abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_149550306
oeps... niet lekker gekeken

[ Bericht 91% gewijzigd door mafkeezzz1981 op 10-02-2015 21:19:16 (bril niet op ) ]
pi_149552155
Ik zie houtskelet ontstaan voor de hal, maar waar zie jij een voorzetwand met gips dan?
Laat die handjes wapperen!
pi_149552258
eeehhhhhhhhh bril niet op :)
pi_150209398
Haha :)

Goedemorgen allemaal. Zo na een week vakantie weer helemaal opgeknapt en bijgekomen! :W Heerlijk een week op wintersport geweest. Gebutst maar wel bruin verkleurd terug gekomen.

Een hoop gebeurd in die tijd! In de week voor de vakantie kwam het bouwpakket binnen van onze trap! Die heb ik samen met mijn vriend in elkaar gezet. Een leuk bouwpakket voor volwassenen. Het viel ons zeker niet tegen! Binnen een avond de trap in elkaar en geplaatst. *O*


En daar staat 'ie!



Een dag voor de vakantie hadden we vrij genomen zodat we een extra dagje klussen hadden. Gelukkig kregen we ook versterking door 2 vak idioten (met hout dan) Boven zo goed als alle muren en kozijnen gezet! Alleen de muur + kozijn voor de logeerkamer moet er nog in komen. :D

Basis neerzetten


Schroeven


Isolatie er in voor een klein gedeelte. De rest van de muur moet pas later omdat er nog elektriciteit door moet.

Lastig te fotograferen hoe het nu er uit ziet..



Het gaat zo snel nu! Als het goed is word de dakkapel deze week gemaakt. Dat zal een heel verschil zijn qua ruimte. Verder word het dak ook gelijk gerepareerd. En ik moet gelijk op zoek naar kunststof openslaande deuren op marktplaats :Y) mocht ik die niet vinden dan laten we die op maat maken door een vriend van mijn vriend. 8-)

Verder kunnen we van de week nog verder met de vliering en de laatste muur van de boven verdieping neerzetten. Zat te doen ;)!
pi_150589512
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 februari 2015 18:47 schreef Vonkenboer het volgende:

[..]

U gaat hard vooruit ! Komen er overal houten wanden ? :)
In alle drukte een beetje een late reactie.. :o
haha! Ja we hebben alles van hout daar over heen komen wel gipsplaten.

We zitten zelf nog een beetje te twijfelen over de beneden muur. in eerste instantie wilden we die stucken alleen omdat ze muur zo onregelmatig is hebben we toch besloten of een voorzetwand neerzetten of te rachelen.. Alleen welke van de twee wordt het ben nog een beetje in dubio..

Optie 1: gewoon balken op de vloer schroeven, frame maken en platen er tegen aan..
Optie 2: rachelen en dan platen er tegen aan.. :7

Verder gaat het goed wanden boven allemaal gezet.. Vliering ligt er op en vliso trap er in.. (wat een werk is dat nog met stellen.. |:( Kozijn voor het dakkapel besteld en de openslaande deuren (+-4 weken levertijd 8)7 ) Maar in de tussen tijd kunnen we al wel lekker met het electra beginnen en het wc hokje moet nog gezet worden..
  PR/Manusje van alles vrijdag 13 maart 2015 @ 09:49:20 #106
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_150590691
Vier weken is nog snel ook. :D
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
pi_150603764
quote:
14s.gif Op vrijdag 13 maart 2015 09:49 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Vier weken is nog snel ook. :D
Hahah plus minus 4 weken dan ben ik al huiverig dat het later word.. maar het kozijn is net iets eerder besteld dan de openslaande deuren dus hopelijk komt dat ook een beetje achter elkaar:)
pi_150939620
En het weekend is weer voorbij :'( er is wel weer een hele hoop gebeurd.

* Het toilethok staat *O* Staat dan nog wel geen wc in of uberhaupt een aansluiting maar er is iig een eerste stap gemaakt. :s)
* Alle (dichte) muren al in de grondverf gezet
* Alles schroefgaatjes geplamuurd, _O_
* een gat gegraven om de riolering te vinden waar de septic tank op aangesloten zit
* Alle elektra dozen in de wanden + centraal dozen en al wat buizen gelegd..

Plan voor komende week.
*Gas op de elektra,
* Plaatsbepaling riolering /wc Gebrit wc bestellen
*gipsplaaten
*Muur rachelen woonkamer

Genoeg te doen haha ik had zondag echt het gevoel of ik een kater had.. niets gedronken |:(

Verbouwkater dus hehe.

Maar wel uitgerust en deze week er weer vol tegenaan!
pi_151219894
Lekker rustig in dit topic :o

Even een paar voorgangsfotos, Gisteren de laatste draden getrokken. En vandaag is mijn schoonvader bezig met de wand rachelen. dan kunnen daar ook de laatste dozen aangesloten worden.


Ook even 15 pakken isolatie wezen halen bij de Hornbach.. :s)
Dan kunnen we verder met het isoleren van de muren en die weer dicht maken.



Van een pallet van 20 zo 15 de bus in. Toen het plastic er vanaf was "ontplofte" de pakketten. Heel grappig gezicht.

Vrijdag voor een keuken wezen kijken helaas niet de goede maat dus de zoektocht gaat verder.. :')
Marktplaats heb ik wel even gezien. 8)7

Vanavond de wanden opschuren en van de week proberen nogmaals te verven. Alle kozijnen moeten ook nog geschuurd en geverfd worden! Ach we blijven bezig. Ik kan ook niet wachten totdat het gips er in zit en het voor je idee weer meer een huis word :)
pi_151220034
Jullie gaan wel lekker hard hoor :Y
pi_151220184
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 maart 2015 12:21 schreef Puala het volgende:
Jullie gaan wel lekker hard hoor :Y
Nooit hard genoeg haha! We willen graag de eerste week van juni verhuizen dus dan hebben we nog zon 8 weken/ 9 weken want die week hebben we ook beiden vrij genomen. Maar dan moet er nog een hoop gebeuren dus ben echt super benieuwd.

Jij ging ook super hard toch na electra? :)
pi_151221916
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 maart 2015 12:25 schreef Marthinezruit het volgende:

[..]

Nooit hard genoeg haha! We willen graag de eerste week van juni verhuizen dus dan hebben we nog zon 8 weken/ 9 weken want die week hebben we ook beiden vrij genomen. Maar dan moet er nog een hoop gebeuren dus ben echt super benieuwd.

Jij ging ook super hard toch na electra? :)
Ja ik vond electra echt een rotklus. Veel werk, zwaar ook wel en kost gewoon heel veel tijd. Maar ook het monteren straks van stopcontacten, centraaldozen etc. kost gewoon heel veel tijd.

Maar strakke planning dan. Heb je wel een to do list die compleet genoeg is?
pi_151222114
Electra viel voor ons niet tegen want mijn vriend is elektricien dus dat viel mee :) centraal dozen zitten eigenlijk allemaal al.

Lastig om te zeggen ik heb nu wel gezegd dat we echt vaart moeten gaan maken.. mijn vriend is nogal van het flierenfluiten en maar zien waar het land. terwijl ik wel van een stevige planning houd. Dus omdat hij aardig schrok dat het nog maar 9 weken is gaan we toch een lijstje maken. EIN-DE- LIJK haha. :z

Het scheelt ook wel dat mijn schoonpa heel veel overdag kan doen, die werkt niet meer en heeft zijn eigen dijkhuis ook helemaal zelf verbouwd. Wel 34 jaar over gedaan :+ Nee en ik overdrijf niet. Maar een muurtje rachelen gaat wel vrij rap:) En pasen komt er natuurlijk ook aan dus dan hebben we weer een extra dag om te knallen. ^O^
pi_151431293
Prettig pasen allemaal nog! Een beetje laat <O)

Vraagje aan de experts hier. Hebben jullie goede ervaringen met flexibele buizen voor warm en koud water? Op youtube zie ik het veel maar dan met name belgische filmpjes.. Wat zijn jullie ervaringen hiermee? of raden julie het aan om voor de "degerlijke" cv buizen te gaan?

We zijn nu op het punt wc gekomen, waar zowel water afleiding(en) heen moeten en een afvoer.. maar inmiddels hebben we ook een keuken gevonden die we 15 april gaan ophalen en daar moeten natuurlijk ook leidingen heen, alsmede de badkamer.. :9 kortom het hele huis.. haha!

Tips en trics... ik hoor het graag! :)

To do and allready did today lijstje.
We hebben eindelijk een to do lijst gemaakt dus niets zit meer in het hoofd. Wel ideaal met alle hulp van vandaag ging het erg lekker en konden we zo links en rechts klusjes opnoemen.. *O*

* Flexbuizen instaleren, dat waren er 3 dus dat viel mee.. :P
* Boven 2 kamers isoleren
* Gangmuur schuren, gronden, plamuren
* Radiatoren schuren (wat een HELL)
* Radiatoren (buiten onder een afdak) ophangen en verven 2/8
Zowieso had ik natuurlijk weer de twee meest roestigste uitgekozen |:(
* CV ketel omhangen
* Alle deurposten voor de tweede keer in de grond verf gezet!
*Gat dichtgooien bij de riolering

Mommy's proud *)

Klein foto update!

Vrijdag wezen kijken voor een keuken en eindelijk een gevonden die past en ook nog in onze smaak valt :) We gaan er dan zelf wel een nieuw blad voor storten en hij word in een wat andere formatie gezet.


En foto 2


Een klein beetje zicht op wat een witte muur al voor verschil kan maken.. en dat met alleen maar grondverf nog!


En uiteraard onze enthousiaste radiator schuur en verf / opknap crew 8)7 \


Ik ben benieuwd naar jullie mening over flexbuizen voor warm en koud water!
  maandag 6 april 2015 @ 21:38:05 #115
382904 Gieliovd
Klustijger
pi_151432212
Radiatoren laten stralen of gewoon nieuwe kopen... Kost niks! Opknappen, wordt dat echt wat?

Flex is echt super. Vorige week weer met koper lopen klooien.

Goede pers koppelingen gebruiken, alles voorbereiden en tang huren.

Waar staat jullie huis ook alweer?
Laat die handjes wapperen!
pi_151435479
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 maart 2015 13:21 schreef Marthinezruit het volgende:
Het scheelt ook wel dat mijn schoonpa heel veel overdag kan doen, die werkt niet meer en heeft zijn eigen dijkhuis ook helemaal zelf verbouwd. Wel 34 jaar over gedaan :+ Nee en ik overdrijf niet.
Hoe lang was jij ook al weer bezig met jou dijkhuis Gieliovd ? _O-
  maandag 6 april 2015 @ 22:57:06 #117
382904 Gieliovd
Klustijger
pi_151435853
3 jaar 4 maanden 8)7
Laat die handjes wapperen!
pi_151446173
quote:
0s.gif Op maandag 6 april 2015 22:57 schreef Gieliovd het volgende:
3 jaar 4 maanden 8)7
Ah nog een paar jaar te gaan dus hehe!

Oké flex is dus echt aan te raden. Dan ga ik dat in werking zetten:)

Ons huis staat in Zwijndrecht

Jawel hoor! Speciale radiator lak er over heen. Nieuwe zijn zo prijzig zeker als je een heel huis moet doen :) potje verf en schuur papier en tijd :)
  dinsdag 7 april 2015 @ 14:18:05 #119
382904 Gieliovd
Klustijger
pi_151448435
Voor slangen en koppelingen kan ik www.arsenius.nl aanraden. Ik ben daar al jaren goed geholpen.

Schiedam is goed aan te rijden.

Slang is goed en betaalbaar, zowel voor water als gas. Ze hebben ook geisoleerde leidingen geloof ik. En met mantels.

En die APE koppelingen ben ik echt heel enthousiast over. Kwaliteit is echt nice.

TH profiel tang (Comap etc.) en gaan!

Binnenkort heb ik nog wel een hydraulische tang te koop ;)

Laat die handjes wapperen!
pi_151452468
Flex leidingen zijn super. Snap niet dat sommigen nog met koper en staal werken.
pi_151462481
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 april 2015 16:35 schreef hans1985 het volgende:
x leidingen zijn super. Snap niet dat sommigen nog met koper en staal we
Hoe bevestig je die dan aan de balken? kan dat wel. Want ik had nog eens wat filmpjes zitten kijken en daarin word het meestal in de vloer gegoten. Dit kan bij ons niet...
  dinsdag 7 april 2015 @ 20:55:58 #122
382904 Gieliovd
Klustijger
pi_151462947
Zak van 500 spijker klemmen bij de Hornbach. Paar euro!
Laat die handjes wapperen!
  dinsdag 7 april 2015 @ 21:01:42 #123
399214 Knutsel-Smurf
Met een hamer past alles!!
pi_151463224
Zolang je maar geen metalen beugeltjes gaat gebruiken ;)
Iff you can't fix it with a hammer, It's an electrical problem.
Op woensdag 30 juli 2014 17:52 schreef koffielepel het volgende:
De beste leerschool is als je de poep uit de ventilator moet krabben.
pi_152265329
Het is al even geleden, bijna een maand en wat gaat de tijd snel. Voor je idee doe je heel weinig dingen maar toch de kleine dingen zorgen voor een hoop werk.

Even een kleine foto update

Rachels voor het plafond er op! Een beetje gekke foto vanwege de panorama view maar je krijgt iig een beetje een idee.. (inmiddels ook geisoleerd)


Rachels muur boven, omdat we de vloeren recht hebben gelegd staat het raam een beetje scheef dus dat was nog een hele uitdaging... 8)7


Gebberit inbouw geplaast en weggewerkt


En kozijntje geverfd uiteraard.. :Y)


En afgelopen zaterdag de muur geel geverfd ter voorbereiding van het stucken wat ik van de week ga proberen voor het eerst! :o



Ondertussen is het toilet aangesloten op het riool, alle waterleidingen en electra ligt en dan gaan we aankomende zaterdag de openslaande deuren plaatsen! Ik kan niet wachten.

Mijn schoonvader gaat hopelijk deze week de wc tegelen en dan kunnen we daar ook weer heen! Nu is nog steeds de buurvrouw de klos.
_O-

Hoe is het hier met mijn medeverbouwers en lurkers.. :W
pi_152265859
Mooie vorderingen weer :)

laat even weten hoe het stucen je afgaat...... gaan jullie behangen sauzen of pleiseren na het stucen?

goodluck:)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')