quote:Speeldata Europa League
18 september, 21.05 uur: Sevilla - Feyenoord 2-0
2 oktober, 19.00 uur: Feyenoord - Standard Luik 2-1
23 oktober, 19.00 uur: Rijeka - Feyenoord 3-1
6 november, 21.05 uur: Feyenoord - Rijeka 2-0
27 november, 19.00 uur: Feyenoord - Sevilla 2-0
11 december, 21.05 uur: Standard Luik - Feyenoord 0-3
Tweede Ronde:
19 Februari, 19.00uur: AS Roma - Feyenoord
26 Februari, 21.05 uur: Feyenoord - AS Roma
Kazim heeft 7 keer gescoord in 13 wedstrijden, dat is hartstikke knap/goed dus waarom kom je hier hatenquote:
Het zijn z'n maniertjes. Meest treurige vond ik nog tegen Sevilla. Heb je 2-0 gewonnen, door in Europa en iedereen viert feest, gaat hij nog even ruzie zoeken met de Spaanse trainerquote:Op maandag 22 december 2014 11:53 schreef Kiid het volgende:
[..]
Kazim heeft 7 keer gescoord in 13 wedstrijden, dat is hartstikke knap/goed dus waarom kom je hier haten
Van Pelle kon ik het hebben en vond ik het wel mooi, maar bij Kazim vind ik het behoorlijk irritant. Zelf nauwelijks beter en dan op alles en iedereen zeikenquote:Op maandag 22 december 2014 11:55 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Het zijn z'n maniertjes. Meest treurige vond ik nog tegen Sevilla. Heb je 2-0 gewonnen, door in Europa en iedereen viert feest, gaat hij nog even ruzie zoeken met de Spaanse trainer
Ik geniet daar juist intens van. Lekker oorlog maken. Als je allemaal van die dooie vogeltjes in de kleedkamer hebt zitten wordt het nooit wat.quote:Op maandag 22 december 2014 11:55 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Het zijn z'n maniertjes. Meest treurige vond ik nog tegen Sevilla. Heb je 2-0 gewonnen, door in Europa en iedereen viert feest, gaat hij nog even ruzie zoeken met de Spaanse trainer
Dan wel op het veld tijdens de wedstrijd. A-la Mathijsen.quote:Op maandag 22 december 2014 12:00 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Ik geniet daar juist intens van. Lekker oorlog maken. Als je allemaal van die dooie vogeltjes in de kleedkamer hebt zitten wordt het nooit wat.
Eerst je voeten laten spreken, dan je snavel. Dan kan ik er ook van genieten. Pelle mocht van mij zeiken en trappen wat hij wou... De Held.quote:Op maandag 22 december 2014 12:00 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Ik geniet daar juist intens van. Lekker oorlog maken. Als je allemaal van die dooie vogeltjes in de kleedkamer hebt zitten wordt het nooit wat.
Zou die gozer niet gewoon iets van ADHD hebben?quote:Op maandag 22 december 2014 11:56 schreef Kiid het volgende:
[..]
Van Pelle kon ik het hebben en vond ik het wel mooi, maar bij Kazim vind ik het behoorlijk irritant. Zelf nauwelijks beter en dan op alles en iedereen zeiken
Ruben Schaken heeft het buskruit ook niet uitgevonden.quote:Op maandag 22 december 2014 12:12 schreef Scrummie het volgende:
Die Willems he, wat een mega domme kneus is dat zeg. En dan die Depay. Met z'n Mempvis. Vis in z'n anus met die kut kop van 'm. De tering, wat is dat PSV dom zeg.
Ben het met je eens dat ze een selectie vol met irritante gasten hebben.. had ook niet verwacht dat ze dit seizoen opeens zo goed zouden presteren.quote:Op maandag 22 december 2014 12:12 schreef Scrummie het volgende:
Die Willems he, wat een mega domme kneus is dat zeg. En dan die Depay. Met z'n Mempvis. Vis in z'n anus met die kut kop van 'm. De tering, wat is dat PSV dom zeg.
Nee, maar ja, Nederlandse competitie. Tegen echte tegenstanders worden ze alsnog dol gespeeld. Kutte is, die aanval van ze is wel heel erg dikke prima, waardoor het allemaal toch nog goed komt.quote:Op maandag 22 december 2014 12:14 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Ben het met je eens dat ze een selectie vol met irritante gasten hebben.. had ook niet verwacht dat ze dit seizoen opeens zo goed zouden presteren.
Nee klopt.quote:Op maandag 22 december 2014 12:14 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Ruben Schaken heeft het buskruit ook niet uitgevonden.
Welkom terugquote:Op maandag 22 december 2014 12:14 schreef Scrummie het volgende:
Maar goed, ik ben er weer. Hallo iedereen. NAC is kut.
Thanks onlogicaGod.quote:Op maandag 22 december 2014 12:18 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Welkom terug
En, zoals altijd, wat een kwaliteit post je toch!
Als je ze in Europa ziet kutten dan is het wel teleurstellend dat we er in Eindhoven 4 om de oren krijgen. Had dat niet verwacht eigenlijk. Het is vrijwel dezelfde selectie als vorig jaar maar het draait nu veel beter helaasquote:Op maandag 22 december 2014 12:17 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nee, maar ja, Nederlandse competitie. Tegen echte tegenstanders worden ze alsnog dol gespeeld.
Het scheelt wel of je met hem speelt of Te Vrede, niet eens qua kools waarschijnlijk maar hij heeft wel een ziek aandeel in het veldspel. Passje hier kaatsje daar eentweetje zus balletje zo.quote:Op maandag 22 december 2014 11:56 schreef Kiid het volgende:
[..]
Van Pelle kon ik het hebben en vond ik het wel mooi, maar bij Kazim vind ik het behoorlijk irritant. Zelf nauwelijks beter en dan op alles en iedereen zeiken
Homo.quote:Op maandag 22 december 2014 12:24 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat lichaam, toen hij gister ander shirt aan moest
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |