Vanuit de grachtengordel in Amsterdam is het toch al snel 4 uur rijden naar de locatie van de veldslag tussen koerden en IS aanhangers in Duitsland laatst. Ver van je bed show allemaal ja.quote:Op donderdag 25 december 2014 21:10 schreef Beauke het volgende:
[..]
Kan, maar dat doen ze vooral in landen van herkomst en niet in het westen.
is goed jongen.quote:Op donderdag 25 december 2014 21:21 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Als Zweden verstandiger politiek voert zal de ruk naar rechts stoppen. Je hoeft geen 100.000 plus kanslozen op te nemen in je samenleving.
Lekker iedereen bangmaken op Kerst?quote:Op donderdag 25 december 2014 21:24 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Vanuit de grachtengordel in Amsterdam is het toch al snel 4 uur rijden naar de locatie van de veldslag tussen koerden en IS aanhangers in Duitsland laatst. Ver van je bed show allemaal ja.
Je bent niet goed snik. Zweden voert een feministisch buitenland beleid dus ze zullen nooit vallen.quote:Op donderdag 25 december 2014 21:20 schreef Confetti het volgende:
Zweden zal als eerste Europese land vallen. Hopelijk is er dan nog genoeg tijd in de rest van Europa om het tij te keren.
Veldslag? Hoeveel doden en gewonden?quote:Op donderdag 25 december 2014 21:24 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Vanuit de grachtengordel in Amsterdam is het toch al snel 4 uur rijden naar de locatie van de veldslag tussen koerden en IS aanhangers in Duitsland laatst. Ver van je bed show allemaal ja.
Ik begreep dat de Zweedse regering nog mensen zocht voor hun feministische buitenlandse beleid.quote:Op donderdag 25 december 2014 21:25 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Lekker iedereen bangmaken op Kerst?
http://www.welt.de/politi(...)n-sich-in-Celle.htmlquote:Op donderdag 25 december 2014 21:26 schreef Beauke het volgende:
[..]
Veldslag? Hoeveel doden en gewonden?
Ik heb de Volkskrant titel overgenomen. Anders worden de rechtsjes boos.quote:Op donderdag 25 december 2014 21:24 schreef Knudde het volgende:
De titelbrandje aansteken
TS dit was overduidelijk een aanslag knul.
Niet als je zo hypocriet en schijnheilig doet inderdaad.quote:Op donderdag 25 december 2014 21:26 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Goed, er is geen discussie met jou mogelijk.
Een feministisch buitenlandbeleid.quote:Op donderdag 25 december 2014 21:25 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je bent niet goed snik. Zweden voert een feministisch buitenland beleid dus ze zullen nooit vallen.
Waar doe ik hypocriet en schijnheilig? Wijs mij welke hypocrisie en schijnheiligheid ik etaleer in dit topic?quote:Op donderdag 25 december 2014 21:29 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Niet als je zo hypocriet en schijnheilig doet inderdaad.
Ik geef alleen de oorzaak aan.quote:Op donderdag 25 december 2014 20:51 schreef Beauke het volgende:
[..]
Ja lekker logisch dan een moskee in de fik te zetten.
Mooi, dan wil ik jou ook niet meer zien zeiken als we het hebben over oorzaak en gevolg.quote:Op donderdag 25 december 2014 21:45 schreef waxxx het volgende:
[..]
Logisch nadenken? In het Volkskrant artikel wordt het verband ook al gelegd.
Wij nemen gewoon het land terug wat van Joden was maar gestolen was door de moslims, Zweden behoort niet tot de moslims.quote:Op donderdag 25 december 2014 21:50 schreef Knudde het volgende:
[..]
Mooi, dan wil ik jou ook niet meer zien zeiken als we het hebben over oorzaak en gevolg.
NWS / 11-jarig meisje aangevallen door Palestijnen
AH kijk, een zionistquote:Op donderdag 25 december 2014 21:56 schreef waxxx het volgende:
[..]
Wij nemen gewoon het land terug wat van Joden was maar gestolen was door de moslims, Zweden behoort niet tot de moslims.![]()
Tevens verkrachten wij geen Palestijnen terwijl Zweden een record heeft op dat gebied qua allochtonen, naast de andere misdaden die ze plegen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |