quote:Speeldata Europa League
18 september, 21.05 uur: Sevilla - Feyenoord 2-0
2 oktober, 19.00 uur: Feyenoord - Standard Luik 2-1
23 oktober, 19.00 uur: Rijeka - Feyenoord 3-1
6 november, 21.05 uur: Feyenoord - Rijeka 2-0
27 november, 19.00 uur: Feyenoord - Sevilla 2-0
11 december, 21.05 uur: Standard Luik - Feyenoord
Waarom doe je dat dan ook Stijn.quote:Op zaterdag 29 november 2014 14:54 schreef Ajacied422 het volgende:
Daar sta je dan, heb je net vrij gevraagd voor werk en dan gaat het weer niet door.
Prima voorstel.quote:Op zaterdag 29 november 2014 14:51 schreef Bombvis het volgende:
Ik stel een 0-3 voor, gewoon schriftelijk afhandelen
twitter:Feyenoord twitterde op zaterdag 29-11-2014 om 15:00:22Reden voor het uitstel is dat de NS geen treinen beschikbaar heeft om de 1200 Feyenoorders in bezit van een toegangsbewijs te vervoeren. reageer retweet
twitter:Feyenoord twitterde op zaterdag 29-11-2014 om 15:00:38Bovendien staat de gemeente Eindhoven niet toe dat de Rotterdamse aanhang met bussen naar PSV komt. reageer retweet
twitter:Feyenoord twitterde op zaterdag 29-11-2014 om 14:59:53Begin volgende week zullen alle betrokken partijen overleggen wanneer de topper alsnog wordt afgewerkt. #psvFEY reageer retweet
Haha ja dat zal het zijn.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:02 schreef SuperHarregarre het volgende:
Maar 't plannetje is gelukt om de ontmoeting met Feyenoord uit te stellen. Angsthazen!
Het kan ook rond kerst gespeeld worden.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:09 schreef Ajacied422 het volgende:
Het zal dus waarschijnlijk 2015 worden voor deze wedstrijd gespeeld wordt.
27/28 december kan ook.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:11 schreef Morendo het volgende:
[..]
Het kan ook rond kerst gespeeld worden.
Dat gok ik kan je wel weglaten hoorquote:Op zaterdag 29 november 2014 15:10 schreef Droopie het volgende:
Feyenoord supporters komen toch wel, gok ik.
De meest talentvolle spelers slaan vaak de A1 over om direct in te stromen bij de A2.quote:
Is geen optie voor Feyenoord/knvb, dus dat gaat niet door (inb4 alle ajacieden die wijzen naar vorig jaar)quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:14 schreef Collide het volgende:
Gewoon dinsdag spelen desnoods zonder supporters.
Dan gewoon morgenavond 20:45.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:16 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Is geen optie voor Feyenoord/knvb, dus dat gaat niet door (inb4 alle ajacieden die wijzen naar vorig jaar)
quote:Een dansende paraplu als het symbool van uitzinnig tribunegeluk
Van de belangrijke doelpunten die wij vroeger op de staantribune vierden, herinner ik me nog vooral het geluid. De wilde keelklanken. Het valse geschreeuw van de jongen vlak achter me. Het massale gebrul op de tribunes verderop.
Sommige mensen hebben de gewoonte om het dichtstbijzijnde hoofd vast te grijpen, in beide handen, om er vervolgens heel hard tegenaan te schreeuwen, ongeveer op oorhoogte. Ergens in je buurt slaat er altijd wel een stem over, alsof er een kras op de plaat zit.
Het is een merkwaardig, maar fijn geluid.
De meeste mensen roepen na een doelpunt iets dat op 'JAAA' lijkt, of 'JWAOOOH!'. Anderen beginnen hysterisch te lachen, of ze vloeken van opluchting. Zelden roept iemand kort na een doelpunt iets enorm verstandigs.
Nooit biedt het nieuwe inzichten over de zin van het leven.
Mijn dierbaarste tribunemomenten worden steeds ietsje vager. De doelpunten kun je vaak nog wel ergens terugvinden, desnoods op een VHS-videoband, maar niet de pure gelukservaring zelf.
Dat heerlijke moment waarop iedereen om je heen de weg kwijtraakte, is nog hooguit een gefragmenteerde herinnering. Een verzameling van flitsen en losse flodders.
Wat dat betreft is het zo fijn dat er tegenwoordig smartphones bestaan. Op zichzelf snap ik weinig van mensen die tijdens een wedstrijd staan te filmen op de tribune, maar laten we eerlijk zijn: het levert ook veel moois op.
Ik kan het u van harte aanbevelen op dagen dat u verdrietig of chagrijnig bent: ga een uurtje YouTube-tribunefilmpjes kijken. Niet zozeer die van geregisseerde sfeeracties, maar de min of meer spontane beelden, onhandig gefilmd op een onbewaakt moment.
Het internet staat er vol mee, in alle soorten en maten, van alle clubs - en van heel belangrijke en onbelangrijke wedstrijden in de laatste vijf à tien jaar.
Het principe is altijd hetzelfde. Je ziet een schokkerig beeld van een voetbalveld, met een vage spelsituatie in de verte. Er staat iemand hopeloos in de weg. Het geluid is slecht, en links en rechts roepen supporters iets wanhopigs, of juist iets heel hoopvols.
In het ideale geval kun je aan de mensen horen waar ze vandaan komen.
Een Haagse vloek, een Brabantse zucht, een Amsterdamse oerkreet, een Rotterdams gezegde, iets onverstaanbaar Oost-Gronings: bij een goed amateurtribunefilmpje hoort een vleugje dialect.
Bij voorkeur brengt de filmer nog even vlug zijn buurman in beeld.
Van Ajax - FC Twente op 15 mei 2011, de dag dat de Arena werd ontmaagd als levend, euforisch organisme, bestaan vrij veel schitterende tribunefilmpjes. Maar ook gewoon van Telstar tegen FC Emmen, of van MVV -Helmond Sport.
Van Feyenoord - Sevilla staan inmiddels al een paar fijne filmpjes op internet, inclusief de professionele beelden, maar het mooiste is dat van iemand die zichzelf 'onedogocanario' noemt, gefilmd voor, tijdens en na de 1-0 van Jens Toornstra. (zie filmpje onderaan)
Het beeld is eigenlijk iets te scherp, maar de schoonheid zit hem in de aanloop naar de goal. Wanneer Jean-Paul Boëtius begint te dribbelen, kun je het hitsige ongeduld op de tribunes letterlijk voelen. De camera schudt wild heen en weer. Mensen roepen en gillen. In alles schuilt hoop en verwachting.
Wanneer Toornstra eindelijk raak schiet, is daar de hysterie van een woest schokkende camera, en het onzuivere geluid van een menigte buiten zinnen. Armen slaan in de lucht. Even gaat het beeld op zwart. Er struikelt iemand.
En dan, rechtsonder op de tribune, verschijnt er plots een paraplu in beeld. Een dansende zwartwitte paraplu, hoog boven de mensen uit. Een paraplu die een beetje het uitzicht belemmert, maar die vooral het ritme verbeeldt van puur geluk.
Van ouderwets, irrationeel, vrolijk, uitzinnig tribunegeluk.
(Mossou in het AD vandaag)
Maar psv kan vandaag pas trainen en dan kunnen ze zich niet goed voorbereidenquote:Op zaterdag 29 november 2014 15:18 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Waarom niet gewoon morgen avond om 18:00 of zo? Dan zit er toch 48 uur tussen?
Dat zou wel het meest eerlijk zijn.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:19 schreef elCholo het volgende:
Deze wedstrijd gaat ingepland worden doordeweeks tussen Ajax - Feyenoord, en Feyenoord - FC Twente. Let maar op. Had gewoon zondagavond gespeeld moeten worden.
Ach boehoehoe.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:19 schreef elCholo het volgende:
Deze wedstrijd gaat ingepland worden doordeweeks tussen Ajax - Feyenoord, en Feyenoord - FC Twente. Let maar op.
quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:19 schreef Bombvis het volgende:
[..]
Maar psv kan vandaag pas trainen en dan kunnen ze zich niet goed voorbereiden
Precies. Derde plaats staat anders wel op het spel. Onderschat de Tukkers niet.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:22 schreef ChuckTaylor. het volgende:
Ik hoop dan maar op een degelijke datum want voor de competitie is dit echt een cruciale wedstrijd voor ons.
Tjongejongequote:Op zaterdag 29 november 2014 15:19 schreef elCholo het volgende:
Deze wedstrijd gaat ingepland worden doordeweeks tussen Ajax - Feyenoord, en Feyenoord - FC Twente. Let maar op. Had gewoon zondagavond gespeeld moeten worden.
PSV-Ajax vorig jaar werd vorig jaar toch gewoon zonder uitsuporters afgehandeld? Sloeg ook echt nergens op.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:25 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Tjongejonge
Maar had idd gewoon lekker morgenavond gespeeld moeten worden, de problemen die nu pas aan het licht komen voor de KNVB waren zo voorspelbaar
Oh ja en gemeente Eindhoven!!!!!!!!!!!!!!
We moeten gewoon echt doorpakken en de flow waarin we zitten zo lang mogelijk aanhouden, is ook een kwestie van mentaliteit, dat de spelers niet te makkelijk gaan denken.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:24 schreef Morendo het volgende:
[..]
Precies. Derde plaats staat anders wel op het spel. Onderschat de Tukkers niet.
Dat ook nog inderdaad, laat ook maar weer zien hoe inconsequent de KNBB handelt.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:27 schreef GekkeGerrit- het volgende:
[..]
PSV-Ajax vorig jaar werd vorig jaar toch gewoon zonder uitsuporters afgehandeld? Sloeg ook echt nergens op.
Zou sowieso niet begrijpen waarom je liever trein dan bus wil, als iedereen aankomt op dat treinstation kun je ze een stuk minder makkelijk naar het stadion escorteren dan als je met de bus zelf kan kiezen waar ze aankomen, maar goed dat zal ik wel verkeerd zienquote:Op zaterdag 29 november 2014 15:30 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Waarom wil die burgemeester geen busvervoer dan? Vorig jaar kwamen de PSV'erts ook per bus naar Rotterdam volgens mij.
ja dat zie je verkeerd....quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:32 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Zou sowieso niet begrijpen waarom je liever trein dan bus wil, als iedereen aankomt op dat treinstation kun je ze een stuk minder makkelijk naar het stadion escorteren dan als je met de bus zelf kan kiezen waar ze aankomen, maar goed dat zal ik wel verkeerd zien
Ja, dat dus.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:33 schreef Morendo het volgende:
Overigens werden zoveel PSV-Ajax als Ajax-PSV in het verleden gespeeld zonder uitsupporters vanwege problemen bij de NS.
Of Ajax komt niet voor z'n supporters op, dat kan ook.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:33 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, dat dus.
Feyenoord wordt weer gematst.
Zoals altijdquote:Op zaterdag 29 november 2014 15:33 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, dat dus.
Feyenoord wordt weer gematst.
Dat hangt af van de nieuwe datum. Die kan zeer gunstig uitvallen of zeer ongunstig.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:33 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, dat dus.
Feyenoord wordt weer gematst.
Nee, Feyenoord wordt niet gematst, domme zeetanker. PSV heeft een klungelige periode sportief gezien dus het is juist lekker voor hen dat ze even orde op zaken kunnen stellen, als Cocu dat überhaupt kan.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:33 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ja, dat dus.
Feyenoord wordt weer gematst.
Gijs de Jong is slap geworden.quote:Door de brand vrijdag in de verkeersleidingspost in Utrecht zijn er grote problemen met het treinverkeer, met name rond Utrecht. "Om veiligheidsredenen en vanwege onzekerheden in het spoorwegnet kunnen er dus geen supporters mee naar Amsterdam'', meldt PSV teleurgesteld op de website.
Alternatief vervoer per bus of via andere treinroutes en een andere speeldatum bleken geen optie, waardoor twaalfhonderd PSV-fans er zaterdagavond vrijwel zeker in de ArenA niet bij kunnen zijn. De leiding van PSV heeft zaterdagochtend nog geprobeerd de partijen te bewegen tot een oplossing te komen en vervoer van twaalfhonderd fans mogelijk te maken, maar dat is niet gelukt.
De KNVB liet zaterdag weten de situatie te betreuren. De voetbalbond nam het besluit om de wedstrijd gewoon door te laten gaan. "Het is voor de fans van PSV vreselijk zonde dat ze niet bij de belangrijke wedstrijd kunnen zijn. Deze overmachtsituatie komt voor alle partijen op een ongelukkig moment. De KNVB moet echter alle wedstrijden zoveel mogelijk laten doorgaan. Het programma, zowel nationaal als internationaal, is voor beide clubs behoorljk vol. Daarnaast is deze wedstrijd van dusdanig sportief belang dat de KNVB heeft beslist de wedstrijd doorgang te laten vinden'', aldus manager wedstrijdzaken Gijs de Jong van de KNVB.
Dus dinsdag zonder uitsupporters dan?quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Nee, Feyenoord wordt niet gematst, domme zeetanker. PSV heeft een klungelige periode sportief gezien dus het is juist lekker voor hen dat ze even orde op zaken kunnen stellen, als Cocu dat überhaupt kan.
Feyenoord zit daarentegen in een flow en voor hen is het zwaar klote dat die even onderbroken wordt.
Oh ja in een flow, vanwege één wedstrijd.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Nee, Feyenoord wordt niet gematst, domme zeetanker. PSV heeft een klungelige periode sportief gezien dus het is juist lekker voor hen dat ze even orde op zaken kunnen stellen, als Cocu dat überhaupt kan.
Feyenoord zit daarentegen in een flow en voor hen is het zwaar klote dat die even onderbroken wordt.
En datquote:Op zaterdag 29 november 2014 15:39 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]
Dus dinsdag zonder uitsupporters dan?
quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:41 schreef Muto het volgende:
Gezien het speelschema... Gokje, ze tillen het over de winterstop en zetten het op 21/22 januari. Heb je gelijk een weekje waarin je eerst Twente, dan PSV en dan Ajax hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Die Lebenslust bringt dich um.
Zes wedstrijden op rij niet verloren waarvan 5 gewonnen.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:39 schreef GGMM het volgende:
[..]
Oh ja in een flow, vanwege één wedstrijd.
Daarnaast doelde ik op de supporters.
Nulletje of 7 zal het dan voor ons worden ipv 0-3quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:43 schreef Irritatie100 het volgende:
Aan de andere kant, als het over de winterstop heen getild wordt en die lampjes verkopen dan Depay EN wij halen een spits.....
quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:32 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Zou sowieso niet begrijpen waarom je liever trein dan bus wil, als iedereen aankomt op dat treinstation kun je ze een stuk minder makkelijk naar het stadion escorteren dan als je met de bus zelf kan kiezen waar ze aankomen, maar goed dat zal ik wel verkeerd zien
En ze dan alle 3 winnen.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:41 schreef Muto het volgende:
Gezien het speelschema... Gokje, ze tillen het over de winterstop en zetten het op 21/22 januari. Heb je gelijk een weekje waarin je eerst Twente, dan PSV en dan Ajax hebt.
piepiepquote:Op zaterdag 29 november 2014 15:41 schreef Muto het volgende:
Gezien het speelschema... Gokje, ze tillen het over de winterstop en zetten het op 21/22 januari. Heb je gelijk een weekje waarin je eerst Twente, dan PSV en dan Ajax hebt.
Ja, ging lekker tegen Dordrecht.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:44 schreef Multiply het volgende:
Zes wedstrijden op rij niet verloren waarvan 5 gewonnen.
Nee hoor. Zo werkt dat niet. In vedergeval niet bij Feyenoord. Die kijken echt naar leeftijd. Kijk zo'n Hamer en Herrmann. Grote talenten maar spelen in de A2.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:15 schreef Morendo het volgende:
[..]
De meest talentvolle spelers slaan vaak de A1 over om direct in te stromen bij de A2.
Jaman, echt welquote:Op zaterdag 29 november 2014 15:44 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Als die PSV'ers niet zulke mietjes waren en gewoon de wedstrijd afmaakten donderdagavond hadden we dit gezeik niet gehad![]()
Wat is er piep-piep aan, kanjerlul. Ik zeg toch alleen dat door Europees voetbal en bekervoetbal en winterstop en trainingskampen pas op 22-01 de eerstvolgende vrije doordeweekse dag is.quote:
Had je iets anders verwacht van de KNBB?quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:47 schreef PizzaGeit het volgende:
Ze doen ook alles om PSV te helpen he
Nee Ajax toch?quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:47 schreef PizzaGeit het volgende:
Ze doen ook alles om PSV te helpen he
21 januari dus.quote:Wedstrijd zo snel mogelijk inhalen
De KNVB streeft er naar wedstrijden zo snel mogelijk in te halen. Enerzijds zodat de competitie zo snel mogelijk weer gelijk loopt en anderzijds om ervoor te zorgen dat de clubs de wedstrijd onder zoveel als mogelijk dezelfde omstandigheden speelt als op de oorspronkelijke datum. Bijvoorbeeld onder dezelfde weersomstandigheden, met dezelfde selectie en dezelfde uitgangspositie op de ranglijst. De Jong: “Vanuit sportief oogpunt was het beter geweest als de wedstrijd dinsdag had plaatsgevonden, maar het supportersbelang weegt in dit geval zwaarder. Het uitgangspunt blijft dat we de wedstrijd zo snel mogelijk op het programma zetten.”
Nee is wel logsich dat ze PSV helpen, Feyenoord is immers de grootste tegenstander van Ajax voor de titel dus de KNJB doet er alles aan om Feyenoord punten te laten morsen.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:48 schreef Morendo het volgende:
[..]
Had je iets anders verwacht van de KNBB?
PizzaGeit doet wel atheneum ja dus beetje respect hij is slimquote:Op zaterdag 29 november 2014 15:48 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee Ajax toch?
Dat zei je vorig weekend althans.
twitter:AjaxA1watcher twitterde op zaterdag 29-11-2014 om 15:43:31Overtreding op Cerny!! Strafschop!!! El Azzouzi legt aan en schiet zijn 2e tegen het net. #feyaja 0-2 #AjaxA1 reageer retweet
quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:48 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee Ajax toch?
Dat zei je vorig weekend althans.
quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:49 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Nee is wel logsich dat ze PSV helpen, Feyenoord is immers de grootste tegenstander van Ajax voor de titel dus de KNJB doet er alles aan om Feyenoord punten te laten morsen.
Oh ja joh, met je derde plek en twaalf doelpunten voor.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:49 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Nee is wel logsich dat ze PSV helpen, Feyenoord is immers de grootste tegenstander van Ajax voor de titel dus de KNJB doet er alles aan om Feyenoord punten te laten morsen.
Is dit serieusquote:Op zaterdag 29 november 2014 15:49 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Nee is wel logsich dat ze PSV helpen, Feyenoord is immers de grootste tegenstander van Ajax voor de titel dus de KNJB doet er alles aan om Feyenoord punten te laten morsen.
Atheneum?quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:49 schreef Heeinz het volgende:
[..]
PizzaGeit doet wel atheneum ja dus beetje respect hij is slim
In ander nieuws:twitter:AjaxA1watcher twitterde op zaterdag 29-11-2014 om 15:43:31Overtreding op Cerny!! Strafschop!!! El Azzouzi legt aan en schiet zijn 2e tegen het net. #feyaja 0-2 #AjaxA1 reageer retweet
Beste jeugdopleidingquote:Op zaterdag 29 november 2014 15:49 schreef Muto het volgende:
A2 Feyenoord staat 4-0 voor tegen Ajax.
uh, oké.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:50 schreef GGMM het volgende:
[..]
Ah kijk.
Je bent een dwaas maar in ieder geval consequent.
Dat doe ik dan ook niet.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:52 schreef Morendo het volgende:
[..]
Dat is toch geen voorwaarde om schepen schoon te maken?
Oh, oke.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:52 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Nou ik deed dus niet alleen gymnasium.
Moet ik echt alles uitleggen? Tsjongejonge.
En dat jij ebola mag krijgenquote:Op zaterdag 29 november 2014 15:53 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Oh, oke.
Dat je de rest van het jaar maar tegenwind mag hebben op de fiets
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat staat hierboven uitgelegd.quote:Op zaterdag 29 november 2014 15:56 schreef Elan het volgende:
Zucht, waarom nou weer uitstellen dinsdagavond was perfect geweest.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |