erbij, puzzel maken, kerstboom, tablet, kwam allemaal voorbij, maar wel met huilen dus :?
En nu dus zojuist een nachtangst, lastig om het verschil te merken, maar ze was nu aan het krijsen en duurde ruim een kwartier en na afloop keek ze rond en wilde ze weer slapen (niet zo gek ook natuurlijk). Waar het nu weer vandaan komt? Geen idee... nu hoop ik alleen dat we het gehad hebben en ik weer een goede nacht kan slapen.
Anouk zei wel vanmorgen dat ze goed geslapen had :D

Animalmix, je MOET niks hè? Ik zeg altijd poepen en plassen moet je, verder niets ;) (maar ik snap het wel hoor)
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_148408656
Gek Susie!! R heeft ook soms dat ze in dr slaap huilt en onrustig is maar geen idee of het nacht angst is.
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_148409016
Hier ook een peuter die s nachts ineens aan het spoken is.
En s avonds niet wil slapen.
pi_148409301
Ze vindt hier haar nieuwe bed erg spannend..ze vraagt om haar oude baby bed :{ gisteren en eer gisteren samen met mij op het grote bed in slaap gevallen en toen bracht ik dr rond middernacht naar haar bedje aar vanavond ging ik mee liggen in haar bedje en zo viel ze in slaap tegen mij aan O+ O+ *;

Vervelend Kyara -O- slaapt ie nog zo lang overdag?
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_148409495
Nee, soms helemaal niet, soms wel en dan plukken we hem wel eerder op bed.

Maar hij is ook heel verkouden. Moet ook erg veel hoesten en zo. En ik denk dat hij ook aan een ander bed toe is. Het past allemaal niet lekker meer.
  woensdag 7 januari 2015 @ 07:17:00 #86
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_148415779
Nachtangst merk je wel. Er is geen contact te krijgen en in het ergste geval wordt er geschopt en geslagen.
Maandag was ze echt gewoon onrustig en zachtjes aan het huilen, gisteren was het dus krijsen :'( . Maar gelukkig daarna niet meer gehoord.

Dan moet je toch eens aan de schilder Kyara ;)
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  woensdag 7 januari 2015 @ 08:34:09 #87
348178 NotTheSame
& Never Be The Same Again
pi_148416366
Hier is de levendige fantasie inmiddels ingeslagen. Bang voor draken, dinosauriërs, spinnen, vliegen, you name it.
Ze slaapt nu met een zaklamp in d'r bed, papa heeft al een keer een dinosaurus via de voordeur buiten gezet en ik mocht een draak door de wc gaan spoelen :').

Ik merk wel dat ze langer slaapt sinds ze in d'r peuterbed ligt. Ze ligt namelijk nu nog op 1 oor ;).
pi_148416474
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 07:17 schreef Susie het volgende:
Dan moet je toch eens aan de schilder Kyara
ja.... zodra ik weer energie heb....
pi_148416496
quote:
2s.gif Op woensdag 7 januari 2015 08:45 schreef Kyara het volgende:

[..]

ja.... zodra ik weer energie heb....
Dus ergens rond de puberteit krijgt M zijn peuterbed ;)
pi_148416907
Dat is meteen ook het nadeel van tweedehands meuk. Was veel liever naar de ikea gereden, bed in geladen en opgezet :@ Maar ja, dat doe je ook niet als je al wat hebt staan he.
pi_148417814
:W Ik kom ook weer eens aanwaaien...

Mijn lieve peuter slaapt ook in zijn peuterbed ^O^ Dikke prima dit keer! 8-)

Het plassen op de wc wil nog niet zo lukken dus we lassen een pauze in. Hij wil wel graag zonder luier, voelt dat hij moet plassen en dan is het te laat.
pi_148422529
Wij vroegen ons ook af of het slapen in een groter bed de oplossing zou zijn. Maar voor hetzelfde geld wordt het daarmee alleen maar erger en kan hij dan ook nog zijn bed en kamer uit.

's Avonds niet willen/kunnen slapen was hier wel steeds het teken dat hij aan minder slaap toe was. Dus of middagslaapje eruit of wat later naar bed. Alleen heeft hij weer meer indrukken te verwerken nu hij overdag niet meer slaapt, dus in de nacht onrustiger. Ik hoop maar dat dat een kwestie van wennen is, want met slaapje ligt hij vaak pas rond 21.30 te slapen.

Cyntiaa, jammer dat het plassen op de wc nog niet goed gaat. Peuter heeft hier wel interesse in het potje, maar hij wil er hooguit 2x per week op zitten. Gister wilde hij opeens, maar ik was net zelf aan het plassen. Toen ik klaar was en hem wilde helpen, zegt hij droog: "Ja nou hoef ik niet meer." _O-
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_148424702
Cyntia wat goed van het peuterbed.
Plassen komt vanzelf!!

Is dit herkenbaar bij een net tweejarige?

Mama: "Wat wil je op de boterham? Peuter: "Smeerkaas" Mama smeert boterham met smeerkaas.
Peuter: "Neeeeeeee, worst" Peuter krijgt toch boterham met smeerkaas. Mama snijt deze in kleine stukjes. Peuter: "Neeeeeee wil niet kleine stukjes wil grote boterham" Gevolg drama, krijsen, huilen, op de grond liggen.....

Peuter mag een filmpje op de iPad kijken. Mama: "Wat wil je kijken?" Peuter: "Peppa Pig Nieuwe schoenen" Mama zet deze op. Peuter: "Nee niet nieuwe schoenen. Pannenkoeken!" Mama swicht naar de aflevering van de pannenkoeken. Peuter: "Nee toch nieuwe schoenen!" Gevolg drama, krijsen, huilen, op de grond liggen.....

Peuter krijgt haar schoenen aan. Peuter: "Nee niet schoenen aan. Laarzen aan!" Mama: "Nee vandaag doen we de schoenen aan" (red: we gingen op verjaarsdagsvisite) Gevolg drama, krijsen, huilen, op de grond liggen.....

Enz. enz.

Ik trek de conclusie: gevalletje van eigen identiteit en eigen mening ontwikkelen.....
Zwaar vermoeiend wel }:|
  woensdag 7 januari 2015 @ 13:32:19 #94
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_148424784
Welkom tot het peutertopic. Nu hoor je er echt bij :+

Een feestje is het elke dag *O*
Ik heb je lief mijn hele leven
pi_148424861
quote:
1s.gif Op woensdag 7 januari 2015 13:32 schreef laziness het volgende:
Welkom tot het peutertopic. Nu hoor je er echt bij :+

Een feestje is het elke dag *O*
Bedankt voor de bemoedigende woorden :P
  woensdag 7 januari 2015 @ 13:38:21 #96
244125 laziness
In het verleden nogal duizelig
pi_148425075
Ollie is bijna 4 en heeft dat soort buien niet meer hoor dus houdt moed :P

Mijn jongetje ging vandaag voor het eerst wennen. Hij was zo wijs met zijn rugzak om al huppelend en kwebbelend naast me :{ O+
Hij vond het geweldig en volgens de juf was het alsof hij er al jaren is. Mijn grote stoere O+

Ik heb je lief mijn hele leven
pi_148426136
Boh Lazi. Stoer jochie! En wat gaat het toch hard. Ik kan me jouw zwangerschap in Z&G nog wel herinneren.
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
pi_148426222
quote:
0s.gif Op woensdag 7 januari 2015 13:30 schreef Animalmix het volgende:
Cyntia wat goed van het peuterbed.
Plassen komt vanzelf!!

Is dit herkenbaar bij een net tweejarige?

Mama: "Wat wil je op de boterham? Peuter: "Smeerkaas" Mama smeert boterham met smeerkaas.
Peuter: "Neeeeeeee, worst" Peuter krijgt toch boterham met smeerkaas. Mama snijt deze in kleine stukjes. Peuter: "Neeeeeee wil niet kleine stukjes wil grote boterham" Gevolg drama, krijsen, huilen, op de grond liggen.....

Peuter mag een filmpje op de iPad kijken. Mama: "Wat wil je kijken?" Peuter: "Peppa Pig Nieuwe schoenen" Mama zet deze op. Peuter: "Nee niet nieuwe schoenen. Pannenkoeken!" Mama swicht naar de aflevering van de pannenkoeken. Peuter: "Nee toch nieuwe schoenen!" Gevolg drama, krijsen, huilen, op de grond liggen.....

Peuter krijgt haar schoenen aan. Peuter: "Nee niet schoenen aan. Laarzen aan!" Mama: "Nee vandaag doen we de schoenen aan" (red: we gingen op verjaarsdagsvisite) Gevolg drama, krijsen, huilen, op de grond liggen.....

Enz. enz.

Ik trek de conclusie: gevalletje van eigen identiteit en eigen mening ontwikkelen.....
Zwaar vermoeiend wel }:|
Yep. Herkenbaar.

Op dit moment zit peuter in de uitprobeerfase.

I: mag ik een koekje?
Mama: nee <insert reden>
I: jawel *)

I: mag ik een chocolaatje?
Mama: nee, ook niet.
I: niet nee zeggen! :(

I: mag ik hiermee gooien (altijd iets dat stuk kan, zeg maar)
Mama: nee joh, dan gaat het stuk!
I: wel! *gooi*

etc.. :P

De fase dat hij zelf steeds van mening verandert is nu wel over, scheelt dat? ;)
Nu moet hij nog even doorkrijgen dat 'netjes vragen' niet direct betekent dat je je zin krijgt. Opgroeien is zo moeilijk soms :P.

Lazi O+.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_148426323
Billie zegt sinds een paar dagen heel trots en met big smile tegen me: Ik hou heel veel van jou!! :D.
Zo lief O+.

Al die probeerfases zijn zo herkenbaar. :') Peuters O+
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
pi_148426441
quote:
14s.gif Op woensdag 7 januari 2015 14:06 schreef Kuukske het volgende:
Billie zegt sinds een paar dagen heel trots en met big smile tegen me: Ik hou heel veel van jou!! :D.
Zo lief O+.

Al die probeerfases zijn zo herkenbaar. :') Peuters O+
Aaaah O+. Gister zei mijnes dat ook en wilde hij steeds knuffelen. Alleen was ik bezig met hem naar bed te brengen, dus ik vermoed dat het een uitsteltactiek was. Het werkte :').
Venus in pocketformaat
© loveli
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')