Enorm preuts.quote:Op donderdag 11 december 2014 11:23 schreef Myraela het volgende:
Ik kijk nooit porno, ben ik nu preuts?
Eigenlijk wel. Toch moet ik altijd weer lachen.quote:
Ik weet niet. Ik vind het niet meer bizar dan alle andere persoonlijke aanvallen.quote:Op donderdag 11 december 2014 11:23 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Ja sorry maar het is ook gewoon bizar om dat soort dingen in de tweede kamer te horen
Jij beoefent het, dat is een geldige reden.quote:Op donderdag 11 december 2014 11:23 schreef Myraela het volgende:
Ik kijk nooit porno, ben ik nu preuts?
Nee ik ook niet, maar ik vind dat persoonlijke aanvallen gewoon echt niet kunnen op de werkvloer. Laat staan in de tweede kamer.quote:Op donderdag 11 december 2014 11:26 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Eigenlijk wel. Toch moet ik altijd weer lachen.
Als het met een sympathiek persoon was geweest waarschijnlijk niet. Maar van Gent
[..]
Ik weet niet. Ik vind het niet meer bizar dan alle andere persoonlijke aanvallen.
Dat is in mijn ogen juist een positief iets.Niemand is perfect,ook die actrices niet.En er is niets mis met een klein buikje bij een vrouw.quote:Op donderdag 11 december 2014 11:21 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Klopt.
Als je kijkt naar bijvoorbeeld een Lexi Belle, die vrij populair is, die heeft gewoon een klein buikje en die trilt ook gezellig mee.
Met een groot buikje ook niet, smaken verschillen. En zo lang het geen ongezond overgewicht is ala obesitas, niks aan de hand lijkt me.quote:Op donderdag 11 december 2014 11:28 schreef yats het volgende:
[..]
Dat is in mijn ogen juist een positief iets.Niemand is perfect,ook die actrices niet.En er is niets mis met een klein buikje bij een vrouw.
Ik moet zeggen,ik kijk het als ik het om me heen hoor niet heel vaak vergeleken met de meeste mannen.Ik vind seks hebben stukken beter dan porno kijken en het in je eentje moeten doen.Daar is letterlijk geen fuck aan.Alleen bij gebrek aan een partner moeten die behoeftes af en toe toch vervuld worden.quote:Op donderdag 11 december 2014 11:20 schreef Jelia het volgende:
Jullie kijken de verkeerde porno gok ik zomaarof je houdt er gewoon niet van. Kan ook natuurlijk.
Vind ik niet echt een vergelijking, eigenlijk.quote:Op donderdag 11 december 2014 11:31 schreef Lokasenna het volgende:
De pornowereld vind ik qua realisme nog lang niet zo verknipt als de modellenwereld, in elk geval.
En vergeet deze topshow niet:quote:Op donderdag 11 december 2014 11:27 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Nee ik ook niet, maar ik vind dat persoonlijke aanvallen gewoon echt niet kunnen op de werkvloer. Laat staan in de tweede kamer.
Ik vond dat hele 'doe normaal man' ook echt te ver gaan
Het hoeft van mij niet perfect te zijn, maar ik kijk liever naar een aantrekkelijke vrouw dan een gemiddelde vrouw.quote:Op donderdag 11 december 2014 11:28 schreef yats het volgende:
[..]
Dat is in mijn ogen juist een positief iets.Niemand is perfect,ook die actrices niet.En er is niets mis met een klein buikje bij een vrouw.
Maar op beide industrieen hoor je vaak hetzelfde commentaar op het gebrek aan realisme.quote:Op donderdag 11 december 2014 11:33 schreef Jelia het volgende:
[..]
Vind ik niet echt een vergelijking, eigenlijk.
Porno gaat om lust.
Fashion is kunst.
Eens. Hoewel ik ook steeds meer modellen met een atletisch lichaam zie.quote:Op donderdag 11 december 2014 11:31 schreef Lokasenna het volgende:
De pornowereld vind ik qua realisme nog lang niet zo verknipt als de modellenwereld, in elk geval.
The real deal is altijd beter, mag ik aannemenquote:Op donderdag 11 december 2014 11:32 schreef yats het volgende:
[..]
Ik moet zeggen,ik kijk het als ik het om me heen hoor niet heel vaak vergeleken met de meeste mannen.Ik vind seks hebben stukken beter dan porno kijken en het in je eentje moeten doen.Daar is letterlijk geen fuck aan.Alleen bij gebrek aan een partner moeten die behoeftes af en toe toch vervuld worden.
Ik vind ook niet eens zo veel mis met obesitas. Ja toffer voor de eigenaar van het lichaam als je wat afvalt voor je gezondheid, maar dat geld ook voor roken, mensen die nooit bewegen etcquote:Op donderdag 11 december 2014 11:31 schreef Jelia het volgende:
[..]
Met een groot buikje ook niet, smaken verschillen. En zo lang het geen ongezond overgewicht is ala obesitas, niks aan de hand lijkt me.
wie bepaald wat kunst is? Seks kan ook kunst zijn als je het mij vraagt, en mode hoeft dat dan weer niet te zijnquote:Op donderdag 11 december 2014 11:33 schreef Jelia het volgende:
[..]
Vind ik niet echt een vergelijking, eigenlijk.
Porno gaat om lust.
Fashion is kunst.
Ik vind dat mensen het zelf moeten weten. Als je graag dik wil zijn, why not.quote:Op donderdag 11 december 2014 11:35 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Ik vind ook niet eens zo veel mis met obesitas. Ja toffer voor de eigenaar van het lichaam als je wat afvalt voor je gezondheid, maar dat geld ook voor roken, mensen die nooit bewegen etc
Hier nog een feministe hoorquote:Op donderdag 11 december 2014 11:34 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Maar op beide industrieen hoor je vaak hetzelfde commentaar op het gebrek aan realisme.
Vanuit de feministenhoek, maar toch
Je zegt zelf al dat het publiek dat ermee bereikt wordt het niet per se ziet als kunst, maar als iets hoe zij zelf ook zouden willen zijn. Wat de intentie ervan is maakt voor de gevolgen niet uit.quote:Op donderdag 11 december 2014 11:37 schreef Jelia het volgende:
[..]
Hier nog een feministe hoor![]()
Maar ik zeg al, fashion is kunst, dat hoeft niet realistisch te zijn. Al vind ik die magere modellen ook niks aan om naakt te zien, en is het kwalijk dat ze een "voorbeeldfunctie" vervullen voor jonge meiden.
je mag altijd wat vinden, maar ik hou persoonlijk wel meer van meningen die onderbouwd zijn dan kort door de bocht geneuzel. Maar dat heb ik helaas over elk onderwerpquote:Op donderdag 11 december 2014 11:37 schreef Lokasenna het volgende:
Maar ik vind ook dat ik er wel iets van mag vinden als mensen overgewicht hebben. Is ook mijn goed recht.
Immer terechte klacht.quote:
Defensive much?quote:Op donderdag 11 december 2014 11:38 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
je mag altijd wat vinden, maar ik hou persoonlijk wel meer van meningen die onderbouwd zijn dan kort door de bocht geneuzel. Maar dat heb ik helaas over elk onderwerp
Wat bedoel je met afkeuren?quote:Op donderdag 11 december 2014 11:38 schreef Jelia het volgende:
Nee echt dik zijn zonder medische reden, keur ik af.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |