Jajaja ik zag hetquote:Op vrijdag 26 december 2014 20:51 schreef bondage het volgende:
[..]
Geen taalfout. Is meer omdat er nogal een verschil zit als je gaat rekenen hoe vaak in hetzelfde topic er is gepost of in hoeveel dezelfde topics
Nou je hier toch bent:quote:Op vrijdag 26 december 2014 20:48 schreef bondage het volgende:
Is inderdaad hoe vaak je in hetzelfde topic post.
Naja, eigenlijk in dezelfde topics post.
Ja, klachten van users. Eén van de redenen was dat de baas ging checken wanneer een werknemer aan het posten was op FOK!quote:Op vrijdag 26 december 2014 20:52 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Nou je hier toch bent:
Waarom zijn die useraantallen alleen voor jezelf zichtbaar en kun je die niet van anderen bekijken? Zit daar een specifieke gedachte achter? Ik had nog een vraag, maar die ben ik vergeten.
Daar zijn toch genoeg andere manieren voor?quote:Op vrijdag 26 december 2014 20:53 schreef bondage het volgende:
[..]
Ja, klachten van users. Eén van de redenen was dat de baas ging checken wanneer een werknemer aan het posten was op FOK!
Oh nou zie ik het. Die site is van jou.quote:Op vrijdag 26 december 2014 20:48 schreef bondage het volgende:
[..]
Is inderdaad hoe vaak je in hetzelfde topic post.
Naja, eigenlijk in dezelfde topics post.
Klopt. Echter maakt mijn tool het erg éénvoudig het aantal posts per uur van een specifieke dag op te halen.quote:Op vrijdag 26 december 2014 20:55 schreef sig000 het volgende:
[..]
Daar zijn toch genoeg andere manieren voor?
Ik had het er al eerder over. Kan je er ook niet voor zorgen dat we het aantal onderlinge quotes tussen 2 personen kunnen zien per periode?quote:
Klopt, ik zou anders ook niet in 40+ gaan postenquote:Op vrijdag 26 december 2014 20:56 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Oh nou zie ik het. Die site is van jou.
quote:Op vrijdag 26 december 2014 20:53 schreef bondage het volgende:
Ja, klachten van users. Een van de redenen was dat de baas ging checken wanneer een werknemer aan het posten was op FOK!
Scorpie de lul dan.quote:Op vrijdag 26 december 2014 20:56 schreef bondage het volgende:
[..]
Klopt. Echter maakt mijn tool het erg éénvoudig het aantal posts per uur van een specifieke dag op te halen.
Och....er zijn soms ook tieners die hier posten.quote:Op vrijdag 26 december 2014 20:58 schreef bondage het volgende:
Klopt, ik zou anders ook niet in 40+ gaan posten
Ik heb niet van alle posts de inhoud, ik kan daardoor niet accuraat query's hierop uitvoeren. Het is mogelijk maar dan moet er sowieso een extra tabel bijkomen in de db waarin de quote verwijzingen staan en moet alles geherindexeerd worden. Dat is helaas een hels karwij omdat je over miljoenen posts praat.quote:Op vrijdag 26 december 2014 20:57 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ik had het er al eerder over. Kan je er ook niet voor zorgen dat we het aantal onderlinge quotes tussen 2 personen kunnen zien per periode?
Dat kan maar zit er momenteel nog niet in. Ik zal het ff noteren, nieuwe stats zijn altijd welkom.quote:Op vrijdag 26 december 2014 20:59 schreef Kingstown het volgende:
[..]![]()
Als die baas de nickname van de werknemer kent, dan kan hij dat ook op andere manieren redelijk simpel achterhalen, maar goed....snap dat je zulk gezeik niet wilt via jouw tool.
Top# aantal eerste plaats per subforum (ipv voor heel FOK!) iets wat op een bepaalde manier te vinden is?
Ja, daar had ik niet aan gedacht. Dan heb je de inhoud van posts nodig.quote:Op vrijdag 26 december 2014 21:01 schreef bondage het volgende:
[..]
Ik heb niet van alle posts de inhoud, ik kan daardoor niet accuraat query's hierop uitvoeren. Het is mogelijk maar dan moet er sowieso een extra tabel bijkomen in de db waarin de quote verwijzingen staan en moet alles geherindexeerd worden. Dat is helaas een hels karwij omdat je over miljoenen posts praat.
Weet niet meer wie het was. Er kwam iemand bij me huilen via de DM maar dat bericht is inmiddels allang ondergesneeuwd en niet terug te vindenquote:
Yes. Ik heb alleen van dit jaar de inhoud van de posts maar ook dat is niet volledig helaas. Heeft me bijna een maand gekost om de posts van dit jaar te herindexeren, heb dit gedaan voor de Mycroft tool welke Sherlock tijdelijk vervangt.quote:Op vrijdag 26 december 2014 21:04 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ja, daar had ik niet aan gedacht. Dan heb je de inhoud van posts nodig.
Nice!quote:Op vrijdag 26 december 2014 21:03 schreef bondage het volgende:
Dat kan maar zit er momenteel nog niet in. Ik zal het ff noteren, nieuwe stats zijn altijd welkom.
De avonturen op het werk topics met backfire blijven altijd weer geweldig.quote:Op vrijdag 26 december 2014 21:04 schreef bondage het volgende:
[..]
Weet niet meer wie het was. Er kwam iemand bij me huilen via de DM maar dat bericht is inmiddels allang ondergesneeuwd en niet terug te vinden
Ik kan ook zo snel niets verzinnen. Aantal edits per periode per persoon misschien. Maar ja, wat moet je er mee.quote:Op vrijdag 26 december 2014 21:10 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Nice!![]()
Had er laatst ook 1 waarvan ik dacht dat moet ik echt eens vragen, maar ja vergeet ik het om een DM te sturen en een uur later weet ik al niet meer wat voor geniaals ik had bedacht.
Je mag alles droppen. Er is echter een limiet aan wat ik kan. Ik gebruik Sphinx voor het berekenen van de resultaten, de aggregatiemogelijkheden zijn echter beperkt. Ik kan groeperen op een enkel veld, eventueel andere velden kunnen in het script zelf gegroepeerd worden maar is tergend langzaam en alleen geschikt voor kleine datasets.quote:Op vrijdag 26 december 2014 21:10 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Nice!![]()
Had er laatst ook 1 waarvan ik dacht dat moet ik echt eens vragen, maar ja vergeet ik het om een DM te sturen en een uur later weet ik al niet meer wat voor geniaals ik had bedacht.
Het was iets waar ik tegen aanliep bij vergelijken van stats op verschillende subfora wat niet lukte....dat weet ik nog wel. Schiet me vast nog weleens te binnen.quote:Op vrijdag 26 december 2014 21:15 schreef Braindead2000 het volgende:
Ik kan ook zo snel niets verzinnen. Aantal edits per periode per persoon misschien. Maar ja, wat moet je er mee.
Dat sowiesoquote:Op vrijdag 26 december 2014 21:11 schreef sig000 het volgende:
[..]
De avonturen op het werk topics met backfire blijven altijd weer geweldig.
Edits heb je ook inhoud van posts voor nodigquote:Op vrijdag 26 december 2014 21:15 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Ik kan ook zo snel niets verzinnen. Aantal edits per periode per persoon misschien. Maar ja, wat moet je er mee.
Dat je de Y as van de grafiek niet vast kan zetten misschien?quote:Op vrijdag 26 december 2014 21:16 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Het was iets waar ik tegen aanliep bij vergelijken van stats op verschillende subfora wat niet lukte....dat weet ik nog wel. Schiet me vast nog weleens te binnen.
Jup, en als een post verwijderd is voordat deze is geïndexeerd weet mijn script er niet vanquote:Op vrijdag 26 december 2014 21:18 schreef Braindead2000 het volgende:
Aantal verwijderde/gecorrigeerde post door mods per user. Maar daar heb je ook de inhoud dan voor nodig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |