dit dus.quote:Op maandag 29 december 2014 17:09 schreef Burdie het volgende:
Maar hij loopt toch niet van het Leidseplein naar CS en vervolgens terug naar het Leidse om daar in een gracht te vallen? Dan had hij in een willekeurige gracht kunnen vallen.
Of zou de tip van de buschauffeur niet zo serieus genomen worden?
als hij ver weg was geweest dan was hij echt wel gefilmd.quote:Op maandag 29 december 2014 17:34 schreef raptorix het volgende:
Heel Amsterdam, en dan met name centrum hangt vol met politie camera's, maar als er iemand vermist is hebben ze elke keer 0,0 beeld. Wat nemen die dingen eigenlijk wel op?
Dat lijkt me stug, weet je hoe druk het is voor het Mariott?quote:Op maandag 29 december 2014 17:45 schreef fespo het volgende:
[..]
als hij ver weg was geweest dan was hij echt wel gefilmd.
cs, midden in het centrum, bussen, andere stadions e.d.
je zou zeggen dat hij daarom aan de overkant van zijn hotel al in het water is gevallen.
Of hij is bij een vreemde ingestapt o.i.d.quote:Op maandag 29 december 2014 17:45 schreef fespo het volgende:
[..]
als hij ver weg was geweest dan was hij echt wel gefilmd.
cs, midden in het centrum, bussen, andere stadions e.d.
je zou zeggen dat hij daarom aan de overkant van zijn hotel al in het water is gevallen.
Hij zou ook bij ISIS in Irak kunnen zitten en nu een Marokkaans jihadsletje daar nu kunnen geven.quote:
quote:Speurhond zoekt verder naar Noor in Singelgracht
De politie heeft vandaag wederom een speurhond ingezet bij de zoektocht naar de vermiste toerist Tore Grødem. De mechelse herder Asthor - gespecialiseerd in geuren onderwater - heeft de Singelgracht vlak bij het Marriott Hotel afgespeurd.
Inmiddels is de zoekactie op de Singelgracht afgerond. Twee politie-agenten gingen met de hond in een bootje het water op. Wat de hond precies voor signaal geeft als hij iets vindt, wilde de agent niet zeggen.
De politie is gisteren ook al met een speurhond bij het water in de omgeving van het Leidseplein gaan zoeken naar de vermiste Noorse toerist. Eerder vroeg de politie kapiteins van rondvaartboten uit te kijken naar het lichaam van de verdwenen toerist. De 21-jarige man wordt sinds zaterdagochtend 20 december vermist.
Tore kwam woensdag 17 december met vriend Ole Andre naar Amsterdam. Donderdagavond rond twee uur ging hij vanuit de Escape met een flinke slok op even pinnen en kwam niet meer terug. Later bleek dat hij onwel was geworden en door een ambulance was afgezet bij het Marriott Hotel, waar hij verbleef. Daar vond hij echter een dichte voordeur. De zij-ingang was open, maar daar is hij niet geweest. Getuigenverklaringen zijn het enige verdere spoor.
Zijn ouders en de tante kwamen meteen na de vermissing naar Amsterdam. 'We willen niet weg,' zegt Grødem sr. 'Het is beter hier te zijn dan thuis. Nu zijn we dichterbij.'
Bron: http://www.parool.nl/paro(...)n-Singelgracht.dhtml
Dat verwacht ik ook niet, maar hoop doet toch leven is het niet?quote:Op dinsdag 30 december 2014 16:37 schreef J0kkebr0k het volgende:
Die zit echt niet bij het Leger des Heils, want die weten ook wel dat er een Noor zoek is.
Zolang er niets gevonden wordt is er nog hoop idd.quote:Op dinsdag 30 december 2014 16:39 schreef john2406 het volgende:
[..]
Dat verwacht ik ook niet, maar hoop doet toch leven is het niet?
Stel hij komt dadelijk terecht en hij zit ergens vast in een gevangnis ofzo, ik kijk nergens meer vanop trouwens!
Juist dat is dus ook wat ik denk, stel hij is ergens opgepakt en kan zich niet verstaanbaar maken.quote:Op dinsdag 30 december 2014 16:41 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Zolang er niets gevonden wordt is er nog hoop idd.
Hij is doof hé. Dat compliceert het aanzienlijk.quote:Op dinsdag 30 december 2014 16:37 schreef J0kkebr0k het volgende:
Die zit echt niet bij het Leger des Heils, want die weten ook wel dat er een Noor zoek is.
Als hij daar terecht was gekomen, was dat uiterlijk het weekend na de vermissing al wel bekend geworden. We zijn onderhand bijna twee weken verder. Hij is zo goed als zeker dood.quote:Op dinsdag 30 december 2014 16:10 schreef john2406 het volgende:
Hoe lang duurt het eigenlijk voordat en lichaam boven komt en hoelang duurt het weer dat het weer ondergaat?
Bij het vergassen komt het boven dacht ik maar nadien gaat het toch weer onder niet?
Al hoop ik het niet daarvanaf gezien, maar waar kan zo een jongen terecht in zijn hempie?
Bij het legerdes heils misschien maar hoe vind hij dan de weg ernaar toe en de wegen welke hij te gaan heeft voor hulp?
Maar niet achterlijk. Ik neem aan dat hij kan schrijven. En buiten dat, ze hebben daar vast zijn signalement.quote:Op dinsdag 30 december 2014 16:58 schreef Morendo het volgende:
[..]
Hij is doof hé. Dat compliceert het aanzienlijk.
Het is niet waarschijnlijk dat hij daar terecht is gekomen, maar je mag toch aannemen dat de politie ook even bij dergelijke instanties is gaan informeren.quote:Op dinsdag 30 december 2014 17:09 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Maar niet achterlijk. Ik neem aan dat hij kan schrijven. En buiten dat, ze hebben daar vast zijn signalement.
Hoe lang draai je al mee?quote:Op dinsdag 30 december 2014 17:09 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Maar niet achterlijk. Ik neem aan dat hij kan schrijven. En buiten dat, ze hebben daar vast zijn signalement.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |