een flesje doucheolie, massagespul, dagje welnesscentrum, een cadeaubon van de H&M, een doos zeebanket (luxe chocola) of merci .. of je geeft een zelfgemaakte waardebon waarop je aanbiedt een dag het huishouden over te nemen oid.quote:Op woensdag 17 december 2014 10:50 schreef Nikooos het volgende:
Ik moet nog wat kerstcadeaus verzinnen voor m'n vriendin. Heb al een setje oorbellen wat ze wilde, maar verder inspiratieloos. Ik wil eigenlijk geen babycadeaus geven, maar gewoon echt voor haar.
Mooie bos bloemen doet het altijd goed, maar dat staat zo gek onder de boom
Pakketje met lekker geurende rituals douchespullen voor t douchen na de bevalling? Dat scheerschuimachtige douchegel schijnt fijn te zijn.quote:Op woensdag 17 december 2014 10:50 schreef Nikooos het volgende:
Ik moet nog wat kerstcadeaus verzinnen voor m'n vriendin. Heb al een setje oorbellen wat ze wilde, maar verder inspiratieloos. Ik wil eigenlijk geen babycadeaus geven, maar gewoon echt voor haar.
Mooie bos bloemen doet het altijd goed, maar dat staat zo gek onder de boom
Wij hebben eigenlijk nooit iets speciaals gedaan met onze twee katten. Ze mochten al niet op de slaapkamer, dat scheelt misschien. Wel hadden we een feliway-stekker in de huiskamer (maar dit meer in verband met komst kitten, 3 dagen voor de oudste werd geborenquote:Op dinsdag 16 december 2014 11:41 schreef faptist het volgende:
Ik ben me momenteel aan het inlezen over de baby te introduceren bij mijn katten (heb er 5).
Pfff. Ik weet niet of ik dat allemaal ga en wil doen hoor.
Weken van te voren beginnen met minder aandacht te geven; begrijp ik.
Weken van te voren beginnen met niet meer op de slaapkamer te laten.. wordt al moeilijker - kleine woning.. ze hebben ook ruimte nodig.
Weken van te voren beginnen met jezelf te wassen met babyschoonmaakspullen zodat ze aan de geur kunnen wennen en nog meer van dat soort dingen.
Hebben jullie huisdieren en zijn jullie er ook zo mee bezig geweest?
Ik weet normaal ook niets, maar de laatste dagen kwam ik een aantal zaken tegen die ik wel kon verzinnen en vervolgens is ze die volgens mij ook allemaal aan het kopen en zelf heb ik dus vrij weinigquote:Op woensdag 17 december 2014 10:54 schreef purebliss het volgende:
Nikooos, dat heb ik voor mijn vriend. Vind het al moeilijk om iets voor zijn verjaardag te vinden, laat staan voor kerst en als je hem dan vraagt wat hij wil, zegt hij dat hij zo'n beats(?) koptelefoon voor tijdens het sporten wil
Als hij vraagt wat ik wil kan ik eigenlijk alleen maar babydingen verzinnen haha.
- Sloffen is wel een idee, maar ze heeft al van die efteling dingenquote:Op woensdag 17 december 2014 11:07 schreef Skittles het volgende:
- Dikke warme sloffen! (En dan het liefst zo fout mogelijk)
- Als je een bad hebt: van die lushes (?) ballen of andere lekker geurende dingen die je erin kan gooien. Anders wat bij de rituals voor onder de douche
- Chocola![]()
- Massagekussen
quote:Op woensdag 17 december 2014 10:42 schreef purebliss het volgende:
Hoe komen ze er ook op? Een banaan met poesjes
En gewoon vragen wat ze zou willen? Of die cowboybag geven voor kerst, is wel babygerelateerd maar dan stop je er nog wat lekkere massageolie bij.quote:Op woensdag 17 december 2014 11:08 schreef Nikooos het volgende:
[..]
Ik weet normaal ook niets, maar de laatste dagen kwam ik een aantal zaken tegen die ik wel kon verzinnen en vervolgens is ze die volgens mij ook allemaal aan het kopen en zelf heb ik dus vrij weinig
Voor de rest.. Rituals is ze wel van en heeft ze ook al wat van, maar daar kan altijd wel iets bij natuurlijk. Afgelopen tijd gaat ze ook vaak in bad, dus dan komt dat wel van pas.
Verder denk ik dan toch maar iets van "I love mama" dingetjes erbij ofzo.
Ik zal wel weer wat hints gemist hebben
Gaat wel duren bij jullie zeg! Houd ze het nog wel vol?quote:Op woensdag 17 december 2014 11:15 schreef cleany het volgende:
[..]![]()
Geen nieuws hier overigens wederom.
Die geven we 'elkaar' vanwege de prijs.quote:Op woensdag 17 december 2014 11:17 schreef Cholula het volgende:
[..]
En gewoon vragen wat ze zou willen? Of die cowboybag geven voor kerst, is wel babygerelateerd maar dan stop je er nog wat lekkere massageolie bij.
Blijkbaar wel, want ze is met onze zoon naar haar ouders, terwijl ik thuis werk.quote:Op woensdag 17 december 2014 11:19 schreef Nikooos het volgende:
[..]
Gaat wel duren bij jullie zeg! Houd ze het nog wel vol?
Sterke mevrouw dus! Succes nog!!quote:Op woensdag 17 december 2014 11:41 schreef cleany het volgende:
[..]
Blijkbaar wel, want ze is met onze zoon naar haar ouders, terwijl ik thuis werk.
Wel wat gemopper en zo en ze voelt zich wat ziekjes, maar het gaat nog wel op zich.
Jammer genoeg zijn we om 4:00 vannacht ruw gewekt door onze zoon die moest plassen tot 4 maal toe. Ik dacht nog, ik kan best om 0:30 naar bed, aangezien ik toch thuis werk, maar helaas.
Nu is ze hartstikke moe, dus misschien slaapt ze daar wel even.
Je ziet wel vaker dat de bloeddruk ietsjes stijgt vlak voordat de bevalling begint.quote:Op woensdag 17 december 2014 11:29 schreef Puala het volgende:
Ik weet niet helemaal of ik op de goede plaats ben hier, maar een eigen topic openen vond ik ook weer zo wat![]()
Mijn zusje was afgelopen vrijdag uitgerekend en het rommelt al een paar dagen. Af en aan een paar uurtjes weeën en dan stopt het weer. Vrijdag is er thuis gecontroleerd en was ze aan het verstrijken en moest ze geduld hebben. Het bleef daarna rommelen en nu is ze vandaag naar de verloskundige geweest. Die geeft opnieuw aan dat ze aan het verstrijken is en meer niet. Ze is niet gestript, want dat kon niet. Wel bleek ze best wel wat te zijn aangekomen en de bloeddruk verhoogt. Geen eiwitten in haar urine en met een afspraak voor maandag bij de gyn kon ze weer gaan.
Is het heel vreemd dat ik dat raar vind? Geen extra controle, geen voorlichting over zwangerschapsvergiftigingssymptomen of wat dan ook. Gewoon "maandag om zo laat melden, dag mevrouw".
Of hang ik nou heel erg de bezorgde zus uit?
Graagquote:Op woensdag 17 december 2014 11:55 schreef purebliss het volgende:
Welkom coccinele! Gefeliciteerd! Wil je in de op?
Hee, je bent gewoon een paar dagen later dan mijn (zelf uitgerekende) UD. Hoef ik straks niet eens onderaan aan te sluitenquote:
quote:Op woensdag 17 december 2014 12:10 schreef Cholula het volgende:
Nikoos misschien zo'n Pandora armband?
Thnx beiden. Ze draagt armbanden echt heel soms vanwege haar werk, dus dat vind ik eigenlijk zonde. Maar die van jou Mignonne is wel haar stijl, alleen jammer van de levertijd van 22 dagen na 10 decemberquote:Op woensdag 17 december 2014 12:13 schreef mignonne het volgende:
Geen idee of het haar stijl is nikoos. Maar een ketting/armband met de naam van jullie kleintje erbij, van mevrouwtje appel?
http://www.mmepomm.com/
Ik denk dat je lush bedoelt. www.lush.nl (als je veel wilt bestellen kan je het beter via Engeland doen trouwens)quote:Op woensdag 17 december 2014 11:07 schreef Skittles het volgende:
Als je een bad hebt: van die lushes (?) ballen of andere lekker geurende dingen die je erin kan gooien. Anders wat bij de rituals voor onder de douche
ohja kak daar had ik nog niet aan gedachtquote:Op woensdag 17 december 2014 12:28 schreef Nikooos het volgende:
[..]
[..]
Thnx beiden. Ze draagt armbanden echt heel soms vanwege haar werk, dus dat vind ik eigenlijk zonde. Maar die van jou Mignonne is wel haar stijl, alleen jammer van de levertijd van 22 dagen na 10 december
Wauw gefeliciteerd!!quote:Op woensdag 17 december 2014 12:49 schreef Crumpette het volgende:
Ik val even binnen zonder bij te lezen:
Op donderdag 11-12-14 is onze zoon W.illiam S.am geboren! De bevalling was heel zwaar, inclusief vacuum aan het eind, en veel bloedverlies - dit is de eerste keer dat ik mijn computer open. We zijn sinds gisteren thuis, en sinds vandaag ben ik weer een beetje mobiel. Meest pijnlijke, intense, maar ook prachtige week in mijn, en mijn vriends leven. Onze zoon doet het vanaf moment 1 fantastisch, en is een prachtig prachtig ventje![]()
met een bos haar inclusief matje
dat krijg je ervan als je een kint krijgt in Den Haag
. Fotos volgen nog wel.
Jeej Crump!! Wat mooi dat hij er eindelijk is. Zo te lezen was het erg heftig, maar je klinkt uiteindelijk wel positief. Gelukkig!quote:Op woensdag 17 december 2014 12:49 schreef Crumpette het volgende:
Ik val even binnen zonder bij te lezen:
Op donderdag 11-12-14 is onze zoon W.illiam S.am geboren! De bevalling was heel zwaar, inclusief vacuum aan het eind, en veel bloedverlies - dit is de eerste keer dat ik mijn computer open. We zijn sinds gisteren thuis, en sinds vandaag ben ik weer een beetje mobiel. Meest pijnlijke, intense, maar ook prachtige week in mijn, en mijn vriends leven. Onze zoon doet het vanaf moment 1 fantastisch, en is een prachtig prachtig ventje![]()
met een bos haar inclusief matje
dat krijg je ervan als je een kint krijgt in Den Haag
. Fotos volgen nog wel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |