abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_147721313
Welkom in het babytopic! *O*

Een lijst met de verjaardagen van veel OUD-users en hun kindjes vind je op de Fok!wiki:
http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

De baby wiki-lijst vind je hier:
http://wiki.fok.nl/index.php/BabyTopic

Voel je vrij je gegevens in dit lijstje toe te voegen/aan te passen :s)


pi_147721386
Dat pakken van vanalles doet S ook, dat is een echte wriemel, hij wil overal aan voelen. Hij houdt vooral van mijn shawls, daar stopt hij het liefst zijn hele gezicht in. :D
T heeft tijdens het drinken alleen oog voor de fles. Die. Moet. Zo. Snel. Mogelijk. Op! :)
pi_147721473
F heeft een neusfetish als hij drinkt. Zie je steeds dat handje voorbij zwaaien
pi_147721541
Suus zit tijdens het voeden altijd met een handje aan mijn haar te friemelen O+ of ze stopt haar hand in mn BH :+
pi_147721555
Saar heeft ontdekt dat je zelf die fles in en uit de mond kan laten gaan... Dat is dus ook steeds meer een strijd

Onze nijntjefan heeft vandaag n filmpje (5 min) van nijntje gekeken...ze vond het echt tof... T is echt net n spast als ze enthousiast is O+
S. 2014
J. 2016
pi_147721917
Topic dicht... Post weg... Gekopieerd uit de meldinh *O*

Nikki laat ons allemaal slonzige luie varkens lijken :+

Ik ben een avondje weggeweest. Naar t kerstgala op school. Leuk even leerlingen en collega's zien.
Net thuis met ploftieten (niet gevoed sinds twee uur vanmiddag :X ) maar M werd net wakker dus dat kwam mooi uit.

Hij heeft in het "flesblok" van half zes tot half tien eerst 130 cc (van de 165) gedronken en twee uur later nog 60 cc (in een kwartiertje gewoon). Hij deed wel drie kwartier over die grotere fles. Toch een soort clusteren denk ik, of wennen aan de grotere hoeveelheden. Hij heeft er wel twee dutjes van 30-40 minuten op gedaan. Ik ben positief :Y

Morgen ons middagje/avondje uit. Ik neem de handkolf maar mee om de druk eraf te kolven als t nodig is... Al zoi t dezelfde tijdsspanne zijn als vandaag dus dan moet t net gaan
Kwak
  donderdag 18 december 2014 @ 22:10:03 #7
149959 SQ
snelle trees
pi_147721942
Mijn baby is zeer gefocust op het binnen krijgen van melk geloof ik :')
disclaimer
pi_147722024
L heeft het liefst tijdens het drinken iets in haar handje, anders blijft ze er mee maaien. Mijn vinger bijvoorbeeld O+ O+




Klinkt goed hoor kwak! Drie kwartier over die grote fles is misschien inderdaad even wennen :)
  donderdag 18 december 2014 @ 22:12:40 #9
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_147722111
Megapost gemaakt, topic dicht ;( }:|

-knip & plak : deel 1 is voor Razz die ik gequote had-

Zorgen dat A in je ellebooghoek ligt ipv in het kommetje van je hand. Wel alvast je mobiel vastpakken in de hand dat het hoofdje ondersteund.. Et voila :p . Of je kint tegen een kussen parkeren (zo speelt vriend het klaar om tijdens een fles geven spelletjes te doen op ipad).

Hier ook voed + fok!en. Vandaar ook de korte reacties altijd :') .

En ik kan ook niet wachten om naar mn werk te gaan. Ik ben niet echt een zorgtype en een baby is voor mij echt verstand op 0 en gaan. Vind het daarom des te lastiger om minder aandacht te hebben voor peuter, omdat ik die interactie veel leuker vindt. Kan niet wachten totdat ik met M echt een connectie kan maken naast het voeden :) .

Ik wilde ook nog wat uitgebreider op Franny reageren. Over 1 of meer kinderen. Wel wat spuit11 :D.

Ik denk nl dat je met meer kinderen uiteindelijk meer tijd voor jezelf over gaat houden. (Disclaimer: dit geldt natuurlijk niet voor elk kind/kinderen).

Ze kunnen elkaar bezig houden op een gegeven moment. Op vakantie kunnen ze bv samen de speeltuin in om vanuit daar toch wel andere vriendjes te zoeken. En thuis natuurlijk lekker samen donderstenen zonder dat mama kijkt.

In de beginperiode heb je weinig tijd voor jezelf. Dat is iets waar ik zelf momenteel ook tegenaan loop. Ben best een einzelgänger soms en nu ben ik altijd samen met iemand en moet er aandacht gegeven worden. Daar word ik wel eens chagrijnig van :P, zeker in combinatie met weinig slaap.

einde spuit11

Nikki, hoeveel uren tellen jouw dagen en is dat meer dan de mijne? :o

Spees, weet niet of je hier op zit te wachten, maar here goes. Heb vandaag van 3 stoelen en 2 dekbedovertrekken een tent voor V gemaakt. Telkens tijdens het voeden gingen we met zn 3en in de tent 'spelen'. Misschien vind S dat ook wel leuk?
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_147722309
Ik kreeg trouwens deze link van een vriendin, omdat A. dus écht nog steeds een hartgrondige hekel heeft aan het op haar buik liggen, en ik merk dat ik er steeds tegenop zie om dat te oefenen. Misschien hebben jullie er ook nog wat aan: http://mamaot.com/2012/03(...)e-less-um-miserable/

Tegelijk vraag ik me af waarom dit soort dingen niet in het CB-boekje staan. Moet ik dit zomaar allemaal weten :?
pi_147722491
Wat een leuke tip, Away! Dat ga ik zeker eens proberen! Thanx :)
pi_147722544
quote:
(...) by about 3 months of age, babies should get at least 90 minutes a day of tummy time.
-O-
Nou, mislukt, en nu? :+

Die truc met dat handdoekje is trouwens wel superhandig zeg.
En ik zie dat de baby tegen je schouder en je borst ook al als 'op de buik telt', dan tikt het toch wel aan :D

Na helemaal doorlezen toch wel enthousiast, klinkt wel als een goed stappenplan :)
  donderdag 18 december 2014 @ 22:20:44 #13
149959 SQ
snelle trees
pi_147722631
quote:
0s.gif Op donderdag 18 december 2014 22:11 schreef Dyre het volgende:
L heeft het liefst tijdens het drinken iets in haar handje, anders blijft ze er mee maaien. Mijn vinger bijvoorbeeld O+ O+

[ afbeelding ]

Klinkt goed hoor kwak. Drie kwartier over die grote fles is misschien inderdaad even wennen :)
O+ O+

Kwak, goed dat het positief was!
disclaimer
pi_147722771
Dyre wat een lieve foto. O+
pi_147722805
quote:
0s.gif Op donderdag 18 december 2014 22:11 schreef Dyre het volgende:
L heeft het liefst tijdens het drinken iets in haar handje, anders blijft ze er mee maaien. Mijn vinger bijvoorbeeld O+ O+

[ afbeelding ]

Klinkt goed hoor kwak! Drie kwartier over die grote fles is misschien inderdaad even wennen :)
Aww O+ wat zoet
  donderdag 18 december 2014 @ 22:24:32 #16
149959 SQ
snelle trees
pi_147722904
quote:
0s.gif Op donderdag 18 december 2014 22:15 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik kreeg trouwens deze link van een vriendin, omdat A. dus écht nog steeds een hartgrondige hekel heeft aan het op haar buik liggen, en ik merk dat ik er steeds tegenop zie om dat te oefenen. Misschien hebben jullie er ook nog wat aan: http://mamaot.com/2012/03(...)e-less-um-miserable/

Tegelijk vraag ik me af waarom dit soort dingen niet in het CB-boekje staan. Moet ik dit zomaar allemaal weten :?
Gevalletje tl;dr maar ik heb wél een trucje gevonden:


Wij komen overigens aan krap vijf minuten per dag. Meer is echt marteling voor mijn oren :+
disclaimer
pi_147723008
Kijk dat kind eens haar best doen! *O*

Die panterslofjes :D
pi_147723037
Go M *O* ! Wat een moppie zeg O+ . En ja, dat werkt hier ook! Maar niet met Wizzel en Poep natuurlijk, wij doen dat met Dikkie Dik want die is baas :7 .

Overigens is tot mijn verdriet mijn dochter idolaat van een Wizzel en Poep knuffeldoekje, gedoneerd door kraamvisite die dat blijkbaar mooi vonden ;( . Ik ben niet boos, ik ben teleurgesteld.

[ Bericht 22% gewijzigd door #ANONIEM op 18-12-2014 22:27:51 ]
  donderdag 18 december 2014 @ 22:27:14 #19
149959 SQ
snelle trees
pi_147723101
quote:
0s.gif Op donderdag 18 december 2014 22:26 schreef Razztwizzle het volgende:
Ja, dat werkt hier ook! Maar niet met Wizzel en Poep natuurlijk, wij doen dat met Dikkie Dik want die is baas :7 .
het zat gratis in de blije babydoos en het lag op tafel :@
disclaimer
pi_147723150
Ik moet dat ook echt meer doen met M... Bik de CB arts tilde hij wel zijn hoofd ineens op dus hij kan het wel, maar als ik m op zn buik leg ligt hij alleen maar hulpeloos te kijken met zn nekje zo naar gedraaid... :(

Wel goeie tips Razz!

Dyre O+ lieve foto! Cvolgens mij telt.op de schouder niet mee coor tummy time, maar is t onderdeel van de opbouw naar plezierige echte tummy time.
Kwak
pi_147723270
Ik kan me echt niet herinneren daar zo mee bezig zijn geweest :D
Ergens voel ik me nu een slechte moeder hihi :@
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_147723318
Ik heb nog nooit een boek van Woezel en Pip gezien, maar ik snap die enorme afkeer ertegen nog niet zo :P L heeft inmiddels een pratende Woezel (geloof ik?) en een rammelde pip gekregen. Ojah, en ballen voor in bad. Maar ik vind het er op zich wel lief uit zien.

Misschien verander ik nog van gedachten als ik daadwerkelijk iets van ze lees :P
pi_147723393
quote:
0s.gif Op donderdag 18 december 2014 22:27 schreef kwakz0r het volgende:
Ik moet dat ook echt meer doen met M... Bik de CB arts tilde hij wel zijn hoofd ineens op dus hij kan het wel, maar als ik m op zn buik leg ligt hij alleen maar hulpeloos te kijken met zn nekje zo naar gedraaid... :(

A. is net het stadium "Ik laat gewoon als een hulpeloos wurmpje m'n hoofd in het kleed / kussen / matras vallen en dan helpt mama me vanzelf wel omhoog als ik hard genoeg huil" een beetje uit en beweegt zich langzaam naar het stadium "Nou OK, als je het zo belangrijk vindt dan wil ik best 10 seconden m'n hoofd omhoog houden voordat ik ga krijsen als een speenvarken".

Ik vind het niet zo'n punt hoor. Ik ken niemand van 18 die nog niet z'n hoofd omhoog kan houden of kan omrollen en zo door het leven gaat:



[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 18-12-2014 22:31:42 ]
pi_147723434
quote:
0s.gif Op donderdag 18 december 2014 22:26 schreef Razztwizzle het volgende:
Go M *O* ! Wat een moppie zeg O+ . En ja, dat werkt hier ook! Maar niet met Wizzel en Poep natuurlijk, wij doen dat met Dikkie Dik want die is baas :7 .

Overigens is tot mijn verdriet mijn dochter idolaat van een Wizzel en Poep knuffeldoekje, gedoneerd door kraamvisite die dat blijkbaar mooi vonden ;( . Ik ben niet boos, ik ben teleurgesteld.
*lacht baby wakker*
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
  donderdag 18 december 2014 @ 22:32:00 #25
149959 SQ
snelle trees
pi_147723443
ik vond woezel en pip aanzienlijk erger voordat ze geboren was. Nu trek ik het best goed :')
disclaimer
pi_147723447
Zo te lezen vindt geen enkele baby het leuk op de buik. -O- Ik heb eerlijkgezegd ook niet heel veel geoefend, want ik vond het zielig voor de baby's.
S oefende in de draagdoek toen hij zijn hoofdje nog niet zo goed omhoog kon houden. Het was een tip van hier en het werkte heel goed.
  donderdag 18 december 2014 @ 22:32:22 #27
149959 SQ
snelle trees
pi_147723475
quote:
0s.gif Op donderdag 18 december 2014 22:31 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

A. is net het stadium "Ik laat gewoon als een hulpeloos wurmpje m'n hoofd in het kleed / kussen / matras vallen en dan helpt mama me vanzelf wel omhoog als ik hard genoeg huil" een beetje uit en beweegt zich langzaam naar het stadium "Nou OK, als je het zo belangrijk vindt dan wil ik best 10 seconden m'n hoofd omhoog houden voordat ik ga krijsen als een speenvarken".

Ik vind het niet zo'n punt hoor. Ik ken niemand van 18 die nog niet z'n hoofd omhoog kan houden of kan omrollen en zo door het leven gaat:

[ afbeelding ]
gnorf! :')
disclaimer
pi_147723581
quote:
0s.gif Op donderdag 18 december 2014 22:30 schreef Dyre het volgende:
Ik heb nog nooit een boek van Woezel en Pip gezien, maar ik snap die enorme afkeer ertegen nog niet zo :P L heeft inmiddels een pratende Woezel (geloof ik?) en een rammelde pip gekregen. Ojah, en ballen voor in bad. Maar ik vind het er op zich wel lief uit zien.

Misschien verander ik nog van gedachten als ik daadwerkelijk iets van ze lees :P
Kunnen die ballen in bad ja?
Ik had ze gekocht als badballen, maar toen keek ik op de verpakking en ik zag niets staan over gebruik in bad, dus ik was bang dat ze in bad zouden gaan lekken. :(
pi_147723678
quote:
2s.gif Op donderdag 18 december 2014 22:32 schreef _NIKKI_ het volgende:
Zo te lezen vindt geen enkele baby het leuk op de buik. -O-
Mijn baby vindt het heel leuk eigenlijk. S1 heeft het ook altijd prima gevonden! Die site is wel handig ja, voor de minder enthousiaste baby's :)
  donderdag 18 december 2014 @ 22:35:55 #31
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_147723744
quote:
1s.gif Op donderdag 18 december 2014 22:02 schreef BlueEyes het volgende:
F heeft een neusfetish als hij drinkt. Zie je steeds dat handje voorbij zwaaien
Herkenbaar. Lucas zit ALTIJD aan mijn gezicht tijdens het drinken. Mijn neus, mijn lippen, mijn tanden… :') Met name met zijn linker handje is dat heel extreem.

Nikki je bent gek! Ik zit de ganze dag thuis en krijg nog niet alles gedaan. Hoewel dat ook mijn makke is, ik krijg meer gedaan als ik werk. In vakanties kreeg ik ook nooit iets gedaan :')

Hier ook vrijwilligerswerk en dat is echt mijn wekelijkse uitje. Ik begeleid een zedendelinquent. Van een iets andere orde dus dan met oude mensen wandelen of voedselpakketten uitreiken.

L. O+

En even onder spoiler want compleet offtopic maar ik moet het ff kwijt voor ik ga slapen. Niet quoten, ik haal het later weer weg.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 15% gewijzigd door Chanty op 19-12-2014 03:00:12 ]
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_147723761
quote:
1s.gif Op donderdag 18 december 2014 22:33 schreef _NIKKI_ het volgende:

[..]

Kunnen die ballen in bad ja?
Ik had ze gekocht als badballen, maar toen keek ik op de verpakking en ik zag niets staan over gebruik in bad, dus ik was bang dat ze in bad zouden gaan lekken. :(
Ik heb ze nog niet gebruikt :@ L gaat altijd mee onder de douche :+

Deze dingen bedoel je he?


Ik gooi er gewoon een keer 1 in denk ik, dan zie ik het vanzelf.

Ze rollen wel echt heel erg goed :D
pi_147723842
Razz die foto _O_

die baby die bijna de hele dag sliep he? Die moest vanavond even compenseren qua huilen geloof ik :{ Nu slaapt-ie, 's kijken of hij dat in bed ook blijft doen.

Edit: och Chanty... Wat ellendig! :*
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_147723913
Jeetje Chanty :{ wat vreselijk. Ik moet er van huilen als ik het lees.
pi_147723950
Chanty, je spoiler... wat ongelofelijk heftig.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 35% gewijzigd door Dyre op 19-12-2014 09:59:37 ]
  donderdag 18 december 2014 @ 22:40:37 #36
149959 SQ
snelle trees
pi_147724030
chanty, wat een verschikkelijk verhaal :'(
disclaimer
pi_147724051
Woezel en pip O+
Dikkie dik O+( die zorgde vanmorgen voor een luide uhug door de wachtkamer bij de röntgen... En daarvoor had ze al naar de neuroloog gelachen en op zn bureau gekwijld :@ :') )

Maar nijntje is hier echt de absolute favoriet volgens mijn dochter en die moet je altijd vasthouden....

S. 2014
J. 2016
  donderdag 18 december 2014 @ 22:42:53 #38
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_147724143
quote:
0s.gif Op donderdag 18 december 2014 22:39 schreef Dyre het volgende:
Chanty, je spoiler... wat ongelofelijk heftig.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_147724255
Och Chanty wat heftig! Kippevel zeg! Sterkte :*
S. 2014
J. 2016
pi_147724656
Och chanty, wat een afschuwelijk verhaal ;( :*
pi_147724919
quote:
0s.gif Op donderdag 18 december 2014 22:26 schreef Razztwizzle het volgende:
Go M *O* ! Wat een moppie zeg O+ . En ja, dat werkt hier ook! Maar niet met Wizzel en Poep natuurlijk, wij doen dat met Dikkie Dik want die is baas :7 .
Ik heb een Dikkie Dik zonnescherm met haar naam voor in de auto gekocht als cadeautje onder de kerstboom O+

Nikki jij supervrouw :o waar haal je de tijd en energie in hemelsnaam vandaan?

En M. Wat gaat ze al hoog met d'r hoofd!
Dat krijgt Lou niet voor elkaar, behalve als ze ontevreden op mijn borst ligt dan krijgt ze opeens alles voor elkaar met dr hoofd. Inclusief mij een bloedneus koppen. Lief kind heb ik toch O+ :')
pi_147724985
Ohmy Chanty ik lees het nu pas. Wat onwijs heftig zeg ;( sterkte :*
  donderdag 18 december 2014 @ 23:09:53 #43
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_147725405
Chanty ... ;(
KuikenGuppy
pi_147725631
He gets Chanty je spoiler, wat ontzettend oneerlijk. ;(

Ja die ballen Dyre. Rollen kunnen ze goed ja, T rolt ze dagelijks 20 keer achter elkaar van zijn toet toet auto's baan terwijl S vol verbazing toekijkt. :D

[ Bericht 0% gewijzigd door _NIKKI_ op 18-12-2014 23:25:03 ]
pi_147725740
Ik lolde :')

Ik denk idd dat ze dat tegelijk met ij eigen bed in slaap vallen leren, als ze ongeveer zestien zijn :Y
Kwak
pi_147725775
Ik zit bij het geven van de fles (bijna) altijd met mijn voeten op de bank en knieën opgetrokken. S zit dan op me en leunt tegen mijn benen aan. Zo heb ik altijd 1 hand vrij om te eten/drinken/zappen/fokken.
In bed doe ik het voeteneind omhoog en ligt S op mijn benen.

Heftig Chanty.
Ja als je wist dat dit ging gebeuren had je anders afscheid genomen. Voelt misschien rot, maar dit kon je niet weten!

Ik vind Woezel en Pip wel leuk :6
pi_147725812
Huh mijn post kwam heel laat door... Lees nu Chanty's spoiler. ;( wat erg. Sterkte en knap dat je een brief wilt schrijven. :*

Trusten allemaal!
Kwak
pi_147726216
quote:
1s.gif Op donderdag 18 december 2014 23:15 schreef _NIKKI_ het volgende:
Ja die ballen Dyre. Rollen kunnen ze goed ja, T rolt ze dagelijks 20 keer achter elkaar van zijn toet toet auto's baan terwijl S vol verbazing toekijkt. :D
Ojah, ik dacht ze al te herkennen op dat filmpje! Ik lees trouwens dat we ze toch beter maar niet in bad kunnen doen :P

Poeh, dat verhaal van Chanty spookt toch wel een beetje door mijn hoofd zeg, ik kan me niet voorstellen hoe dat moet zijn, met zo'n klein babietje nog, die je nooit meer gaat zien, verschrikkelijk zeg.

Wat luchtiger: die foto van gm O+
  donderdag 18 december 2014 @ 23:29:40 #49
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_147726250
Ik vind Woezel en Pip ook leuk. Vooral dat liedje, alleen zing ik altijd stiekum: "kuiken, kuiken, lieve kleine kuiken... mijn allerbeste vriendje ben jij" (dan wel met zijn echte naam natuurlijk :+) en ik krijg dan altijd tranen in mijn ogen. Mijn lieve vriendje. O+
KuikenGuppy
pi_147726433
quote:
0s.gif Op donderdag 18 december 2014 23:29 schreef Burdie het volgende:
Ik vind Woezel en Pip ook leuk. Vooral dat liedje, alleen zing ik altijd stiekum: "kuiken, kuiken, lieve kleine kuiken... mijn allerbeste vriendje ben jij" (dan wel met zijn echte naam natuurlijk :+) en ik krijg dan altijd tranen in mijn ogen. Mijn lieve vriendje. O+
Ik zing dat liedje altijd samen met L in de auto. Ik word er altijd helemaal emo van. O+ :'( O+
  donderdag 18 december 2014 @ 23:40:50 #51
149959 SQ
snelle trees
pi_147726777
Awh O+
disclaimer
  donderdag 18 december 2014 @ 23:50:05 #52
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_147727138
Chanty sterkte :*

Woezel en pip, ik gok dat we daar inmiddels de hele collectie van hebben gekregen. Behalve die ballen! Spaar ze allemaaaal.

Ah peuter vindt ze leuk en hondjes vind ik niet erg verder :P . Zolang ze er maar geen behang van willen vind ik het wel ok.

Ik was helemaal in mn nopjes. Baby lag om 10 uur lekker in zn eigen bed te slapen. 23.15 krampjes aanval. En ik in de tussentijd niet slapen, want vriend had kerstborrel en mijn brein gaat dan zitten wachten :') . Alsof t denkt, slapen heeft geen zin, je wordt toch zo weer gewekt >:) .
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
  vrijdag 19 december 2014 @ 03:04:14 #53
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_147731073
quote:
1s.gif Op donderdag 18 december 2014 23:29 schreef Dyre het volgende:

[..]

Ojah, ik dacht ze al te herkennen op dat filmpje! Ik lees trouwens dat we ze toch beter maar niet in bad kunnen doen :P

Poeh, dat verhaal van Chanty spookt toch wel een beetje door mijn hoofd zeg, ik kan me niet voorstellen hoe dat moet zijn, met zo'n klein babietje nog, die je nooit meer gaat zien, verschrikkelijk zeg.

Wat luchtiger: die foto van gm O+
Ah sorry dat is niet mijn bedoeling. Maar idd ook een van de vele gedachten die hier door mijn hoofd spoken.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_147731699
*zwaai* van elf tot vier geslapen, de doorslaapfeature staat weer aan!

(hij zou nog langer hebben kunnen slapen maar egoistische mama hoorde geluidjes en had na zes uur sinds begin vorige voeding een bloktiet :') dus uit bed gevist :@ )

:* voor Chanty nogmaals

En even O+ voor M van SQ, had ik nog niet gezegd maar wat een lieve foto O+

GM wat is t ook een droppie O+
Kwak
pi_147731756
Lieve foto's O+

Woezel en pip. Maakt peuter blij dus mij ook ;)

Chanty
Verhaal gemist maar toch een :*

Blueeyes :*

Hier een ouderwetse nacht :9 meiden hebben de prik tegen kinkhoest gehad. Ze slapen gelukkig veel dus we zijn 22u op bed gegaan. Peuter vaak wakker door buikpijn en om de 2,5u de baby's voor troost. Ik moet man wakker houden tijdens voedingen of vaak wakker maken zodat hij gaat helpen.

*O*
pi_147731997
Weer een rustig nachtje hier! :D

Ik blijf sinds een paar nachten steeds in slaap vallen na de nachtvoeding.. Dan is ze klaar, houd ik haar rechtop om te boeren/spugen, en wordt dat 3/4 uur later wakker met een hongerige baby bovenop me. Heb altijd het voedingskussen eromheen, dus ze kan er verder niet afvallen, maar toch vind ik het niet zo'n prettig idee dat ik zomaar in slaap val :') Hoe hard ik ook m'n best doe om wakker te blijven!
pi_147732079
Zoë beuh... Hoop dat het laatste deel van de nacht nog ok was!
Kwak da's niet egoïstisch hoor ;)
Krijger fijn dat het rustig was! En in slaap vallen kan zo sterk zijn he :{ Heb niet echt slimme ideeen, misschien minder comfortabel gaan zitten als je haar rechtop houdt?

Hier bleef uk onrustig tot een tijd na z'n late voeding, dus maar bij me gepakt en toen van half 2 tot kwart voor 6 geslapen. Nu ligt-ie na z'n voeding (en schoon pak, ik zie na 3x lang slapen en 3x fikse lekkage ineens een patroon; we lopen tegen de grens van maat 2 aan :{w ) gezellig klaarwakker naast me op bed. Beetje rondkijken, kletsen, ohhh wat is dát?! (Je hand schatje, cool he..). J is al op, die moet om 8u werken, en met 2 wakkere mannen slaap ik ook biet meer dus }:| :')
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_147732103
Hmm onrustige nachten dus weer. Krijgerrtje, voed je liggend of rechtop zittend? Idd oncomfortabeler gaan zitten is ook enige wat ik kan bedenken. Het gebeurde mij vooral in het begin steeds toen ik ook echt veel slaaptekort had, is dat bij jou ook?

[ Bericht 19% gewijzigd door Heliotrope op 19-12-2014 09:09:31 ]
pi_147732245
I sliep weer van 23 tot 6, maar ik werd om 5 uur al wakker van zijn gemiep en gekreun. Waarschijnlijk zouden we beter slapen als hij in zijn eigen kamertje ligt, maar daar ben ik helemaal nog niet aan toe. ;(.

Chanty, ik heb je spoiler gemist, maar uit de reacties erna kan ik wel opmaken wat de strekking was. Het klinkt vreselijk, sterkte. :*.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_147732408
Poeh Chanty, dat zijn heftige dingen. Sterkte!

Ah, slechte nachten hier :* ervoor.
Krijger, ik ga echt helemaal rechtop zitten bij het 's nachts voeden, dat werkt hier het best :) en als ik te moe was gaf ik Js na de voeding aan vriendje...
pi_147732691
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 december 2014 07:45 schreef Loj het volgende:
Poeh Chanty, dat zijn heftige dingen. Sterkte!

Ah, slechte nachten hier :* ervoor.
Krijger, ik ga echt helemaal rechtop zitten bij het 's nachts voeden, dat werkt hier het best :) en als ik te moe was gaf ik Js na de voeding aan vriendje...
+1
Kwak
pi_147732702
J is nu naar zijn rijexamen. Tweede poging. Vind t zo rot voor hem dat t zo regent en stormt... Duimen jullie van binnen een beetje mee?
Kwak
  vrijdag 19 december 2014 @ 08:56:23 #63
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_147733128
Ik duim Kwak! Het kan ook in z'n voordeel werken (alles en iedereen is wat voorzichtiger en rijdt rustiger), daar hoop ik op!

Onrustige nachten, hier eigenlijk een hele rustige. Peuter sliep gewoon zonder enge dromen, en Suusje kwam voor een voeding om 3 en sliep daarna tot half 8.

Chanty, ik heb je spoiler gemist maar begrijp denk ik wel wat er is. Wat enorm verdrietig :*

Ik kwam hier een stiekeme kleine voorzichtige jompel doen... ik heb net Suus wakker in bed gelegd en na 2 minuten gemopper werd het stil en zie ik een baby met 2 armpjes naast het hoofd rustig liggen (ik kan net haar gezichtje niet zien op de babyfoon camera omdat ik die een beetje dom heb neergezet :')). *O*. Het is nog maar 5 min maar ik ben belachelijk trots :D :')
  vrijdag 19 december 2014 @ 09:03:03 #64
149959 SQ
snelle trees
pi_147733242
Gooo Soeze! *O*

En ik duim ook voor mr kwak!

Krijgertje, geen tips helaas. Ik viel ook vaak in slaap :')
disclaimer
pi_147733297
Oeh Soesa! Wat een overwinning he? O+
Kwak
pi_147733335
Ik duim mee kwak! Misschien is het juist wel fijn dit weer, want dan is het heel druk en kun je niet veel kms afleggen in een uur ;)

Chanty, ik heb ook je spoiler gemist maar snap denk ik wel een beetje wat er is :*

*O* Soesa! Ik dacht Stip gisteren slapend achter te hebben gelaten, maar hij was alweer lekker aan het kwebbelen toen ik beneden kwam, maar hij huilde niet, dus ik ben er niet heen geweest en toen is hij gewoon ZELF gaan slapen! Dat heeft ie nog nooit gedaan *O*

Ik wilde BE ook nog sterkte wensen :*

Burdie, mijn vriend is dus ook thuis (werkt 1 dag buitenshuis) en wij gaan nu ook op zoek naar een kdv, omdat ik weer een dag meer ga werken. We zien dat Stip andere kindjes heel erg leuk vindt en we hebben er geen in onze omgeving, dus ik denk dat het voor hem ook leuk is. Dat maakt het wel iets makkelijker :)

Stip heeft een tof nieuw speeltje ontdekt. Een klokje van de Ikea dat piept en van kleur verandert als je het draait :')
pi_147733338
Chanty, te laat voor het lezen maar een :*
SQ, die foto met Woezel en Pip O+ En ik vind Woezel en Pip nog stom ook….

Hier heeft de kleine man ontdekt dat als hij hard tegen het tafeltje schopt waar de kerstboom opstaat dat er dan mogelijk een kerstbal uitvalt….ik voel me net een tja wat eigenlijk, maar ik blijf nee zeggen en hem overal weghalen. We vermoeden dat we een enorme wildebras hebben. In de buik schopte hij ook al nonstop 8-)
pi_147733371
Een ten aanzien van KDV en dagen thuis is het bij ons zo:

Maandag schoonouders (wonen hier 5 minuten vandaan)\
Dinsdag en woensdag is mijn vrouw thuis
Donderdag ben ik thuis
Vrijdag KDV van 07:45 tot 17:00, maar 1 groep op vrijdag dus alle ruimte en hij vindt het erg leuk.

Op woensdag wil ik nog wel eens vrijnemen en dan brengen we hem naar mijn moeder (uur rijden) en gaan samen lunchen, winkelen etc.

Maar voor mij is het makkelijk, ik hoef maar 2 dagen op kantoor te zijn (werk 3 dagen) en masseer in mijn praktijk op vrijdag en 2 avonden.
  vrijdag 19 december 2014 @ 09:36:24 #69
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_147733726
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 december 2014 09:08 schreef Dot. het volgende:
Burdie, mijn vriend is dus ook thuis (werkt 1 dag buitenshuis) en wij gaan nu ook op zoek naar een kdv, omdat ik weer een dag meer ga werken. We zien dat Stip andere kindjes heel erg leuk vindt en we hebben er geen in onze omgeving, dus ik denk dat het voor hem ook leuk is. Dat maakt het wel iets makkelijker :)
Kuiken vindt andere kindjes ook erg leuk, we gaan soms naar een mamacafé om te spelen (het is vanmorgen ook, maar het is enomo k*tweer).
Ik heb een dubio qua gastouders, we hebben drie adressen gehad, eentje wordt het zeker niet, de tweede was heel vriendelijk maar haar eigen kinderen waren erg luidruchtig en daar werd niks van gezegd, er werd gewoon overheen geschreeuwd en de derde zijn we nog niet geweest... dat is een oudere vrouw, wat niet onze voorkeur heeft.
Voor andere adressen/een betere match zouden we denk ik naar een ander GO bureau moeten gaan, maar die zijn Heel Veel duurder... -O-.
KuikenGuppy
  vrijdag 19 december 2014 @ 09:47:01 #70
423656 Moppert
omgwtfbbqroflwouters
pi_147733938
En een oproepje plaatsen op fb voor mensen in je omgeving?
Waarin je direct je wensen kan uitten misschien zit er dan een betere match bjj?
Toen onze mop een mopje was,
Was ze aardig om te zien;
Nu bromt zij alle dagen
En bijt nog bovendien.
pi_147734036
Weet niet waar je woont maar ik ken een hele toffe GO in Den Haag Bomenbuurt. Als wij een gastouder zouden willen dan zouden we zeker graag bij haar onze M brengen :Y

J smst net dat hij geslaagd is *O* ik ben ZO blij! Niet meer altijd hoeven rijden, ook als ik doodmoe ben etc. O+

En M ligt te lachen aan de borst O+ met kleine 'heh' geluidjes O+
Kwak
pi_147734075
*O* voor J!!
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_147734233
Hoera voor J! Goed gedaan! *O*.

I wordt net lachend wakker na zijn ochtendslaapje. O+.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_147734267
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 december 2014 10:00 schreef DevilsAndDust het volgende:
Hoera voor J! Goed gedaan! *O*.

I wordt net lachend wakker na zijn ochtendslaapje. O+.
Fijn O+
Kwak
pi_147734411
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 december 2014 09:36 schreef Burdie het volgende:

[..]

Kuiken vindt andere kindjes ook erg leuk, we gaan soms naar een mamacafé om te spelen (het is vanmorgen ook, maar het is enomo k*tweer).
Ik heb een dubio qua gastouders, we hebben drie adressen gehad, eentje wordt het zeker niet, de tweede was heel vriendelijk maar haar eigen kinderen waren erg luidruchtig en daar werd niks van gezegd, er werd gewoon overheen geschreeuwd en de derde zijn we nog niet geweest... dat is een oudere vrouw, wat niet onze voorkeur heeft.
Voor andere adressen/een betere match zouden we denk ik naar een ander GO bureau moeten gaan, maar die zijn Heel Veel duurder... -O-.
Wil je perse een go? Wij zijn nu op zoek naar een kleinschalig kdv met een horizontale groep. Dan heeft hij ook wat meer mogelijkheden tot vriendjes maken.

Ik ben ook wel eens naar het mamacafe geweest maar de laatste twee keer was het iets met verven of kleuren dus dat leek me niet zo praktisch. Daarbij is het om half 10 op mijn vrije dag en luilak die ik ben zit ik nu ook nog in m'n pyjama :P

Gefeliciteerd J.! Ik heb ook lang alleen m'n rijbewijs gehad en het is zo fijn! Ik moet nu echt uitkijken dat ik nog wel blijf rijden :')
pi_147734461
Kwak *O*

Chanty :*

Ik leg al een week of 2 nu een wakker jongetje in bed die dannnog 5-10 minuten ligt te keten met zijn popje en dikkie dikje. Als hij er klaar voor is gaat hij huilen, schuiven wij de speen er in en is het binnen 10 tellen stil en diepe rust.
Wat een heerlijkheid.

En toch, ik mis het clusteren en hele dagen plakken soms stiekem wel :@
pi_147734519
Ik heb net ook een Heel Wakkere Baby met muziekdoosje aan in bed gelegd omdat de huisbaas even langskwam, en toen ik 'm weer zou ophalen sliep hij met speen in en neusje tegen z'n inktvis O+
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
  vrijdag 19 december 2014 @ 10:21:51 #78
279868 Sugarsnap
Sprookjesboom...
pi_147734685
Kwak, gefeli met J!

Ik haak ook maar weer eens aan. De kerstvakantie is begonnen, dus het is wat rustiger in huis.
Mijn meisje mag na de kerstvakantie naar school, dan ben ik zomaar ineens een paar dagen per week alleen met G!

Op maandag en dinsdag gaat hij naar het kdv
Woensdag en vrijdag de hele dag thuis en op donderdag komen mijn schoonouders hem om kwart voor drie halen (ik begin dan om 16.00)

Maar nu is hij ziekjes. Snipverkouden met een lelijk hoestje en een beetje verhoging. We moeten het goed in de gaten houden ivm een bepaalde griepvirus op de bso
pi_147734901
Dat is een van de nadelen van het KDV he, dat ze daar van alles oppikken?
Hoop dat het mee gaat vallen Sugar en het niet iets nasty is
  vrijdag 19 december 2014 @ 10:33:20 #80
279868 Sugarsnap
Sprookjesboom...
pi_147734979
dat is idd een van de nadelen. Maar ik vrees dat zijn zus hem aangestoken heeft, die loopt al weken te snotteren.
pi_147735041
Jaaaa J z'n rijbewijs! Tof *O* gefeliciteerd !

Bah Sugar wat naar voor G, hopelijk valt het mee :*

Hier ook een goede nacht, A. sliep van 20:30 - 3:30 en van 4:00-9:30 :o . Bizar! Ze heeft trouwens wel last van slijm en boert lastig en geeft best veel melk terug. Iemand nog tips?

Over KDV/oma's - A. zal in elk geval tot en met augustus 2015 thuis zijn met mij/oma/beppe/papa. Dan ontmoet ze inderdaad niet zoveel andere kindjes totdat ze een jaar is. Daarna willen we eens kijken op een KDV zodat ik vanaf september volgend schooljaar weer 4 dagen kan werken. Zou het contact met andere kinderen heel belangrijk zijn in dat eerste jaar? Ik kan natuurlijk wel gaan kijken bij dingen als een mamacafé en babycursussen enzo.
pi_147735059
Jaa, gefeliciteerd J *O* (en kwak! ;) )

Wat betreft kinderopvang heb ik nog geen idee wat ik ga doen. Als ik stage ga lopen moet ik sowieso 40u per week, dat zie ik in feb nog niet zitten, dus ik denk dat ik nog een tijdje thuis blijf. Dan heb ik in sept pas opvang nodig! Zoals ik er nu over denk heeft kdv m'n voorkeur, maar alles staat nog open!
  vrijdag 19 december 2014 @ 10:54:13 #83
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_147735491
Dank jullie wel. Net de brief geschreven… Op momenten als dit hoop ik dat er wel een leven na de dood is.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_147735708
Chanty :* verhaal gemist maar kan me er iets bij indenken... Was het plots? Hoe dan ook heftig, sterkte en goed dat je een brief hebt geschreven :*
Het leven kan gewoon enorm oneerlijk zijn :{

Ik zag die baby-ballen van woezel en pip. In principe kunnen ze wel in bad maar ze kunnen wel een beetje vochtig aan de binnenkant worden. Enkel druppeltjes hoor, ze lopen niet vol.
Tralalalaaa
pi_147736047
}:| hele reactie weg...

Chanty, was te kaat voor je spoiler maar strekking was duidelijk, wat heftig. Wat goed dat je een brief hebt geschreven, lijkt me heel moeilijk :*

BE :* wat een rot nieuws

F gaat 2 dagen naar het kdv en oma past een dag op. Dat gaat al vanaf week 1 goed. Het id zo mooi om te zien hoe gek F is op andere kinderen en de interactie die dit geeft O+
Ik snap de loslaat-zorgen ook hoor, het is ook niet niks om je kleine, hulpeloze baby achter te laten bij een ander.
De dag die F heeft met z'n vader gaat ook goed, in het begin had ik daar best wat zorg over maar ze doen het heel goed samen. Ze belanden wel vaak op terras of in de kroeg :') maar het lukt m'n vriend steeds beter om ook wat huishoudelijke taken te doen op die dag *O*

Zo, even klagen. O-) leuk zo'n baby met jetlag, wakker vanaf 4 uur vanochtend. Nog even en de zon komt op :7
pi_147736117
Jij hebt tenminste een zon :6
Tralalalaaa
pi_147736196
Chanty topper, fijn dat je haar dit nog mee kan geven :*

Vanmorgen trouwens weer zhuisbezoek gehad voor mezelf. Schildklier stabiel laag.
Geen medicijnen nu en expectatief beleid. Over 3 maanden weer checkje.
Helemaal opgelucht nu!
Wat zo'n zwangerschap ook met een lichaam kan doen zeg, daar ben ik wel verbaasd over.
oh en arts vertelde nog dat dit een volgende zwangerschap niet in de weg zal staan, moet dan wel onder regelmatige controle dan, zag vriend wit wegtrekken toen ze er over begon :')
pi_147736213
Fazz doe je me als je terug bent alle details over hoe het ging en gaat voor als ik in April er naartoe vlieg?
Ga onwijs genieten van het zonnetje en je broer en gewoon alles :*
  vrijdag 19 december 2014 @ 11:42:01 #89
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_147736591
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 december 2014 11:02 schreef Take_A_Picture het volgende:
Chanty :* verhaal gemist maar kan me er iets bij indenken... Was het plots? Hoe dan ook heftig, sterkte en goed dat je een brief hebt geschreven :*
Het leven kan gewoon enorm oneerlijk zijn :{

Ik zag die baby-ballen van woezel en pip. In principe kunnen ze wel in bad maar ze kunnen wel een beetje vochtig aan de binnenkant worden. Enkel druppeltjes hoor, ze lopen niet vol.
Ja en nee. Van wat pijn in de nek naar ineens een kasplantje zijn. Dat zag niemand aankomen. Dat ze nog leefde maakte haar al een uniek internationaal geval. Ik had toen al het gevoel dat dit niet meer goed ging komen. Maar dan komt zo'n bericht dat ze euthanasie gaat laten plegen toch nog als een schok. Als het nou een oude vrouw was van 80… maar ze is nog niet eens 30 :'(

Maar goed, over na de leuke dingen. Gefeliciteerd kwak met J *O*
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_147736882
Holy moly, das idd heftig zeg :{
Bizar zeg. En wat een leeftijd ook ;(
Sterkte iig :*
Tralalalaaa
pi_147736957
Oh en kwak! Gefeliciteerd met J!! Wat goed en fijn!! *O*
Tralalalaaa
pi_147737118
Chanty, ik begrijp het nu alweer iets beter. Wat vreselijk heftig. ;(.

Fazz, zit je nu ineens aan de andere kant van de wereld, joh! Wat heerlijk, geniet ervan!

BlueEyes, wat een goed bericht voor je vanuit het ziekenhuis. Je man moet niet denken aan een tweede, begrijp ik? :P.

Onze baby zal drie dagen per week naar een gastouder gaan. Ik moet er echt nog niet aan denken. :@. Sterker nog, ik krijg het nog niet eens voor elkaar om hem 's nachts in zijn eigen kamertje te laten slapen. Elke ochtend denk ik dat dat beter zou zijn, omdat ik 's nachts steeds wakker word van zijn geluidjes, maar als het dan weer avond is wil ik hem gewoon in zijn bedje naast mij en écht niet helemaal aan de andere kant van de gang. :{w . Dat is wel vijf meter verder!

We krijgen echt een ritme, hier! Tot zover verloopt vandaag de dag precies hetzelfde als gister en eergister. Hij is ook zo vrolijk vandaag. O+.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_147737521
Jeetje wat heftig Chanty

BlueEyes
Fijn dat het een 2e zw.schap niet in de weg staat

Fazz
O+ zon. Lekker!

Gefeliciteerd kwak!

Lekker genieten DaD

:@ ik ben zo moe. Hoop dat ik hier uit kan komen. Weet soms niet waar ik het zoeken moet. Vanmorgen 3uurtjes extra kunnen slapen en loop nu echt rond als een zombie. Als bijslapen niet helpt? Gelukkig heeft man vakantie. Hij mag vanmiddag slapen.
Het huishouden laat ik de laatste tijd wat. Vraag niet veel van mezelf..maar wil zo graag kunnen genieten van de meiden ipv zo moe te zijn.
Ik wil de babytijd niet missen door dit negatieve gedoe. Het gaat al zo snel en zometeen is het gewoon aan me voorbijgegaan :@ :'(
pi_147737621
DaD een ritme!
En dan snap je je kind net en gaat ie ineens weer iets nieuws ontdekken! Ik sta zo vaak nog verbaasd ervan :')

Zoë :*
Hoop dat je ondersteuning die op touw is gezet je helpen kan.
Slaap is ook zo belangrijk.
Heel goed dat je het huishouden even laat voor wat het is
pi_147737719
Chanty, ik heb je spoiler gemist maar wel een beetje kunnen opmaken wat er aan de hand is. Sterkte ermee. Je kunt alles goed verwoorden, dat helpt vast bij het schrijven van de brief. :* . En respect voor je vrijwilligerswerk. Ik weet niet of ik dat zou kunnen.. :X .

Genieten gaat nu eenmaal om allerlei redenen niet altijd even goed, Z. Het komt vast wel. :* .

Over het spelen met andere kindjes.. op het kdv vertelde ze gisteren zoiets liefs. I was een beetje moe en kroop toen naar een andere (nogal grote!) baby en legde toen haar hoofdje op zijn schouder... En toen ging die baby haar ook nog een beetje knuffelen! *; . O+ . :'( . :) .

Veel plezier, Fazz!

En Blue, goed bericht van het ziekenhuis, fijn!

Burdie, ik kan me voorstellen dat thuis werken ook niet altijd alles is. Hopelijk kun je een goede plek voor kuiken vinden.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_147737736
DaD wat klinkt dat fijn!

Zoe :*

Heftig Chanty...

Blueeyes wat fijn dat je schildklier weer goed is.

Mijn baby ging vlak na de voeding opeens huilen toen ik de andere borst -die ze echt niet wilde- afkolfde. Ik had niet de indruk dat ze honger had, toch even testen, drinkt ze zo 60 cc weg. Mijn kind houdt me voor de gek :P
(in mijn hoofd maak ik er meteen van dat ik haar dus ondervoed, elke keer dat ze huilt, maar dat zal niet :@ wanneer gaan zulke onzekere gedachten weg? Ik kan ze wel relativeren, maar ze komen wel op)
pi_147737756
Franny, wat klinkt dat lief O+
pi_147737769
Helio, bij mij zijn die gedachten nu een stuk minder omdat zo'n baby naarmate ze ouder worden steeds duidelijker kunnen aangeven wat ze willen en jij daar ook steeds beter in wordt om het op te pikken. Maar ik herken het wel heel erg van de eerste maanden!
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_147737820
Franny volgens mij heb jij zo'n enorm leuk meisje O+
Sta je dan als moeder niet zo onwijs te glimmen bij die verhalen?

Ik net wel op KDV, moest F brengen want zo late dienst.
De leidsters zaten allemaal in de gang met alle groepen te eten en ze zijn van alle groepen zo dol op hem. En krijg steeds te horen hoe vrolijk en makkelijk hij is.
En hoe jaloers alle vrouwen zijn op zijn lange wimpers :D
pi_147737847
Helio +1 op Franny haar post, het vertrouwen komt steeds meer :*
pi_147737912
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 december 2014 12:37 schreef BlueEyes het volgende:

Ik net wel op KDV, moest F brengen want zo late dienst.
De leidsters zaten allemaal in de gang met alle groepen te eten en ze zijn van alle groepen zo dol op hem. En krijg steeds te horen hoe vrolijk en makkelijk hij is.
En hoe jaloers alle vrouwen zijn op zijn lange wimpers :D
Ja, de leidsters praten inderdaad ook zo over haar, dat als zij binnenkomt iedereen vanzelf gaat lachen. O+ . Het gekke is dat ik er niet heel erg bij sta te glimmen, ik ben natuurlijk trots maar eigenlijk voornamelijk verwonderd. Alsof ik nog steeds niet echt kan geloven dat dit echt mijn kind is. :o .

Wat ik stiekem wel vaak denk: als zij inderdaad enig kind blijft, ben ik heel blij dat ze (voor zover ik dat nu kan vaststellen) een heel outgoing type is, en heel sociaal is. Dat ze dus hopelijk gemakkelijk vrienden maakt en veel mensen aan zich weet te binden waar ze ook op kan terugvallen.
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_147737975
Mee eens met je laatste zin!
Zo sta ik er ook in.

En hoewel ik het af en toe heb over nog een kindje, ik weet het allemaal gewoon nog niet of dat uberhaupt gebeuren gaat.
  vrijdag 19 december 2014 @ 12:52:18 #103
149959 SQ
snelle trees
pi_147738208


[ Bericht 100% gewijzigd door SQ op 19-12-2014 12:59:58 (gezeik ) ]
disclaimer
pi_147738485
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 december 2014 12:52 schreef Stormqueen het volgende:

Geen gezeik hoor. T is gewoon klote en ik kan me voorstellen dat je je zorgen maakt. :* Maar ik denk ook dat het goed gaat komen. Ze zal er ook aan wennen dat en hoe blei dingen doet :Y

Bij ons andersom, M heeft moeten wennen aan dat ik m troost en in bed leg :@ maakte me ook heel onzeker dat dat eerst alleen J lukte. Maar toen hij weg was moest ik wel en lukte het na een tijdje ook...
Kwak
pi_147738520
Ik wil overigens hier even een lans breken voor de nijntje lichtprojector en muziekdoos. Gekregen van vrienden en net voor het eerst gebruikt toen M heeeel moe was en niet wilde slapen. Knuffelen, in bed, ding aan, M stil, :o
Kwak
  vrijdag 19 december 2014 @ 13:05:18 #106
149959 SQ
snelle trees
pi_147738579
omg franny O+ O+ wat ontzettend cute!

Blue, wat goed van je schildklier! Ik hoop zo dat je gezondheid een beetje stabiel wordt / blijft :*

Fazz, geniet lekker even van de zon :9
disclaimer
  vrijdag 19 december 2014 @ 13:11:46 #107
149959 SQ
snelle trees
pi_147738836
oh ja, nog even *O* voor het rijbewijs van J.!!
disclaimer
pi_147739331
Om te vieren dat ik na heel moeilijke eerste weken echt lol krijg in m'n dagen met kleine smurf net m'n spiegelreflex weer 's goed gebruikt voor een ussie :)
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
  vrijdag 19 december 2014 @ 13:50:16 #109
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_147740363
Tof shirt, Juf :D
KuikenGuppy
pi_147741141
Dat shirt kan wel goed bij de baby van BE :D
Tralalalaaa
pi_147741435
Wat een mooie foto juf!

Dat lijkt me ook erg fijn Franny

Sq :*
pi_147742298
Mooie foto juf!

Ik heb vanmorgen controle gehad van mn bloeddruk en die is EIN-DE-LIJK weer normaal!
Verder strontverkouden mja wie niet!

Ik heb trouwens 2 pakken (90) simply dry mt3 in de aanbieding, graag ruilen tegen een voordeelpak (78) maat 4 van de AH..

En nu ga ik mij klaarmaken voor de verjaardag van mn pap O+
S. 2014
J. 2016
pi_147742984
Zo hee juf! 2 druppels water!
pi_147743623
Dankjullie Franny en Blue :* ik vind jullie beiden zo zeker en nuchter overkomen dat het extra geruststelt!

Leuk Juf!

Bloeddruk van GM *O*
pi_147743931
Oh Mariska, wat lief! Hij doet echt zo'n 'throw your hands up in the air'-gebaar om te matchen bij zijn shirt!

Jullie mogen alles wat ik eerder vandaag zei over ritme en vrolijke baby trouwens gewoon weer vergeten. :+.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_147744213
Kwak, wat fijn dat J zijn rijbewijs heeft *O*

JM, wat een leuke foto O+

Blue goede schildklierwaardes en GM een normale bloeddruk *O*

Dad, dat is jammer :+

--
Ik ben weer een principiele tut hoor :@, maar ik heb gisteren bij Ici Paris een luchtje gehaald voor kerst O+ Ik had nog een bon van 5 euro (omdat ik me voor de nieuwsbrief ingeschreven had), maar die kon ik hier niet voor gebruiken, omdat het luchtje in de aanbieding was. (niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen enzo)
Klonk op zich logisch, dus afgerekend.

Maar nu kijk ik thuis in de webshop en daar gaat met exact datzelfde luchtje in mijn winkelmandje die 5 euro korting er wél af met mijn code }:|

Dus ik heb gemaild naar de klantservice (papieren bewijs, jeweettoch) en jahoor, die zeggen dus ook dat de korting er in de winkel alsnog vanaf gaat.
De bon geldt alleen niet samen met andere codes of bonnen.

Nou ben ik dus in staat om voor 5 euro terug naar de winkel te gaan o|O
Maar als ik daar sta ben ik weer een onzeker typje die zich met alles omver laat lullen. 'Oh, dat is een foutje van de webshop/klantenservice, het gaat echt niet hoor :N '

[ Bericht 0% gewijzigd door Dyre op 19-12-2014 15:51:29 ]
pi_147744655
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 december 2014 15:35 schreef DevilsAndDust het volgende:

Jullie mogen alles wat ik eerder vandaag zei over ritme en vrolijke baby trouwens gewoon weer vergeten. :+.
:D .

Het is lastig afspraken maken met een baby. }:| .

Mariska, wat heeft die toch een leuk koppie en die blik van hem ook!

Kwak, nog gefeliciteerd met het rijbewijs!! ik moet ook nog, maar heb er helemaal geen zin in...
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
  vrijdag 19 december 2014 @ 16:04:26 #118
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_147744793
Kwakman, van harte!

Erg leuke foto Maris :)

Beetje jammer wel, Dad :+

[ Bericht 38% gewijzigd door Tante_Soesa op 19-12-2014 17:02:15 ]
pi_147745028
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 december 2014 15:44 schreef Dyre het volgende:
Kwak, wat fijn dat J zijn rijbewijs heeft *O*

JM, wat een leuke foto O+

Blue goede schildklierwaardes en GM een normale bloeddruk *O*

Dad, dat is jammer :+

--
Ik ben weer een principiele tut hoor :@, maar ik heb gisteren bij Ici Paris een luchtje gehaald voor kerst O+ Ik had nog een bon van 5 euro (omdat ik me voor de nieuwsbrief ingeschreven had), maar die kon ik hier niet voor gebruiken, omdat het luchtje in de aanbieding was. (niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen enzo)
Klonk op zich logisch, dus afgerekend.

Maar nu kijk ik thuis in de webshop en daar gaat met exact datzelfde luchtje in mijn winkelmandje die 5 euro korting er wél af met mijn code }:|

Dus ik heb gemaild naar de klantservice (papieren bewijs, jeweettoch) en jahoor, die zeggen dus ook dat de korting er in de winkel alsnog vanaf gaat.
De bon geldt alleen niet samen met andere codes of bonnen.

Nou ben ik dus in staat om voor 5 euro terug naar de winkel te gaan o|O
Maar als ik daar sta ben ik weer een onzeker typje die zich met alles omver laat lullen. 'Oh, dat is een foutje van de webshop/klantenservice, het gaat echt niet hoor :N '
Ik zou dan naar de winkel gaan, en als ze t zouden weigeren dan zou ik t luchtje retourneren, dan maar geld terug. Om t vervolgens online te kopen :Y

Alleen krijg je t dan waarschijnlijk niet op tijd voor kerst. :/
pi_147745073
Maris, wat een heerlijke foto O+

Kwak, gefeli met J! Of eigenlijk voor J. *O*
pi_147745173
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 december 2014 10:36 schreef krijgerrtje het volgende:
Jaa, gefeliciteerd J *O* (en kwak! ;) )

Wat betreft kinderopvang heb ik nog geen idee wat ik ga doen. Als ik stage ga lopen moet ik sowieso 40u per week, dat zie ik in feb nog niet zitten, dus ik denk dat ik nog een tijdje thuis blijf. Dan heb ik in sept pas opvang nodig! Zoals ik er nu over denk heeft kdv m'n voorkeur, maar alles staat nog open!
Je hoeft niet per se tot sept te wachten of wel? Voor stage bedoel ik. Bij ons op school is dat in ieder geval niet zo. Mocht je eerder dan sept willen beginnen, bedoel ik.
pi_147745263
Dyre, mailtje uitprinten en laten zien?
Tralalalaaa
pi_147745279
quote:
0s.gif Op donderdag 18 december 2014 22:29 schreef Skoap het volgende:
Ik kan me echt niet herinneren daar zo mee bezig zijn geweest :D
Ergens voel ik me nu een slechte moeder hihi :@
Ik ook nooit hoor :+ En tot nu toe pakt Saar best ok uit. Tom ook overigens, maar die is nog wat klein om echt conclusies te trekken :p
pi_147745343
quote:
1s.gif Op donderdag 18 december 2014 22:35 schreef Spees_Eend het volgende:

[..]

Mijn baby vindt het heel leuk eigenlijk. S1 heeft het ook altijd prima gevonden! Die site is wel handig ja, voor de minder enthousiaste baby's :)
*boks*

Die twee van mij zijn ook buikfans :Y
pi_147745597
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 december 2014 16:17 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Je hoeft niet per se tot sept te wachten of wel? Voor stage bedoel ik. Bij ons op school is dat in ieder geval niet zo. Mocht je eerder dan sept willen beginnen, bedoel ik.
Nee, ik denk het niet, weet niet precies hoe het zit ivm de zomervakantie.. Maar dan moet ik me sowieso per januari weer inschrijven op school, en dat is zo zonde van het lesgeld als ik uiteindelijk beslis pas in sept weer stage te lopen :+ En ik moet er nu nog even absoluut niet aan denken om vanaf januari weer student te zijn :')
pi_147745774
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 december 2014 16:32 schreef krijgerrtje het volgende:

[..]

Nee, ik denk het niet, weet niet precies hoe het zit ivm de zomervakantie.. Maar dan moet ik me sowieso per januari weer inschrijven op school, en dat is zo zonde van het lesgeld als ik uiteindelijk beslis pas in sept weer stage te lopen :+ En ik moet er nu nog even absoluut niet aan denken om vanaf januari weer student te zijn :')
Oh, hoe dat werkt met inschrijven weet ik ook niet moet ik bekennen. Stage tijdens een zomervakantie kan hier idd ook alleen als je een docent vindt die bereid is je dan te begeleiden.

En dat januari wat vroeg is kan ik me best voorstellen. Als t kan gewoon nog wat langer thuis blijven en genieten :Y O+
  vrijdag 19 december 2014 @ 16:53:08 #127
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_147746225
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 december 2014 16:22 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

*boks*

Die twee van mij zijn ook buikfans :Y
dan is het ook logisch dat je er niet zo mee bezig bent geweest :+

Die van mij was de eerste 6 weken een buikslaper , toen veranderde het seizoen (ofzo) en sindsdien heeft ze er een hekel aan. Maarja, ze moet het toch oefenen
pi_147746586
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 december 2014 16:53 schreef Tante_Soesa het volgende:

[..]

dan is het ook logisch dat je er niet zo mee bezig bent geweest :+

Die van mij was de eerste 6 weken een buikslaper , toen veranderde het seizoen (ofzo) en sindsdien heeft ze er een hekel aan. Maarja, ze moet het toch oefenen
Ha, dat is ook wel waar :+

Maar ik heb eigenlijk zelden dingen bewust geoefend. Komt vanzelf wel denk ik. Ja, als een arts ofzo me erop zou wijzen dat ik wel iets moest oefenen, dan deed ik t wel. Maar uit mezelf niet echt.
  vrijdag 19 december 2014 @ 17:20:20 #129
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_147746949
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 december 2014 13:24 schreef JufMariska het volgende:
Om te vieren dat ik na heel moeilijke eerste weken echt lol krijg in m'n dagen met kleine smurf net m'n spiegelreflex weer 's goed gebruikt voor een ussie :)
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Lief :D En wat grappig, wij noemen onze Lucas ook vaak kleine smurf _O-

Dyre ik zou er ook voor terug gaan. En verder wat coco zegt ja >:)

Ik ben vanmiddag naar de Ikea geweest en heb een kinderstoel gescoord. Lucas vindt het fantastisch. Die had echt de grootste pret O+

Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_147748349
Hihi, thanks all :) En wat grappig Chanty, 2x smurf Lucas!

Hier een heel ander beeld ineens, omdat mijn voorraad het niet haalt tot uk naar kdv gaat gaan we af en toe wat opmaken. Had J al thuis verwacht, maar hij is er nog niet, dus zit ik nu zo :)



Edit: na het verschonen vertikte hij het luidkeels om nog verder uit de fles te drinken :D Gelukkig was er nog borst ;)

[ Bericht 21% gewijzigd door JufMariska op 19-12-2014 19:00:00 ]
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_147748764
Die snoetjes van beide smurfjes O+
Oh en die pretvoetjes bij de stoelfoto!

Gm fijn dat de bloeddruk goed is!

Buikoefenen is hier niet aan de orde aangezien hij buikslaper is :+
pi_147750234
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 december 2014 18:18 schreef BlueEyes het volgende:
Die snoetjes van beide smurfjes O+
Oh en die pretvoetjes bij de stoelfoto!

Gm fijn dat de bloeddruk goed is!

Buikoefenen is hier niet aan de orde aangezien hij buikslaper is :+
Ojaaaaa de voetjes O+ :D
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_147750908
Mooie foto Juf, wat een heerlijk koppie.
Blijevoetjes foto is leuk Chanty!
Jaloers op de zon Fazz.

Wij hebben 2 weekjes vakantie :) Zo'n zin om twee weken met zijn 3tjes te zijn!
pi_147751914
Lekker genieten exode!

Pretvoetjes O+ wat een lieverd chanty

Mijn broer heeft de meiden eindelijk gezien O+ hij is in China,Indonesië,Vietnam,Japan geweest en is gisteravond thuis gekomen. Voel me opgelucht, blij dat hij weer veilig thuis is en blij dat hij E en S eindelijk heeft ontmoet.
Heeft me blijkbaar erg dwars gezeten want ik voel me nu een stuk vrolijker
pi_147752909
Smurfjes. O+.

Zoë, fijn dat je broer er weer is! Kan hij je ook wat bijstaan verder? :).

Baard moet dinsdag nog even wat dingen afronden, maar afgezien daarvan heeft hij nu ook twee weken vakantie. *O*. Heerlijk, zo lang achter elkaar zijn we nog niet eens met zijn drietjes geweest.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_147753226
Wat heerlijk dat je broer er weer is Zoë!

Prachtige foto chanty, en Mariska aan het voeden.

Ik lees ook alles onder het voeden maar typen wil niet echt goed.

Gister om 19uur voor het laatst gedronken en toen rond 6u pas :o
Zijn handjes gaanmeer open valt me op en pakt al wat speeltjes, ineens!
pi_147753393
Wat fijn DaD!!

Ja hij heeft geen werk atm (ontslag genomen ivm zn reis) dus de komende tijd kan hij lekker aandacht geven aan zn nichtje die dol is op hem (ze hebben de hele middag gespeeld O+ alsof hij nooit is weggeweest)

Toen S 12mnd was en ik bij de 1e GO ben weggegaan (omdat ze S dus lang liet huilen in bed) heeft mijn broer een lange tijd opgepast tot we een nieuwe GO hadden. Ze hebben een hele goede band.

Wat knap Hilmo!
pi_147753424
Mijn baby huilt al vanaf 18u en niks is goed. En ik ben alleen thuis. Bah. Dit is lang geleden.
pi_147754223
Ow Razz, dat is pittig ;( Sterkte!
Wat fijn dat je broer er weer is Zoë O+

En wat heerlijk, al die baarden met vakantie! Mijnes werkt juist boelveel rond kerst, helaasch. Maar neemt als het goed is begin januari nog een paar dagen vrij.
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_147754771
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 december 2014 20:21 schreef Hilmo het volgende:
Wat heerlijk dat je broer er weer is Zoë!

Prachtige foto chanty, en Mariska aan het voeden.

Ik lees ook alles onder het voeden maar typen wil niet echt goed.

Gister om 19uur voor het laatst gedronken en toen rond 6u pas :o
Zijn handjes gaanmeer open valt me op en pakt al wat speeltjes, ineens!
Wat knap (en fijn!)
Hier pakt hij haar en m'n shirt... Alsof hij wilt zeggen: drinken NU! :') O+

En ook fijn Zoe, leuk dat hij je meisjes heeft gezien!

Oh en ik heb ook leuke foto's gezien!

En dit was m'n laatste verlofdag :( ... Gelukkig nog twee weken vakantie ;)
pi_147755169
Loj, hier ook laatste verlofdag :{ had 10 weken. Ook 2 weken vakantie.

Aaw tshirt pakken is ook lief, haar wat minder leuk ;(

Razz, is het al beter met huilen ondertussen?
  vrijdag 19 december 2014 @ 21:15:26 #142
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_147755700
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 december 2014 19:47 schreef Zoë23 het volgende:
Lekker genieten exode!

Pretvoetjes O+ wat een lieverd chanty

Mijn broer heeft de meiden eindelijk gezien O+ hij is in China,Indonesië,Vietnam,Japan geweest en is gisteravond thuis gekomen. Voel me opgelucht, blij dat hij weer veilig thuis is en blij dat hij E en S eindelijk heeft ontmoet.
Heeft me blijkbaar erg dwars gezeten want ik voel me nu een stuk vrolijker
Ahww niet zo gek toch dat je daarmee zat? Fijn dat hij er weer is
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_147756131
Zoë, wat ontzettend fijn dat je broer er is en de meiden heeft kunnen ontmoeten O+

Chanty, wat ziet hij er al groot uit in zijn kinderstoel :o

Maris, wat een lekker uitzicht zo :)

DaD, lekker zo'n tijd met z'n 3tjes *;

Razz, hopelijk gaat het inmiddels wat beter met het huilen!

Hier ook twee weken vakantie! Lekker :)
pi_147756306
Om de dames even te laten lachen

S. 2014
J. 2016
pi_147756911
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 december 2014 21:28 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Om de dames even te laten lachen

[ link | afbeelding ]
Lachen? Ik vind dat ze 'm rockt! :Y
  vrijdag 19 december 2014 @ 21:46:47 #146
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_147757365
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 december 2014 21:28 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Om de dames even te laten lachen

[ link | afbeelding ]
Echt briljant _O-
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_147759161
Het moet even uit mijn hoofd dus als ik iets vergeet..

Chanty, :*

Ik zag goede berichten uit het ziekenhuis en leuke verhalen uit het kdv.

Burdie, waarom heeft een oudere go geen voorkeur? De onze is ook ouder en ik vind dat juist wel prettig. Zij heeft al zoveel ervaring, die krijg je niet zo gauw gek.

Blije voetjes O+ en een mini-dj O+

Zoe, wat leuk dat je broer er is!

Zowel ik als lief had vandaag een kerstborrel dus oma heeft N opgehaald, gevoerderd en in bed gedaan. Ze vertelde dat N steeds om zich heen bleef zoeken naar ons, dat vind ik zo sneu :'(
Love, it will not betray, dismay or enslave you
It will set you free
pi_147759553
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 december 2014 21:38 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Lachen? Ik vind dat ze 'm rockt! :Y
Dat sowieso :Y)

Ik heb vanavond zo genoten van mn zus en saar samen! Echt te lief!
S. 2014
J. 2016
pi_147759851
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 december 2014 21:04 schreef Hilmo het volgende:
Loj, hier ook laatste verlofdag :{ had 10 weken. Ook 2 weken vakantie.

Aaw tshirt pakken is ook lief, haar wat minder leuk ;(

Razz, is het al beter met huilen ondertussen?
Had je niet langer omdat je later bent bevallen? Of valt dat in je vakantie?
Stom he :{

Iemand nog een tip tegen droge huiD bij de baby's? De meeste dingen heb ik wel geprobeerd, maar Js blijft droog ;) :')

[ Bericht 0% gewijzigd door Loj op 19-12-2014 22:42:35 (HuiD, geen huiS ;)) ]
pi_147760142
quote:
1s.gif Op vrijdag 19 december 2014 22:30 schreef Loj het volgende:
Iemand nog een tip tegen droge huis


Nog in de aanbieding ook!

quote:
1s.gif Op vrijdag 19 december 2014 22:25 schreef gewoonmezelf87 het volgende:

[..]

Dat sowieso :Y)

Ik heb vanavond zo genoten van mn zus en saar samen! Echt te lief!
Dat klinkt ontzettend fijn :) O+
pi_147760248
Loj, maar serieus, ik heb geen echte tips. Ik zou er zelf van die heel vettige zalf op smeren, maar ik heb geen idee of dat ook echt helpt of niet. Heeft Js er zelf ook last van?
pi_147760257
En ik maar zitten puzzelen wat een droog huis met Js te maken had :')
Huid dus. Ben ook benieuwd naar tips!
pi_147760563
Oeps droge huid bedoelde ik natuurlijk :D

Nou, soms heb ik dus het gevoel dat het jeukt bij hem (handjes over het voorhoofd wrijven) Maar toen ik het vroeg kreeg ik geen antwoord ;)
pi_147760577
Loj, dit merk: Balneum? Ik ken het verder zelf niet, maar je hebt er zalf & douche-gel etc van....
Het is speciaal voor mensen met een enorm droge huid.

http://www.bol.com/nl/p/b(...)nd/9200000005168439/
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_147760682
Ik smeer babyolie maar helpt matig.
Oh balneum is wel super spul ook in bad.

Ja ben later bevallen maar R is morgen al echt 10 weken :o vakantie telt niet mee. Die plak ik erachter. Moest 6 weken voor de UD al met verlof.
pi_147761678
Voorzichtige *meld* (dank voor de aankondiging JM O+ ) want inmiddels heb ik een 8 dagen oude baby! :o :D O+

Bevalling was nogal heftig, en het herstel ook :{ .. heb nog een behoorlijke weg te gaan fysiek. Met W.illiam gaat het heel goed O+ hij is inmiddels weer over zijn geboortegewicht en is een heel tevreden mannetje, zolang er maar goed veel melk in gaat :9 . Dat is overigens nog wel lastig, na een week lang kolven om productie op te wekken na de zware bevalling, is het er nu (yay!) maar meneer wil wel 82376587346 keer aanhappen :X auwauwauw. Soms gebruik ik dan maar een tepelhoedje, moet daar nog even mijn weg mee vinden.

Ga vanaf hier weer een beetje proberen mee te lezen O+ :W
pi_147761809
Welkom Crumpette O+ Je werd al gemist hier! Fijn dat je er weer bent, ben benieuwd naar je verhaal en hoop dat je snel verder opknapt! :*
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_147762297
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 december 2014 23:02 schreef Crumpette het volgende:
Voorzichtige *meld* (dank voor de aankondiging JM O+ ) want inmiddels heb ik een 8 dagen oude baby! :o :D O+

Bevalling was nogal heftig, en het herstel ook :{ .. heb nog een behoorlijke weg te gaan fysiek. Met W.illiam gaat het heel goed O+ hij is inmiddels weer over zijn geboortegewicht en is een heel tevreden mannetje, zolang er maar goed veel melk in gaat :9 . Dat is overigens nog wel lastig, na een week lang kolven om productie op te wekken na de zware bevalling, is het er nu (yay!) maar meneer wil wel 82376587346 keer aanhappen :X auwauwauw. Soms gebruik ik dan maar een tepelhoedje, moet daar nog even mijn weg mee vinden.

Ga vanaf hier weer een beetje proberen mee te lezen O+ :W
Jeej jee bent er! Ik wou je niet voor zijn met vertellen dus ik heb t maar bij een "alles goed" gelaten ;)

Klinkt heftig en ook als een pittige start. Hoop dat je goed verder herstelt :*
Kwak
  vrijdag 19 december 2014 @ 23:20:25 #159
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_147762475
Crump nu echt welkom *O* mooie naam heeft je zoon O+
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_147762846
Crump! Daar ben je dan! *O*

Ik kom even snel hallo zeggen!
Hoi!

Ik zag lucas in zijn stoel! Grote vent met blote voetjes :D!

JM's mini aan de fles!

M aan een nijntjesprojector wat werkt! :D

Saar met bril :D

Wij zijn sinds vandaag aan een koemelkeiwit vrij dieet! Man wat is dat lastig, overal zit er wel wat in. En hoe kan ik mijn kaas missen :o!?
Maar goed, ik hoop dat dit Jibs helpt en we meer rust krijgen in huis :) (en hopelijk wat slaap in de nacht!)
Na 10 maanden aanmodderen en klooien ben ik daar wel aan toe!
Oh en hij crost het hele huis door achter zijn loop/blokkenwagen O+ en oefent heel hard op "papa en poes" O+
Verliefd :Y
♥ J & S
pi_147762971
Niet goed bijgelezen, sorry, maar we zijn weer thuis van onze middag/avond uit O+ het was echt heel fijn en M heeft het heel goed gedaan bij opa en oma.

Wel zaten we echt in te storten bij het eten in het restaurant :') zo moe! En we misten M dus na t hoofdgerecht vonden we t wel best.
Kwak
pi_147763353
Crump daar ben je!

Klap dat is idd heel moeilijk! Hoop dat het helpt en een oplossing is.
Verliefd op dat mooie ventje, ik snapput!

Kwak wat een mijlpaal, fijn
  vrijdag 19 december 2014 @ 23:45:18 #163
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_147763520
Damn loopt hij al klap :o hopelijk gaat het dieet helpen. Is de reflux al minder of hangt dat samen?
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_147763832
Kwak wat fijn dat het goed ging! Nu lekker snel je bed in :*

Ja! die baby is helemaal gek :+ ..
Reflux kan samenhangen met de koemelk allergie, al gaat het reflux technisch overdag al wat beter en vermoed ik zelf niet dat dit het is (maar je weet het nooit). De nachten gaan nu vooral nog ruk daar wil ik het niet over hebben om andere moeders niet te ontmoedigen :') ;).
We hebben nog een afspraak met een kinderarts staan dus als dit niet werkt bezoeken we de lieve man weer eens.
♥ J & S
  zaterdag 20 december 2014 @ 00:05:03 #165
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_147764302
Mweh -O- ik duim gewoon dat het werkt
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_147764787
Crump O+ hoi :W


Ennnnnn blank :')
Ik heb bijgelezen, heus :+
  zaterdag 20 december 2014 @ 00:22:25 #167
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_147764905
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 december 2014 23:53 schreef klaprooss het volgende:
Kwak wat fijn dat het goed ging! Nu lekker snel je bed in :*

Ja! die baby is helemaal gek :+ ..
Reflux kan samenhangen met de koemelk allergie, al gaat het reflux technisch overdag al wat beter en vermoed ik zelf niet dat dit het is (maar je weet het nooit). De nachten gaan nu vooral nog ruk daar wil ik het niet over hebben om andere moeders niet te ontmoedigen :') ;).
We hebben nog een afspraak met een kinderarts staan dus als dit niet werkt bezoeken we de lieve man weer eens.
Voor tips met kma kan ik je eventueel wel helpen. V heeft dit ook gehad en heb zelf dus ook op het dieet gezeten. Heb vroeger zelf ook kma gehad. Dm/pm staat open! :)

Lieve foto's van lieve baby's!

Crump welkom *O*

We hebben een ritme! Na 12 in de middag knock out en van 22.00 tot 24.00 standaard krijsen }:| .
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_147765495
Crumpette welkom O+
Klinkt heftig allemaal :*

Kwakz0r
Wat fijn
Hoe gaat het nu met kv/bv?

AwayTL
-O- das geen fijn ritme

Klaproos
:* herkenbaar vd nachten en het aankloten. Peuter kan ook niet goed tegen melk & ook niet tegen fruit. Met 2jr werden de nachten beter. Hoop voor jou eerder. Welke med krijgt hij? Peuter nog steeds 2x pd ranitidine & kleine S nu ook

[ Bericht 0% gewijzigd door Zoë23 op 20-12-2014 00:48:11 ]
pi_147766487
Lekker rustig hier O+
2e nachtvoeding gehad. Zo weer lekker slapen hoop ik :s)
pi_147766555
Fijn dat het goed ging met Kwak's M! En hoop dat de nachten van Klap beter worden.. Zoë klinkt wel ok vannacht geloof ik? Hoop dat je alweer lekker slaapt!
Hier rustig nachtje tot nog toe, mini-DJ heeft ruim 4u geslapen O+
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_147766627
Lekker JM!

Helaas S.ophie had nog behoefte aan 30ml :9 (om in slaap te komen denk ik)
Weltrusten!

Edit slaap../fail :') nog steeds niet tevreden die meiden. Gelukkig bijna ochtend

[ Bericht 16% gewijzigd door Zoë23 op 20-12-2014 05:14:45 ]
pi_147766786
Nog kunnen slapen, zoe? :*

Ik ben weer in slaap gevallen tijdens het voeden.. Rechtop }:| :') Nouja, als ze zo klaar is met eten leg ik haar terug en ga ik lekker nog even op de bank slapen, zonder babgeluiden die me wakker houden O+
pi_147766890
Boh Zoe, weer geen slaap? -O-

Bv/fv ben ik heel rustig aan het overschakelen. Ik geef geen bv tussen zes en negen s avonds (ongeveer). Afgelopen twee dagen betekende dat voeden om twee uur/half drie en pas weer om negen uur/half tien. Heb nog wel stuwing dan maar het gaat. Vanaf maandag komt er een fles bij in de ochtend ergens.

Zit nu met een tevreden drinkend jongetje, geslapen van twaalf tot zeven. Als we dan zo zitten vind ii t idee van stoppen wel weer moeilijk. Eens kijken hoe lang mijn productie het nog trekt als er voedingen afgaan.
Kwak
  zaterdag 20 december 2014 @ 07:17:09 #174
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_147766905
Suze heeft klokje rond geslapen :o en slaapt nog steeds hm... . De peuter ook gelukkig dus hopelijk vandaag een betere dag.

Welkom Crump, het klinkt pittig allemaal :*

Fijn dat het goed ging Kwak!

Klaproos, wat rot dat jullie al zo lang zulke slechte nachten hebben. Maar, dat houdt J niet tegen zo te lezen :D. Knap!

[ Bericht 24% gewijzigd door Tante_Soesa op 20-12-2014 07:23:39 ]
pi_147766919
:W Goedemorgen mama's op deze post kerstborrel ochtend. Ik heb 4 uurtjes geslapen doordat ik te lang in de kroeg heb gestaan met mijn collega's en nu ben ik brak (en dat terwijl ik bob was en geen druppel alcohol op heb). :O Ik word echt oud...

Straks ga ik even bijlezen.
pi_147766977
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 december 2014 07:28 schreef _NIKKI_ het volgende:
:W Goedemorgen mama's op deze post kerstborrel ochtend. Ik heb 4 uurtjes geslapen doordat ik te lang in de kroeg heb gestaan met mijn collega's en nu ben ik brak (en dat terwijl ik bob was en geen druppel alcohol op heb). :O Ik word echt oud...

Straks ga ik even bijlezen.
Bejaarde :6
pi_147767023
Lekker tante soesa!

Kwakz0r
Het valt me op dat je een stuk rustiger/happy'er overkomt en dat vond ik wel fijn :) ik gun je heel veel fijne momenten met M en vooral dat jij je gelukkig voelt :*
Ik geef nu geen bv maar ik mis het nog vaak, vooral snachts als we zo knus in bed liggen/zitten. Dat blijft misschien wel. Het is toch iets speciaals dat bv.

NIKKI :D
Goedemorgen

Lekker slapen nog even krijgertje

Ik heb nog tot half8 kunnen slapen toen werd peuter wakker. (8> mag uitslapen van me.
(weet nu ook waarom hij snachts soms zo sloom is. Hij drinkt 2 biertjes voor het slapen gaan :') dan is hij minder goed wakker te krijgen natuurlijk. Zal het later wel bespreken. Als ik ga drinken voor het slapen gaan ben ik ook niet wakker te krijgen das logisch daarom drink ik niet. (8> Slaapt echt overal doorheen en valt in slaap tijdens het voeden. Hij moet het me op z'n minst even laten weten)
pi_147767028
Goeiemorgen :O

Gefeliciteerd Crumpette *O*

En verder weet ik het niet meer :') Ik lees tijdens het kolven en voeden mee maar reageren gaat nauwelijks.

Wel een snelle vraag: wanneer is een babyverkoudheid reden om naar de huisarts te gaan? Ze is nu al een paar weken verkouden en het ging de goede kant op, maar na de laatste inentingen is het erger geworden - logisch lijkt mij, want dat is weer een opdonder voor het immuunsysteem. Ze heeft soms een gemeen rocheltje bij het ademhalen, maar volgens mij is dat gewoon vastzittend snot. Ik maak me niet zo'n zorgen, mijn man wat meer ;) Maar ik wil er ook niet te licht over denken en achteraf spijt hebben dat ik niet met haar naar de dokter ben gegaan. Alleen valt er aan een verkoudheid toch niet zoveel te doen?
pi_147767073
Oh en hoestsiroop voor baby's is een no go toch? Britse schoonmoeder blijft hameren op het gebruik van Calcough en man begint daar nu ook over. Mag vanaf drie maanden. Maar in NL is het advies toch om voor 12 maanden geen hoestsiroop te geven?
  zaterdag 20 december 2014 @ 08:24:28 #180
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_147767115
Amsel, mijn huisarts wilde wel graag af en toe even luisteren of het niet op de longen was geslagen. Als dat niet zo is, alleen maar fijn, maar dan kun je idd niks meer dan symptoombestrijding (bedje schuin, ui, zoutoplossing icm uitzuigslangetje, babyluuf op de romper of hydrofiel waar baby op ligt, niet op de huid bij jonge baby's). Succes ermee!

Crumpette welkom! Neem je tijd om goed te herstellen!
pi_147767134
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 december 2014 08:24 schreef Spees_Eend het volgende:
Amsel, mijn huisarts wilde wel graag af en toe even luisteren of het niet op de longen was geslagen. Als dat niet zo is, alleen maar fijn, maar dan kun je idd niks meer dan symptoombestrijding (bedje schuin, ui, zoutoplossing icm uitzuigslangetje, babyluuf op de romper of hydrofiel waar baby op ligt, niet op de huid bij jonge baby's). Succes ermee!

Thanks :) CB-arts heeft woensdag nog longen geluisterd om te kijken of ze de inenting wel wilde geven en die maakte zich geen zorgen.

Ik vertrouw heel erg op mijn instinct en haar immuunsysteem, maar wil ook niet "onderbezorgd" zijn :@
  zaterdag 20 december 2014 @ 08:34:26 #182
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_147767162
Als er pas nog naar is geluisterd en het was OK, dan zou ik me ook niet direct zorgen maken :) Bellen als er koorts komt of bij veel/meer hoesten of slecht drinken.
pi_147767310
Beterschap voor Amsel-mini!
En balen Zoë dat je toch nog weinig hebt kunnen slapen..
Kwak, je klinkt inderdaad rustiger en blijer, wat fijn!
Heeft iemand SQ nog gesignaleerd..?

Mijn baby slaapt nog, inmiddels alweer ruim 4u :o Wij zijn wel opgestaan, bezoek om 10u, maar ik zit wel mooi met een lekkende vierkante bamboozle rechts :D Moeders klaar? Kolven maar ;)
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
  zaterdag 20 december 2014 @ 09:10:39 #184
149959 SQ
snelle trees
pi_147767409
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 08:56 schreef JufMariska het volgende:
Beterschap voor Amsel-mini!
En balen Zoë dat je toch nog weinig hebt kunnen slapen..
Kwak, je klinkt inderdaad rustiger en blijer, wat fijn!
Heeft iemand SQ nog gesignaleerd..?

Mijn baby slaapt nog, inmiddels alweer ruim 4u :o Wij zijn wel opgestaan, bezoek om 10u, maar ik zit wel mooi met een lekkende vierkante bamboozle rechts :D Moeders klaar? Kolven maar ;)
Ja ik ben hier! Wat is er? :P
disclaimer
  zaterdag 20 december 2014 @ 09:16:41 #185
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_147767456
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 08:56 schreef JufMariska het volgende:
Beterschap voor Amsel-mini!
En balen Zoë dat je toch nog weinig hebt kunnen slapen..
Kwak, je klinkt inderdaad rustiger en blijer, wat fijn!
Heeft iemand SQ nog gesignaleerd..?

Mijn baby slaapt nog, inmiddels alweer ruim 4u :o Wij zijn wel opgestaan, bezoek om 10u, maar ik zit wel mooi met een lekkende vierkante bamboozle rechts :D Moeders klaar? Kolven maar ;)
Ik was even in de war, bamboozle is een merk wasbare luiers :P.

Kuiken wil een ontbijtje, dus ik heb een bordje pap gemaakt. Hij komt af en toe een hapje halen O+.
KuikenGuppy
pi_147767473
Geslapen van twaalf tot kwart voor negen. Baby heeft weekend, geloof ik. :').
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_147767475
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 december 2014 09:10 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

Ja ik ben hier! Wat is er? :P
Hi! Ik miste je! (Of heb ik gewoon over posts heen gelezen en was je er wel..? :@)
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
  zaterdag 20 december 2014 @ 09:22:13 #188
149959 SQ
snelle trees
pi_147767496
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 december 2014 09:19 schreef JufMariska het volgende:

[..]

Hi! Ik miste je! (Of heb ik gewoon over posts heen gelezen en was je er wel..? :@)
wat lief O+

Gisteren idd weinig gepost omdat ik druk was en dan hou ik het niet meer bij. Maar ik lees altijd mee :Y
disclaimer
pi_147767729
Ik heb een hele zieke T. In tegenstelling tot zijn broer heeft arme T een explosie van waterpokken op zijn bolletje. -O- Hij heeft enorme jeuk en wil continue krabben. Hij slaapt gelukkig nog wel goed, maar verder is hij vooral heel sneu.

Dit is zijn vanmorgen net uit bed hoofd. :{
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gelukkig is mijn andere jongetje een heel blei ei. *O*
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  zaterdag 20 december 2014 @ 09:50:38 #190
149959 SQ
snelle trees
pi_147767773
Ach gossie, T toch ;( :*
disclaimer
pi_147767809
Aww wat sneu!! T :*

Lekker weekend dad :D
  zaterdag 20 december 2014 @ 09:55:46 #192
149959 SQ
snelle trees
pi_147767813
Ik denk trouwens dat het doorslapen wel een blijvende feature is inmiddels :P niks mis mee 8-)

DaD, de jouwe is er helemaal vlug mee!
disclaimer
pi_147767899
Ach jee, die arme T. ;(.

Ja, ik vraag me ook elke ochtend af of we niet eigenlijk juist zó vaak wakker worden en voeden dat we door het slaapgebrek vreselijk geheugenverlies hebben of zo. :+.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
  zaterdag 20 december 2014 @ 10:07:01 #194
149959 SQ
snelle trees
pi_147767922
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 december 2014 10:04 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ach jee, die arme T. ;(.

Ja, ik vraag me ook elke ochtend af of we niet eigenlijk juist zó vaak wakker worden en voeden dat we door het slaapgebrek vreselijk geheugenverlies hebben of zo. :+.
de eerste paar keer zat ik echt zo van, wtf, was ik zó gaar dat ik de nachtvoeding slaapwandelend heb gedaan :? Ik kon me moeilijk voorstellen dat ze negen uur aan een stuk zou slapen. Maar nu doet ze het iedere nacht. En slaapt ze na die 9 uur nog eens 2-3 uur :')
disclaimer
pi_147767971
Haha raar is dat he. Maar hier wordt O soms wakker en dan frot ik mn tiet erin, en dat kan ik me dan later amper herinneren :D

Vannacht doorgeslapen gelukkig, want moederd was teut na 1,5 glas cava :D was fijn om even uit te zijn. Vanavond weer. O heeft wel wat gehuild. Wel moeilijk om te horen, maar er is melk en een lieve pappa en een bed, dus ze kont niets tekort.
  zaterdag 20 december 2014 @ 10:13:09 #196
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_147767998
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 december 2014 10:07 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

de eerste paar keer zat ik echt zo van, wtf, was ik zó gaar dat ik de nachtvoeding slaapwandelend heb gedaan :? Ik kon me moeilijk voorstellen dat ze negen uur aan een stuk zou slapen. Maar nu doet ze het iedere nacht. En slaapt ze na die 9 uur nog eens 2-3 uur :')
Of je hebt keigoede amnesia.
KuikenGuppy
  zaterdag 20 december 2014 @ 10:39:06 #197
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_147768316
Och jeetje nikki ;( Arme knul. Hoe lang duurt zoiets? En dit krijgen alle kinderen toch een keer? Bah ik heb echt zoooo geen zin in al die stomme ziektes. Of uberhaupt een ziek kind, dat lijkt me zo erg om als ouder naast te staan en niks te kunnen doen ;( Ik dank God, Allah of de grote paarse olifant dan ook op mijn blote knietjes dat Lucas tot nu toe gezond is ondanks fikse blootstelling aan een berg ziektekiemen van mijn man en mijn ouders (afklopt).

Wij mogen hier trouwens de medicatie afbouwen *O* De arts belde donderdag om 19 uur nog.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_147768340
Ach, arme T ;( Hoop dat hij zich snel beter voelt!
pi_147768699
Wat heerlijk, die doorslapers! Ik geniet vooralsnog maar van de blokken van 4 uren :) Hij ligt nu na z'n ontbijt door het bezoek heen te tukken op mijn buik O+

Arme T van Nikki, hopelijk knapt hij gauw op! En wat fijn van de medicatie Chanty! (En paarse olifant, lol!)
En fijn dat je er weer bent SQ ;)
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_147768853
Crumpette, welkom! *O* sterkte met je herstel, zo te lezen is het nogal zwaar geweest :*

Nikki, wat sneu voor T, beterschap! :*

SQ, ik wil je geen valse hoop geven maar de doorslaap feature hield hier op zodra ik weer ging werken }:| niets zo veranderlijk als een baby...

Verder niet helemaal bij gelezen want we zijn druk met andere dingen ;) F heeft tot 5:30 geslapen vandaag *O* alles gaat super goed; we hebben al gezwommen in de zee, in het zwembad, watermeloen gegeten en 's avonds uit eten geweest. Genieten dus :s)

Liefde voor de watermeloen O+
pi_147768891
Oh en gisteren ontdekte ik een 2e tand en ging hij opeens zitten vanaf buikligging :o O+
pi_147769014
Nikki -O- zo sneu


Fazz jouw Fje O+
pi_147769107
Aww, Fazz, wat een ventje! Mooie foto met die watermeloen. En het klinkt hemels, lekker zwemmen enzo!

Arme T met zijn stipjes :'( Hopelijk heeft ie er weinig last van en trekken ze zo weer weg. Hij kijkt er ook zo sip bij.
pi_147769174
Ik zit nog op bed te fokken en hoor mijn zoon persen op een poepluier in de woonkamer O+ aangemoedigd door zijn papa die reeds in de kleren is hhnnnggggmmmhhhnnnnggheh! :%

Lieve F met watermeloen O+

Zielige T met pokjes -O-

Hier gaat de doorslaapfeature ook aan en uit hoor, denk onder invloed van sprongetjes/groeispurtjes. Elke keer weer een fijne verrassing (en t voelde vanochtend als drie uur s nachts tot ik op de klok ineens zeven uur zag staan :P)
Kwak
  zaterdag 20 december 2014 @ 11:31:10 #205
149959 SQ
snelle trees
pi_147769290
Watermeloenomnom! :9
disclaimer
  zaterdag 20 december 2014 @ 11:32:04 #206
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_147769311
Peuter uit logeren gedaan en wij zijn net wakker :'). Extra blokjes slaap tussen de voedingen gepakt :P .

Arme T. Hij kijkt ook zo boos!

F en zn watermeloen. Ik ben jaloers!!

*O* voor doorslapers
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
  zaterdag 20 december 2014 @ 11:37:59 #207
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_147769449
Whoah fazz jaloers! Goede vlucht gehad? En zie f. Lekker munchen O+
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_147769523
Sneu voor je meisje Amsel, hopelijk gaat het snel beter! Ik zou ook nog geen hoestsiroop ofzo geven eigenlijk, kunnen die darmen dat wel aan als ze alleen BV krijgt?

Ach T. toch, wat sneu! Ik zou er ook boos van gaan kijken als ik jeuk had!

Watermeloen-F, wat een heerlijkheid om nu in de zon te zitten O+ ! En ineens nieuwe skills! Het zal wel aan de zon en warmte liggen ;)

Doorslaapbaby's, wat een heerlijkheid! Mijne nog niet hoor, die heeft standaard ergens een nachtvoeding, totaal onvoorspelbaar hoe laat :') . En het voedselexperiment met wakker maken voor een late fles laten we ook maar zitten, want het maakt niks uit, dwarse baby :D .

Overigens hield A. gisteravond om 21:00 abrupt op met huilen en viel ineens in slaap. Ik heb nogsteeds géén idee wat er nou was. Het was vast een geval van "There's something wrong with the left phalange" :+

[ Bericht 11% gewijzigd door #ANONIEM op 20-12-2014 11:59:24 ]
pi_147769663
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 09:45 schreef _NIKKI_ het volgende:
Ik heb een hele zieke T. In tegenstelling tot zijn broer heeft arme T een explosie van waterpokken op zijn bolletje. -O- Hij heeft enorme jeuk en wil continue krabben. Hij slaapt gelukkig nog wel goed, maar verder is hij vooral heel sneu.

Dit is zijn vanmorgen net uit bed hoofd. :{
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Gelukkig is mijn andere jongetje een heel blei ei. *O*
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vreselijk sneu, mijn middelste heeft het ook zo erg gehad. Tip: Kidsclin werkte hier goed.
pi_147769734
Oh en nog een plaatje bij het buikoefenenpraatje:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 17% gewijzigd door #ANONIEM op 20-12-2014 12:11:27 ]
pi_147770476
Aww Razz, mooie foto!

Een mooie vakantie foto zag ik en een zieke jongen. Brr die ziektes zie ik ook niet zitten. Straks pikt hij dat allemaal op op de kdv :{ nou ja hoort erbij maar toch.

Hier net als sq is het toch echt zijn ritme op dit moment om 9, 10 of 11 uur snachts ertussen te laten. Maar dat kan zo weer veranderen dus. Oei zodra je gaat werken zou wel vervelende timing zijn :P

Ooh gefeliciteerd crump! Ben benieuwd naar je verhaal. Sterkte met je herstel.
  zaterdag 20 december 2014 @ 12:18:59 #212
149959 SQ
snelle trees
pi_147770518
Razz, wat een mooi poppetje heb je toch! En ik heb een tip voor je!



Scheelt zeker vijftig keer de speen terug stoppen, deze unit!
disclaimer
pi_147770560
Hahahaha mooi gebouwd SQ :D! Ja, dat doe ik inderdaad ook soms in bed, maar ze weet dan toch met haar geweldige motoriek die speen tussen alle knuffeltjes te laten vallen. Heeft ze van mij :') .
  zaterdag 20 december 2014 @ 12:22:13 #214
149959 SQ
snelle trees
pi_147770615
De speen zit er aan vast he! Dan nog? :o
disclaimer
pi_147770639
Hee die rode bal heb ik ook, geloof ik, maar dan in groen. Speelt ze daar al mee sq? Oftewel, houdt ze die al eens vast? R deed het gister ineens, als het op armlengte ligt en zijn vingers open zijn :D vind het zon leuk speeltje!
pi_147770665
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 12:22 schreef Stormqueen het volgende:
De speen zit er aan vast he! Dan nog? :o
Oh echt :D Dat zag ik niet! Dacht dat je er een knuffeltje tegenaan had gepropt!

Wat is dat voor ding dan :o vet handig!

Alhoewel. A. draait per minuut ongeveer 40 keer haard hoofd van links naar rechts en weer terug, werkt het dan nog :') ?

Ohja en die bal O+ A. heeft 'm in het roze en hij is VET favoriet hier. Want je kan 'm al pakken als je eigenlijk nog niks kan pakken en je kan er op sabbelen en het rammelt O+ en als je 'm uit de box gooit komt mama naar je toe :7

[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 20-12-2014 12:27:59 ]
pi_147770792
Ik heb smileyADHD vandaag. Sorry.
  zaterdag 20 december 2014 @ 12:31:11 #218
149959 SQ
snelle trees
pi_147770861
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 12:22 schreef Hilmo het volgende:
Hee die rode bal heb ik ook, geloof ik, maar dan in groen. Speelt ze daar al mee sq? Oftewel, houdt ze die al eens vast? R deed het gister ineens, als het op armlengte ligt en zijn vingers open zijn :D vind het zon leuk speeltje!
nog niet bewust, ze "speelt" vooral nog met dr zure lappen enzo. Leuk dat R. het al echt door heeft!

Razz, het is een speenknuffel met beanbag vulling. Maar als ze met dr kop zwaait gaat het niet helpen vrees ik. Toch maar elastiek?
disclaimer
pi_147770894
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 december 2014 12:31 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

nog niet bewust, ze "speelt" vooral nog met dr zure lappen enzo. Leuk dat R. het al echt door heeft!

Razz, het is een speenknuffel met beanbag vulling. Maar als ze met dr kop zwaait gaat het niet helpen vrees ik. Toch maar elastiek?
pi_147770909
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 december 2014 11:46 schreef Cantare het volgende:

[..]

Vreselijk sneu, mijn middelste heeft het ook zo erg gehad. Tip: Kidsclin werkte hier goed.
Ja dat gebruiken we inderdaad. Makkelijk spul. ^O^

quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 10:39 schreef Chanty het volgende:
Och jeetje nikki ;( Arme knul. Hoe lang duurt zoiets? En dit krijgen alle kinderen toch een keer? Bah ik heb echt zoooo geen zin in al die stomme ziektes. Of uberhaupt een ziek kind, dat lijkt me zo erg om als ouder naast te staan en niks te kunnen doen ;( Ik dank God, Allah of de grote paarse olifant dan ook op mijn blote knietjes dat Lucas tot nu toe gezond is ondanks fikse blootstelling aan een berg ziektekiemen van mijn man en mijn ouders (afklopt).

Wij mogen hier trouwens de medicatie afbouwen *O* De arts belde donderdag om 19 uur nog.
Van waterpokken zijn ze over het algemeen niet heel erg ziek. S was alleen zeurderig, maar had geen koorts en weinig pokjes. T heeft het net zo erg als L een paar jaar geleden, koorts (L kreeg toen zelfs een koortsstuip), hangerig, veel jeuk en véél pokjes. Op zijn billetjes zitten er ook een stuk of 30. ;( Volgens mij gaat het vaak na een dag of 2-3 alweer de goede kant op. Voor de kerst hopen we het ergste wel gehad te hebben. :)

Fazz wat een mooi kereltje. Wat heerlijk zo in het zonnetje! :)

Razz wat een dotje! O+

SQ handig dat spenending! Mijnes hoeven alleen geen speen. Soms mis ik dat wel want bij L propte ik soms even een speen in haar mond als ze in een winkel vervelend deed bijvoorbeeld. Dat zit er bij T en S niet in. :')
pi_147771016
Ik heb trouwens het idee dat door dat kopzwaaien, heen en weer bewegen, beentjes trappelen, handjes wapperen (zelfs ín de Puckababy zie ik ze bewegen :') en zelfs met Puckababy trapt ze het dunne dekentje wat eroverheen ligt er nog af) mijn baby die nachtvoeding nog zo nodig heeft. Ze ligt gewoon nooit stil, is altijd bezig. Of is dat een rare theorie?

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 20-12-2014 12:37:47 ]
pi_147771248
Geen idee Razz, mijne is al wel echt een stukje ouder en zit de laatste tijd op twee echte nachtvoedingen. En dan heb ik een rustig kind.

Maar wel eentje met vier tanden :+. Ineens weer twee erbij.
pi_147771287
Oh hier kan ik het ook nog geen bewust spelen noemen hoor sq, met die bal. Maar hij had hem nu echt vast, meerdere keren en hield hem ook even vast maar dat had hij zelf nog niet echt door denk ik :P toch een super ding want verder is er nog niets wat hij met speelgoed doet, zelfs niet met zachte lapjes :{
  zaterdag 20 december 2014 @ 12:48:16 #224
149959 SQ
snelle trees
pi_147771376
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 12:45 schreef Hilmo het volgende:
Oh hier kan ik het ook nog geen bewust spelen noemen hoor sq, met die bal. Maar hij had hem nu echt vast, meerdere keren en hield hem ook even vast maar dat had hij zelf nog niet echt door denk ik :P toch een super ding want verder is er nog niets wat hij met speelgoed doet, zelfs niet met zachte lapjes :{
ze zijn pas tien weekjes, komt vanzelf! :D
disclaimer
pi_147771576
Geen idee Razz, klinkt wel logisch, al beweegt M heel weinig en heeft hij ook nog wel vaak een nachtvoeding hoor.
Kwak
  zaterdag 20 december 2014 @ 13:20:55 #226
149959 SQ
snelle trees
pi_147772239
Ik voorzie ook wel dat de mijne weer in de nacht gaat komen als ik ga werken. Met dat drinkgedrag :')
disclaimer
  zaterdag 20 december 2014 @ 13:45:43 #227
146480 Spees_Eend
in mijn nopjes
pi_147772824
Vooruit, hier dan wel geen doorslaper, maar wel al voor de vierde nacht één voeding om half 4-4uur! En verder nokkie nokkie :o WAT een verbetering door alleen een flesje kunstvoeding voor de nacht!
  zaterdag 20 december 2014 @ 14:09:23 #228
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_147773459
Precies 42 weken geleden ging ik naar de verloskamer O+.
Morgen (vannacht) is kuiken dan eindelijk even lang uit m'n buik als hij er in gezeten heeft *O*.
KuikenGuppy
pi_147774156
He, wij hebben morgen ook onze even-lang-uit-de-buik-als-in-de-buik-dag!
pi_147774251
Tandjes wat een drukte in de winkels... :O

Beterschap voor de zieke kindjes, saar is ook niet helemaal fit, snotneus en veel spugen.. Maar gelukkig blijft mn bollie zelf wel vrolijk.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
S. 2014
J. 2016
pi_147775194
Dank voor het welkom allemaal! O+

Ik lees mee *O* kan nog niet op alles reageren merk ik.. terugkomen van een hb van 4,7 duurt even :'). Heb inmiddels wel een ijzerinfuus gehad en voel dat het aanslaat, maar heel scherp ben ik nog niet.

Mijn W slaapt overigens nu al heel lang tussen voedingen, ook snachts :o 8-) vanmorgen was de kraam er voor het laatst (omg de zijwieltjes zijn eraf!! :D ) en van haar mocht dat best, want hij meldt zich wel en groeit goed.

En nou weet ik het al niet meer. :').
pi_147775938
Fijn crumpette! Die rust kun je ook wel gebruiken :*
pi_147776207
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
O+
pi_147776363
Awww Zoë! Wat een kapsel ook O+

En fijn dat W zo goed slaapt Crumpette, herstel-ze!
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_147776464
Zoe O+ Wat lijkt ze zo al groot! :D
pi_147777260
Crump gefeliciteerd met W! *G*.
Born to Lose, but Built to Win.
pi_147777278
Emma is een knappert Zoë ! O+
Born to Lose, but Built to Win.
  zaterdag 20 december 2014 @ 16:48:32 #238
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_147777532
Hoe is het met jou, LT?
KuikenGuppy
pi_147777774
Welkom Crump *O*

E van Zoë O+
pi_147778048
Wat lief en wat lijkt ze inderdaad groot Zoë!

En LadyT hoe gaat het?

Welkom Crumpette!

Net voor het eerst met zijn drietjes boodschappen wezen doen/paar uur op pad geweest. Heerlijk burgerlijk :P en leuk hoeveel mensen dan naar je kindje gluren O+
pi_147778066
Meelezen doe ik iedere dag trouw, maar reageren lukt nog niet echt geloof ik, maar wat een knappe baby's komen er toch steeds voorbij O+ O+ O+
Mijnes is al weer 4 weken..wat vliegt de tijd! Verder gaat hier alles verder prima, K. slaapt 's nachts van voeding tot voeding dus wij krijgen ruim voldoende slaap :) Als ik dan lees van de zware nachten van sommige hier, dan heb ik echt diep respect dat jullie nog recht op staan _O_

Afgelopen donderdag zijn we voor het eerst bij het cb geweest en K. is al 5 cm gegroeid en bijna een kilo zwaarder dan bij geboorte!
Zwangerschapsdocent bij de vereniging Samen Bevallen ❤
pi_147778244
Ik ben ook weer in het land der levenden. Althans, grotendeels.
Voor de mensen die het hadden gevolgd, vorige week donderdag nacht kreeg ik borst ontsteking...
Vrijdag ochtend naar de huisarts met 38+ temp. en pijn. Ik heb hier advies gevraagd en in het borstvoedingtopic. Netjes gedaan wat ik te horen kreeg, verwarmen, masseren, koelen, kolven, paracetamol etc... De dokter zei ook dat ik deze dingen moest doen evenals mijn zus en haar collega's. De dokter zei ook dat als het erger werd met de antibiotica en alles wat ik deed, ik moest bellen in het weekend.. En dat deed ik. Ik werd zaterdag op zondag nacht echt erg beroerd en ik belde de huisartsenpost. Ze riep "dan had je je borsten maar moeten leegkolven want antibiotica helpt gewoon" uh ok.. Dus ik zei dat ik dat deed. "Je moet ook masseren en verwarmen he :( !!"
Ja mevrouw dat doe ik ook!... -O- maar ik zou graag een arts willen zien want ik heb koorts en ik hen vreselijke pijn en het word erger en niet minder.

Ik mocht om half 9 naar de hap. Daar aangekomen was m'n temp uiteraard op wonderbaarlijke wijze gezakt naar 37.2 .. Ik moest de antibiotica verhogen van drie naar 4 per dag. Eenmaal thuis gekomen had ik gewoon weer 38+ en savonds zelfs 39+ daarbij werd ook m'n rechter borst pijnlijk en rood. Inmiddels kon ik ook niet meer fatsoenlijk liggen door alle extra klachten zoals spierpijn hoofdpijn keelpijn. Toen papa ook nog m'n gekolfde melk waar ik superrrrr hard m'n best door de gootsteen had gemikt had ik echt een mental breakdown. Maandag ochtend zou ik de huisarts bellen. Helaas werkte niet dezelfde huisarts als die ik vrijdag had. Na een vreselijke pijnlijke nacht die ik deels huilend heb doorgebracht van de pijn en frustratie heb ik de huisarts gebeld. De receptioniste besloot dat ik geen dokter hoefde te zien, ik was immers vrijdag al gezien.. ;( :') ... Ik was zo overdonderd dat het pas tot me
Doordrong toen ik opgehangen had. De dokter zou me wel terug bellen.

Ik belde de verloskundige na overleg met m'n ouders en later met mn zus die langskwam. Ze vonden het belachelijk hoe ze me behandelde. De vk wist ook niks te vertellen wat
Ik nog niet wist. Ze zei dat ik moest masseren en verwarmen en alles wat ik dus al deed en ze luisterde niet blijkbaar.. Want ik zei dat ik dat al dagen deed. Ik moest het nog wat dagen aankijken...

Ik voelde me echt zo ontzettend onbegrepen en ongehoord...

De dokter belde en kwam óók zonder dat ik kon uitpraten met de verwarm koel en massage tips. Toen had ik t echt niet meer. Ik zei dat ik dat al deed en dat de antibiotica njet aansloeg. Ik vertelde hem ook dat m'n borstvoeding hard terug liep en ik amper wat over hield. Dat de pijn verschrikkelijk was en ik niet voor Elin kon zorgen op deze manier. Hij zei dat ik m'n koorts nogmaals moest meten en de antibiotica meer tijd moest geven. Ik zei dat ik ee niet in geloofde omdat het erger werd ipv geen verwndering of een beetje minder. Ook gaf ik aan dat ik een infuus wilde met antibiotica. Dat kreeg ik niet volgens hem. Dit moest helpen. Ik zei hem dat de dokter vrijdag zei dat als het erger werd ik moest bellen en dat ik dan naar t ziekenhuis moest voor dat infuus.
Nou, dat kon ik op m'n buik schrijven.


Die nacht was het nog erger (maandag op dinsdag)... Huilend hing ik aan E haar bed. Ik kon niks meer verdragen aan m'n borsten. Ze wilde niet slapen en spuugde al haar melk uit. Dat duurde van 3 tot 7.. Om half 8 viel ik eindelijk in slaap en sliep ik tot half 2. M'n moeder maakte me wakker en meteen voelde ik die helse pijn weer in m'n borst klappen en m'n bed was een bad van zweet. Tranen waren daar en m'n moeder had het geweldige idee om me een knuffel te geven. Nou ik weet niet wanneer ik voor t laatst zo hard heb gegild. Daarbij riep ik dat ik liever elke dag wilde bevallen dan dit en dat ik m'n borsten er zelf wel zou afsnijden. Ze is meteen de dokter gaan bellen en weer wilde de receptionist ons afschepen met een telefoon consult :( . Maar m'n ma had t toch voor elkaar gekregen dat ik mocht komen. Om
Half 4 mochten we daar zijn. Ik kon geen kleding verdragen dus in een regenjas en fleecedeken naar de dokter. Daar binnen gestrompeld viel de receptioniste bijna over de balie heen toen ze ons zag. Ze schrok blijkbaar zo, dat ze meteen d'r excuus aangeboden had. :') maar het kon ook omdat ik op dat moment leek op Marilyn Manson...
Dokter meteen m'n koorts gemeten. 39.8
Naar t ziekenhuis. Daar een tijd op de spoed gelegen. Infuus voor uitdroging en pijnstilling. Daarna echo en opgenomen en kreeg ik nieuwe antibifoca . Ik lig nog steeds in het ziekenhuis en maandag mag ik naar huis. Krijg nu geen antibifoca via het infuus meer maar oraal. M'n borstvoeding is om te janken en ik ben echt bang dat het niet meer terug komt... Ik krijg nu ook tabletjes voor m'n hb want die is 5. Ik voel me beter maar enorm enorm moe. M'n ontsteking zit heel diep in de borst en had dat er nooit kunnen uitmasseren. De arts vroeg waarom
Ik zo laat ben opgenomen.. :') :'( ! Gelukkig nog geen abces, had niet veel langer moet duren zei m'n chirurg. Nou gelukkig was het idd niet zo ver.
Heb nu ook nog t geluk dat m'n infuus is ontstoken :') echt.. Kan er ook nog wel bij. Dus ik heb ook een mooie rode streep op m'n onderarm *O*

Maar komt goed, maatschappelijkwerkster is ook geweest en ze gaat een soort thuiszorg voor mij regelen vanaf januari. 6 januari heb ik een intake. Niet dat ze komen schoonmaken, maar meer praktisch, helpen met dingen regelen en ritme vinden. Zodat ik mezelf niet
Verwaarloos.

Ik hoop echt dat m'n bv snel terug komt.. Want ik wil geen fv geven ;( behalve als het niet anders kan natuurlijk.

Misschien komt straks nog de LK langs... Ze vond dat Elin ook een kort tongriempje had.
Born to Lose, but Built to Win.
pi_147778608
Jemig LT wat een verhaal! :o ;( Hoop dat je heel snel opknapt. En dat je van huisarts verandert :(
pi_147778660
LT, wat heftig. Heel veel sterkte!
  zaterdag 20 december 2014 @ 17:51:29 #245
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_147778902
LT jeetje, wat een achtbaan... Hopelijk voor je voel je je snel beter en mag je weer naar huis! E
Fijn dat ze komen kijken of je hulp kunt krijgen.
Misschien kan je in het bv topic nog tips krijgen mbt je productie, die hoeft niet per se definitief terug gelopen te zijn.
Sterkte meis! :*
KuikenGuppy
pi_147778926
Ik heb niet zoveel keus in huisartsen hier ;( helaas.

Thnx :*
Born to Lose, but Built to Win.
pi_147778948
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 17:51 schreef Burdie het volgende:
LT jeetje, wat een achtbaan... Hopelijk voor je voel je je snel beter en mag je weer naar huis! E
Fijn dat ze komen kijken of je hulp kunt krijgen.
Misschien kan je in het bv topic nog tips krijgen mbt je productie, die hoeft niet per se definitief terug gelopen te zijn.
Sterkte meis! :*
ja is wel wen goed idee :) dankje.
Born to Lose, but Built to Win.
pi_147779015
Jee LT, wat zijn ze allemaal slordig geweest zeg! Wat een geluk dat je moeder uiteindelijk toch aandrong op nog een consult en de arts eindelijk de noodzaak zag :*
Heel veel sterkte!
E.
pi_147779059
Ik denk aan een klachtenbrief :@
Born to Lose, but Built to Win.
pi_147779076
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 17:57 schreef LadyTagliatelle het volgende:
Ik denk aan een klachtenbrief :@
Zou ik doen. Ze kunnen er alleen maar van leren.
E.
pi_147779218
Inderdaad ja, zou ik ook doen... heftig LadyT! :*
  zaterdag 20 december 2014 @ 18:07:15 #252
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_147779293
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 17:57 schreef LadyTagliatelle het volgende:
Ik denk aan een klachtenbrief :@
Goed plan!
KuikenGuppy
  zaterdag 20 december 2014 @ 18:17:02 #253
347468 Tante_Soesa
Nu met Sassefras
pi_147779506
Gats LT, wat een gedoe allemaal zo -O- . Hopelijk knap je snel echt op!

Mijn kind is, denk ik, ziekjes. Zielig huilen, hees stemmetje, nog korter slapen dan normaal ;) en ze had net wat verhoging terwijl ze alleen een romper droeg. En dat net op een avond dat ik uit eten ga met collega's...
pi_147779601
Wat heftig LT
Rot om te lezen :( slecht dat ze zo gehandeld hebben :*
Hoop dat je je snel beter voelt

Tante soesa
Beterschap :* niet leuk nu je een avondje uit zou
  zaterdag 20 december 2014 @ 18:27:22 #255
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_147779750
Beterschap Soes :*.
KuikenGuppy
pi_147779831
Sterkte LT, klinkt heel heftig ;(

En arme S van soesa! Beterschap!
pi_147779940
Jeetje LT wat een verhaal! Hopelijk ben je snel weer helemaal beter en komt het weer goed met de bv.

Beterschap voor S Soesa.

Mijn baby zat vandaag voor het eerst in een winkelwagen O+
Omdat ze niet meer in de kinderwagen wilde, heb haar ook naar huis gedragen en toen is ze in slaap gevallen. Liep ik met een snurkend kind door de wijk :')
Gelukkig waren we met z'n tweeen boodschappen doen
S wilde niet bij papa, ze zit een beetje in haar eenkennigheidsfase geloof ik oO<

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_147780427
Wat een verhaal LT, gelukkig dat je uiteindelijk toch maar net op tijd serieus bent genomen... -O- en goed dat je hulp krijgt.

Hier een manneke dat maar niet wil slapen vandaag. Maar hij is echt wel heel moe en dus uit zijn humeur. Bij/op ons zitten is ook niet goed, anders zou de doek uitkomst bieden.

Hoop dat de slaap het zometeen wint, J is super geduldig en al een poosje af en aan met hem bezig.
Kwak
pi_147780501
Jeumig Lt, wat een drama zeg. Wat moet jij beroerd zijn geweest. Gaat het nu wel beter, aangezien het infuus uit is?

Klachtenbrief zou ik idd doen. dat ze steeds dezelfde tips geven is een ding, maar als je dan zegt dat het niet werkt, moeten ze je wel geloven zeg.

Veel beterschap!
pi_147781196
Sodeju LT ... als je je dadelijk beter voelt een dikke vette klachtenbrief daarheen hoor. Wat een ongeorganiseerde bende daar :(
pi_147781245
LT, wat ben jij hufterig behandeld zeg :( Een klachtenbrief zou ik zeker doen! Ik kreeg gewoon een gevoel van plaatsvervangende wanhoop toen ik je verhaal las. Onbeschoft gewoon. Hopelijk knap je nu snel op en kun je een goed nieuw begin met zorgen voor E. maken. Maar eerst goed uitzieken!
  zaterdag 20 december 2014 @ 19:26:47 #262
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_147781751
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 19:12 schreef Razztwizzle het volgende:
LT, wat ben jij hufterig behandeld zeg :( Een klachtenbrief zou ik zeker doen! Ik kreeg gewoon een gevoel van plaatsvervangende wanhoop toen ik je verhaal las. Onbeschoft gewoon. Hopelijk knap je nu snel op en kun je een goed nieuw begin met zorgen voor E. maken. Maar eerst goed uitzieken!
+1 de tranen sprongen gewoon in mijn ogen... ;( .

Verder :W hai allemaal. Ik lees vaak wel een paar keer op een dag mee, maar posten lukt me niet. Drie kinderen, een huishouden en taxi spelen (oudste zit op school) is drrrrrruk! Maar alles gaat heel goed hier :). Zo gelukkig met mijn gezinnetje O+ .

Anyway, ik leef dus in stilte met jullie mee.

Wat ik nu zo een twee drie nog weet:
Kwak, wat een goeie beslissing heb je genomen. Ik hoop dat het rust brengt. En ik herken je gevoelens wat betreft bv (en attachment parenting) heel erg. Ik ben nog steeds heel blij dat ik dit keer na 1 dag bv inzag dat ik mezelf die strijd niet voor de derde keer aan wilde doen, hoewel ik het ook ergens nog steeds wel jammer vind dat het bv geven mij niet lukt.

Dikke knuffel voor Zoë. Wat klinken jouw nachten zwaar. (Je dagen trouwens ook.) Ik hoop dat de hulp die je gaat krijgen een stuk verlichting geeft. :*
En gewoon uit nieuwsgierigheid: lijken jouw meiden erg op elkaar?

Tijd voor een flesje! (Arme L trouwens vandaag: haar vader had de poedertoren voor de dag alvast gevuld. We mengen namelijk nutrilon met nutriton en het is handig om dat alvast in bakjes te doen. Alleen had hij zich vergist en in elk bakje maar drie schepjes nutrilon gedaan ipv de 4 die ze altijd heeft op haar fles van 120 ml. Ze werd steeds maar eerder wakker. Heeeel vreemd. Ze had drie van die flessen gehad toen zijn kwartje eindelijk viel. Arm kind had gewoon honger :') ).
  zaterdag 20 december 2014 @ 19:31:39 #263
74065 Burdie
Cogito ergo Fok!
pi_147781931
Even een offtopic jompel, we hebben een nieuw bankstel besteld *O*. Daarmee wordt onze zithoek veel ruimer en krijgt kuiken een mooi eigen hoekje om te kunnen spelen, en er kan later ook een stoeltje staan, dan wordt de onderste plank van de boekenkast een soort bureautje. Nu nog duimen draaien tot februari. Haat aan levertijden :').
(En we hebben een nieuwe auto *O*)
KuikenGuppy
pi_147782097
Zo bank beroofd Burdie :9 ^O^

LT -O- echt heel erg!! :* hoop dat je snel opknapt :*
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_147782154
Boh, wat een heftig verhaal LT. Je snapt soms toch ook niet dat de zorg zo ontzettend stroperig moet werken waardoor mensen met heftige pijnen thuis zitten..
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
pi_147782184
Fee oeps :o

LT hoop dat je snel opknapt

Burdie waar had jij dat schip met geld vandaan gehaald :D
pi_147783098
Mijn hemel LT, wat een drama!

Soesa, beterschap voor je meisje.

Ik zit hier even met de handen in het haar. Ik ben al twee uren lang aan het proberen een hongerig jongetje dat al sinds half 1 niet heeft gedronken, te laten drinken. Zonder succes en hij is net weer in slaap gevallen. -O- .
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_147783113
Burdie :D klinkt goed!

Fee O+
Leuk om een update te lezen! En Ohh jou man! Jullie arme meid :D

E en S lijken wel een beetje op elkaar. Familie en vrienden weten nog niet wie wie is :9 zelfs mijn moeder die de baby's het vaakst ziet kan ze nog niet uit elkaar. Maar het is opzich wel duidelijk.
E heeft een kuifje, donkerder haar en lijkt meer op saar als baby.
S heeft een fijner koppie, ander neusje en minder haar bovenop t hoofd. Ze heeft ook lichtere wimpers.
E en S
(zo zie je wel duidelijk dat t 2 verschillende meiden zijn vind ik)
pi_147783181
Oh dad -O-
Verder wel wakker en alert/'zichzelf? En een fles? (je geeft bv toch?)
Hij sliep snachts door toch? Misschien doet hij nu de 'nacht'?
pi_147783221
Jemig LT wat slecht dat je niet serieus genomen benten dat het daardoor zo uit de hand heeft kunnen lopen. Ik vind een klachtenbrief een goed idee. :*

Soesa hopelijk valt het mee met je zieke mini. Rot dat je dan zelf weg moet. Hopelijk heb je toch een leuke avond!

Butterflower wat wordt ze groot! O+

Fee-nix gelukkig hebben jullie nog vrij snel ondekt waar het aan lag.

Burd tof een nieuwe bank en een nieuwe auto. *O*

Zoë wat zijn ze schattig! O+ O+

Net lagen T, S en L op de grond te spelen met hun papa, zo lief, ik werd er helemaal emo van. We hebben ondanks dat T ziek is echt een heerlijke dag gehad thuis. O+
En ik heb vanmiddag 2 uur geslapen na mijn kroegavontuur van gisteren. Ik heb gewoon net zo lang geslapen als de middagdut die T en S deden. :') :@
pi_147783442
Butterflower wat een popje O+

Zoë rijkdom! en je ziet wel 2 verschillende meisjes vind ik

Nikkie lekker bijgeslapen, goed dat je het gedaan hebt ook!
  zaterdag 20 december 2014 @ 20:16:56 #272
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_147783715
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 december 2014 20:04 schreef _NIKKI_ het volgende:
Jemig LT wat slecht dat je niet serieus genomen benten dat het daardoor zo uit de hand heeft kunnen lopen. Ik vind een klachtenbrief een goed idee. :*

Soesa hopelijk valt het mee met je zieke mini. Rot dat je dan zelf weg moet. Hopelijk heb je toch een leuke avond!

Butterflower wat wordt ze groot! O+

Fee-nix gelukkig hebben jullie nog vrij snel ondekt waar het aan lag.

Burd tof een nieuwe bank en een nieuwe auto. *O*

Zoë wat zijn ze schattig! O+ O+


Ik +1 even heel lui want nikki zegt precies wat ik wilde zeggen :D
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_147785155
LT, wow wat een heftig verhaal. Echt schokkend. Zeker klacht sturen! Dit kan echt niet. Beterschap!
  zaterdag 20 december 2014 @ 20:56:39 #274
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_147785259
Ahww die foto, Zoë. Wat een droppies. Ze lijken wel een beetje op elkaar, maar ik zie de verschillen idd ook wel :).

Ja, we waren er gelukkig vrij snel achter Nikki :). Maar ik had wel al mijn hele trukendoos opengetrokken om haar te helpen met poepen.. dacht dat het daar aan lag :') .

Ik las trouwens in dit topic steeds over die Tiny Love mobile en bijnaaaa had ik zelf ook zo'n ding gekocht. Maar wat zijn ze duur! Even gekeken voor een alternatief. En nu heb ik deze. Hij is ook nog eens twee in een, want je kan het draaiende gedeelte er af halen en aan de maxi cosi (bijvoorbeeld) bevestigen. Ze is er gek op! Lachen en kletsen tegen dat ding O+ . Terwijl ze het voorheen nog geen vijf minuten volhield in de box, kan ze er nu wel 20 minuutjes tot een half uur tevreden liggen. Dus misschien een ideetje voor mensen die ook een budget-mobile willen :). Enige nadeeltje is dat je hem zelf moet opwinden (geen batterijen). Maar mijn oudste vindt dat prachtig om te doen, dus hij ook weer blij ;).

En zal ik dan ook nog even een echte update doen (voor de liefhebber :P)?
Nou, zoals ik al zei gaat het heel goed hier. Ze is nu 9,5 week en we hebben een lekker ritme te pakken inmiddels. Ze drinkt op een dag 6 flessen. Dan is ze inclusief voeding ongeveer een uur wakker en slaapt daarna weer tot de volgende voeding. En sinds een ruime week slaapt ze 's nachts ook door *O* . Laatste fles om 22.15 uur (die drinkt ze half slapend) en dan haal ik haar om 7.15 's ochtends weer uit bed.
In het begin spuugde ze best veel, maar sinds we nutriton gebruiken is dat over en is ze ook veel blijer na een fles gelukkig.
Ze huilt alleen als er echt iets is (honger ofzo :') ). Heeft nog heel soms een 'huiluurtje' tussen 18.00 tot 19.00 ongeveer, maar dat wordt ook al stukken minder.
En verder dus een tevreden lief knuffelmeisje O+ .

Plaatjes bij het praatje:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_147785631
Ohh wat een schatje Fee! Een heel ander koppie dan haar broers lijkt t wel. Wat zijn je jongens alweer groot O+
En de tiny Love mobiel :D vandaag gekocht via marktplaats haha
pi_147785675
Sjonge LT, wat heftig! Sterkte!!

Tweelingmeisjes O+ O+ Ben benieuwd of ze meer of minder op elkaar gaan lijken straks

En meisje van Fee O+ en je knullen! Wat worden ze groot!
  zaterdag 20 december 2014 @ 21:13:14 #277
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_147785776
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:07 schreef Zoë23 het volgende:
Ohh wat een schatje Fee! Een heel ander koppie dan haar broers lijkt t wel. Wat zijn je jongens alweer groot O+
En de tiny Love mobiel :D vandaag gekocht via marktplaats haha
Haha, ik hoor juist steeds van iedereen dat ze echt op haar broers lijkt :). Vind haar zelf ook wel een combi van de twee. Mondje van S en de ogen van J.

En vandaag gekocht? :D. Nouja, via MP heb je dan waarschijnlijk toch niet de hoofdprijs ervoor betaald ;).

Kyara dank je. Ja, mijn jongens groeien zo!! S is gewoon al bijna drie :o . (En J wordt in april 5)
pi_147785779
Wat een snoepje Fee! En fijn dat ritme. Heb het idee dat wij langzaam die kant op gaan qua ritme :Y

En dat onzes maar 1,5 week schelen :o
Kwak
  zaterdag 20 december 2014 @ 21:14:43 #279
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_147785827
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:13 schreef kwakz0r het volgende:
Wat een snoepje Fee! En fijn dat ritme. Heb het idee dat wij langzaam die kant op gaan qua ritme :Y

En dat onzes maar 1,5 week schelen :o
Klinkt goed! Een ritme en goed slapen scheelt zo ontzettend veel voor je eigen energie level!

Hoezo, had je het gevoel dat ik veel eerder dan jij bevallen was? Of bedoel je dat niet?
pi_147785857
Fee, wat een lieve foto's! O+
En handig van die mobiel. Wij hebben na een Tiny love miskoop op marktplaats toch maar nieuw aangeschaft, wat is er met me gebeurd :+ alles voor je kind blij te zien hihi.

En wat leuk dat onze ook maar een halve week schelen.
pi_147785864
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:14 schreef Fee-nix het volgende:

[..]

Klinkt goed! Een ritme en goed slapen scheelt zo ontzettend veel voor je eigen energie level!

Hoezo, had je het gevoel dat ik veel eerder dan jij bevallen was? Of bedoel je dat niet?
Ja! Voor mijn gevoel is echt iedereen minstens een maand voor mij bevallen maar dat klopt natuurlijk helemaal niet :P

En ze lijkt al zo groot en wakker/wijs op die foto's ook.
Kwak
pi_147785945
Ik ook Kyara

Grappig Fee!
Vandaag idd. Via MP voor 17.50 :P
pi_147785982
LT, ik word zo verschrikkelijk boos van jouw verhaal! Het is echt ongehoord hoe jij 'behandeld' bent. En die assistente zou van mij echt door de stront kunnen zakken met haar excuses (zelf slechte ervaring met doktersassistente, mocht ook niet op afspraak komen terwijl dat toen ook echt nodig was).

Hoop écht dat je verder kan gaan met bv. Het zou echt niet tof zijn dat je door veel te laat handelen van medici het moet stoppen.
  zaterdag 20 december 2014 @ 21:20:48 #284
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_147786000
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:15 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

Ja! Voor mijn gevoel is echt iedereen minstens een maand voor mij bevallen maar dat klopt natuurlijk helemaal niet :P

En ze lijkt al zo groot en wakker/wijs op die foto's ook.
Haha, nee dat klopt idd niet ;). Maar ik ken het gevoel.

Het is ook echt een pittige tante :). In het begin ging ze weleens ineens heul BOOS huilen. Wij zaten dan van :? wat is dit nou. En dan had ze gepoept :') . Woest kon ze er om worden (nu niet meer zo erg). Terwijl het mijn knullen nooit kon schelen of hun luier vol was of niet :P.

Hilmo, halve week maar! Leuk ja :). En ook al aan de Tiny Love :P.

Goeie deal Zoë!!
pi_147786211
Ik ben inmiddels 3,5 uur bezig en hij drinkt nog niet. :'( .
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_147786238
LT :*

Een heel wijs en eigen gezichtje zie ik ook hoor fee, en grote broers O+

Ik heb een heel tevreden snurkend/knorrend meisje op mn borst liggen, soms hebben we daar allebei zo'n behoefte aan. O+
Kan zo genieten van mn spekkie en dr geprffft en geklets en wijze koppies, en ik vond t altijd onzin maar de bumbo is hier n dikke hit! Wijsneus O+
S. 2014
J. 2016
  zaterdag 20 december 2014 @ 21:34:26 #287
250838 Fee-nix
fire, ashes, brand new me
pi_147786486
Wat rot en vreemd DAD... Ik zou het ook even niet weten :N .
pi_147786541
Hij hapt niet aan dad?
pi_147786595
Ook geen afgekolfde melk uit een flesje DAD en dan eventueel baard laten proberen? Rot zeg!
pi_147786673
Anders evt in een cupje proberen?

Misschien heeft hij ergens pijn dat hij niet wil drinken? Als je t niet vertrouwt gewoon je huisarts/de hap bellen hoor!
Kwak
pi_147786764
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:37 schreef Razztwizzle het volgende:
Ook geen afgekolfde melk uit een flesje DAD en dan eventueel baard laten proberen? Rot zeg!
Dat zijn we nu aan het doen. Hij drinkt het flesje as we speak als een malle leeg.

Hij hapt aan en laat weer los, of sabbelt alleen een beetje, of hapt verkeerd aan... en maar maaien met armpjes en beentjes en huilen en gillen. Waarom wil hij mijn borst niet? :'( . :'( .
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_147786798
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:42 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

Dat zijn we nu aan het doen. Hij drinkt het flesje as we speak als een malle leeg.

Hij hapt aan en laat weer los, of sabbelt alleen een beetje, of hapt verkeerd aan... en maar maaien met armpjes en beentjes en huilen en gillen. Waarom wil hij mijn borst niet? :'( . :'( .
Och dad, wat naar :*
pi_147786799
He bah DAD, wat eng! Inderdaad wel erg lang zo. Hapt hij wel aan? Teveel melk nu?
Edit: lees nu je antwoord. Wat vreemd zeg. Wel honger maar borst niet willen. Teveel stuwing na zo'n lange tijd of had je afgekolfd? Andere houding geprobeerd? Liggend naast je op bed, boven op je?
pi_147786828
DaD wat ruk. -O-

GM lekker knuffelen met je meisje. O+

Zoë ook aan de Tinylove. :D Dat ding heeft maand 2-5 zoveel makkelijker gemaakt voor ons. Ik kon S en T gewoon even in de box leggen en zolang dat ding speelde vonden zij het allemaal prima. Echt, hulde aan de persoon die dat ding heeft bedacht. -O-
pi_147786866
DaD, zou hij geen zuigverwarring kunnen hebben?
pi_147786983
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:45 schreef Sunshine1982 het volgende:
DaD, zou hij geen zuigverwarring kunnen hebben?
Hij heeft al weken geen fles gehad, dus dat lijkt me niet...

Ik heb van alles geprobeerd, maar niets hielp. Ik ben zo bang dat er iets mis is, dat hij pijn heeft of zo. :'(.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_147787133
quote:
1s.gif Op zaterdag 20 december 2014 21:49 schreef DevilsAndDust het volgende:

[..]

Hij heeft al weken geen fles gehad, dus dat lijkt me niet...

Ik heb van alles geprobeerd, maar niets hielp. Ik ben zo bang dat er iets mis is, dat hij pijn heeft of zo. :'(.
Als je je zorgen maakt kun je altijd even de hap bellen voor overleg..

Maar misschien zijn er in t bv topic dames die er meer van weten...
S. 2014
J. 2016
pi_147787266
DaD wat naar zo -O-
Wij hebben ook zo'n periode gehad en dan altijd net voor het slapengaan. Wordt hij rustig van heen en weer lopen met hem? Ik kan alleen bedenken wat hier hielp; lopend voeden. Ze was dan rustig en nam dan ook de moeite om goed aan te happen in plaats van met open mond heen en weer te bonken tegen mijn borst en niet te drinken.
Of wat ook hielp; laten zuigen op de pink tot ze een beetje tot bedaren was gekomen, tepel naast de pink en dan vacuüm verbreken, pink iets opzij, tepel erin en dan pink uit de mond. Dan nam ze de tepel wel.

Hopelijk heb je dit alles niet nodig en pakt hij straks wel weer goed je tepel. Ik weet nog wat een gevoel van machteloosheid, hulpeloosheid en alsof mijn melk/borst niet goed genoeg was het mij gaf.
Succes :*
pi_147787444
Oh dad, wat naar ;( gelukkig pakt hij het flesje in ieder geval wel, dan krijgt hij wat binnen!
Ik herken het van een van de eerste nachten in de kraamweek.. Overdag niks aan de hand en 'S nachts alsof ze compleet vergeten was hoe ze moest happen. Hele nacht nauwelijks wat binnen gekregen en de volgende dsg lukte het de kraam ook niet om haar aan te laten happen. En maar wild met dat hoofd en armpjes schudden :'(

Misschien/hopen dat hij je borst morgen wel gewoon weer wil? Moeilijk hoor :*
  zaterdag 20 december 2014 @ 22:11:23 #300
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_147787781
Fee wat een leuk drietal O+ en ik vind haar Juist wel op haar broers lijken.

Dad helaas geen tips :*
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
  zaterdag 20 december 2014 @ 22:41:04 #301
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_147787805
Dicht
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')