quote:Op donderdag 18 december 2014 19:01 schreef voederbietel het volgende:
[..]
kan wel wat voor je betekenen als je wil
eerst moeten jullie erom vechten ;Squote:
Omdat houses ook mijn ontmant heeft voel ik geen enkele vorm van bro code meer.quote:Op donderdag 18 december 2014 19:02 schreef eend112 het volgende:
[..]
Dit is niet cool man. Iedereen weet dat HOTH hoink's hossel is.
vergeet deathprez nietquote:Op donderdag 18 december 2014 19:02 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Deadprez is een keer op z'n kloon account Deadpres gebanned. Verder niet.
geloof d'r niks vanquote:Op donderdag 18 december 2014 19:02 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Deadprez is een keer op z'n kloon account Deadpres gebanned. Verder niet.
Heb ik flink voor moeten lobbyen.quote:Op donderdag 18 december 2014 19:03 schreef eend112 het volgende:
DP kwam weer vrij omdat er een verkiezing was en hij de meeste stemmen kreeg bij user die unbanned moest worden, me dunkt.
Echt, hou op. plsquote:Op donderdag 18 december 2014 19:02 schreef eend112 het volgende:
[..]
Dit is niet cool man. Iedereen weet dat HOTH hoink's hossel is.
Dit ook ja dacht ikquote:Op donderdag 18 december 2014 19:03 schreef eend112 het volgende:
DP kwam weer vrij omdat er een verkiezing was en hij de meeste stemmen kreeg bij user die unbanned moest worden, me dunkt.
Ja, maar deadpres was er ook volgens mij.quote:
Je vindt het stiekem toch wel grappig allemaal anders zou je niet zo reageren, daar ben je te slim voor.quote:
VoederbieteI was toch een stuk slechter vond ik.quote:Op donderdag 18 december 2014 19:03 schreef deadprez het volgende:
[..]
Ja, maar deadpres was er ook volgens mij.
Voelde echt alsof ik in Bondage zat.quote:Op donderdag 18 december 2014 19:03 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
weet je nog dat jij geband was
Ik ben ook nog maagd.quote:Op donderdag 18 december 2014 19:01 schreef voederbietel het volgende:
[..]
kan wel wat voor je betekenen als je wil
Als je gewoon in andere forums posts en geen gekke dingen doet kan dat nog best grappig zijn denk ik.quote:Op donderdag 18 december 2014 19:04 schreef deadprez het volgende:
Er was één naamkloontje waarvan ik me echt afvroeg of ik dat niet gewoon zelf was maar het niet meer wist.Die had twee posts in TV ofzo geplaatst die zo van mij hadden kunnen zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |