FOK!forum / Klaagbaak / KLB Userverkiezingen 2014 - #41 Je moeder
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:34
Geachte medezolderkamer-autisten,

2014 loopt op zijn achterste benen en daarom wordt het eens de hoogste tijd afgelopen FOK! jaar te evalueren d.m.v. de jaarlijkse, felle strijd die de KLB Verkiezing hoort.

Afgelopen twee jaren is de nominatielijst in elkaar geschroefd door Geelman, waarvan akte, maar vorig jaar bleek dat sommige nominaties nogal dubbelop waren of ietwat te vergezocht. Na de twee opwarmertjes voor de verkiezing is dit de enige echte KLB nominatielijst!

Meest geliefde user: In de vorige verkiezingen heette dit nog "de beste user", maar gezien er geen objectieve kwalificaties zijn voor het correct reageren in KLB, is er besloten dit om te buigen naar een subjectievere en eenvoudiger te duidende titel. Elke "sociale" groep (we hebben het hier nog steeds over KLB) heeft zijn publiekslieveling. Deze titel gaat dan ook naar de user die jij het liefst in je topic ziet en die volgens jou altijd garant staat voor een sprankeltje kwaliteit in de lijst met Active Topics.

Meest geliefde moderator: Aangezien yvonne en Danny het beleid van de hoed tot de rand kennen kunnen zij alleen bepalen wie de beste moderator is. Voor de users is het slechts een kwestie welke van deze grote smurfen ze het meest gunnen om een slotje op hun meest kansloze topics te gooien.

Irritantste troll: zo lang het internet bestaat, zo lang zijn er al flapdrollen die er plezier uithalen andere mensen het bloed onder de nagels te halen. Deze kansloze, doch creatieve figuren stoppen express moeite in hun pogingen andere users te agiteren. Domme tokkies met een plank voor hun kop vallen niet in deze categorie. De winnaar van deze titel krijgt daarnaast, mits de FA's ons gunstig zijn een weekje wel verdiende Fok! vakantie.

Meest gevatte user: altijd weet deze user een scherpe, droge, intellectuele of kneiterharde comment te plaatsen die in veel gevallen een reactie teweeg brengt. Als deze user een column had in de Spits, dan was het misschien niet zo'n ongelofelijke papierverspilling geweest. De keyboardkunstenaar, de user waarvan je houdt, of van houdt om te haten!

Meest empathische KLB-er: Het klinkt misschien als een contradictio in terminis, maar het bestaat KLB-ers die net wat meer mededogen en sociale vaardigheden hebben en daarom in het land der ongevoeligen koning zijn. Deze user zou het niet durven om een topic te bestempelen als "kut-topic" en al helemaal niet de TS in kwestie een "kut-TS of hommo" zou willen noemen. Deze user zijn/haar medeleven zou beter in R&P op zijn plek zijn.

Ze proberen me te besodeflikkeren!: Deze user straalt uit in zijn domheid. De kortzichtige comments, kromme redeneringen, stomme acties en met een beheersing van de Nederlandse taal waar zelfs die stoere boiis nog van zouden zeggen: "wollah, dat is grammatical helemaal haram, sahbi!" Domme ploerten verdienen ook een schouderklopje. Kortom, deze user zou je heel graag bij de Rijdende Rechter terug zien komen.

De Tatjana Simic: Het heeft iets fouts, maar tegelijkertijd iets verschrikkelijk geils. Deze Fok!ker/Fok!ster lijkt jouw wel een aangenaam hapje. Nog sterker als je de kans zou krijgen dan zou je hem/haar: keihard doen/palen/volspuiten/anaal vernederen.

KLB-er die in 2015 aan de man/vrouw moet komen: ook afgelopen jaar waren de "Nederlandse vrouwen :') " "Vrouwen :') " en "Vrouwen zijn vieze hoeren" niet van de lucht. Het werd dit jaar herhaaldelijk weer duidelijke waar stereotype van de gefrustreerde maagdelijke zolderkamer autist vandaan komt. Alsof het een sport was hebben een gros van de KLB-ers zich schuldig gemaakt aan seksistische en zelfs misogynische uitspraken, alles in zelf-medelijden gedrenkt. Dat, terwijl al deze jongetjes eigenlijk gewoon een beetje naar oprechte vrouwenliefde hunkeren. Wie van de Fok!kers heeft dit het hardste nodig dit jaar?

Ik mis je :'( : Luisteren naar mensen is moeilijk, zeker als je rebels bent ingesteld, niet begrepen wordt als geniale geest door de bekrompen digitale samenleving of je gewoon zeer temperamentvol bent. In deze categorie vallen allen wiens zwarte naam nog zwarter is geworden door die akelige horizontale streep. Oftewel: welke ban moet worden opgeheven?

Room 101: door de jaren heen heeft Fok! een geheel eigen repertoire van inside jokes and me-me's verzameld die wel 450 keer zijn gebruikt, voor 50 cent zijn gekocht, pics van je zusje hebben of soms in de kont is geplast. Welke van deze uitdrukkingen kan Room 101 oftewel de prullenbak in, om vervangen te worden door een nieuwe hippe, superhilarischmegafantastische tot-in-den-treure-herhaalde uitgekouwde grap.

Dit zijn de categorieën van dit jaar en daar moet u het mee doen! Stemmen mag in het volgende topic: KLB / KLB Verkiezingen 2014 - Usernominaties DE STEMBUS

Enige regels:
- Niet op jezelf stemmen. Naast dat het kinderachtig en sneu is, is het ook nog contraproductief. Als iedereen op zichzelf stemt, heeft iedereen evenveel stemmen. En alleen Downie-voetbalcompetities hebben meerdere winnaars.
- Hou je aan de richtlijnen voor het plaatsen van je stem (geen SC in het stemtopic. Vorig jaar was het een enorme kut opdracht om alle stemmen terug te zoeken tussen dat gewauwel).
- Stemmen kunnen NIET aangepast worden. Geplaatst, is geplaatst. Politieke spelletjes speel je maar voordat je op "invoeren drukt".

Je kunt stemmen tot en met 28 december 24.00, zodat we nog voor het einde van het jaar de feestelijke uitslag kunnen mededelen!

In dit topic mag je je stemmen delen, stemmen werven over de ontwikkeling van de strijd ouwehoeren enzovoort. Veel plezier met de strijd!

Tussenstand:
SPOILER
DAMES UND HERREN,

Nog 1 week te gaan voordat de stembussen sluiten en de uitslag zal worden beslist! De winnaars van "Meest geliefde KLB-er", "Meest gevatte KLB-er" en "Meest empathische KLB-er" zullen een tagje worden toebedeeld, dit is bevestigd door een van de grote rooie bazen!
Hierbij de top 3 van runner-ups voor elke categorie

Categorie 1: Meest geliefde user.
Hier is het om allemaal om te doen, de baas der bazen, 4 man is hiervoor in de running al moeten de nummers 2 en 3 erg hard hun best doen om de nummer 1 in te halen:

1. Deadprez - 9 stemmen.
2. Toto69 - 5 stemmen.
3. Fylax/Copthorne - 3 stemmen.

Categorie 2: Meest geliefde mod.
Hou maar, schei er maar mee uit. Deze strijd is zoals vorig jaar al lang beslist. Ofzoals Netsplitter met misschien een hint van jaloezie toegaf: "de lijstjes van dit jaar zijn niet verrassend."

1. Frank_Drebin - 34 stemmen.
2. hugecooll (beter je best doen en jij wint heel misschien) - 4 stemmen.
3. Pharkus - 3 stemmen.

Categorie 3: Meest gevatte user.
Een hele rits van kandidaten heeft zich aangediend om hier hun sporen te verdienen! Met de hete adem van elkaar in de nek doet dit bijna aan een nachtje swingen denken, al gaat het er hier niet zo amicaal aan toe! Elke stem in deze categorie telt, dus blijf stemmen!

1. Chroetsjov - 5 stemmen.
2. vogeltjesdans, Tong80, hoink581 en EttoVanBelgie - 4 stemmen.
3. Frank_Drebin, voederbietel, Guus_Geluk7 - 3 stemmen.

Categorie 4: Irritantste troll.
Alle moeite van deze users heeft toch nog enige zin gehad omdat hun username na al die talloze kuttopics en gezwoeg op achterlijke posts in dit lijstje verschijnen:

1. mapima - 12 stemmen.
2. sanasoufi - 10 stemmen.
3. NieuweNier - 7 stemmen.

Categorie 5: Meest empathische user.
Je zou verwachten dat dit lijstje zou worden aangevoerd door een stel vrouwen, maar niets is minder waar. De nummer een is namelijk een vent met een inactieve zak!

1. Slaap_Zak - 8 stemmen.
2. snakelady - 6 stemmen.
3. madelieff - 5 stemmen.

Categorie 6: Ze willen me besodeflikkeren! :'(
Ik zou in mijn handjes wrijven als een van deze users daadwerkelijk naar de Rijdende Rechter zou stappen! Wat een pracht tv zou dat worden.

1. mapima - 10 stemmen.
2. Copthorne - 7 stemmen.
3. NieuweNier - 5 stemmen.

Categorie 7: Tatjana Simic.
Spiegeltje spiegeltje aan de wand, wie is het geilste domme foute blondje van het land?

1. super-girl - 8 stemmen.
2. Vera166, housesoftheholy, mapima, Slaap_Zak en BozeHaas - 3 stemmen.

Categorie 8: Deze user moet in 2015 aan de man/vrouw.
Vele is de liefde gegund dit jaar, maar omdat hij het ook vorig jaar moet missen staat hij daarom boven aan. En ondanks dat de tweede al een vrouwtje heeft, menen veel Fok!kers dat hij nog wel tijd heeft voor een 2e!

1. Dimachaerus - 14 stemmen.
2. deadprez - 4 stemmen.
3. sanasoufi, Gulmez - 3 stemmen.

Categorie 9: Ik mis je :'( !
Tranen met tuiten dit keer voor:

1. HaywoodJablome - 10 stemmen.
2. Beverton - 5 stemmen.
3. Marie30 - 3 stemmen. ;(

Categorie 10: Room 101.
Het ziet er naar uit dat het klaar is met de hont in zijn kont plassen volgend jaar! :(

1. hont/kad - 12 stemmen.
2. plas in zijn/haar kont - 10 stemmen.

Tot nu toe zijn er 51 stemmen uitgebracht!
Er kan nog precies 9 dagen gestemd worden! Maak het verschil en breng dus die stem uit!
---

En mensen, shoutouts naar Hoink581 voor zijn inzet voor deze verkiezingen! ^O^
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:34
fipo
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:34
sepo
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:34
Nou ik ga weer, doei
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 20:34
pipo
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 20:34
HOTH ik had de laatste post
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:34 schreef housesoftheholy het volgende:
fipo
Voel je het?
Catkillerzaterdag 20 december 2014 @ 20:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:34 schreef housesoftheholy het volgende:
Nou ik ga weer, doei
Wat ga je doen?
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:35
http://www.livestream.com/extremeterrorism
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:35
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:34 schreef housesoftheholy het volgende:
Nou ik ga weer, doei
bae pls ik ga radio klb doen hoer
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:35
:40 begin ik
DjeDjezaterdag 20 december 2014 @ 20:35
Het is iemand met een nieuw account.
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:36
quote:
8s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:34 schreef Slaap_Zak het volgende:
HOTH ik had de laatste post
:@
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:35 schreef Catkiller het volgende:

[..]

Wat ga je doen?
avondeten
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:35 schreef Blackings het volgende:

[..]

bae pls ik ga radio klb doen hoer
ik hoor niets en moet een account hebben om te reageren.

Word er nu al depressief van
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:35 schreef Blackings het volgende:

[..]

bae pls ik ga radio klb doen hoer
Excuse-me-GIF.gif
Catkillerzaterdag 20 december 2014 @ 20:36
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:36 schreef housesoftheholy het volgende:

[..]

:@

[..]

avondeten
Zo laat. Moet ik ook nog doen. ;(
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:37
houses doet wel erg lichtzinnig over een fipo pakken ;(
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:37
quote:
sorry bae maar ik weet dat je veel kan hebben daarom druk ik mijn penis in je keel
Puntenjagerzaterdag 20 december 2014 @ 20:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 19:44 schreef Blackings het volgende:
ik weet nog steeds niet hoe houses d'r postuur is.
volslank oder dik oder skinny
'more to love' :Y
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:37
quote:
_O-
Catkillerzaterdag 20 december 2014 @ 20:38
Ik zou het geweldig vinden om een dikke vriendin te hebben, dat je haar zo omver gooit om haar te nemen en ze niet zonder hulp op kan staan om weg te rennen zoals mijn niet dikke vriendin dat doet.
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:38
quote:
14s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:38 schreef Catkiller het volgende:
Ik zou het geweldig vinden om een dikke vriendin te hebben, dat je haar zo omver gooit om haar te nemen en ze niet zonder hulp op kan staan om weg te rennen zoals mijn niet dikke vriendin dat doet.
:{
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:37 schreef Blackings het volgende:

[..]

sorry bae maar ik weet dat je veel kan hebben daarom druk ik mijn penis in je keel
Hoink pls.
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:38
quote:
14s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:38 schreef Catkiller het volgende:
Ik zou het geweldig vinden om een dikke vriendin te hebben, dat je haar zo omver gooit om haar te nemen en ze niet zonder hulp op kan staan om weg te rennen zoals mijn niet dikke vriendin dat doet.
oioioi :')
Catkillerzaterdag 20 december 2014 @ 20:38
quote:
10s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:38 schreef deadprez het volgende:

[..]

:{
Hard to get forever.
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:38 schreef housesoftheholy het volgende:

[..]

Hoink pls.
Hoink is geen allochtoon
Catkillerzaterdag 20 december 2014 @ 20:39
quote:
14s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:38 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

oioioi :')
Oink oink oink bedoel je.
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 20:39
ik ga ook even fappenavondeten
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:38 schreef Blackings het volgende:

[..]

Hoink is geen allochtoon
Jij ook niet.
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:39
blackings welk nummer draai je nu dan
Catkillerzaterdag 20 december 2014 @ 20:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:39 schreef Der_Mann het volgende:
ik ga ook even fappenavondeten
Eet smakelijk cumdumpster.
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:39 schreef housesoftheholy het volgende:

[..]

Jij ook niet.
Jawel
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 20:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:39 schreef Catkiller het volgende:

[..]

Eet smakelijk cumdumpster.
komt wel goed
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:40
ik zei hoi godverdomme waarom reageert niemand bij die radio
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:40
Ik begin pas bij meer dan 3 luisteraars hoor :x

http://www.livestream.com/extremeterrorism
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:39 schreef Blackings het volgende:

[..]

Jawel
wat voor een?
fat-woman-funny-dance-animation.gif
Catkillerzaterdag 20 december 2014 @ 20:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:40 schreef Blackings het volgende:
Ik begin pas bij meer dan 3 luisteraars hoor :x

http://www.livestream.com/extremeterrorism
Draai je terror?
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:40
ik heb geen account
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:40 schreef deadprez het volgende:
ik zei hoi godverdomme waarom reageert niemand bij die radio
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:40 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
ik heb geen account

[..]

ik ook niet kon gewoon een nickname invullen
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:40 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
ik heb geen account

[..]

reageer hier
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:41
ga je ook post-hardcore draaien?
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:42
Ga je ook trance tracks van 15 minuten draaien?
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:42
quote:
7s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:41 schreef housesoftheholy het volgende:
ga je ook post-hardcore draaien?
requests kunnen hier
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:42 schreef Blackings het volgende:

[..]

requests kunnen hier
Volledige Just Be album van Tiësto.
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:43
Ga je ook praten zoals Fylax?
Catkillerzaterdag 20 december 2014 @ 20:43
_O-
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:43
Ziek hoor.
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:43
adagio for strings dan
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:43
_O_
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:44
Heltah Skeltah - Clans, Posses, Crews & Clicks
Frank_Drebinzaterdag 20 december 2014 @ 20:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:43 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
adagio for strings dan
Prachtig nummer.
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:44
Request: Balboa - Ostracon
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:44
waarom ga je niet bij gutterfm draaien
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:44
Blackings is held.
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:44 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Blackings is held.
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:45
quote:
14s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:44 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Prachtig nummer.
Eens, elke versie daarvan vind ik vet.
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:44 schreef deadprez het volgende:
waarom ga je niet bij gutterfm draaien
waarom wel
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:45
quote:
2s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:44 schreef deadprez het volgende:
Heltah Skeltah - Clans, Posses, Crews & Clicks
deze hierna
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:45 schreef deadprez het volgende:

[..]

deze hierna
daarna ben ik
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:45
wat een kutmuziek jonge
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:45 schreef deadprez het volgende:
wat een kutmuziek jonge
Kom vechten dan ukkie
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:46
wie is er nog meer aan het meedansen op de beat
Frank_Drebinzaterdag 20 december 2014 @ 20:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:45 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Eens, elke versie daarvan vind ik vet.
Deze


Echt prachtig
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:46
quote:
8s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:46 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Kom vechten dan ukkie
:') stoer doen terwijl je dit soort muziek voor korpsballetjes luistert :')
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:46 schreef housesoftheholy het volgende:
wie is er nog meer aan het meedansen op de beat
handjes in de lucht alles
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:46 schreef deadprez het volgende:

[..]

:') stoer doen terwijl je dit soort muziek voor korpsballetjes luistert :')
Pls :')
Frank_Drebinzaterdag 20 december 2014 @ 20:47
Over prachtig gesproken


Mooi
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:47
Korps mocht willen dit draaiden
Catkillerzaterdag 20 december 2014 @ 20:47
Nou nou, om het voor die trancenicht op te nemen is dit nummer nog wel redelijk te doen hoor.
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:48
quote:
10s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:47 schreef Catkiller het volgende:
Nou nou, om het voor die trancenicht op te nemen is dit nummer nog wel redelijk te doen hoor.
nee joh :')
Fylaxzaterdag 20 december 2014 @ 20:48
radio klb? _O-
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:49
Deadprez is natuurlijk zo'n typische "alle underground is goed en alle mainstream is kut" kerel
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:49 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Deadprez is natuurlijk zo'n typische "alle underground is goed en alle mainstream is kut" kerel
Nee hoor.
Frank_Drebinzaterdag 20 december 2014 @ 20:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:48 schreef Fylax het volgende:
radio klb? _O-
Als jij eens van die bliepjesmuziek afstapt schakel ik ook een keer in.
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:48 schreef Fylax het volgende:
radio klb? _O-
Ja, met jou duurt het eeuwen.
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:49
Maar dat nummer was wel kut.
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:49
quote:
14s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:49 schreef deadprez het volgende:

[..]

Nee hoor.
Ook jij hebt guilty pleasures?
Fylaxzaterdag 20 december 2014 @ 20:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:49 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Ja, met jou duurt het eeuwen.
Hoezo dat?
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:49
http://www.livestream.com/extremeterrorism :P
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:49 schreef deadprez het volgende:
Maar dit nummer is wel kut.
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:50
Mensen requests aub
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:49 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Ook jij hebt guilty pleasures?
Meh, niet iets specifieks denk ik.
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:46 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Deze


Echt prachtig
Die is inderdaad ook mooi
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 20:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:50 schreef Blackings het volgende:
Mensen requests aub
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:50 schreef Blackings het volgende:
Mensen requests aub
Adagio for strings (ferry corsten remix)
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:51
Mensen die iets naar een bepaalde user willen zeggen kunnen dit in DM naar mij sturen
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:51
quote:
6s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:51 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Adagio for strings (ferry corsten remix)
:')14.gif
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:51
En tief op met je onder mijn naam tikken gedoe :') Ik heb daar nog gewoon niets gezegd
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:52
quote:
Wij waren wel vriendjes toch? ;(
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:52
quote:
die bandnaam :') :D
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 20:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:52 schreef deadprez het volgende:

[..]

die bandnaam :') :D
De muziek dan :') .
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:52
_O-
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:52
:') _____
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:52 schreef voederbietel het volgende:

[..]

De muziek dan :') .
oh had nog niet geluisterd
Catkillerzaterdag 20 december 2014 @ 20:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:51 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
En tief op met je onder mijn naam tikken gedoe :') Ik heb daar nog gewoon niets gezegd
hetzalallemaalweI: ik val op jongens

Wel geloofwaardig anders.
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:52
IK HAD EEN REQUEST
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:52 schreef housesoftheholy het volgende:
IK HAD EEN REQUEST
Was het een...

serious request?
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:53
Request: 0118-vier - 1000 bommen en granaten
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:53
Ik haat jullie.
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:53 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Request: 0118-vier - 1000 bommen en granaten
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:53 schreef housesoftheholy het volgende:
Ik haat jullie.
;(
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:53
Jonge er worden dingen aangevraagd ezel :')
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:53
gestopt met luisteren, kusje doei
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:53 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Request: 0118-vier - 1000 bommen en granaten
goeie komt hierna
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:53 schreef deadprez het volgende:
Jonge er worden dingen aangevraagd ezel :')
er zit vertraging in :)
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:53 schreef Blackings het volgende:

[..]

goeie komt hierna
voederbietel wilde deze graag horen


ik ook wel eigenlijk
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:54
houses is echt kkmad
Catkillerzaterdag 20 december 2014 @ 20:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:54 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
houses is echt kkmad
Vrouwen mogen dat.
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 20:55
gedist
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:55 schreef Der_Mann het volgende:
gedist
:D
Catkillerzaterdag 20 december 2014 @ 20:55
Ik heb de boodschap gemist, wat was het?
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:55
Godverdomme ;(
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:55
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:54 schreef deadprez het volgende:

[..]

voederbietel wilde deze graag horen


ik ook wel eigenlijk
Ik zie geen thumbnail ik dacht dat dat gewoon een nazifilm was :')!!!!!!!!
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:55
quote:
11s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:55 schreef Catkiller het volgende:
Ik heb de boodschap gemist, wat was het?
Niets.
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 20:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:55 schreef Blackings het volgende:

[..]

Ik zie geen thumbnail ik dacht dat dat gewoon een nazifilm was :')!!!!!!!!
nee
Frank_Drebinzaterdag 20 december 2014 @ 20:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:53 schreef housesoftheholy het volgende:
gestopt met luisteren, kusje doei
Jij hebt het hier ook maar zwaar he, als een van de weinige vrouwen.
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 20:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:55 schreef Blackings het volgende:

[..]

Ik zie geen thumbnail ik dacht dat dat gewoon een nazifilm was :')!!!!!!!!
Is een goed nummer hoor.
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 20:56
quote:
11s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:55 schreef Catkiller het volgende:
Ik heb de boodschap gemist, wat was het?
dat hetzalallemaal niet zo chagrijnig moet zijn.

en dat het een klapjosti is.
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 20:56
quote:
10s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:56 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Jij hebt het hier ook maar zwaar he, als een van de weinige vrouwen.
Er zijn geen vrouwen op het internet.
Frank_Drebinzaterdag 20 december 2014 @ 20:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:56 schreef voederbietel het volgende:

[..]

Er zijn geen vrouwen op het internet.
Oh ja.
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:57
quote:
10s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:56 schreef Frank_Drebin het volgende:

[..]

Jij hebt het hier ook maar zwaar he, als een van de weinige vrouwen.
En dan ook nog eens allochtoon, ik weet niet hoe ik het nog slechter had kunnen treffen.
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 20:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:56 schreef voederbietel het volgende:

[..]

Er zijn geen vrouwen op het internet.
jawel hoor, mijn moeder post altijd op een forum voor labradors.
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 20:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:57 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

jawel hoor, mijn moeder post altijd op een forum voor labradors.
Vind je je moeder nou echt vrouwelijk?
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:57 schreef housesoftheholy het volgende:

[..]

En dan ook nog eens allochtoon, ik weet niet hoe ik het nog slechter had kunnen treffen.
-Onzeker
-Gevloeig
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 20:58
Altijd maar kutweer
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 20:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:58 schreef voederbietel het volgende:

[..]

Vind je je moeder nou echt vrouwelijk?
jawel hoor.
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 20:59
Mensen DM mij shoutouts ik wil users uitschelden
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 20:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:58 schreef Blackings het volgende:

[..]

-Onzeker
-Gevloeig
- 12 jr
- maakt een radioshow voor een internetforum
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 20:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:59 schreef Blackings het volgende:
Mensen DM mij shoutouts ik wil users uitschelden
heb je geen DM's voor nodig
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 21:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:59 schreef housesoftheholy het volgende:

[..]

- 12 jr
- maakt een radioshow voor een internetforum
Heb je het nu over Fylax?
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 21:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:00 schreef voederbietel het volgende:

[..]

Heb je het nu over Fylax?
Het format werkt voor meerdere personen.
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:00 schreef housesoftheholy het volgende:

[..]

Het format werkt voor meerdere personen.
Flyax is love, Fylax is life.
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 21:01
_O_
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:00 schreef voederbietel het volgende:

[..]

Heb je het nu over Fylax?
Fylax _O_
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:02
:D
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 21:02
Deze DJ _O_ .
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 21:02
quote:
9s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:01 schreef voederbietel het volgende:

[..]

Flyax is love, Fylax is life.
Fylax' crush boft maar.
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 21:02
quote:
9s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:02 schreef housesoftheholy het volgende:

[..]

Fylax' crush boft maar.
*bijna-vriendin
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 21:02
quote:
9s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:02 schreef housesoftheholy het volgende:

[..]

Fylax' crush boft maar.
iemand heeft fylax friday geluisterd
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 21:02
Zou die ouwe schuinmarcheerder nou nog gevingerd hebben op de dansvloer?
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:02 schreef voederbietel het volgende:
Zou die ouwe schuinmarcheerder nou nog gevingerd hebben op de dansvloer?
nee zo is hij niet zei hij
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:02 schreef voederbietel het volgende:
Zou die ouwe schuinmarcheerder nou nog gevingerd hebben op de dansvloer?
nee, alleen een kusje gegeven O+
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 21:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:02 schreef Blackings het volgende:

[..]

iemand heeft fylax friday geluisterd
Fylax kan tenminste gewoon normaal doen.
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 21:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:02 schreef deadprez het volgende:

[..]

nee zo is hij niet zei hij
Oh, jammer.
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:03
quote:
13s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:02 schreef housesoftheholy het volgende:

[..]

Fylax kan tenminste gewoon normaal doen.
wat doet blackings dan
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 21:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:03 schreef voederbietel het volgende:

[..]

Oh, jammer.
Ik wil je best vingeren hoor vb.
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:03 schreef deadprez het volgende:

[..]

wat doet blackings dan
Elke keer mijn muziekverzoekjes negeren. Dit is toch RetRy?
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:03 schreef deadprez het volgende:

[..]

wat doet blackings dan
-Fake DM's oplezen
-D'r vernederen
-D'r een hoer noemen

Ja ok, sorry Houses, die shit is niet ok.
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:04 schreef housesoftheholy het volgende:

[..]

Elke keer mijn muziekverzoekjes negeren. Dit is toch RetRy?
:')
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:04
Waar is de radio van Blackkings, bel ik effetjes in.
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:04 schreef Blackings het volgende:

[..]

-Fake DM's oplezen
-D'r vernederen
-D'r een hoer noemen

Ja ok, sorry Houses, die shit is niet ok.
boeie
Catkillerzaterdag 20 december 2014 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:02 schreef Blackings het volgende:

[..]

iemand heeft fylax friday geluisterd
Staat ook in zijn "ziek worden voor het gala"-topic, of iets in die richting. :')
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:03 schreef housesoftheholy het volgende:

[..]

Ik wil je best vingeren hoor vb.
Kinky.
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:04 schreef hoink581 het volgende:
Waar is de radio van Blackkings, bel ik effetjes in.
Hehe
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:04 schreef hoink581 het volgende:
Waar is de radio van Blackkings, bel ik effetjes in.
srs?
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:04 schreef hoink581 het volgende:
Waar is de radio van Blackkings, bel ik effetjes in.
http://www.livestream.com/extremeterrorism
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 21:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:04 schreef Blackings het volgende:

[..]

-Fake DM's oplezen
-D'r vernederen
-D'r een hoer noemen

Ja ok, sorry Houses, die shit is niet ok.
Dat boeit allemaal niet, ik wil gewoon dat mijn verzoekjes gedraaid worden
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:05
houses #gedist
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:05
Jezus en dan vraagt ie het nog beleeft.
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 21:05
Was er iets gezegd voor mij? :')
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:05
quote:
8s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:05 schreef housesoftheholy het volgende:

[..]

Dat boeit allemaal niet, ik wil gewoon dat mijn verzoekjes gedraaid worden
je hebt je verzoekje niet goei gespeld
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:06
0118-vier - Ik blijf rijmen
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:06
je bent zo mooi, van steen
EttovanBelgiezaterdag 20 december 2014 @ 21:06
Weet jij eigenlijk wel dat ik hartstikke boos op jou ben Deadje-kadetje?
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:06 schreef EttovanBelgie het volgende:
Weet jij eigenlijk wel dat ik hartstikke boos op jou ben Deadje-kadetje?
jaja dat weet ik nu wel
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:06
ik zal mijn ariana grande requests maar laten voor fylax friday
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:04 schreef deadprez het volgende:

[..]

srs?
Zeker. Ik durf alleen die link niet te klikken. Ben bang dat het een nepperd is.
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:06 schreef deadprez het volgende:
je bent zo mooi van steen
Steen :') een wedstrijdje doen wie het vaakst kanker kan zeggen per minuut
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:06 schreef hoink581 het volgende:

[..]

Zeker. Ik durf alleen die link niet te klikken. Ben bang dat het een nepperd is.
:')
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:06 schreef hoink581 het volgende:

[..]

Zeker. Ik durf alleen die link niet te klikken. Ben bang dat het een nepperd is.
is gewoon de goede link jonge
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 21:07
http://www.livestream.com/extremeterrorism .
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 21:07
Ok ik heb een nieuw verzoekje: Yeah Yeah Yeahs - Heads Will Roll
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:07 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Steen :') een wedstrijdje doen wie het vaakst kanker kan zeggen per minuut
lol
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 21:07
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 21:08
Hoink je hebt een houses diss gemist man je was klaargekomen
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 21:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:08 schreef Blackings het volgende:
Hoink je hebt een houses diss gemist man je was klaargekomen
Wie zegt dat ik niet ben klaargekomen?
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:08 schreef Blackings het volgende:
Hoink je hebt een houses diss gemist man je was klaargekomen
wat.
EttovanBelgiezaterdag 20 december 2014 @ 21:10
Oh, is dit het niveau? Dan ga ik éven iets anders doen.
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:10 schreef EttovanBelgie het volgende:
Oh, is dit het niveau? Dan ga ik éven iets anders doen.
doei
EttovanBelgiezaterdag 20 december 2014 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:10 schreef voederbietel het volgende:

[..]

doei
Ik praat jou nog, jongen...
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:11
Wie is ambetante lul die onder mijn naam gaat posten daaro dan :')
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 21:13
http://www.livestream.com/extremeterrorism :P
Radio KLB
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:17
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:20
sHOUTOUT NAAR JE MOEDER
housesoftheholyzaterdag 20 december 2014 @ 21:20
Mogen anonieme shout outs ook?
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:20
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:20 schreef housesoftheholy het volgende:
Mogen anonieme shout outs ook?
Nee, alleen naar je moeder.
terrastegelzaterdag 20 december 2014 @ 21:21
Ik kom ook even meeluisteren :)
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:25
Winne - Begrijp Me Niet Verkeerd ft. Mr. Probz
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 21:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:25 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Winne - Begrijp Me Niet Verkeerd ft. Mr. Probz
Gister kapotgeluisterd
terrastegelzaterdag 20 december 2014 @ 21:26
Hierna even hoeren neuken en nooit meer werken opzetten :P
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:26
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:26 schreef Blackings het volgende:

[..]

Gister kapotgeluisterd
Daar heb ik in principe niets mee te maken
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:26
ik weet geen leuke requests ;(
Skillstormzaterdag 20 december 2014 @ 21:27
quote:
9s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:26 schreef deadprez het volgende:
ik weet geen leuke requests ;(
Deadprez, kijk in mijn topic
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:28
Ik heb net een gedicht voorgedragen.
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 21:28
quote:
6s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:27 schreef Skillstorm het volgende:

[..]

Deadprez, kijk in mijn topic
kom luisteren
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:28
quote:
9s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:26 schreef deadprez het volgende:
ik weet geen leuke requests ;(
Geen goede LVO tracks om mij kwaad te krijgen enzo?
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:28
quote:
9s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:28 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Geen goede LVO tracks om mij kwaad te krijgen enzo?
Oh ja
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:28
7 kleine meisjes van LVO pls, blackings
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:28 schreef deadprez het volgende:

[..]

Oh ja
Nu komt het niet onverwachts, word ik niet kwaad hè
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:29
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:29 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Nu komt het niet onverwachts, word ik niet kwaad hè
ja boeie wil het alsnog horen
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:30
http://vocaroo.com/i/s1vNn2OzQUSC

Mijn gedichtje voor de liefhebbers.
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 21:30
Gimma: DM mij een beschrijving van een user en de naam van de user en anderen moeten het raden in het topic
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:30
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:29 schreef deadprez het volgende:

[..]

ja boeie wil het alsnog horen
:') Daar vrijwillig naar luisteren
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:35
ja sorry dan moet het toch maar

request: ariana grande - santa tell me

:)
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:36
KGV - harde Kern dan
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:37
Ariana vraag je maar aan bij fylax friday
EttovanBelgiezaterdag 20 december 2014 @ 21:37
Request voor Boca Raton:

"Somewhere Over the Rainbow/It's a Wonderful World" van Israel Kamakawiwo'ole
Puntenjagerzaterdag 20 december 2014 @ 21:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:30 schreef hoink581 het volgende:
http://vocaroo.com/i/s1vNn2OzQUSC

Mijn gedichtje voor de liefhebbers.
Je moet de microfoon niet pijpen. Ook niet als je een liefdesgedicht voor houses opneemt.
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:38
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:37 schreef deadprez het volgende:
Ariana vraag je maar aan bij fylax friday
niet haten nu.
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:39
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:38 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

niet haten nu.
ik heb toch niks aan die muziek zonder beeldmateriaal erbij
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:39 schreef deadprez het volgende:

[..]

ik heb toch niks aan die muziek zonder beeldmateriaal erbij
je weet tog dat als ariana wordt gedraaid ik er altijd beeldmateriaal bij post
EttovanBelgiezaterdag 20 december 2014 @ 21:40
Voor Boca:

deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:40 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

je weet tog dat als ariana wordt gedraaid ik er altijd beeldmateriaal bij post
dan is het goed
Boca_Ratonzaterdag 20 december 2014 @ 21:41
Ik ben zo verdrietig :'( :'( :'(
terrastegelzaterdag 20 december 2014 @ 21:41
quote:
Bazennummer :7
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:40 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

je weet tog dat als ariana wordt gedraaid ik er altijd beeldmateriaal bij post
Ik vind wel dat je obsessief bezig bent als het om Ariana gaat, Herman.
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 21:41
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:41 schreef Boca_Raton het volgende:
Ik ben zo verdrietig :'( :'( :'(
Waarom dan?
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:41 schreef Boca_Raton het volgende:
Ik ben zo verdrietig :'( :'( :'(
Alsof mij dat wat interesseert :')
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 21:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:42 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Alsof mij dat wat interesseert :')
zo nodeloos hard
EttovanBelgiezaterdag 20 december 2014 @ 21:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:41 schreef Boca_Raton het volgende:
Ik ben zo verdrietig :'( :'( :'(
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:42 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Alsof mij dat wat interesseert :')
Zeg, doe 's normaal.
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:41 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Ik vind wel dat je obsessief bezig bent als het om Ariana gaat, Herman.
mee oneens.
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:42 schreef voederbietel het volgende:

[..]

zo nodeloos hard
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:42 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]

[..]

Zeg, doe 's normaal.
Zo dacht ik er wel oprecht over.
terrastegelzaterdag 20 december 2014 @ 21:43
Radio Retry is failliet :o
voederbietelzaterdag 20 december 2014 @ 21:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:43 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

[..]

Zo dacht ik er wel oprecht over.
Best onaardig, het is hier geen R&P.
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 21:44
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:43 schreef terrastegel het volgende:
Radio Retry is failliet :o
Ik gooi het open in een SC je kan moeilijk verwachten dat je veel mensen hebt die luisteren :P
terrastegelzaterdag 20 december 2014 @ 21:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:44 schreef Blackings het volgende:

[..]

Ik gooi het open in een SC je kan moeilijk verwachten dat je veel mensen hebt die luisteren :P
En je KLB topique ook al gesloten :'(
EttovanBelgiezaterdag 20 december 2014 @ 21:45
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:45 schreef terrastegel het volgende:

[..]

En je KLB topique ook al gesloten :'(
hugo is een party pooper
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:43 schreef voederbietel het volgende:

[..]

Best onaardig, het is hier geen R&P.
Sorry, dat zag ik even over het hoofd.
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 21:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:45 schreef terrastegel het volgende:

[..]

En je KLB topique ook al gesloten :'(
Het is ook geen klacht :P
terrastegelzaterdag 20 december 2014 @ 21:46
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:45 schreef deadprez het volgende:

[..]

hugo is een party pooper
net zoals netsplitter :')
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:46 schreef terrastegel het volgende:

[..]

net zoals netsplitter :')
zometeen sluit hij deze reeks weer
terrastegelzaterdag 20 december 2014 @ 21:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:47 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

zometeen sluit hij deze reeks weer
hoezo weer?
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:47 schreef terrastegel het volgende:

[..]

hoezo weer?
hij was even dicht gister
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:47 schreef terrastegel het volgende:

[..]

hoezo weer?
was je daar niet bij :{
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:41 schreef Boca_Raton het volgende:
Ik ben zo verdrietig :'( :'( :'(
c3a3765a433e3c7b009bf1a5301b933f.jpg
terrastegelzaterdag 20 december 2014 @ 21:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:47 schreef deadprez het volgende:

[..]

hij was even dicht gister
omdat? :')
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:48 schreef terrastegel het volgende:

[..]

omdat? :')
teveel slowchat :')
terrastegelzaterdag 20 december 2014 @ 21:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:47 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

was je daar niet bij :{
Nee ik moest gisteren laat werken :')
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 21:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:48 schreef terrastegel het volgende:

[..]

omdat? :')
omdat netsplitter
terrastegelzaterdag 20 december 2014 @ 21:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:48 schreef deadprez het volgende:

[..]

teveel slowchat :')
Vinketering seg :')
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:48 schreef terrastegel het volgende:

[..]

omdat? :')
ik zou ff feedback topic lezen
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:48 schreef terrastegel het volgende:

[..]

Vinketering seg :')
Noem jij dit geen slowchat dan?
Frank_Drebinzaterdag 20 december 2014 @ 21:49
Christus te paard, wat lullen jullie ongelooflijk veel.
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:49
netsplinter had gewoon een goed punt
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:50
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:49 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
netsplinter had gewoon een goed punt
hetzalallemaalwel4mod
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:50 schreef deadprez het volgende:

[..]

hetzalallemaalwel4mod
Ik zou 99% van heel KLB dichtgooien.
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:51 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Ik zou 99% van heel KLB dichtgooien.
ik ook
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:51
maar dit niet
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:51 schreef deadprez het volgende:
maar dit niet
Dit is die ene procent ook.
Frank_Drebinzaterdag 20 december 2014 @ 21:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:49 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
netsplinter had gewoon een goed punt
Klopt/
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 21:51
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:49 schreef Frank_Drebin het volgende:
Christus te paard, wat lullen jullie ongelooflijk veel.
dat terwijl er meer in de radio chat werd gepraat.
#teamquickchat
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 21:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:50 schreef deadprez het volgende:

[..]

hetzalallemaalwel4mod
zou hij gewoon kunnen proberen
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:52 schreef Blackings het volgende:

[..]

zou hij gewoon kunnen proberen
misschien heeft hij meer succes
terrastegelzaterdag 20 december 2014 @ 21:53
Als hier niet geslowchat werd, werd dit topic niet eens gebruikt :')
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:53 schreef terrastegel het volgende:
Als hier niet geslowchat werd, werd dit topic niet eens gebruikt :')
Ja boeie, deze hele discussie is gister al geweest.
terrastegelzaterdag 20 december 2014 @ 21:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:54 schreef deadprez het volgende:

[..]

Ja boeie, deze hele discussie is gister al geweest.
waar :o
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:55
de eckte SC gaat iig niet zo hard sinds wij daar niet meer posten
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 21:55
quote:
9s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:53 schreef deadprez het volgende:

[..]

misschien heeft hij meer succes
of misschien gaat ie dood zoals haywood en marie :'(
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:55
quote:
7s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:55 schreef Der_Mann het volgende:
de eckte SC gaat iig niet zo hard sinds wij daar niet meer posten
Toch kan ik jou missen als kiespijn.
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:56
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:55 schreef Blackings het volgende:

[..]

of misschien gaat ie dood zoals haywood en marie :'(
Onkruid vergaat niet
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:55 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Toch kan ik jou missen als kiespijn.
Niet haten op Herman
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:55 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Toch kan ik jou missen als kiespijn.
dus je hebt niet eens overwogen om niet meer zo'n chagrijnige klapjosti te zijn na mijn shoutout in radio KLB?
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 21:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:57 schreef deadprez het volgende:

[..]

Niet haten op Herman
typ het dan tenminste als Hermann, gvd
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:57 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

dus je hebt niet eens overwogen om niet meer zo'n chagrijnige klapjosti te zijn na mijn shoutout in radio KLB?
Uiteraard heb ik er even aan gedacht. Vervolgens heb ik er hartelijk om gelachen en het naast me neergelegd.
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:58
hou wel gewoon van je hoor hermann
terrastegelzaterdag 20 december 2014 @ 21:58
Die mtb4life heeft ook echt een kloon aangemaakt he :')
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:58 schreef terrastegel het volgende:
Die mtb4life heeft ook echt een kloon aangemaakt he :')
Ja al een paar dagen geleden.
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:59
Ik snap ook niet zo goed waarom eigenlijk :')
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 21:59
Ik heb alle tekst nu in comic sans enzo, dat ziet er wel goed uit trouwens
terrastegelzaterdag 20 december 2014 @ 21:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:58 schreef deadprez het volgende:

[..]

Ja al een paar dagen geleden.
man man man :')
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:59 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Ik heb alle tekst nu in comic sans enzo, dat ziet er wel goed uit trouwens
Dat blijft nu voor altijd zo.
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 21:59
Ik weet trouwens niet meer wat ik tegen Hermann wou zeggen toen ik even de muziek onderbrak :')
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 21:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:59 schreef Blackings het volgende:
Ik weet trouwens niet meer wat ik tegen Hermann wou zeggen toen ik even de muziek onderbrak :')
_O-
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 22:00
quote:
17s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:58 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
hou wel gewoon van je hoor hermann
sorry als ik zeg dat ik dit een beetje moeilijk vindt om te geloven.
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 22:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:59 schreef deadprez het volgende:

[..]

Dat blijft nu voor altijd zo.
Dat zal me echt aan de kont oxideren.
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 22:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 22:00 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Dat zal me echt aan de kont oxideren.
Oh.
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 22:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:59 schreef Blackings het volgende:
Ik weet trouwens niet meer wat ik tegen Hermann wou zeggen toen ik even de muziek onderbrak :')
ik dacht dat je gwn mij hermann wilde noemen
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 22:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:59 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
Ik heb alle tekst nu in comic sans enzo, dat ziet er wel goed uit trouwens
Mijn fok ziet er ook goed uit
0B2jwlZ.png
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 22:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 22:00 schreef Blackings het volgende:

[..]

Mijn fok ziet er ook goed uit
0B2jwlZ.png
waar zijn de UI's :o
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 22:00
Maar waarom heb je eigenlijk zo'n kale layout blackings?
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 22:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 22:00 schreef Der_Mann het volgende:

[..]

waar zijn de UI's :o
Text-Only
terrastegelzaterdag 20 december 2014 @ 22:01
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 22:00 schreef Blackings het volgende:

[..]

Mijn fok ziet er ook goed uit
0B2jwlZ.png
He dat zijn deadprez, hetzalallemaalwel en ik in een screenshot O+
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 22:02
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 22:01 schreef terrastegel het volgende:

[..]

He dat zijn deadprez, hetzalallemaalwel en ik in een screenshot O+
Leuke groepsfoto, ja
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 22:03
Aanrader
K8UnMae.png
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 22:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 22:03 schreef Blackings het volgende:
Aanrader
[ afbeelding ]
Zie je de plaatjes die je post eigenlijk zelf niet?
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 22:04
Of dat wel¿
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 22:05
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 22:03 schreef deadprez het volgende:

[..]

Zie je de plaatjes die je post eigenlijk zelf niet?
ik klik ze om te laden.
dus mijn eigen niet nee.
terrastegelzaterdag 20 december 2014 @ 22:06
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 22:05 schreef Blackings het volgende:

[..]

ik klik ze om te laden.
dus mijn eigen niet nee.
cool O+
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 22:07
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 22:07
FOK! begint weer kut te doen hier
Blackingszaterdag 20 december 2014 @ 22:08
Ik ga gone girl kijken peace out people
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 22:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 22:07 schreef deadprez het volgende:
FOK! begint weer kut te doen hier
Dan moet je niet op mapima topics klikken
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 22:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 22:08 schreef Blackings het volgende:
Ik ga gone girl kijken peace out people
later
#ANONIEMzaterdag 20 december 2014 @ 22:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 22:08 schreef Blackings het volgende:
Ik ga gone girl kijken peace out people
ja die zag ik ook staan op kat.ph
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 22:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 22:08 schreef Blackings het volgende:
Ik ga gone girl kijken peace out people
Niet kunnen multitasken :')
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 22:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 22:08 schreef hetzalallemaalwel het volgende:

[..]

Dan moet je niet op mapima topics klikken
dat doe ik sws nooit
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 22:08
laterss,
hetzalallemaalwelzaterdag 20 december 2014 @ 22:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 22:08 schreef deadprez het volgende:

[..]

dat doe ik sws nooit
Ik wel, lag drie dagen ziek op bed.
terrastegelzaterdag 20 december 2014 @ 22:11
bijna
deadprezzaterdag 20 december 2014 @ 22:11
x