Hij zou ook bij ISIS in Irak kunnen zitten en nu een Marokkaans jihadsletje daar nu kunnen geven.quote:
quote:Speurhond zoekt verder naar Noor in Singelgracht
De politie heeft vandaag wederom een speurhond ingezet bij de zoektocht naar de vermiste toerist Tore Grødem. De mechelse herder Asthor - gespecialiseerd in geuren onderwater - heeft de Singelgracht vlak bij het Marriott Hotel afgespeurd.
Inmiddels is de zoekactie op de Singelgracht afgerond. Twee politie-agenten gingen met de hond in een bootje het water op. Wat de hond precies voor signaal geeft als hij iets vindt, wilde de agent niet zeggen.
De politie is gisteren ook al met een speurhond bij het water in de omgeving van het Leidseplein gaan zoeken naar de vermiste Noorse toerist. Eerder vroeg de politie kapiteins van rondvaartboten uit te kijken naar het lichaam van de verdwenen toerist. De 21-jarige man wordt sinds zaterdagochtend 20 december vermist.
Tore kwam woensdag 17 december met vriend Ole Andre naar Amsterdam. Donderdagavond rond twee uur ging hij vanuit de Escape met een flinke slok op even pinnen en kwam niet meer terug. Later bleek dat hij onwel was geworden en door een ambulance was afgezet bij het Marriott Hotel, waar hij verbleef. Daar vond hij echter een dichte voordeur. De zij-ingang was open, maar daar is hij niet geweest. Getuigenverklaringen zijn het enige verdere spoor.
Zijn ouders en de tante kwamen meteen na de vermissing naar Amsterdam. 'We willen niet weg,' zegt Grødem sr. 'Het is beter hier te zijn dan thuis. Nu zijn we dichterbij.'
Bron: http://www.parool.nl/paro(...)n-Singelgracht.dhtml
Dat verwacht ik ook niet, maar hoop doet toch leven is het niet?quote:Op dinsdag 30 december 2014 16:37 schreef J0kkebr0k het volgende:
Die zit echt niet bij het Leger des Heils, want die weten ook wel dat er een Noor zoek is.
Zolang er niets gevonden wordt is er nog hoop idd.quote:Op dinsdag 30 december 2014 16:39 schreef john2406 het volgende:
[..]
Dat verwacht ik ook niet, maar hoop doet toch leven is het niet?
Stel hij komt dadelijk terecht en hij zit ergens vast in een gevangnis ofzo, ik kijk nergens meer vanop trouwens!
Juist dat is dus ook wat ik denk, stel hij is ergens opgepakt en kan zich niet verstaanbaar maken.quote:Op dinsdag 30 december 2014 16:41 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Zolang er niets gevonden wordt is er nog hoop idd.
Hij is doof hé. Dat compliceert het aanzienlijk.quote:Op dinsdag 30 december 2014 16:37 schreef J0kkebr0k het volgende:
Die zit echt niet bij het Leger des Heils, want die weten ook wel dat er een Noor zoek is.
Als hij daar terecht was gekomen, was dat uiterlijk het weekend na de vermissing al wel bekend geworden. We zijn onderhand bijna twee weken verder. Hij is zo goed als zeker dood.quote:Op dinsdag 30 december 2014 16:10 schreef john2406 het volgende:
Hoe lang duurt het eigenlijk voordat en lichaam boven komt en hoelang duurt het weer dat het weer ondergaat?
Bij het vergassen komt het boven dacht ik maar nadien gaat het toch weer onder niet?
Al hoop ik het niet daarvanaf gezien, maar waar kan zo een jongen terecht in zijn hempie?
Bij het legerdes heils misschien maar hoe vind hij dan de weg ernaar toe en de wegen welke hij te gaan heeft voor hulp?
Maar niet achterlijk. Ik neem aan dat hij kan schrijven. En buiten dat, ze hebben daar vast zijn signalement.quote:Op dinsdag 30 december 2014 16:58 schreef Morendo het volgende:
[..]
Hij is doof hé. Dat compliceert het aanzienlijk.
Het is niet waarschijnlijk dat hij daar terecht is gekomen, maar je mag toch aannemen dat de politie ook even bij dergelijke instanties is gaan informeren.quote:Op dinsdag 30 december 2014 17:09 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Maar niet achterlijk. Ik neem aan dat hij kan schrijven. En buiten dat, ze hebben daar vast zijn signalement.
Hoe lang draai je al mee?quote:Op dinsdag 30 december 2014 17:09 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Maar niet achterlijk. Ik neem aan dat hij kan schrijven. En buiten dat, ze hebben daar vast zijn signalement.
Als hij opgepakt was, was hij al lang terecht geweest.quote:Op dinsdag 30 december 2014 17:13 schreef john2406 het volgende:
[..]
Hoe lang draai je al mee?
Er zijn er maar weinigen denk ik die je zeggen als je voor een nieuwe accu gaat en er is iets anders stuk die je dat vertellen!
Zou dat met deze niet het geval kunnen zijn, opgepakt voor landlopen b.v.
Voor zijn ouders hoop ik natuurlijk dat zoiets als het laatste het geval is!
quote:Op dinsdag 30 december 2014 17:13 schreef john2406 het volgende:
[..]
Hoe lang draai je al mee?
Er zijn er maar weinigen denk ik die je zeggen als je voor een nieuwe accu gaat en er is iets anders stuk die je dat vertellen!
Zou dat met deze niet het geval kunnen zijn, opgepakt voor landlopen b.v.
Voor zijn ouders hoop ik natuurlijk dat zoiets als het laatste het geval is!
Je snapt hem niet he!quote:
Ja man, hij is opgepakt voor landlopen. Zit nu ergens vast in NL, maar ze zeggen lekker niet tegen zijn ouders dat ze weten wat er met hem is gebeurd en waar hij is.quote:Op dinsdag 30 december 2014 17:24 schreef john2406 het volgende:
[..]
Je snapt hem niet he!
Verder kijken als iemand neus lang is en controleren, ga er desnoods langs en neem niet alles klakkeloos aan b.v.
Dat zeg ik niet maar het zou kunnen toch is het niet?quote:Op dinsdag 30 december 2014 17:25 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ja man, hij is opgepakt voor landlopen. Zit nu ergens vast in NL, maar ze zeggen lekker niet tegen zijn ouders dat ze weten wat er met hem is gebeurd en waar hij is.
Het zou ook kunnen dat ie gewoon een tunnel naar Australië aan het graven is. Bedoel, zou toch kunnen dat ie denkt dat dit mogelijk is en het is gaan doen.quote:Op dinsdag 30 december 2014 17:27 schreef john2406 het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet maar het zou kunnen toch is het niet?
Als hij niet in de comp staat als zijnde deze dan zou het kunnen lijkt me.
quote:Bij de Veemkade is vanochtend het lichaam van een oudere man aangetroffen in het water.
Het lichaam is inmiddels door de brandweer uit het water gehaald. Vermoedelijk is hij niet door een misdrijf om het leven gekomen, aldus de politie.
De eerste melding van een persoon te water kwam binnen om 10.35 uur, het lichaam werd gezien door hardloper. Een traumateam kwam ook ter plaatse om te assisteren, medische hulp heeft niet meer mogen baten.
Het is nog niet duidelijk of het gaat om een man of een vrouw, wel laat de politie nadrukkelijk weten dat het niet om de vermiste Noor Tore Grodem gaat.
quote:zondag 04 januari 2015 | 13:43
De telefoon van de Noor die sinds 18 december vermist wordt, was nog op oudjaarsdag actief. Dat blijkt uit onderzoek van stichting Simpar.
Simpar, een initiatief van drie oud-politiemannen, liet in het buitenland onderzoek doen naar de Samsung Galaxy van Tore Grodem (21). Daaruit bleek dat de telefoon twee weken nadat hij voor het eerst vermist werd, een signaal uitzond. Uit hetzelfde onderzoek blijkt dat de telefoon op dat moment in de Paramaribostraat moet zijn geweest.
Simpar, dat drie maanden geleden opgericht werd naar aanleiding van de vermissing van twee Nederlandse vrouwen in Panama, wil graag weten of er mensen zijn die meer weten over de telefoon en waarom deze op 31 december weer even actief werd in de Paramaribostraat. Zij kunnen contact opnemen met de organisatie.
Op basis van deze gegevens startte Simpar vandaag een grote zoekactie in het Vondelpark. Vooralsnog heeft dat geen nieuwe ontwikkelingen opgeleverd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |