ik zie van alles 2 hoorquote:Op zondag 4 januari 2015 17:36 schreef Pannenkoeken het volgende:
[..]
Super leuk! Maar wat gek dat er 2 schapen bij zijn en van de rest maar een. De autist in mij wordt dan wakker
quote:Op zondag 4 januari 2015 14:43 schreef Tyler-Girl het volgende:
Ik moet ook nodig gaan opruime Muck, maar stel het nog even uit![]()
Ik heb mijn granny square deken afik vind hem zo mooi/leuk/stoer geworden
![]()
[ afbeelding ]
ik kan vanuit deze hoek niet tussen de pootjes kijkenquote:Op zondag 4 januari 2015 20:53 schreef mousemicky het volgende:
[..]
Maar van 2 schapen krijg je geen lammetjesEen ram erbij zou handiger zijn
Een ram heeft hoornsquote:Op zondag 4 januari 2015 20:55 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ik kan vanuit deze hoek niet tussen de pootjes kijken
Dankje. Het is inderdaad stonewashed. Erg mooi garen om mee te werken (al had ik wel wat dikte verschil tussen wit en de rest van de kleuren).quote:
Ik vind het heerlijk zacht aanvoelen, dus lijkt me lekker als dekentjequote:Op zondag 4 januari 2015 21:14 schreef Tyler-Girl het volgende:
[..]
Dankje. Het is inderdaad stonewashed. Erg mooi garen om mee te werken (al had ik wel wat dikte verschil tussen wit en de rest van de kleuren).
Jup! Je ziet ze beter zo dan wanneer je de blokken in 1 kleur hebt gedaan zoals ik... (Bijna klaar met de blokken, nog 8! En dan aan elkaar en de rand).quote:Op dinsdag 6 januari 2015 13:45 schreef trui het volgende:
Leuk, Marsust! Hoorde die met de 'bloemetjes' in 't midden ook bij de CAL?
Volgens mij niet, was het 10 weken lang een nieuw patroontje en elke week 'moest' je er 6 hakenquote:Op dinsdag 6 januari 2015 14:12 schreef trui het volgende:
ik ben benieuwd, zou graag meer voorbeelden van die deken zien, maar die facebook groep is besloten geloof ik he. Om daar nou helemaal lid van te worden vind ik ook zowat. Is dit de standaard afmeting (6x7)?
hier zijn de voorbeelden van de maakster te zien, met blokken in meerdere en enkele kleuren, in de kleuren van de pakketten van scheepjes.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 14:12 schreef trui het volgende:
ik ben benieuwd, zou graag meer voorbeelden van die deken zien, maar die facebook groep is besloten geloof ik he. Om daar nou helemaal lid van te worden vind ik ook zowat. Is dit de standaard afmeting (6x7)?
Euh jawel toch? Nou ja, digitaal dan. Maar dat vond ik duidelijk genoeg. Randje kan ik er in mijn hoofd wel bijverzinnen.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 21:58 schreef trui het volgende:
oja, mooi! alleen jammer dat daar nog niet echt een totaalplaatje is van het geheel aan elkaar gehaakt. (toch?)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |