heb ik toch??quote:
na mijn weten wel... ze vind ht alleen enorm jammerquote:Op vrijdag 28 november 2014 21:41 schreef Scootermuisje het volgende:
Lekker begripvol van d'r. Is ze verder ok?
gaan we ook doen... maar ik loop op krukken.. zojuist gekeken en het geld is inmiddels terug... word denk ik bios en uit eten en lol maken... ze komt over een halfuur en stel voor om in maart te gaanquote:Op vrijdag 28 november 2014 21:44 schreef Elvi het volgende:
Waarom komt ze dan dat weekje niet bij jou om je te entertainen nu je enkel in het gips ligt? Je kan dan toch nog steeds samen filmpjes kijken, eten, en meer. Alles behalve mountainbiken dus
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door NotYou op 28-11-2014 22:12:58 ]Je suis Charlie Sheen
We cancellen het niet.. we schuiven het op..quote:Op vrijdag 28 november 2014 21:48 schreef blondetrien het volgende:
Als ze het echt graag wil kan ze toch zelf gaan? Niet hetzelfde, snap ik, maar wel het enige alternatief buiten cancellen lijkt me.
Zal het aan haar voorleggen hahaquote:Op vrijdag 28 november 2014 22:00 schreef Basp1 het volgende:
Zet een flinke TV met wat mtbparcousen erop aan voor de hometrainer, zet je vriendin op die hometrainer en gooi zo nu en dan wat modder tegen haar aan, je zou ook nog wat struiken kunnen gebruiken om het nog realistischer te maken.
quote:Op vrijdag 28 november 2014 22:07 schreef NotYou het volgende:
Gewoon zo'n fietskar waarin een bepaald slag ouder kinderen vervoert, achter haar mountainbike schroeven en erin gaan zitten.
goed idee.. alleen denk ik er met mijn 95 kilo er doorheen te zakkenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.FREE BEVERTON
Je kan toch gewoon een weekendje luieren in het hotel/het huisje wat jullie geboekt hebben?quote:
dat ze het jammer vind is na 1 of 2 of 3 keer ook wel duidelijk.. maar als ze haast net doet alsof jij het expres doet gaat het veel te verquote:
Hoe oud is ze?quote:Op vrijdag 28 november 2014 21:37 schreef Mountainbiker4life het volgende:
Ik heb al tig keer gezegd dat we in juni 3 weken gaan maar ze heeft het er erg moeilijk mee dat ons weekje naar de klote is.
Neem een leuke videoboodschap op en upload hem op youtube.quote:Op vrijdag 28 november 2014 21:37 schreef Mountainbiker4life het volgende:
Hoe moet ik haar duidelijk maken dat ik nu niet KAN mtb-en en dat we het op kunnen schuiven??
TS heeft zijn poot in het gips, als ze dat niet kan behappen dan spoort ze in mijn ogen niet.quote:Op zaterdag 29 november 2014 12:27 schreef Lienekien het volgende:
Wat is nou precies haar/ jouw probleem? Ze is teleurgesteld. Ja, mag ze?
Wat betekent dat dan, dat ze dat niet kan behappen? Weet jij wat TS daarmee bedoelt? Flipt ze en smijt ze dingen door de kamer, of is ze gewoon teleurgesteld en geeft ze daar uiting aan?quote:Op zaterdag 29 november 2014 12:38 schreef hottentot het volgende:
[..]
TS heeft zijn poot in het gips, als ze dat niet kan behappen dan spoort ze in mijn ogen niet.
Ik haal uit de OP dat hij ondanks dat het al tig keer ter sprake is gekomen haar nog steeds niet duidelijk is dat TS door een botbreuk niet op een mountainbike weekend kan gaan.quote:Op zaterdag 29 november 2014 13:03 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Wat betekent dat dan, dat ze dat niet kan behappen? Weet jij wat TS daarmee bedoelt? Flipt ze en smijt ze dingen door de kamer, of is ze gewoon teleurgesteld en geeft ze daar uiting aan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |