SPOILER: SchermOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PowerhouseOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: AccuOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DualSIM & FrequentiebandenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ondersteuning van AndroidOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Uit het overweldigende aanbod aan Chinese smartphones hebben wij alvast een selectie gemaakt van de meest interessante en populaire merken (klikbaar!). Onder ons forumusers is vooral Jiayu erg geliefd.
Er zijn verschillende manieren om aan een Chinese smartphone te komen. Er is geen ideale methode en het is aan te raden om elk van deze mogelijkheden in overweging te nemen, zeker met betrekking tot prijs en beschikbaarheid.
Sidenote: laders die met Chinese smartphone meegeleverd worden beschikken niet over een EU-compatible plug. Wil je je smartphone op kunnen laden, heb je dus een US -> EU adapter-stukje nodig, deze vind je in de Chinese webshops en eBay.SPOILER: WebshopsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: AliExpress & DHGateOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Taobao & TmallOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Importeren: verzending, tracking en douaneOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Aftersale: en nu?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Hoe weet ik of iets echt of 'fake' is?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Blijf up-to-date met de laatste ontwikkelingen, check:| www.gizchina.com | www.gizbeat.com | www.gizmochina.com |
Android customizing-termen uitgelegd voor n00bs: http://androidforums.com/(...)ashing-adb-root.html || www.mtksj.com | www.imp3.net | www.pconline.com.cn | http://mobile.zol.com.cn | www.mobileuncle.com |
› OnePlus topicreeks op FOK!
› Algemene info Chinese webshops & coupons
OP Version 2.0 by shiznuts | © 2012-2014 | Do not copy these contents without permission | content by shiznuts & RobertNLMisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/![]()
Ik ben dus mijn telefoon kwijt geraakt. Ik vind de oppo n3 wel mooi maar die is veel te duur. Ik heb honderd euro max te besteden. Maar 50 zou beter zijn. Het zou fijn zijn als ik hem voor het eind van het jaar heb. In china bestellen of beter iets van marktplaats halen?
[ Bericht 4% gewijzigd door borbit op 15-12-2014 22:41:31 ]![]()
Elke euro is natuurlijk waardevol. En een euro is meer in China dan in Nederland. Maar je wilt hem voor het einde van het jaar in huis hebben... Welke telefoon had je hiervoor? Zie je het als een tijdelijke oplossing of permanent?quote:Op maandag 15 december 2014 22:35 schreef borbit het volgende:
Ik ben dus mijn telefoon kwijt geraakt. Ik vind de oppo n3 wel mooi maar die is veel te duur. Ik heb honderd euro max te besteden. Maar 50 zou beter zijn. Het zou fijn zijn als ik hem voor het eind van het jaar heb. In china bestellen of beter iets van marktplaats halen?
En wat voor telefoon wil je? Groot, klein? Snelheid, camera, batterij?
[ Bericht 4% gewijzigd door Brammetjuh94 op 15-12-2014 23:14:12 ]Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.![]()
Ik had een galaxy express. Ik ga over 2 weken op vakantie en dan is het wel fijn om een internet device te hebben. Maar het is maar een paar dagen dus heel belangrijk is het niet. Ik heb nog wel alcatel ofzo die ik een paar jaar terug voor 50 euro bij de kijkshop heb gehaald. Maar die is echt niet fijn om te gebruiken.quote:Op maandag 15 december 2014 23:08 schreef Brammetjuh94 het volgende:
[..]
Elke euro is natuurlijk waardevol. En een euro is meer in China dan in Nederland. Maar je wilt hem voor het einde van het jaar in huis hebben... Welke telefoon had je hiervoor? Zie je het als een tijdelijke oplossing of permanent?![]()
Moto g 2e hands zoeken? Uit China lukt je nooit zo snelHeel veel groetjes, Catch22
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?![]()
Dit (waarschijnlijk). Moto G is toch een goede telefoon voor het geld. Wil je minder geld of meer ervoor terug dan zul je moeten accepteren dat het met 90% zekerheid pas in januari aankomt.quote:Op maandag 15 december 2014 23:15 schreef Catch22- het volgende:
Moto g 2e hands zoeken? Uit China lukt je nooit zo snelNobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.![]()
Op weer eens aan het kijken naar een andere Phone. Die S3 ziet er wel heel goed uit, zeker voor die prijs!
Is er überhaupt iets vergelijkbaars te krijgen voor datzelfde bedrag?![]()
quote:Op maandag 15 december 2014 19:26 schreef shiznuts het volgende:
[..] Toch een knap lastig segmentje. Voor mij persoonlijk mag de 4G-vervanger voor m'n G4S ook wel 5.0" zijn, maar echt niet groter dan dat! Ik houd de boot nog ff af.Al kwamen er eerder in dit topic wel redelijke modellen voorbij, maar alles net niet helemaal optimaal (Kingzone N3, Zopo ZP999, Dogee DG850 Hitman, DG900 Turbo2, UMI ZERO en Nubia Z7 Mini). Wordt dus een 2015 Q1-phone!
The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Ik wil eigenlijk m'n G4S doorschuiven naar m'n vriendin en zelf een nieuwe maar ben bang dat er niks meer in dat formaat gaat komen. Vrijwel alles is een mm of 5 breder, vind ik echt te fors.
![]()
Met DHL heb je 'm begin volgende week nog. Betaal je wel wat voor maar gaat wel gegarandeerd snel.quote:Op maandag 15 december 2014 23:15 schreef Catch22- het volgende:
Moto g 2e hands zoeken? Uit China lukt je nooit zo snelCheck mijn china reviews op <a href="http://reviewblog.tweakblogs.net" rel="nofollow" target="_blank">Reviewblog.tweakers.net</a>![]()
Maar vind je in china iets dat beter is dan een moto g voor 100 euro, inc verzenden?quote:Op dinsdag 16 december 2014 11:49 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Met DHL heb je 'm begin volgende week nog. Betaal je wel wat voor maar gaat wel gegarandeerd snel.Heel veel groetjes, Catch22
En zoals mijn opa zei: "Al is het meisje nog zo mooi, haar poep stinkt ook". Rust Zacht opa..
Met GHB nooit meer nee
Storneren een optie?![]()
Ik heb net mijn sim kaart verknipt naar een micro sim voor mijn huawei P7 en ik heb mijn sim niet gesloopt!. Kleine overwinningen ftw!
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
Lukt gewoon niet voor die prijs. Ik lees hier echt super vaak mensen die een vervangphone zoeken, met China moet je er altijd rekening mee houden dat de verzending een maand kan duren.quote:Op dinsdag 16 december 2014 11:50 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Maar vind je in china iets dat beter is dan een moto g voor 100 euro, inc verzenden?![]()
http://www.antelife.com/spainwarehouse.html is misschien een optie. Heb er wel zelf geen ervaring meequote:Op dinsdag 16 december 2014 12:03 schreef Brecht35 het volgende:
[..]
Lukt gewoon niet voor die prijs. Ik lees hier echt super vaak mensen die een vervangphone zoeken, met China moet je er altijd rekening mee houden dat de verzending een maand kan duren.![]()
Kwam vandaag de Oneplus One tegen. Ziet er alleraardigst uit. Alleen vroeg ik me af of er inmiddels al betere telefoons op de markt te verkrijgen zijn? Iemand?![]()
mi4 qua prijs dezelfde range en het is maar 5" ipv 5,5"quote:Op dinsdag 16 december 2014 14:30 schreef Happel het volgende:
Kwam vandaag de Oneplus One tegen. Ziet er alleraardigst uit. Alleen vroeg ik me af of er inmiddels al betere telefoons op de markt te verkrijgen zijn? Iemand?![]()
Ik heb de Huawei p7 en die doet het erg goed. Heeft ook 4G en de One plus One volgens mij niet. Ik moet er wel bij zeggen dat ik mijn nieuwe smartphone vandaag heb gekregen dus er is een risico dat ik nog net een roze bril aan het kijken ben naar mijn nieuwe speeltje. Al vind ik de twee meegeleverde en programmeerbare nfc tags wel erg tofquote:Op dinsdag 16 december 2014 14:30 schreef Happel het volgende:
Kwam vandaag de Oneplus One tegen. Ziet er alleraardigst uit. Alleen vroeg ik me af of er inmiddels al betere telefoons op de markt te verkrijgen zijn? Iemand?.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
Oh oneplus One heeft wél 4g maar niet op de frequentie die het meest in Nederland gebruikt wordt blijkbaar.http://www.oneplus-one.nl/4g-op-de-oneplus-one/Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
Betere telefoons als in? Een snapdragon 805 processor is nog niet beschikbaar in een chinees model.quote:Op dinsdag 16 december 2014 14:30 schreef Happel het volgende:
Kwam vandaag de Oneplus One tegen. Ziet er alleraardigst uit. Alleen vroeg ik me af of er inmiddels al betere telefoons op de markt te verkrijgen zijn? Iemand?
Denk dat het meer van je persoonlijke voorkeur afhangt wat je neemt qua beschikbare snapdragon 801 telefoons. Zo heb je 5 inch modellen die een stuk kleiner zijn dan de One Plus One.
Een Nubia Z7 Mini heb je al vanaf zo'n 220 excl btw.![]()
EU warehouses zijn 9 vd 10 keer geen fysieke warehouses. Er wordt nog steeds verstuurd vanuit China, alleen worden er andere verzendmethodes of een tussen-adres gebruikt. Dit om het iets sneller te laten gaan en importkosten te ontduiken.quote:Op dinsdag 16 december 2014 12:12 schreef Fasroslis het volgende:
[..]
http://www.antelife.com/spainwarehouse.html is misschien een optie. Heb er wel zelf geen ervaring mee
Even met de Zopo 3X mogen spelen. Best een leuke telefoon. Vlot en ziet er leuk uit.
En eerlijk gezegd zou ik geen reden weten om de ZP999 boven de 3X te kiezen.
Korte review op mijn blog
[ Bericht 15% gewijzigd door Kenzi op 17-12-2014 08:28:30 ]![]()
DX zijn warehouses zijn dat inderdaad niet (maar dat claimen ze dan ook niet, EU Direct => delivery via POST NL voor een betere service aan de Europese klant) Banggood is dat duidelijk wel (Eigen ervaring). Comebuy verwacht ik ook dat dit een echt fysiek warehouse is (ook duidelijke meerprijs). Aan wat ik kan vinden over het spain warehouse van lijkt mij dit ook dat ze effectief van daar shippen, ze beloven ook 1/2 dagen shipping voor Spaanse klanten. Geloof echt niet dat 9/10 geen fysieke EU warehouses zijn. Wat zijn volgens jou de fake EU warehouses en waar baser je je eigenlijk op?quote:Op woensdag 17 december 2014 03:06 schreef Kenzi het volgende:
[..]
EU warehouses zijn 9 vd 10 keer geen fysieke warehouses. Er wordt nog steeds verstuurd vanuit China, alleen worden er andere verzendmethodes of een tussen-adres gebruikt. Dit om het iets sneller te laten gaan en importkosten te ontduiken.
Even met de Zopo 3X mogen spelen. Best een leuke telefoon. Vlot en ziet er leuk uit.
En eerlijk gezegd zou ik geen reden weten om de ZP999 boven de 3X te kiezen.
Korte review op mijn blog![]()
Ergens in januari a.s ga ik mijn Jiayu G3 vervangen,werd ook wel tijd(eind april/begin mei 2013 gekocht). ICT ontwikkelingen en zeker AndroidOS gaan snel.![]()
Jiayu G5S
Kopen of toch niet?Want G4S heeft een 4.7" scherm,met bijna hetzelfde specs,3000 mAH batterij, en is goedkoper!!
Of toch maar een andere merk met 4.5" voor zelfde prijs(¤200-250) en specs?
En dan nog de volgende accesoires:
-Hard protecvtive case of Flip Holder Leather Case of beide?
-G5S screen protector
-extra batterij,maar wat bedoelen ze met back cover case?
-Original Microphone Repair Parts For JIAYU G5 G5S
Zijn er mensen eens of oneens over de minpunten?
Hoeveel smartphones met MT6595 SoC zijn er eigenlijk?En waarom is Banggood goedkoper dan BiC(zelfs als je extra betaald voor snelle levering voor zelfde product?
WTF is er toch met MediaTek die weigert software vrij te geven(die vallen onder GPL,als ik me niet vergist)?![]()
Waarom pak je voor hetzelfde geld niet een Moto G 4G? Prima toestel, wat betere ondertsteuning van Google.quote:Op woensdag 17 december 2014 19:13 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Ergens in januari a.s ga ik mijn Jiayu G3 vervangen,werd ook wel tijd(eind april/begin mei 2013 gekocht). ICT ontwikkelingen en zeker AndroidOS gaan snel.![]()
Jiayu G5S
Kopen of toch niet?Want G4S heeft een 4.7" scherm,met bijna hetzelfde specs,3000 mAH batterij, en is goedkoper!!
Of toch maar een andere merk met 4.5" voor zelfde prijs(¤200-250) en specs?
En dan nog de volgende accesoires:
-Hard protecvtive case of Flip Holder Leather Case of beide?
-G5S screen protector
-extra batterij,maar wat bedoelen ze met back cover case?
-Original Microphone Repair Parts For JIAYU G5 G5S
Zijn er mensen eens of oneens over de minpunten?
Hoeveel smartphones met MT6595 SoC zijn er eigenlijk?En waarom is Banggood goedkoper dan BiC(zelfs als je extra betaald voor snelle levering voor zelfde product?
WTF is er toch met MediaTek die weigert software vrij te geven(die vallen onder GPL,als ik me niet vergist)?![]()
WTF moet ik nou met een Moto 4G?quote:Op woensdag 17 december 2014 19:21 schreef Dasjonny het volgende:
[..]
Waarom pak je voor hetzelfde geld niet een Moto G 4G? Prima toestel, wat betere ondertsteuning van Google.![]()
Dual-sim is wel chill.![]()
![]()
xiaomi mi4 lijkt me de beste. infrarood sensor. 16GB voor ¤300. ONeplus one 64GB voor ¤300 , exc. verzenden dan. maar dies veel te groot en geen IR sensor![]()
4G ondersteuning, goede softwareondersteuning, goede GPS? Als je graag dual sim wilt, kijk ook even naar een Xiaomi Redmi 1S dan.quote:Op woensdag 17 december 2014 19:27 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
WTF moet ik nou met een Moto 4G?![]()
Dual-sim is wel chill.
Maar goed, kijk ook even op Pandawill, daar zijn telefoons over het algemeen een stukje goedkoper dan op Banggood en consorten.
http://www.pandawill.com/(...)s-screen-p88236.html
Met die back cover bedoelen ze dat er een andere, dikkere achterkant op moet. De G4S heeft dit niet omdat die al standaard een 3000mah batterij heeft.![]()
Pandawill heeft inderdaad hun core business gelegd op smartphones.
Vaak zijn ze al de goedkoopste, maar kun je ook nog korting vinden of regelen.
Heb ik ook zo gehad met de Jiayu G4s![]()
![]()
Ja, dat deel is ook wel te krijgen van fabrikaten (als ze dat geven) de sources/drivers krijg je dan weer niet (en is ook geen GPL)quote:Op woensdag 17 december 2014 19:13 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
WTF is er toch met MediaTek die weigert software vrij te geven(die vallen onder GPL,als ik me niet vergist)?.
Mi3 zou ook kunnen:quote:Op woensdag 17 december 2014 19:34 schreef TheSatanSlayer het volgende:
xiaomi mi4 lijkt me de beste. infrarood sensor. 16GB voor ¤300. ONeplus one 64GB voor ¤300 , exc. verzenden dan. maar dies veel te groot en geen IR sensor
Snapdragon 800, 2GB RAM en je hebt hem (soms) al voor ¤185
Wel weer een (halve) generatie ouder.MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/![]()
Misschien voor een vader / moeder van iemand wel leuk als budget telefoontje, de cubot s200.
5 inch, 720p ips, mtk6582, 3300mah batterij, 1GB ram voor $107
link![]()
Oké, ik ben niet zo thuis in Chinese smartphones, vandaar mijn vraag .
Ik had een Samsung galaxy ace 2, maar die is gestolen. Was wel erg tevreden over dat toestel.
Nu kan ik gratis een Jiuyu F1 krijgen. Wat zijn jullie ervaringen met dit toestel ? Vergelijkbaar met die Samsung ?
Ik gebruik vooral standaard Apps als Facebook, whatsapp, kranten, travelapps,.....,
Thanks !![]()
wie gebruikt er nu nog een IR sensor?quote:Op woensdag 17 december 2014 19:34 schreef TheSatanSlayer het volgende:
xiaomi mi4 lijkt me de beste. infrarood sensor. 16GB voor ¤300. ONeplus one 64GB voor ¤300 , exc. verzenden dan. maar dies veel te groot en geen IR sensor![]()
Je kan ook nog kijken naar een Huawei Honor 6 Plus, veel betere camera (2 camera's + front camera) dan de Mi4 / OPO en even duur.![]()
Het is dan ook geen sensor (receiver), zoals in de tijden waar nog geen bluetooth of iets was en het internet over WAP ging. Het is een IR Blaster/Transmitter voor remote control.The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
Gratis is nooit verkeerd toch?quote:Op donderdag 18 december 2014 00:06 schreef BramKVO het volgende:
Oké, ik ben niet zo thuis in Chinese smartphones, vandaar mijn vraag .
Ik had een Samsung galaxy ace 2, maar die is gestolen. Was wel erg tevreden over dat toestel.
Nu kan ik gratis een Jiuyu F1 krijgen. Wat zijn jullie ervaringen met dit toestel ? Vergelijkbaar met die Samsung ?
Ik gebruik vooral standaard Apps als Facebook, whatsapp, kranten, travelapps,.....,
Thanks !Gewoon even uitproberen dus.
Jiayu is in dit topic een populair merk, de kwaliteit is ook wel goed. En sowieso ben je met praktisch elke android phone wel goed af qua casual FB, whapp gebruik.You can't be late if you don't show up.![]()
Is toch cool. Stiekem openbare televisies bedienen en zo.quote:Op donderdag 18 december 2014 04:46 schreef Kenzi het volgende:
wie gebruikt er nu nog een IR sensor?
I am just a dreamer, but you are just a dream![]()
Net zoals vroegâh, met die lelijke horloges met tv-remote functiequote:Op donderdag 18 december 2014 08:33 schreef Dromer het volgende:
[..]
Is toch cool. Stiekem openbare televisies bedienen en zo.
Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
komt pas eind deze maand uit en toch iets duurder, als je m via bol.com besteld [daar is de honor6 ook tekoop nu]. veel betere camera? een dual cam met 8mp, wil niet zeggen dat ie ook veel beter is, je kunt er alleen mee scherp stellen.. en front cam van 6plus is maar 5mp terwijl de mi4 een 8mp heeft. toch leuker voor de selfies :-)quote:Op donderdag 18 december 2014 04:46 schreef Kenzi het volgende:
[..]
wie gebruikt er nu nog een IR sensor?![]()
Je kan ook nog kijken naar een Huawei Honor 6 Plus, veel betere camera (2 camera's + front camera) dan de Mi4 / OPO en even duur.
Ik wacht het eerst even af.![]()
De Honor 6 Plus heeft 3 8MP camera's. De frontcam is ook 8MP, geen 5MP.quote:Op donderdag 18 december 2014 10:36 schreef TheSatanSlayer het volgende:
[..]
komt pas eind deze maand uit en toch iets duurder, als je m via bol.com besteld [daar is de honor6 ook tekoop nu]. veel betere camera? een dual cam met 8mp, wil niet zeggen dat ie ook veel beter is, je kunt er alleen mee scherp stellen.. en front cam van 6plus is maar 5mp terwijl de mi4 een 8mp heeft. toch leuker voor de selfies :-)
Ik wacht het eerst even af.
De 2 cams bij elkaar zijn het equivalent van 13MP, en dan met f/2.0 en f/2.4.
De reviews van de Honor 6 Plus zijn tot nu toe best goed over de camera.
En je moet hem ook niet via Bol.com bestellen :p Die zijn sowieso duur.![]()
valt echt wel mee.. honor 6 ¤275 op Aliexpress. Op Bol.com niet veel duurder. En bol.com is tenminste betrouwbaar. waar zou jij hem anders kopen??quote:Op donderdag 18 december 2014 10:41 schreef Kenzi het volgende:
[..]
De Honor 6 Plus heeft 3 8MP camera's. De frontcam is ook 8MP, geen 5MP.
De 2 cams bij elkaar zijn het equivalent van 13MP, en dan met f/2.0 en f/2.4.
De reviews van de Honor 6 Plus zijn tot nu toe best goed over de camera.
En je moet hem ook niet via Bol.com bestellen :p Die zijn sowieso duur.
btw op Opomart is ie nu te pre-orderen. maar weet niet of ze vanuit china shippen of een warenhuis hebben in de EU![]()
He das een best leuk ding,quote:Op woensdag 17 december 2014 21:51 schreef rene90 het volgende:
Misschien voor een vader / moeder van iemand wel leuk als budget telefoontje, de cubot s200.
5 inch, 720p ips, mtk6582, 3300mah batterij, 1GB ram voor $107
[ afbeelding ]
link
Met name die accu en een HD scherm kom je niet veel tegen in dit soort budget telefoons.
Toch vraag ik me wel af of het wel echt 3300 mah zal zijn, het design is wel erg dun daarvoor
Design vind ik verder ook wel prima, ik heb nog nooit een cubot telefoon in handen gehad,
maar hij ziet er opzich wel degelijk uit. Ook wat fall en shockproofs gezien, kon die goed hebben zag ik.
Toch eens in de gaten houden, dit kan wel eens wat zijn voor mijn vriendin
welke toch wat meer klachten krijgt over de L200G nu..
[ Bericht 11% gewijzigd door Downstar op 18-12-2014 13:10:03 ]![]()
PandaWill heeft het, BangGood heeft dat niet.quote:Op woensdag 17 december 2014 19:42 schreef Dasjonny het volgende:
[..]
4G ondersteuning, goede softwareondersteuning, goede GPS? Als je graag dual sim wilt, kijk ook even naar een Xiaomi Redmi 1S dan.
Maar goed, kijk ook even op Pandawill, daar zijn telefoons over het algemeen een stukje goedkoper dan op Banggood en consorten.
http://www.pandawill.com/(...)s-screen-p88236.html
Met die back cover bedoelen ze dat er een andere, dikkere achterkant op moet. De G4S heeft dit niet omdat die al standaard een 3000mah batterij heeft.Check.Hoe weet je nou of ze in voorraad zijn?quote:Op woensdag 17 december 2014 19:52 schreef Downstar het volgende:
Pandawill heeft inderdaad hun core business gelegd op smartphones.
Vaak zijn ze al de goedkoopste, maar kun je ook nog korting vinden of regelen.
Heb ik ook zo gehad met de Jiayu G4sMi3 lijkt me te groot.quote:Op woensdag 17 december 2014 20:49 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ja, dat deel is ook wel te krijgen van fabrikaten (als ze dat geven) de sources/drivers krijg je dan weer niet (en is ook geen GPL).
[..]
Mi3 zou ook kunnen:
Snapdragon 800, 2GB RAM en je hebt hem (soms) al voor ¤185
Wel weer een (halve) generatie ouder.
[ Bericht 0% gewijzigd door Blue_Panther_Ninja op 18-12-2014 15:10:27 ]![]()
iemand beeknd met Howsea en Winchii? schijtn een NL shop te zijn welke is gevestigd in CHina, Shenzen. Lijkt mij redelijk betrouwbaar en je hebt niet te maken met invoerrechten enz. snap alleen niet hoe ze dat doen..
alleen niet echt phones tussen die ik wil..![]()
Banggood verzendt de batterij zonder extra klepje voor je g5s. Die moet er dus nog wel komen anders past het niet en zit je met 2mm speling.quote:Op donderdag 18 december 2014 14:53 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
PandaWill heeft het, BangGood heeft dat niet.
Zie ook het product met de sku code die vermeld word: http://www.banggood.com/O(...)AYU-G5-p-910469.html
[ Bericht 2% gewijzigd door Dasjonny op 18-12-2014 20:29:33 ]![]()
uhh ja goede vraag, meestal contact ik ze evenquote:Op donderdag 18 december 2014 14:53 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
PandaWill heeft het, BangGood heeft dat niet.
[..]
Check.Hoe weet je nou of ze in voorraad zijn?
[..]
Mi3 lijkt me te groot.
maar volgens mij staan dingen die niet op voorraad zijn voor langere tijd gewoon op 'Sold out'![]()
![]()
404 meldingquote:Op donderdag 18 december 2014 20:22 schreef Dasjonny het volgende:
[..]
Banggood verzendt de batterij zonder extra klepje voor je g5s. Die moet er dus nog wel komen anders past het niet en zit je met 2mm speling.
Zie ook het product met de sku code die vermeld word: http://www.banggood.com/O(...)AYU-G5-p-910469.html![]()
quote:Op donderdag 18 december 2014 21:37 schreef Downstar het volgende:
[..]
uhh ja goede vraag, meestal contact ik ze even
maar volgens mij staan dingen die niet op voorraad zijn voor langere tijd gewoon op 'out of stock'![]()
![]()
Mijn iOcean X7 Elite is door mijn eigen fout gesneuveld.
Was zulks een fijn ding
Even kijken of ik voor de X8 Mini of voor een heel ander merk ga.
Iemand toevallig in het bezit van de X8?![]()
En wat was die foutquote:Op vrijdag 19 december 2014 00:23 schreef tralalala het volgende:
Mijn iOcean X7 Elite is door mijn eigen fout gesneuveld.
Was zulks een fijn ding
Even kijken of ik voor de X8 Mini of voor een heel ander merk ga.
Iemand toevallig in het bezit van de X8??
![]()
Geen idee, avondje uit en toen ik 's ochtends mijn telefoon wou checken zat er een dikke barst in het scherm.quote:Zal hem wel op het asfalt hebben laten knallen ofzo, is al zovaak uit mijn handen geglipt
![]()
Ach, usb-aansluiting werkte ook niet helemaal lekker meer en heb hem ruim 1,5 jaar gehad, dus moet kunnen.![]()
ah haha, ik zat meer te denk aan iets softwarematige fout ofzo.quote:Op vrijdag 19 december 2014 01:04 schreef tralalala het volgende:
[..]
Geen idee, avondje uit en toen ik 's ochtends mijn telefoon wou checken zat er een dikke barst in het scherm.Zal hem wel op het asfalt hebben laten knallen ofzo, is al zovaak uit mijn handen geglipt
![]()
Ach, usb-aansluiting werkte ook niet helemaal lekker meer en heb hem ruim 1,5 jaar gehad, dus moet kunnen.
Verkeerde ROM geflasht etc.
Inderdaad tijd voor wat nieuws dan![]()
![]()
Ach man. Ik heb het halve jaar nog niet gehaald met een Chinaphone. Niet omdat ze kapot gingen, maar omdat ik weer iets nieuws zag.quote:Op vrijdag 19 december 2014 01:04 schreef tralalala het volgende:
[..]
Geen idee, avondje uit en toen ik 's ochtends mijn telefoon wou checken zat er een dikke barst in het scherm.Zal hem wel op het asfalt hebben laten knallen ofzo, is al zovaak uit mijn handen geglipt
![]()
Ach, usb-aansluiting werkte ook niet helemaal lekker meer en heb hem ruim 1,5 jaar gehad, dus moet kunnen.
I am just a dreamer, but you are just a dream![]()
trouwens, hoe kom je daarbij? front is wel degelijk maar 5mp: http://www.gsmarena.com/huawei_honor_6_plus-6777.phpquote:Op donderdag 18 december 2014 10:41 schreef Kenzi het volgende:
[..]
De Honor 6 Plus heeft 3 8MP camera's. De frontcam is ook 8MP, geen 5MP.
De 2 cams bij elkaar zijn het equivalent van 13MP, en dan met f/2.0 en f/2.4.
De reviews van de Honor 6 Plus zijn tot nu toe best goed over de camera.
En je moet hem ook niet via Bol.com bestellen :p Die zijn sowieso duur.
ook andere sites bevestigen dat, zoals opomart..
dus tja toch een tegenvaller...![]()
GC / [Chinese Webshops] Topic #330 Waar zijn de pakjes voor onder de boom?
En ik wilde juist op 2 januari a.s een PandaWill en BangGood account openen/maken.
Aha.quote:Op vrijdag 19 december 2014 01:04 schreef Downstar het volgende:
[..]
SOLD OUT Pipooo![]()
![]()
[ link | afbeelding ]![]()
![]()
Hoe ik daar bij kom? Hij is hier al te bestellen. En de meeste sites melden gewoon dat hij een 8MP cam heeft.quote:Op vrijdag 19 december 2014 21:28 schreef TheSatanSlayer het volgende:
[..]
trouwens, hoe kom je daarbij? front is wel degelijk maar 5mp: http://www.gsmarena.com/huawei_honor_6_plus-6777.php
ook andere sites bevestigen dat, zoals opomart..
dus tja toch een tegenvaller...
http://www.gizmochina.com(...)gship-amazing-price/
http://www.cnet.com/au/products/huawei-honor-6-plus/#!
http://www.telecompaper.c(...)rear-camera--1055641
Ding heeft gewoon een 8MP cam.
GSMArena zegt zelf: Disclaimer. We can not guarantee that the information on this page is 100% correct
En Oppomart heeft wel meer dingen fout. Volgens hun zit er een 930 in, terwijl er toch echt een 925 in zit (Wat ook het plaatje staat wat ze zelf gebruiken)
[ Bericht 12% gewijzigd door Kenzi op 21-12-2014 05:04:53 ]![]()
Gek idee hier hoor. Als je iets niet zeker weet... zoek het op bij de bron! Er zit een 920 in en het is 5MP...
http://www.huaweidevice.com.hk/device.php?language=zh_hk&id=83
~ http://www.vmall.com/product/1182.html via http://campaign.honor.cn/sale/anniversary/
- Ach so, scratch that, lees nu pas dat je het over de Plus hebt.
-- Hier een linkje naar de keynote van de Plus dan: http://v.youku.com/v_show/id_XODUwNDMzNjY0.html
--- Dan:
~ http://www.honor.cn/mobile-phones/honor6-plus
[ Bericht 12% gewijzigd door shiz op 21-12-2014 12:02:09 ]The ripple effect starts with making a splash ~ Life is not a dish of copy pasta ~ ⳽ᖾiz![]()
jammer... komt nie tnaar Europa... http://www.techzine.nl/ni(...)sse-in-phablets.html
als je m wilt zul je hem dus moeten importeren... echt jammer![]()
Ik heb de Umi Zero, vind het echt een top toestel. Koste maar 160 euro en de specificaties bij een toestel zoals HTC zou je snel aan 500 euro zitten.
Toen ik op zoek was naar een nieuwe smartphone had ik een paar eisen. De camera's, zowel front als rare, moesten van een goede kwaliteit zijn. Ook wilde ik graag een wat grotere telefoon, ik kom van een iPhone 4. Een goed scherm was dus ook welkom. Een vriend van me had ook een Chinese telefoon en via hem kwam ik uit bij Efox. Een bedrijf dat Chinese telefoons verkoopt. Eerst wilde ik de Kingzone N3 maar toen die nog niet beschikbaar was ging ik verder zoeken. Ik kwam uit bij de Umi Zero en wauw, ik had me werkelijk geen betere telefoon kunnen voorstellen. In het begin had ik wel zo mijn twijfels over een telefoon uit China kopen, wat als hij niet werkt? Is alles wel in het Nederlands etc.
Toen ik de telefoon ontving was ik al gelijk verkocht. De Umi Zero wordt geleverd in een zeer stijlvolle doos. Hierin zit de Umi Zero, een oplader, een hoesje in de vorm van een Z, een screenprotector en een pinnetje om de sim houder uit de telefoon te kunnen halen. De telefoon heeft de optie om twee simkaarten in te voegen of een simkaart en een sd kaart. De telefoon wordt standaard geleverd met 2GB RAM en 16GB ROM maar dit kun je natuurlijk uitbreiden met een sd kaart. De camera aan de voorkant is 8 megapixel en de camera aan de achterkant 13 megapixel. Ik ben zelf iemand die redelijk wat foto's maakt en de camera is dus een belangrijk punt voor mij, ik ben uiterst tevreden over de foto kwaliteit. Ook is het 5 inch beeldscherm wat Full HD is echt top, heerlijk om youtube filmpjes op te kijken of films te kijken. Ook het lezen van de krant is top op deze telefoon. Verder is de telefoon gewoon supersnel en helemaal up to date met android 4.4.2. Verder is het design van deze telefoon gewoon prachtig, de telefoon heeft een achterkant van glas denk ik, zoiets als een iphone 4/4s. Ook de speaker van de telefoon is van prima kwaliteit. Een ander groot pluspunt is de batterij, die is van zodanige grote dat je er makkelijk de dag mee doorkomt en ook zit er een snellader bij dus hij is in no time weer opgeladen. Als je dus een telefoon wilt, met supergoede specificaties en er niet 500 euro aan wilt uitgeven raad ik iedereen de Umi Zero zeker aan. Ik heb hem besteld bij Efox voor 160 euro dan komt hij vanuit China, je kunt hem ook uit Duitsland laten komen voor 180 euro. Ik zal een linkje bijvoegen naar waar je hem kunt bestellen.
http://www.efox-shop.com/...rm-android-44-3g-g-296094![]()
Spam?quote:Op zondag 21 december 2014 15:31 schreef RUBU28 het volgende:
Ik heb de Umi Zero, vind het echt een top toestel. Koste maar 160 euro en de specificaties bij een toestel zoals HTC zou je snel aan 500 euro zitten.
Toen ik op zoek was naar een nieuwe smartphone had ik een paar eisen. De camera's, zowel front als rare, moesten van een goede kwaliteit zijn. Ook wilde ik graag een wat grotere telefoon, ik kom van een iPhone 4. Een goed scherm was dus ook welkom. Een vriend van me had ook een Chinese telefoon en via hem kwam ik uit bij Efox. Een bedrijf dat Chinese telefoons verkoopt. Eerst wilde ik de Kingzone N3 maar toen die nog niet beschikbaar was ging ik verder zoeken. Ik kwam uit bij de Umi Zero en wauw, ik had me werkelijk geen betere telefoon kunnen voorstellen. In het begin had ik wel zo mijn twijfels over een telefoon uit China kopen, wat als hij niet werkt? Is alles wel in het Nederlands etc.
Toen ik de telefoon ontving was ik al gelijk verkocht. De Umi Zero wordt geleverd in een zeer stijlvolle doos. Hierin zit de Umi Zero, een oplader, een hoesje in de vorm van een Z, een screenprotector en een pinnetje om de sim houder uit de telefoon te kunnen halen. De telefoon heeft de optie om twee simkaarten in te voegen of een simkaart en een sd kaart. De telefoon wordt standaard geleverd met 2GB RAM en 16GB ROM maar dit kun je natuurlijk uitbreiden met een sd kaart. De camera aan de voorkant is 8 megapixel en de camera aan de achterkant 13 megapixel. Ik ben zelf iemand die redelijk wat foto's maakt en de camera is dus een belangrijk punt voor mij, ik ben uiterst tevreden over de foto kwaliteit. Ook is het 5 inch beeldscherm wat Full HD is echt top, heerlijk om youtube filmpjes op te kijken of films te kijken. Ook het lezen van de krant is top op deze telefoon. Verder is de telefoon gewoon supersnel en helemaal up to date met android 4.4.2. Verder is het design van deze telefoon gewoon prachtig, de telefoon heeft een achterkant van glas denk ik, zoiets als een iphone 4/4s. Ook de speaker van de telefoon is van prima kwaliteit. Een ander groot pluspunt is de batterij, die is van zodanige grote dat je er makkelijk de dag mee doorkomt en ook zit er een snellader bij dus hij is in no time weer opgeladen. Als je dus een telefoon wilt, met supergoede specificaties en er niet 500 euro aan wilt uitgeven raad ik iedereen de Umi Zero zeker aan. Ik heb hem besteld bij Efox voor 160 euro dan komt hij vanuit China, je kunt hem ook uit Duitsland laten komen voor 180 euro. Ik zal een linkje bijvoegen naar waar je hem kunt bestellen.
http://www.efox-shop.com/...rm-android-44-3g-g-296094
Daarnaast geen volwaardige review.
Waar mee heb je het vergeleken bijvoorbeeld?
Er zijn zoveel toestellen op de chinese markt, waar dus zijn umi zero 1 van is..
ik heb namelijk ook wat sample foto's gezien waarbij ik dacht dat de Jiayu g4s (8mp) nog wel betere foto's schoot.![]()
Gezien de naam van de Shop, pure spam. Veel slechter dan die vind je niet. Lees maar eens wat Duitse forums over die jongens, dan ga je daar nooit wat kopen. Iets onder garantie opsturen, en dan achteraf zelf moeten betalen omdat je anders je item niet terug krijgt is 1 van die dingen die daar nog al eens voorkomen.quote:Op zondag 21 december 2014 17:36 schreef Downstar het volgende:
[..]
Spam?
Daarnaast geen volwaardige review.
Waar mee heb je het vergeleken bijvoorbeeld?
Er zijn zoveel toestellen op de chinese markt, waar dus zijn umi zero 1 van is..
ik heb namelijk ook wat sample foto's gezien waarbij ik dacht dat de Jiayu g4s (8mp) nog wel betere foto's schoot.![]()
Ik weet het.quote:Op zaterdag 20 december 2014 12:22 schreef Dasjonny het volgende:
[..]
Hmm, op de mobiele versie krijg je hem nog wel te zien, sold out weliswaar.
Komt erop neer dat je dit erbij moet kopen:
[ afbeelding ]
Welk website heeft de laatste/recente Custom ROM voor Jiayu G5S?
[ Bericht 3% gewijzigd door Blue_Panther_Ninja op 22-12-2014 23:02:54 ]![]()
www.needrom.com?quote:Op maandag 22 december 2014 22:12 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Ik weet het.
Welk website heeft de laatste/recente Custom ROM voor Jiayu G5S?Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
Hmm sorry ik las G4Squote:misschien op de officiele fora? Of jiayu poland?
Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
Dit is de meest recente ROM voor G5S, alleen geen custom ROM.quote:Op dinsdag 23 december 2014 17:05 schreef relativity het volgende:
[..]
Hmm sorry ik las G4Smisschien op de officiele fora? Of jiayu poland?
![]()
![]()
Dat is niet de laatste versie...quote:Op dinsdag 23 december 2014 18:23 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Dit is de meest recente ROM voor G5S, alleen geen custom ROM.
2014-10-31 | ROM G5S 20141031-201713 Język polski Android 4.4 KitKatAim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
Aha. Weet je het zeker?Het is wel Pools.quote:Op dinsdag 23 december 2014 18:53 schreef relativity het volgende:
[..]
Dat is niet de laatste versie...
2014-10-31 | ROM G5S 20141031-201713 Język polski Android 4.4 KitKat![]()
![]()
De andere zijn Chinees? Volgens mij zijn die roms allemaal multilang.quote:Op dinsdag 23 december 2014 19:03 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Aha. Weet je het zeker?Het is wel Pools.
Op tweakers deden mensen die althans installeren. Zeker weten weet ik niet, ik heb namelijk geen G5S...Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.![]()
Bedanktquote:Op woensdag 24 december 2014 13:21 schreef krissie100 het volgende:
Hier mijn review over de Elephone G4
http://tweakers.net/productreview/106274/elephone-g4-zwart.htmlEventjes gekeken.
Welke app gebruik je voor de gps in de review?Aim at perfection in everything, though in most things it is unattainable. However, they who aim at it, and persevere, will come much nearer to it than those whose laziness and despondency make them give it up as unattainable.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: