Zeuren over voetbal maar er wel een klacht over openen..quote:
Even shownieuws tussendoorquote:Op dinsdag 9 december 2014 15:09 schreef Tchock het volgende:
"Dat was de vijftigste minuut, na de reclame zijn we terug met de laatste tien minuten van de Champions League-finale. Blijf hangen!"
quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:09 schreef Tchock het volgende:
"Dat was de vijftigste minuut, na de reclame zijn we terug met de laatste tien minuten van de Champions League-finale. Blijf hangen!"
Of Gerard Joling die heel groot in het beeld verschijntquote:
quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:10 schreef DKUp het volgende:
[..]
Of Gerard Joling die heel groot in het beeld verschijnt
Dat is nu voorkomen inderdaad.quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:08 schreef BasEnAad het volgende:
Beter dan dat de NOS met belastinggeld de prijs opdrijft en die verwende voetballertjes betaalt.
Zo'n beeldvullende reclame van mijn huis in puin of iets in beeld tijdens de uitzending.quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:10 schreef DKUp het volgende:
[..]
Of Gerard Joling die heel groot in het beeld verschijnt
Typisch SBS6quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:11 schreef Penls het volgende:
[..]
Zo'n beeldvullende reclame van mijn huis in puin of iets in beeld tijdens de uitzending.
Ja is dit echt? Ik vind Veronica wel beter bij voetbal passen dan SBS 6. Die profileren zich net als RTL 7 toch meer als mannenzender.quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:11 schreef Elfletterig het volgende:
Onterechte klacht. Ten eerste vanwege hetgeen BasEnAad al zegt, ten tweede omdat de wedstrijden niet door SBS 6, maar waarschijnlijk door Veronica worden uitgezonden.
Gaat het budget van de Publieke Omroep omlaag als ze de CL niet kopen?quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:23 schreef Roces18 het volgende:
Beter dat SBS het doet dan de publieke omroep. Beetje onzin om belastinggeld hiervoor te gebruiken terwijl elke andere omroep er wel zou voor willen betalen.
Haha, ik zag wat je daar deed. Sport1 is natuurlijk helemaal niet gratis.quote:
twitter:Catenaccio twitterde op dinsdag 09-12-2014 om 14:01:34SBS heeft de rechten op de Champions League. De wedstrijden zullen worden uitgezonden onder de programmanaam 'Sterren spelen op het gras'. reageer retweet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |