Ik kan me haast niet voorstellen dat ze ontsnapt zijn, en niet vrijgelaten. Wellicht dat ze de media niet laten zeggen dat hij meewerkt aan de onderhandingen, om z'n ego niet te krenken. Net als dat e nog steeds geen officieel aantal gegijzelden hebben.quote:Op maandag 15 december 2014 16:12 schreef xzaz het volgende:
Als je mensen tegen hun wilt gevangen houdt en je laat ze ontsnappen doe je gewoon niet meer mee.
Wijven zijn er wel mooier, voor de rest is Moskou nogal guur en somber in de winter, wel enorm brede wegen waar je lekker gas kan geven.quote:Op maandag 15 december 2014 16:02 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Moskou prachtig?Paar iconische gebouwen omsingeld met een al paupertroep. Maar over de treurnis van de hoofdstad had ik niet eens. De kleine steden en dorpjes....daar wordt je pas depressief van. Had veel weg van Roemenië.
Gegijzelde theaterbezoekers bevrijden lukte ze alleen niet zo goed...quote:Op maandag 15 december 2014 16:16 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
Wijven zijn er wel mooier, voor de rest is Moskou nogal guur en somber in de winter, wel enorm brede wegen waar je lekker gas kan geven.
Ik had het over het schrikbewind, niet over de "normale" zaken waar een land behoort voor te zorgen. Iets wat in Nederland lekker rap word afgebroken en straks alleen nog te betalen is voor de rijken....quote:
Bij de hierboven al besproken school in Beslan ging het ook al niet al te bestquote:Op maandag 15 december 2014 16:17 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Gegijzelde theaterbezoekers bevrijden lukte ze alleen niet zo goed...
True, wat een horrordrama was dat.quote:Op maandag 15 december 2014 16:18 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Bij de hierboven al besproken school in Beslan ging het ook al niet al te best
http://www.abc.net.au/news/abcnews24/quote:Op maandag 15 december 2014 16:20 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Gewonde agent. (niet bevestigd)
Zit ik het vannacht nog tot 3 uur te volgen, mis ik nog net de actiequote:
Dat was een waar wonder dat er niet meer slachtoffers vielen.quote:Op maandag 15 december 2014 16:18 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Bij de hierboven al besproken school in Beslan ging het ook al niet al te best
Grappig manquote:Op maandag 15 december 2014 16:21 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Hopelijk raken ze niet teveel chocolaatjes.
Waar de Spetznaz-rakkers dus onprofessioneel mee om zijn gegaan.quote:Op maandag 15 december 2014 16:21 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
Dat was een waar wonder dat er niet meer slachtoffers vielen.
Leuke bompakketjes boven de kindjes.
[ afbeelding ]
Die geactiveerd zouden moeten worden door dead man switches waar de gijzelnemers op stonden.
[ afbeelding ]
http://www.euronews.com/news/streaming-live/ live beelden, reanimatie gaande, geen idee van wiequote:Op maandag 15 december 2014 16:20 schreef xpompompomx het volgende:
Heel de tijd dezelfde beelden op sky(Wel weer van die blonde tjik met die grote tieten
)
Ziggo kanalen 503 t/m 506 is het allemaal op in ieder geval.quote:
Je kunt niet rekenen op enige coorperatie als je te maken heb met Tjetjeense Moslim fanaten. Die maken zoveel mogelijk slachtoffers en willen niet onderhandelen.quote:Op maandag 15 december 2014 16:22 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Waar de Spetznaz-rakkers dus onprofessioneel mee om zijn gegaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |