Er wordt geen gouden toekomst beloofd en die reclame en sponsoring heeft niets met TV te maken, slechts met TVoH aangezien wij de pech hebben dat RTL en niet de NPO het programma voor Nederland kocht, bij de BBC is het reclame en sponsorvrij, misschien moet je daar dan eens naar kijken.quote:Op donderdag 18 december 2014 20:56 schreef Pheno het volgende:
De meeste krijgen geen gouden toekomst, het gaat om inkomsten van reclame, sponsoren en stemmen, etc.
Vooral minder spectaculair en minder commercieel. Ik zou zeggen dat TVoH meer in de buurt komt van De Soundmixshow dan van Idols aangezien ze ook bij De Soundmixshow vooral op zang selecteerden. Drie belangrijke verschillen: coaching vs. jurering (bij DS werd je niet begeleidt door iemand die in het vak zit, kreeg je geen eigen liedje etc.), jezelf instrumentaal mogen begeleiden, een liveband, danseressen, een rijker decor etc. (bij DS slechts een CD met achtergrondmuziek) en het zelf een invulling mogen/moeten geven in plaats van zoveel mogelijk nadoen.quote:De soundmixshow van vroeger was natuurlijk niet veel anders.
LOLquote:Voor de rest ben jij hartstikke muzikaal dat je het allemaal meteen hoort. Hetzelfde type dat gouden connectoren nodig heeft op zijn versterker omdat ie het verschil meteen merkt zeker
Heb ik anders beweerd?quote:Op donderdag 18 december 2014 20:53 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Whut?Die worden betaald om jurylid te zijn. Ze zitten er niet uit filantropisch oogpunt.
Ja, het is echter niet zo dat zij financieel afhankelijk zijn van dit werk. Ze zouden niet voor niets komen opdraven maar ik denk niet dat zij er aan mee zouden werken als de kandidaten en kijkers zouden worden besodemieterd, althans niet als zij het zouden weten. Dat zij het niet alleen voor het geld doen maar het ook oprecht leuk vinden blijkt volgens mij ook wel uit hoe Marco met die kandidaten omgaat. Hij gaat daar verder in dan wat hij als werknemer voor dat programma hoeft te doen. Dit in schril contrast tot Jeroen van der Boom die er het eerste seizoen een zooitje van maakte (deed niets meer dan wat hij als werknemer dacht te moeten doen). Je moet niet naïef zijn maar je kan ook doorslaan in ongerechtvaardigd cynisme. Ik ben redelijk cynisch t.o.v. veel maar als er geen aanleiding toe is dan doe ik dat niet.quote:Het is ook gewoon werk, hoe leuk ze het misschien vinden.
Ik ken die verhalen niet maar ik kan me er wat bij voorstellen dat het niet altijd geheim blijft. Het is een klein wereldje dus ze zullen ongetwijfeld wel eens via via het een en ander horen omdat mensen hun mond niet kunnen houden. No big deal. Marco zijn gezicht bij de auditie van O'g3ne sprak boekdelen, kijk nog eens een keer naar die auditie en jij zal zien waar ik het over heb. Ik herinner me ook zat momenten waarop er niet werd gedrukt terwijl een collega uit het vak auditie deed, uit meerdere jaren.quote:En er zijn al zoveel verhalen hoe zij te vaak al weten wie auditie komt doen. En daar doet een Marco of Ilse echt niets aan, die bepalen het programma niet.
Je moet coach in The Voice worden. Opvolger van Ali of zoquote:Op vrijdag 19 december 2014 01:49 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Het is niet bijzonder dat je dat na 1-2 zinnen kan inschatten, iedereen die een beetje muzikaal is kan dat.
Wat jammer MissJ!quote:Op vrijdag 19 december 2014 09:22 schreef MissJ het volgende:
ffuuuuhuuu ik kan de finale vanavond niet zien![]()
gelukkig ga ik wel iets anders heel leuks doen![]()
En zo wint Osjien het vanavond ook door de pubermeisjes en geile tienerjongens. Emmaly is gewoon beter, maar een tweede plek is ook tofquote:Op vrijdag 19 december 2014 01:35 schreef Koen66 het volgende:
[..]
het leuke koppie van Guus waar de tienermeisjes op glijden won het van de zangkwaliteiten
Emmaly heeft ook veel meer de gunfactor maar daar is dat puberpubliek niet gevoelig voorquote:Op vrijdag 19 december 2014 09:32 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
En zo wint Osjien het vanavond ook door de pubermeisjes en geile tienerjongens. Emmaly is gewoon beter, maar een tweede plek is ook tof
erg jammer ja, heb vanaf het begin vrijwel elke aflevering gezien en dan mis ik de finalequote:Op vrijdag 19 december 2014 09:28 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wat jammer MissJ!
Maar als het voor iets leuks is, dan compenseert het idd
dus dat, vrees dat ook.quote:Op vrijdag 19 december 2014 09:35 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Emmaly heeft ook veel meer de gunfactor maar daar is dat puberpubliek niet gevoelig voor
en later kijken bij dergelijke shows dan mis je toch de spanningquote:Op vrijdag 19 december 2014 09:50 schreef MissJ het volgende:
[..]
erg jammer ja, heb vanaf het begin vrijwel elke aflevering gezien en dan mis ik de finale
Sjors gun ik het ook zekerquote:Op vrijdag 19 december 2014 10:14 schreef Symphonic het volgende:
Van Guus en Emmaly horen we na vandaag nooit meer iets.
Ik hoop dat dit de definitieve doorbraak van Sjors wordt (moet hij alleen geen eerste worden)
tofquote:Op vrijdag 19 december 2014 10:16 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Ik heb al kaarten geboekt voor een theateroptreden van hem
Dat denk ik ook. Kan zondagmiddag terug kijken, maar vrees dat ik voor die tijd al heb vernomen wie gewonnen heeft. Probeer Facebook, Twitter, fok en nieuwssites te vermijden tot zondagmiddag, maar dan nog is het niet zeker dat ik de uitslag niet verneem.quote:Op vrijdag 19 december 2014 10:00 schreef Koen66 het volgende:
[..]
en later kijken bij dergelijke shows dan mis je toch de spanning
Cool! Waar en wanneer? Zou hem ook wel live willen horen.quote:Op vrijdag 19 december 2014 10:16 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Ik heb al kaarten geboekt voor een theateroptreden van hem
Eens. Ik vrees ook dat Og3ne zal gaan winnen. Maar voor mij is de ware winnaar Emmaly.quote:Op vrijdag 19 december 2014 09:32 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
En zo wint Osjien het vanavond ook door de pubermeisjes en geile tienerjongens. Emmaly is gewoon beter, maar een tweede plek is ook tof
15 maart in Hoorn.quote:Op vrijdag 19 december 2014 12:43 schreef MissJ het volgende:
[..]
Cool! Waar en wanneer? Zou hem ook wel live willen horen.
Ik ga er nu ook van uit dat O'g3ne wint. Van O'g3ne, Emmaly en Sjors gaan we over een paar jaar nog steeds wat horen, dat kan niet anders. O'g3ne omdat het verschrikkelijk goed is als trio en dat overal scoort, Emmaly omdat ze enorm veel potentie heeft (ze is zeker nog niet uitontwikkeld als zangeres, met name als het gaat om het gevoel er in leggen, mooi klein zingen en zo) en een nogal opvallende persoonlijkheid heeft, Sjors omdat hij Nederlandstalig zingt en hij een onwijs goed stemgeluid heeft terwijl zijn zangtechniek oké is (er zijn weinig goede Nederlandstalige zangers dus er is als het ware een vacature).quote:Op vrijdag 19 december 2014 16:44 schreef IsitHeaven het volgende:
[..]
Eens. Ik vrees ook dat Og3ne zal gaan winnen. Maar voor mij is de ware winnaar Emmaly.
Ik geloof er niks van dat we na vanavond niets meer van haar horen, ik denk eerder het tegendeel.
Van sjors heb ik het gevoel dat hij ook nog wel opduikt in een Nederlandse speelfilm, hij heeft een echte acteurskop.quote:Op vrijdag 19 december 2014 19:48 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Ik ga er nu ook van uit dat O'g3ne wint. Van O'g3ne, Emmaly en Sjors gaan we over een paar jaar nog steeds wat horen, dat kan niet anders. O'g3ne omdat het verschrikkelijk goed is als trio en dat overal scoort, Emmaly omdat ze enorm veel potentie heeft (ze is zeker nog niet uitontwikkeld als zangeres, met name als het gaat om het gevoel er in leggen, mooi klein zingen en zo) en een nogal opvallende persoonlijkheid heeft, Sjors omdat hij Nederlandstalig zingt en hij een onwijs goed stemgeluid heeft terwijl zijn zangtechniek oké is (er zijn weinig goede Nederlandstalige zangers dus er is als het ware een vacature).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |