Over 2 weken is de hele "romantische sfeer" weer om gegooid en mogen we ons zelf weer opmaken voor carnaval en valentijn.quote:Op maandag 29 december 2014 13:28 schreef rhubarbje het volgende:
Ik krijg ook zin in een nieuwe date![]()
het zullen de feestdagen wel zijn
meid?quote:Op maandag 29 december 2014 13:49 schreef K44S het volgende:
[..]
Over 2 weken is de hele "romantische sfeer" weer om gegooid en mogen we ons zelf weer opmaken voor carnaval en valentijn.
Genoeg tijd om dus een date te scoren meid
Meid, jongedame.... elke vrouw hoort liever wat anders.....quote:Op maandag 29 december 2014 14:07 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
meid?
Ik heb al iemand voor de romance hoor dus daar word ik niet heel erg door beinvloed
quote:Op maandag 29 december 2014 14:10 schreef K44S het volgende:
Meid, jongedame.... elke vrouw hoort liever wat anders.....
Maar je wil alsnog gaan date? Dus ik begrijp dat je een fuckbuddy hebt ?
Hoe helpt een fb in de romantiek?quote:Op maandag 29 december 2014 14:10 schreef K44S het volgende:
[..]
Meid, jongedame.... elke vrouw hoort liever wat anders.....
Maar je wil alsnog gaan date? Dus ik begrijp dat je een fuckbuddy hebt ?
http://ikzoekbaas.dierenb(...)n/dierenasiel/48/katquote:Op maandag 29 december 2014 14:03 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik zwaai heen en weer tussen "seks is vies m'n libido is dood" en "HOOOOOOLD MEEEEEEEE"
Geen idee,nog geen ervaring mee.quote:Op maandag 29 december 2014 14:23 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Hoe helpt een fb in de romantiek?
Nee ik heb een vriend. En ja ik vind daten nog steeds leuk en doe het nog steeds. En nee ik ga niet vreemd, mijn lief vind het ook leuk
natuurlijk heb jij daar geen ervaring mee, het is mijn relatiequote:
Ik bedoel het fuckbuddy ideequote:Op maandag 29 december 2014 14:31 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
natuurlijk heb jij daar geen ervaring mee, het is mijn relatie
Neh, er zijn er net twee dood. En mijn libido kennende heb ik volgende week weer behoefte aan dingen, en dat is met katten tegenwoordig verboden.quote:Op maandag 29 december 2014 14:29 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
http://ikzoekbaas.dierenb(...)n/dierenasiel/48/kat
quote:Op zondag 28 december 2014 20:47 schreef Fripsel het volgende:
Volgens mij heb ik een Fokker op Tinder. Zijn openingszin gaat over hoe lelijk hij kort fel gekleurd haar vind en of ik dat toch niet van plan was te gaan doen..
Rhubarbje blijkbaar niet. Ander reageer je niet zo lijkt me.quote:
Mooi, ga ik er mee doorquote:Op maandag 29 december 2014 16:38 schreef ook_gek het volgende:
K44S, tipje van mijn kant...... Ssssst je zet je zelf alleen maar meer en meer voor lul.
Mijn konijn staat daartussen.quote:Op maandag 29 december 2014 14:29 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
http://ikzoekbaas.dierenb(...)n/dierenasiel/48/kat
Maakt dat wat uit?quote:
Ja natuurlijk maakt dat uit!quote:
Dudequote:
Shit, rookie mistake. Dat had ik moeten weten.quote:Op dinsdag 30 december 2014 00:56 schreef Weissman het volgende:
[..]
Dude
Dat is DE vraag. Als je met tong zoent weet je dat het echt aan is. Zonder tong moet je er niet veel van verwachten.
Dating-reeks-rules #11.
In de ban van Deezertje....quote:
Leuk man!quote:Op dinsdag 30 december 2014 00:23 schreef yats het volgende:
Tijd voor een date verslag :
Ik had vandaag om 1 uur bij haar thuis afgesproken waarna we richting Posbank (google het maar wat het is) gegaan zijn. Helaas mochten we de berg zelf niet op rijden i.v.m. gladheid, maar dat maakt natuurlijk niets uit. Dus zijn we als echte bergbeklimmers toch diverse bergen op geweest tussen sneeuwhopen van soms 40 cm diep door. Heerlijk actief dus, en in totaal hebben we 10 kilometer gelopen door een besneeuwd en beijsd bos. Na afloop gezellig hebben we samen gekookt en wat op de bank geknuffeld en gezoend. Zaterdag volgt date drie.
Thxs!quote:
Ik ken het, ik ben een 'local' hequote:Op dinsdag 30 december 2014 10:08 schreef fathank het volgende:
yats volgende keer als je bij de Posbank bent langs Strijland pannekoeken eten
Thxs! Het was wel even geleden dat een date zo verliep. Maar ik zal voorlopig niet klagen nee. Maar als t mij lukt moet het jou ook makkelijk lukken.quote:Op dinsdag 30 december 2014 11:32 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Leuk man!
Nou niet meer klagen hoor. Jij hebt tenminste dates
Ja, net nog. Zaterdag dus date drie.quote:
Love is in the airquote:Op dinsdag 30 december 2014 16:00 schreef yats het volgende:
[..]
Ja, net nog. Zaterdag dus date drie.
Date 3 is de alles of niets date! Dat weet tlje toch wel he?quote:Op dinsdag 30 december 2014 16:00 schreef yats het volgende:
[..]
Ja, net nog. Zaterdag dus date drie.
quote:Op dinsdag 30 december 2014 17:54 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Date 3 is de alles of niets date! Dat weet tlje toch wel he?
Alleen handje vasthouden, zoenen met of zonder tong is vriendschap en meer niet.
Kroelen, knuffelen en lafjes neuken is fuck buddy
Kei harde porno sex meerdere keren in 24uur is bijna zeker een relatie!
Succes
Volgens de ongeschreven regels van !fok moet ik nu reageren met "je gaat falen bitch"quote:
Aah kijk dat gaat er dus mis bij mij. Vandaar de verschillen in verwachting tussen mij en dames in kwestie.quote:Op dinsdag 30 december 2014 17:54 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Date 3 is de alles of niets date! Dat weet tlje toch wel he?
Alleen handje vasthouden, zoenen met of zonder tong is vriendschap en meer niet.
Kroelen, knuffelen en lafjes neuken is fuck buddy
Kei harde porno sex meerdere keren in 24uur is bijna zeker een relatie!
Succes
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |