Zeuren over voetbal maar er wel een klacht over openen..quote:
Even shownieuws tussendoorquote:Op dinsdag 9 december 2014 15:09 schreef Tchock het volgende:
"Dat was de vijftigste minuut, na de reclame zijn we terug met de laatste tien minuten van de Champions League-finale. Blijf hangen!"
quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:09 schreef Tchock het volgende:
"Dat was de vijftigste minuut, na de reclame zijn we terug met de laatste tien minuten van de Champions League-finale. Blijf hangen!"
Of Gerard Joling die heel groot in het beeld verschijntquote:
quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:10 schreef DKUp het volgende:
[..]
Of Gerard Joling die heel groot in het beeld verschijnt
Dat is nu voorkomen inderdaad.quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:08 schreef BasEnAad het volgende:
Beter dan dat de NOS met belastinggeld de prijs opdrijft en die verwende voetballertjes betaalt.
Zo'n beeldvullende reclame van mijn huis in puin of iets in beeld tijdens de uitzending.quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:10 schreef DKUp het volgende:
[..]
Of Gerard Joling die heel groot in het beeld verschijnt
Typisch SBS6quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:11 schreef Penls het volgende:
[..]
Zo'n beeldvullende reclame van mijn huis in puin of iets in beeld tijdens de uitzending.
Ja is dit echt? Ik vind Veronica wel beter bij voetbal passen dan SBS 6. Die profileren zich net als RTL 7 toch meer als mannenzender.quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:11 schreef Elfletterig het volgende:
Onterechte klacht. Ten eerste vanwege hetgeen BasEnAad al zegt, ten tweede omdat de wedstrijden niet door SBS 6, maar waarschijnlijk door Veronica worden uitgezonden.
Gaat het budget van de Publieke Omroep omlaag als ze de CL niet kopen?quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:23 schreef Roces18 het volgende:
Beter dat SBS het doet dan de publieke omroep. Beetje onzin om belastinggeld hiervoor te gebruiken terwijl elke andere omroep er wel zou voor willen betalen.
Haha, ik zag wat je daar deed. Sport1 is natuurlijk helemaal niet gratis.quote:
twitter:Catenaccio twitterde op dinsdag 09-12-2014 om 14:01:34SBS heeft de rechten op de Champions League. De wedstrijden zullen worden uitgezonden onder de programmanaam 'Sterren spelen op het gras'. reageer retweet
Met El Sierd! Koekoek!quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:37 schreef HenkieVdV het volgende:
CL vanaf volgend jaar dus zeker op Sport1 kijken. Van mij mag heel voetbal kijkend Nederland dit doen zodat SBS erachter komt dat je geen "goede zender" kan kopen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jammer, leek me wel fijn om Hart van Nederland een kwartier voor tijd door mijn strot geduwd te krijgen.quote:Op woensdag 10 december 2014 07:02 schreef Frank_Drebin het volgende:
Ach, zoveel zal er ook weer niet veranderen.
Het is te hopen dat SBS wat goede commentatoren gaat aannemen, anders merkt je er dus wel wat van.quote:Op woensdag 10 december 2014 09:32 schreef Agiath het volgende:
Boeie, ik zap nu ook altijd al in om 20:45 en om 22:30 gaat hij weer naar een andere zender. Bij de NOS net zoveel reclame en gelul. Het enige waar ik bang voor ben is inderdaad Gerand Jonling of een andere raspauper die door het beeld springt tijdens de wedstrijd.
Het wordt naar alle waarschijnlijkheid idd niet op SBS6 uitgezonden maar op Veronica.quote:Op woensdag 10 december 2014 03:21 schreef TorroFernandes het volgende:
Kijk deze simpele zielen het verschil niet weten tussen SBS en SBS6.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |