Dat is knap qut dan. Ik baal al dat ik nu voor de 2e dag ben uitgeschakeldquote:Op zaterdag 20 december 2014 10:03 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Jep. Het gaat wel beter dan gisteren, toen had ik echt een grandioze terugval. Hoop wel dat het snel over is, dit is inmiddels al dag 13
Thanks TP! Ik baal er vooral van dat ik de kattenbakken niet kan verschonen. De dames hier houden niet van een vieze bak dus dat vind ik dan zo zielig.quote:Op zaterdag 20 december 2014 10:08 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
MissD beterschap.
PD sterkte met je rug.
Oh dat is wel sneu ja. Ik hoop dat het snel over isquote:Op zaterdag 20 december 2014 10:11 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Thanks TP! Ik baal er vooral van dat ik de kattenbakken niet kan verschonen. De dames hier houden niet van een vieze bak dus dat vind ik dan zo zielig.
Er lopen echt hele rare types op deze aardkloot.quote:Op zaterdag 20 december 2014 11:16 schreef miss_dynastie het volgende:
Hoe kan het nou zijn dat mensen mij vragen of ik het adres van X of Y weet en ik het nog gedaan heb ook als ik zeg dat ze het even aan X of Y zelf moeten vragen? Hoe dan?
Ja, dat vind ik ook altijd zo komisch aan die filmpjes van Brein op een dvd.... Als ik hem niet had gekocht, zat ik nu niet naar jullie achterlijke filmpje te kijken, dodo'squote:Op zaterdag 20 december 2014 11:23 schreef Candaasje het volgende:
Zelf verantwoordelijkheid nemen is zo 2013.
Zo, verder nog even bijlezen hoor. Gisteren spontaan naar de film geweest; Interstellar. Toffe film!![]()
Alleen de reclame van meer dan 15 minuten (!!) plus nog eens alle 'binnenkort in de bios'-filmpjes van ook zo'n ook 15 minuten was wel erg veel van het goede... Betaal je meer dan 20 euro om een film te zien - nog niet eens IMAX/3D - plus nog een bak popcorn die natuurlijk best prijzig is, plus parkeerkosten (8 euro...), en natuurlijk de rit ernaartoe, krijg je juist te zien waar je normaal films door gaat downloaden...![]()
Maar goed. Vandaag lekker naar vrienden, gezelligheid en lekker eten enzulks!
Ik hou niet van films met pauze, dan ben ik helemaal uit de sfeer van de filmquote:Op zaterdag 20 december 2014 11:53 schreef Bamba het volgende:
Wij zijn vorige week naar de Hobbit geweest. Film zou om 22.00 uur beginnen. Het was 22.30En zonder pauze
En sowieso Brein natuurlijkquote:Op zaterdag 20 december 2014 11:29 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ja, dat vind ik ook altijd zo komisch aan die filmpjes van Brein op een dvd.... Als ik hem niet had gekocht, zat ik nu niet naar jullie achterlijke filmpje te kijken, dodo's
Prijzen van de bios vind ik echt niet meer leuk, trouwens.... Is ook jaren geleden dat ik voor het laatst geweest ben /cheapskate
Ik moet altijd halverwege de film plassen dus baal er van dat er tegenwoordig geen pauzes meer inzittenquote:Op zaterdag 20 december 2014 11:54 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Ik hou niet van films met pauze, dan ben ik helemaal uit de sfeer van de film
Dat sowieso ja. Ik haalde niet voor niks veel uit het buitenlandquote:Op zaterdag 20 december 2014 11:55 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
En sowieso Brein natuurlijkWat een club kneuzen.
Ik Netflix tegenwoordig. En heb Spotify. Sindsdien download ik eigenlijk niet meer.quote:Op zaterdag 20 december 2014 12:00 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Dat sowieso ja. Ik haalde niet voor niks veel uit het buitenland
Maar in principe koop ik niets meer op dvd of Blu-Ray. Maak alleen een uitzondering voor Nederlandse series en breaking bad, want beste serie ooit
Netflix is daar ook wel de grootste reden voor hoor, mooier kan eigenlijk nietquote:Op zaterdag 20 december 2014 12:02 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Ik Netflix tegenwoordig. En heb Spotify. Sindsdien download ik eigenlijk niet meer.
TP: Ik ben al sowieso 2 jaar niet in de bios geweest. Veel te duur.
Ik heb zelfs mijn tv abonnement terug gebracht tot de basis. Scheelt 220 euro op jaarbasis. Misschien dat ik hem opzeg want ik kijk sinds ik Apple TV heb helemaal niet meer en de rest doe ik via de Ipad wel op gemiste uitzending.quote:Op zaterdag 20 december 2014 12:03 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Netflix is daar ook wel de grootste reden voor hoor, mooier kan eigenlijk niet
Maar ik moet altijd naar de wc onder de film #zeikwijfquote:Op zaterdag 20 december 2014 11:54 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Ik hou niet van films met pauze, dan ben ik helemaal uit de sfeer van de film
zeikwijf boksquote:Op zaterdag 20 december 2014 13:02 schreef Bamba het volgende:
[..]
Maar ik moet altijd naar de wc onder de film #zeikwijf![]()
mooi dan kan je tijdens pentatonix mooi cola halen voor me.quote:Op zaterdag 20 december 2014 13:02 schreef Bamba het volgende:
[..]
Maar ik moet altijd naar de wc onder de film #zeikwijf![]()
En jij denkt dat ik mn plaats afsta om drinken te halen?quote:Op zaterdag 20 december 2014 13:13 schreef Toekito het volgende:
[..]
mooi dan kan je tijdens pentatonix mooi cola halen voor me.
ja, als je toch moet piesen.quote:Op zaterdag 20 december 2014 15:25 schreef Bamba het volgende:
[..]
En jij denkt dat ik mn plaats afsta om drinken te halen?
damn....moet ik toch een ander slachtoffer zoeken.quote:Op zaterdag 20 december 2014 16:31 schreef Bamba het volgende:
[..]
Onder de film ja, niet onder een concert
Strega!quote:Op zondag 21 december 2014 01:56 schreef Strega het volgende:
Hey, wat leuk om jullie allemaal weer eens te zien.![]()
Letterlijk heb enkele maanden in een grijze oersoep geleefd en kon niet lezen.
Mijn slechtste oog is geopereerd en een nieuwe lens in geplaatst, wacht nu op de oproep voor oog twee.
Fijn dat hier weer eens leven is.
Had je staar? Dan gaat je zicht daarna heel hard vooruit! Was bij qltel ook zo, die ging van 5% zicht naar 90quote:Op zondag 21 december 2014 01:56 schreef Strega het volgende:
Hey, wat leuk om jullie allemaal weer eens te zien.![]()
Letterlijk heb enkele maanden in een grijze oersoep geleefd en kon niet lezen.
Mijn slechtste oog is geopereerd en een nieuwe lens in geplaatst, wacht nu op de oproep voor oog twee.
Fijn dat hier weer eens leven is.
Stregaquote:Op zondag 21 december 2014 01:56 schreef Strega het volgende:
Hey, wat leuk om jullie allemaal weer eens te zien.![]()
Letterlijk heb enkele maanden in een grijze oersoep geleefd en kon niet lezen.
Mijn slechtste oog is geopereerd en een nieuwe lens in geplaatst, wacht nu op de oproep voor oog twee.
Fijn dat hier weer eens leven is.
Ach wat schattigquote:Op zondag 21 december 2014 07:49 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Strega!Is de operatie goed verlopen?
Hier weer een keurige nacht met de ridder. Alleen wil hij bovenop mij slapen (lekker warm) dus ik word regelmatig wakker met een kat die dwars over mij heen ligt en waar geen beweging in is te krijgen.
Vandaag maar even kijken of m'n rug het een beetje doet.
Tof!quote:Op zondag 21 december 2014 12:04 schreef Toekito het volgende:
Hi!
Ik heb gisteren mn kerstkadootje gehadPentatonix kaartjes
dus nu heb ik er 4 ipv 2
ik ben op weg van vriendin naar huis, moet dus door Rdam centrumquote:Op zondag 21 december 2014 14:04 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Respect voor de mensen die nu de stad nog in gaan ik blijf even heel ver van het centrum vandaan.
Gisteren naar psv geweest. Was ook wel weer eens leuk.
Sterktequote:Op zondag 21 december 2014 15:07 schreef Toekito het volgende:
[..]
ik ben op weg van vriendin naar huis, moet dus door Rdam centrum
Dat komt wel goed denk ik Peter.
Haar alweer aangegroeid?quote:Op zondag 21 december 2014 15:07 schreef Toekito het volgende:
[..]
ik ben op weg van vriendin naar huis, moet dus door Rdam centrum
Dat komt wel goed denk ik Peter.
Ik vind dat wel echt tof dat door zo'n operatie iemand gewoon weer goed kan zien enzoquote:Op zondag 21 december 2014 16:43 schreef Strega het volgende:
Hé dit is echt weer leuk, nieuw leven hier!![]()
Paars Beestje, is Percival je nieuwste kattenkind? Wat voor één?![]()
Rewimo. weer helemaal klaar na de 2e heupoperatie? En hoe is het met Onslow?
Ik had/heb inderdaad staar, ging heel vlug, in 3 maanden bijna geen zicht meer. Waarschijnlijk door medicatie en de operatie begin dit jaar.![]()
Slechtste oog is op 1 dec. gedaan en is nu van 10% terug naar 100%, dus daarmee weer zicht. Ik kan niet wachten tot ik de oproep voor het 2e oog krijg.Ik vind het zo knap, nieuwe lens in je oog en klaar.
![]()
Iedereen al in kerststemming? Ik verheug me erop dit jaar. Vorige kerst niks kunnen doen door ziekenhuisopnames. Dus dit jaar fijn van genieten. Kadootjes gekocht enzo.
Nee, ik verheug me inderdaad meer op lekker thuis. Geen (v)reetfestijn. Maar kaarsen en eventueel vuurtje in de buitenkachel, lekker glaasje drinken. Zelf eten we bijna geen vlees, 2e kerstdag gaan we kaasfonduen met de buurvrouw, die vegetarisch is. Meer zo van eindelijk geen ziekenhuis dit jaar, maar lekker thuis. Ik heb geen ouders meer, mijn schoonvader is herstellende van een 4voudige bypass, dus de deur niet uit. De honden en katten er bij.quote:Op zondag 21 december 2014 17:05 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
[..]
Ik vind dat wel echt tof dat door zo'n operatie iemand gewoon weer goed kan zien enzo![]()
En met kerststemming haha. Donderdag naar mijn ouders vrijdag naar schoonouders. Verder heb ik niet zo heul veel met kerstvind het wel gezellig hoor maar die geforceerde het moet gezellig zijn enzo ^^
Cadeautjes doet wij altijd als sinterklaas in het land is ^^
Ik ging vroeger altijd met mijn opa, maar dat is echt jaren geleden.quote:Op zondag 21 december 2014 17:41 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Gaan er nog meer mensen naar de kerk woensdag avond?
Ik moet ook naar de kerk alleen ik dacht misschien weet iemand een leuke mis. De kerk waar mijn ouders heen gaan is alles nog in het Latijn en echt ontzettend saai.
En na vroeger daar iedere week te hebben moeten zitten heb ik het daar zo mee gehad
Percival is hier alweer bijna 1.5 jaar! Hij is lichtgrijs/zilver cypers.quote:Op zondag 21 december 2014 16:43 schreef Strega het volgende:
Hé dit is echt weer leuk, nieuw leven hier!![]()
Paars Beestje, is Percival je nieuwste kattenkind? Wat voor één?![]()
Rewimo. weer helemaal klaar na de 2e heupoperatie? En hoe is het met Onslow?
Ik had/heb inderdaad staar, ging heel vlug, in 3 maanden bijna geen zicht meer. Waarschijnlijk door medicatie en de operatie begin dit jaar.![]()
Slechtste oog is op 1 dec. gedaan en is nu van 10% terug naar 100%, dus daarmee weer zicht. Ik kan niet wachten tot ik de oproep voor het 2e oog krijg.Ik vind het zo knap, nieuwe lens in je oog en klaar.
![]()
Iedereen al in kerststemming? Ik verheug me erop dit jaar. Vorige kerst niks kunnen doen door ziekenhuisopnames. Dus dit jaar fijn van genieten. Kadootjes gekocht enzo.
Nee hoor, kan ik me precies voorstellen. Daarom komt de buurvrouw hier 2e dag ook hier. Die is een paar maanden geleden haar vriend verloren door zelfmoord.quote:Op zondag 21 december 2014 17:48 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Percival is hier alweer bijna 1.5 jaar! Hij is lichtgrijs/zilver cypers.
En ik haat kerst, ieder jaar opnieuw. Het drukt me teveel met m'n neus op het gebrek aan familie en alle sores.
Het wordt ongetwijfeld gezellig maar ik blijf er altijd een leeg gevoel bijhouden.
/partypooper
Sorry
quote:Op zondag 21 december 2014 17:48 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Percival is hier alweer bijna 1.5 jaar! Hij is lichtgrijs/zilver cypers.
En ik haat kerst, ieder jaar opnieuw. Het drukt me teveel met m'n neus op het gebrek aan familie en alle sores.
Het wordt ongetwijfeld gezellig maar ik blijf er altijd een leeg gevoel bijhouden.
/partypooper
Sorry
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |