Ja klopt, heb ik ook al doorheen gespit, maar kon niet zoveel (specifiek) over O&N vinden qua activiteiten. Dus vandaar dit topicquote:Op donderdag 4 december 2014 17:44 schreef Thetallguy het volgende:
De in het buitenland O&N vierende TRVers verzamelen zich hier TRV / Oud en Nieuw in ... [Buitenland!] maar check ook zeker even de algemene Londen reeks, zitten ook genoeg kenners en bewoners
Hmmm die server ligt eruit. Straks nog ff een keer proberen.quote:Op donderdag 4 december 2014 22:36 schreef Bayswater het volgende:
Ik heb het 3 keer hier gevierd, begin jaren 90 was het nog een hele kleine tent, nu een grote, maar zeker aan te bevelen voor een goed oud en nieuw. Vroeg binnen is wel aan te bevelen.
http://www.oneillswardourstreet.co.uk/
Don't do hotels, do Air BnB.quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:32 schreef vamozinhoe het volgende:
Heb een beetje hetzelfde plan! Iemand toevallig nog (niet al te dure) aanraders voor hotels die niet al te ver uit het centrum zijn?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |