Helaas...quote:Op zondag 19 april 2015 17:21 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
ah. en ik maar denken gevat uit de hoek te kunnen komen
Voor sommige mensen zal dit zeker vreemd zijn allemaal! Wil niet zeggen dat het dan niet goed is. Ieder z'n eiguhquote:Op zaterdag 18 april 2015 22:43 schreef Loj het volgende:
Stiekem helemaal mee eens...
(En als ik vanmiddag niet te horen had gekregen dat m'n bijvoedingsideeen vreemd waren, had ik hetzelfde advies gegeven)
Harig fruit is meer allergeen dan niet harig en wordt afgeraden tot een jaar.quote:Op maandag 20 april 2015 14:06 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ja goeie Razz! Ik geef wel volkoren, maar dan wel fijn. Geen grof volkoren oid. En bruin. Ontlasting is goed en geen krampjes verder. Dat is dan toch wel goed?
En Razz, las dat jij kiwi gaf. Ik lees daar heel tegenstrijdige dingen over op het internet. De één zegt dat je het rustig kan geven aan een baby en de ander zegt dat het pas na een jaar kan?
Ik heb het een paar keer geprobeerd in hele kleine beetjes en zonder de zwarte pitjes. Dat ging goed. Toen met pitjes, ook geen probleem. Dus nu krijgt ze lekker kiwi. Aardbei geef ik ook, ik spoel ze af onder kokend water, dan laten de haartjes los.quote:Op maandag 20 april 2015 14:33 schreef laziness het volgende:
[..]
Harig fruit is meer allergeen dan niet harig en wordt afgeraden tot een jaar.
Het introductieschema van Kleintjes zegt kiwi aarbei etc daarom pas vanaf 12 maanden.
+1 Hier ook altijd een luier vol pitjes & zaadjesquote:Op maandag 20 april 2015 14:23 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Hier tijgerbruin![]()
Gaat erin als een malle, zeker 2 soms 3 boterhammen per dag mét korst![]()
Die pittenbroden kunnen mijn inziens niet veel kwaad. Misschien een wat vreemd gevoel in de mond. Pitjes komen hier namelijk onverteerd weer naar buiten![]()
Ik voelde me fijn bij het volgen van het langzame schema van Kleintjes en iets nieuws 3 dagen achter elkaar te geven zodat je zeker weet dat ze er niet op reageren.quote:Op maandag 20 april 2015 15:07 schreef Amsel het volgende:
Mijn CB-arts zei vorige keer "Ze is nu zes maanden, dus ze mag alles eten behalve honing!" Handig, al die tegenstrijdige adviezen
Het huidige advies is weer beginnen tussen 4-6 maanden, afhankelijk van wat baby's en/of ouders wensen.quote:Op maandag 20 april 2015 15:35 schreef laziness het volgende:
[..]
Ik voelde me fijn bij het volgen van het langzame schema van Kleintjes en iets nieuws 3 dagen achter elkaar te geven zodat je zeker weet dat ze er niet op reageren.
Maar als er geen familiehistorie is van allergieën kan ik me voorstellen dat je gewoon aanbiedt waar het nu het seizoen voor is.
Behalve honing en pinda's is er geen strikte no no dus jouw baby jouw gevoel volgen.
Net als de darmen discussie en vanaf wanneer te beginnen met bijvoeding. Er is nooit een eenduidig advies van alle kanten.
ach, beetje zelfgemaakte sambal, goed om de sinussen open te krijgen, toch?quote:Op maandag 20 april 2015 16:21 schreef Amsel het volgende:
[..]
Ik wacht ook nog even een paar weken met de sambal
Ik heb kuiken met een maand of 9 eens zelfgemaakte kipkerrie gegeven. Hij zat al flink te smullen voordat ik zelf aan mijn bordje kon beginnen, en toen bleek die toch wel heeeeel pittigquote:Op maandag 20 april 2015 16:21 schreef Amsel het volgende:
[..]
Ik wacht ook nog even een paar weken met de sambal
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 20 april 2015 16:34 schreef watmoetikkiezen het volgende:
wij doen koffie en bier ook nog even niet..
Hadden onze peuter wijn gegeven en dat was niet zo goed bevallen, dus misschien wachten we daar wat langer mee dan tot het eerste jaar..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Ik wacht ook nog even met vlees enzo, dat voelt toch ook gek om al vanaf 6 maanden te geven. Sowieso voelt alles -behalve melk- nog raar om aan mijn baby te geven maar dat is denk ik het 'tweedekindjessyndroom'![]()
ja!! omg dat had k echt heel erg bij de 2e hahahaquote:Op maandag 20 april 2015 16:39 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]![]()
![]()
Ik wacht ook nog even met vlees enzo, dat voelt toch ook gek om al vanaf 6 maanden te geven. Sowieso voelt alles -behalve melk- nog raar om aan mijn baby te geven maar dat is denk ik het 'tweedekindjessyndroom'
welnee joh. hoeveel kcal denk je dat er in een stuk komkommer zit, of een stuk tomaat. een gepureerd olvarit potje voor mij part.quote:Op maandag 20 april 2015 17:17 schreef Stormqueen het volgende:
Mijn baby van 6,5 maand krijgt ook sporadisch een kruimel binnen van het een of ander maar ik voel nog helemaal geen haast om dat snel op te voeren en zij zelf ook niet volgens mij. In principe kan het toch geen kwaad? Ik hoor soms moeders van baby's die een maand ouder zijn zeggen dat hun kind zo'n slechte eter is omdat ie weinig eet/lust, maar dat lijkt me doodnormaal op die leeftijd. Of zou ik daar nou te laconiek in staan?
ja, precies, zo staan wij er ook inquote:Op maandag 20 april 2015 17:23 schreef Skittles het volgende:
Mweh, mijn baby spuugt ook alles weer terug hoor SQ. Als ze het naar haar mond brengt tenminste, want vaak zat zit ze een beetje te graaien maar doet er verder niks mee.
Zolang ze de smaak een beetje in haar mond heeft gehad vind ik het een gevalletje 'missie geslaagd'. En zo niet dan is het ook goed. Het is toch maar voor erbij.
Wij geven wel gepureerd (af en toe, beetje mix met rapley). Maar L moet er niet veel van hebben. Hij spuugt t meteen uit en draait zijn hoofd daarna weg als t lepeltje er aan komt. Inmiddels probeert hij t wel als hij iets in zijn handje heeft. met als ie een stukje binnenkrijgt meestal kokhalzen of zelfs spugen tot gevolg..quote:Op maandag 20 april 2015 17:31 schreef Stormqueen het volgende:
Oh nee, wat betreft kcal maak ik me helemaal geen zorgen hoor! Maar soms zie ik baby's van 2 maanden jonger gretig voedsel van een lepeltje happen, en dat doet ze helemaal niet. Nu geef ik niks gepureerd, maar vrijwel alles zeilt binnen no time door de lucht hier
Ach, ik sta er nog steeds 100% achter hoor, en naarmate ze meer tanden krijgt zal het ook steeds beter lopen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |