http://www.telegraaf.nl/b(...)ek_in_de_mist__.htmlquote:IJSSELSTEIN -
Een huwelijksaanzoek is gruwelijk misgegaan in IJsselstein. Een man had een hoogwerker ingehuurd om zijn vriendin ten huwelijk te vragen, maar omdat het apparaat niet goed was gezekerd, viel hij om.
De man zat toen al in de hoogwerker, meldt RTV Utrecht. Hij is wonder boven wonder met de schrik vrijgekomen. De hoogwerker is op het dak van de achterburen terechtgekomen. Dat is zwaar beschadigd geraakt. De bewoners van het getroffen huis zijn niet gewond geraakt, maar moeten hun woning tijdelijk verlaten. Twee andere huizen zijn eveneens ontruimd.
Foto: AS Media
De gemeente bekijkt zaterdagochtend met de brandweer hoe de kraan het beste kan worden weggetakeld en of de constructie van het huis nog stevig is. Zowel politie als brandweer kon niet zeggen of op het huwelijksaanzoek uiteindelijk wel 'ja' is gezegd. „Ik weet niet of in de paniek die vraag nog wel is gesteld”, aldus een politiewoordvoerster.
quote:Op zaterdag 13 december 2014 12:41 schreef Richestorags het volgende:
Is dit niet trouwens gewoon de opname van de nieuwste Achmea reclame geweest?
Jaquote:
quote:Na het incident kon de man zijn geliefde alsnog ten huwelijk vragen. Ze heeft ja gezegd. Volgens buren is het stel daarna direct vertrokken naar Parijs, de stad van de liefde.
Tja, je moet toch érgens slapenquote:Op zaterdag 13 december 2014 12:45 schreef Pino112 het volgende:
http://www.rtvutrecht.nl/(...)uwelijksaanzoek.html
[..]
Iedereen ook lachen bij die tweede keer.quote:Op zaterdag 13 december 2014 12:44 schreef spijkerbroek het volgende:
SHE SAID YES!
Filmpje van tweede keer omvallen:
http://nos.nl/op3/artikel(...)root-gat-in-dak.html
ik hoop dat er nog wat betere beelden komen...en ook van de 1e keerquote:Op zaterdag 13 december 2014 12:59 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Iedereen ook lachen bij die tweede keer.
Wowquote:Een huwelijksaanzoek is zaterdagochtend in IJsselstein niet helemaal volgens plan verlopen. Een man wilde zijn vriendin vanuit een hoogwerker verrassen, maar die viel om en raakte het dak van de achterburen.
Bij het bergen van de kraan, een paar uur later, ging het opnieuw mis. De kraan viel weer op het huis, met nog meer schade tot gevolg.
Niemand raakte gewond, meldt de brandweer. De politie ontruimde wel drie woningen. De eerste kraan is zo scheef komen te hangen dat alle banden van de grond zijn gekomen en een deel van de hoogwerker door een geparkeerd staande auto is geboord.
Uitgeschoven kraan
Volgens de politie was het de bedoeling om de uitgeschoven kraan over de daken heen te geleiden zodat de man in het bakje in de achtertuin terecht kwam.
Maar door onbekende oorzaak kieperde het gevaarte om en de kraan belandde in het dak van de achterburen. Op zolder was op dat moment niemand aanwezig. De man wist ongedeerd uit het bakje te komen.
De hoogwerker heeft bij de eerste klap al een gat van minstens een meter geslagen. De schade werd bij de tweede val nog groter. Het huis is tijdelijk onbewoonbaar en ook de twee woningen ernaast zijn ontruimd.
Parijs
Zowel politie als brandweer kon niet zeggen of op het huwelijksaanzoek uiteindelijk wel 'ja' is gezegd. "Ik weet niet of in de paniek die vraag nog wel is gesteld", aldus een politiewoordvoerster.
Volgens RTV Utrecht heeft de vrouw wel degelijk 'ja' gezegd. Het tweetal zou direct na het ongeval naar Parijs zijn vertrokken.
Waarom?quote:Op zaterdag 13 december 2014 13:04 schreef Twiitch het volgende:
Ze hebben trouwens wel geluk, ik denk dat de staat nu voor de totale schade moet gaan betalen.
Nee, want de overige kranen die de eerste kraan weg zouden halen zijn van hetzelfde bedrijf, gevalletje dit lossen we zelf wel even op.quote:Op zaterdag 13 december 2014 13:04 schreef Twiitch het volgende:
Ze hebben trouwens wel geluk, ik denk dat de staat nu voor de totale schade moet gaan betalen.
"Ach joh, doen we toch even? What could possibly go wrong?!"quote:Op zaterdag 13 december 2014 13:08 schreef hottentot het volgende:
Nee, want de overige kranen die de eerste kraan weg zouden halen zijn van hetzelfde bedrijf, gevalletje dit lossen we zelf wel even op.
Ik neem aan dat de kraanmachinist ontslag krijgt, want die heeft omdat er een geparkeerde auto stond zijn stempel niet uitgeschoven. Iedereen met gezond verstand van zaken had dit aan kunnen zien komen.
Ook zal het hijsgebied niet af zijn gezet, zal er geen hijsplan gemaakt zijn.
Ik zie zo al waarom het fout is gegaan. De achterste stempelpoot links is niet helemaal uitgeschoven omdat die Peugeot in de weg stond. En doordat hij naar links wilde reiken moeten juist die stempels goed staan.quote:Op zaterdag 13 december 2014 12:42 schreef Kosmoproleet het volgende:
[ afbeelding ]
"Om maar meteen met de kraan in huis te vallen, wil je met me trouwen?"
"Your shipment of fail has arrived"
Verzin wat leuks mensen.
En ikquote:Op zaterdag 13 december 2014 13:30 schreef Kentekenplaat het volgende:
[..]
Ik zie zo al waarom het fout is gegaan. De achterste stempelpoot links is niet helemaal uitgeschoven omdat die Peugeot in de weg stond. En doordat hij naar links wilde reiken moeten juist die stempels goed staan.
Edit: wat Hottentot ook al zei inderdaad.
Even een kleine afkoelingsperiode gunnen.quote:Op zaterdag 13 december 2014 12:52 schreef k_man het volgende:
Direct naar Parijs vertrokken... Ja, ik zou de buren ook maar even niet onder ogen komen, denk ik.
quote:Op zaterdag 13 december 2014 12:42 schreef Kosmoproleet het volgende:
[ afbeelding ]
"Om maar meteen met de kraan in huis te vallen, wil je met me trouwen?"
"Your shipment of fail has arrived"
Verzin wat leuks mensen.
quote:Op zaterdag 13 december 2014 12:44 schreef spijkerbroek het volgende:
SHE SAID YES!
Filmpje van tweede keer omvallen:
http://nos.nl/op3/artikel(...)root-gat-in-dak.html
Nee.quote:Op zaterdag 13 december 2014 15:01 schreef RhytmicalRemedy het volgende:
Moet die buurman daar eigenlijk toestemming voor geven? Dat zo'n ding over zijn huis getakeld word.
Ik denk dat hun reactie meer zo is:quote:[b]Op zaterdag 13 december 2014 15:22 schreef [url=http://forum.fok.nl/user/profile
Arbeidsinspectie zal smullen van deze gebeurtenis.
Lekker met de feestdagen in een hotel op kosten van een anderquote:Op zaterdag 13 december 2014 15:32 schreef Snowsquall het volgende:
Het zal je huis maar zijn in deze tijd van het jaar(koud) en met de regen die we nog krijgen
Hij kreeg 'm niet meer omhoog.quote:Op zaterdag 13 december 2014 15:30 schreef I-care het volgende:
Hij is wel behoorlijk voor haar gevallen! Echte liefde
Zelfs Viagra bied geen uitkomst meer in zulke gevallen..quote:
Of wèl natuurlijkquote:Op zaterdag 13 december 2014 15:34 schreef Rockefellow het volgende:
Als ik ooit een hijskraan nodig heb weet ik dat ik in geen enkel geval Slootjes uit Lopik moet bellen.
De verzekeringsmaatschappij ook, die schuift het nu lekker door naar de verzekering van de 2e firma die de taak had om dit op een deugdelijke manier op te lossen en laat die het maar uitzoeken, met de gedupeerden als ''lachende'' 3equote:Op zaterdag 13 december 2014 15:22 schreef hottentot het volgende:
Wat een gruwelijk achterlijke werknemers bij dat bedrijf.
Bij de hijspoging om de wagen recht te zetten niet de hijsbanden fixeren zodat deze lekker omhoog kunnen schieten als de mast rechter komt te staan. Jezus wat een stel kleuters.
Arbeidsinspectie zal smullen van deze gebeurtenis.
1. Welke 2e firma? I.p.v. het bergingsbedrijf te bellen wat hierin gespecialiseerd is, zouden ze het zelf wel even opknappen.quote:Op zaterdag 13 december 2014 15:50 schreef Garfield1985 het volgende:
[..]
De verzekeringsmaatschappij ook, die schuift het nu lekker door naar de verzekering van de 2e firma die de taak had om dit op een deugdelijke manier op te lossen en laat die het maar uitzoeken, met de gedupeerden als ''lachende'' 3e.
En dat tripje naar Parijs is wel echt een naaistreek, hoop voor hen dat die letterlijk in het water valt want zoiets doe je niet zo vlak na zo'n blunder!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |