Waarom zou je dat aan iemand gaan vragen?quote:Op maandag 1 december 2014 21:28 schreef gestreeptestoel het volgende:
Dat anders kan ik inderdaad lastig omschrijven. Een beetje grieperig van binnen ofzo, maar dan anders![]()
Bij mij op t werk zei opeens een vrouw: Kan je even meelopen? Ik wil je wat vragen... Dus ik dacht al.. Ojeee... Vroeg ze dus of ik zwanger was. Dat kon ze aan me zien! Aan mijn gezicht!
Ik was geloof ik pas 9 of 10 weken zwanger.
Dat zegt mijn moeder ook altijd, dat je het gewoon voelt. Ik ben dus zo benieuwd naar dat gevoelquote:Op maandag 1 december 2014 21:13 schreef gestreeptestoel het volgende:
Bij zoon "wist" ik het gewoon echt zeker Majo!
Het begon bij zere borsten. En op de gegeven moment voelde ik me gewoon echt "anders". De testen bleven negatief, maar toch wist ik het. En ja hoor... Ik had het juist
Helemaal mee eensquote:Op maandag 1 december 2014 21:30 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
[..]
Waarom zou je dat aan iemand gaan vragen?Dat vertel je toch zelf wel als he het er aan toe hebt? (Wel apart trouwens, deels lucky guess?)
Ja ik voelde me ook echt wel voor het blok gezet! Het was wel een leuk mens verder en ze heeft ook haar mond netjes gehouden (zover ik dat weet)quote:Op maandag 1 december 2014 21:30 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
[..]
Waarom zou je dat aan iemand gaan vragen?Dat vertel je toch zelf wel als he het er aan toe hebt? (Wel apart trouwens, deels lucky guess?)
Ik word er gewoon kwaad van als ik eraan denkquote:Op maandag 1 december 2014 21:50 schreef JantinaGr het volgende:
Ben ook héél benieuwd hoe het moet voelen. Hopelijk komen we er allemaal snel achter...
MaJo, dat verhaal van die tante.Zou het echt helemaal niet kunnen waarderen!
Nouja! Ik zou dat ook echt niet waarderen!quote:Op maandag 1 december 2014 21:41 schreef MaJo het volgende:
*knip*
Helemaal mee eensEen vriendin van me heeft een tante die dat ook aan mensen af kan zien. Die zei dus waar de hele familie bij was "jij bent zwanger!". Die vriendin wilde het nog aan niemand vertellen dus daar zit je dan met je mond vol tanden
![]()
Ik had dat dus helemaal niet ....quote:Op maandag 1 december 2014 21:41 schreef MaJo het volgende:
Dat zegt mijn moeder ook altijd, dat je het gewoon voelt. Ik ben dus zo benieuwd naar dat gevoel Soms denk ik dat ik dingen voel dus dat dat het moment dan is, maar dan weer is het niet zo
Yup! Maar het moet nu wel eens raak zijn de komende maanden anders blijft het 1 kindje.quote:Op maandag 1 december 2014 20:43 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Jullie zijn bezig voor een tweede? Tof!
Wat leuk Skoap! Waarom een deadline?quote:Op maandag 1 december 2014 22:32 schreef Skoap het volgende:
[..]
Yup! Maar het moet nu wel eens raak zijn de komende maanden anders blijft het 1 kindje.
Ik vind het zo schattig als mijn vriend inderdaad denkt te weten wanneer mijn eisprong is. Maar hij let goed op, want hij zit vaak dicht in de buurt! Oefenen is trouwens altijd een goed planquote:Op dinsdag 2 december 2014 02:44 schreef Sara82 het volgende:
Zo, klinkt als een serieuze menstruatie-chaos, deadly... hoop dat het eenmalig is, want dit slaat natuurlijk nergens op....
En serieus, die tante, wtf!![]()
Nou, ik ga maar weer verder met het wachten op mijn ei. Afgelopen weekend al wel snoeihard geoefend in Parijs. Lief dacht dat het al wel raak kon zijn, "want je zei toch dat je altijd een maand moet wachten tot je eisprong? Nou, dat is nu bijna een maand geleden!" *glunder-trots-goed onthouden he?* Helaas pindakaas schat, je vergeet de twee weken na de eisprong, dan pas word je ongesteld, en dan pas gaat die maand in bij mij.... maar goed, lekker boeiend, dat zal de pret niet drukken of course!
![]()
Was een keileuk weekend!
Lushes, ik duim voor je en ik denk aan je! Niet stressen, dat is niet goed voor je lichaam. Misschien is het niks, je komt er zo direct achter.quote:Op dinsdag 2 december 2014 09:29 schreef Lushes het volgende:
Gaat hier niet zo goed. Vannacht wakker geworden van de pijn.
Had sowieso al vanaf begin zwangerschap echt flink buikpijn. Dit was echter ondragelijk.
Zometeen spoedecho, want de VK vertrouwde het niet.
Ben geen seconde gestressed geweest, maar nu wel dus. :/
Duim voor me!
Mijn man is nogal wat ouder dan ik en ik word zelf in 2015 ook "al" weer 35.quote:
*duimt*quote:Op dinsdag 2 december 2014 09:29 schreef Lushes het volgende:
Ben geen seconde gestressed geweest, maar nu wel dus. :/
Duim voor me!
Moet eerlijk bekennen dat ik het een paar weken geleden zelf ook per ongeluk heb gedaan (wel in een iets andere context hoor).quote:Op maandag 1 december 2014 21:52 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik word er gewoon kwaad van als ik eraan denk![]()
Waar haal je het lef vandaan om iemand zo voor het blok te zetten? Neem haar dan inderdaad even apart. Dit komt mij voor als dat je heel graag de eerste wil zijn die het verkondigd!
Ik hoop het beste!quote:Op dinsdag 2 december 2014 09:29 schreef Lushes het volgende:
Gaat hier niet zo goed. Vannacht wakker geworden van de pijn.
Had sowieso al vanaf begin zwangerschap echt flink buikpijn. Dit was echter ondragelijk.
Zometeen spoedecho, want de VK vertrouwde het niet.
Ben geen seconde gestressed geweest, maar nu wel dus. :/
Duim voor me!
Wat vreselijk spannend! En 2 dingen zien bewegen?! Maandag pas, dat duurt nog een poosje.quote:Op dinsdag 2 december 2014 11:41 schreef Lushes het volgende:
Nou, ze kunnen er niet wijs van worden.
Er was een mooie vruchtzak van 6.5 mm ( ben 5 wk en een dag ) , maar dooier ho maar.
Tot ze na een kwartier frummelen met die staaf ineens 2 dingen ziet bewegen, maar niet duidelijk is wat het in godsnaam is en waarom het dan weer naast de vruchtzak en dan weer erin lijkt te zitten.
Mijn eileiders en stokken waren overigens in uitstekende conditie, dus dat was niet het probleem.
Maandag moet ik naar het WKZ, want blijkbaar is de apparatuur in het ziekenhuis gevoeliger en is er hopelijk wel iets zinnigs te zien.
Kortom; lekker een week in onzekerheid. Bleeeeeeeeeeeeeeh.
De pijn kon ze ook niet verklaren. Ze gaf aan dat echt alles kan in een zwangerschap en dat ook vrij weinig dingen abnormaal zijn.
Ze wilde dus niets 'vinden' omdat er geen aanwijsbare reden voor was.
Ja, die grootte komt precies overeen met de vermoedelijke duur. Er was dus niets raars te zien, behalve dat er niets te zien wasquote:Op dinsdag 2 december 2014 11:56 schreef KapiteinCupcake het volgende:
Wat vreemd Lushes! Wordt dus toch afwachten.. Heel apart ook dat ze twee dingen zag, en soms in de vruchtzak en soms eruit.. Maar het formaat van de vruchtzak is goed voor deze termijn?
voor het wachten en de onzekerheid
quote:Op dinsdag 2 december 2014 11:45 schreef Stippelrientje het volgende:
[..]
Wat vreselijk spannend! En 2 dingen zien bewegen?! Maandag pas, dat duurt nog een poosje.![]()
hopelijk krijg je dan wel meer duidelijkheid!
Naar wat ik om mij heen hoor is dat er in de eerste weken bij sommige ook echt hevige buikpijn/kramp/uitrek steken kunnen zijn. En die dragen nog steeds hun kindje bij zich of er is een gezonde baby uit gekomen. Misschien dat het je wat gerust kan stellen.
quote:Op dinsdag 2 december 2014 12:38 schreef Cygne het volgende:
Lushes, bij mij was er met bijna 6 weken ook alleen n vruchtzak van die grootte te zien en dat was volkomen normaal volgens de gyn. Ik was daar ook vanwege extreme buikpijn, bleek verstopping.
Ik vond mezelf vanochtend in een innige omhelzing met de wc pot, Grote hond springt nog steeds niet. Zelfs niet als ik zn favoriete snoepjes heb en teckel is nog steeds aan t bewaken. En fel ook.
God laat het zo zijn!quote:Op dinsdag 2 december 2014 12:38 schreef Cygne het volgende:
Lushes, bij mij was er met bijna 6 weken ook alleen n vruchtzak van die grootte te zien en dat was volkomen normaal volgens de gyn. Ik was daar ook vanwege extreme buikpijn, bleek verstopping.
Ik vond mezelf vanochtend in een innige omhelzing met de wc pot, Grote hond springt nog steeds niet. Zelfs niet als ik zn favoriete snoepjes heb en teckel is nog steeds aan t bewaken. En fel ook.
Geen idee, heb ze niet in huis.quote:Op dinsdag 2 december 2014 12:56 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
oh cygne meisje wat een achtbaan! wanneer ga je testen?
Dat snap ikquote:Op dinsdag 2 december 2014 12:59 schreef Cygne het volgende:
[..]
Geen idee, heb ze niet in huis.
Maar ik ga al hyperventileren bij t idee.
quote:Op dinsdag 2 december 2014 13:01 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Dat snap ik
ik weet gewoon even nietzo goed wat te zeggen, want hoewel het ook goed kan gaan snap ik je angst ook!
Dat klinkt goed!quote:Op dinsdag 2 december 2014 12:38 schreef Cygne het volgende:
Lushes, bij mij was er met bijna 6 weken ook alleen n vruchtzak van die grootte te zien en dat was volkomen normaal volgens de gyn. Ik was daar ook vanwege extreme buikpijn, bleek verstopping.
Ik vond mezelf vanochtend in een innige omhelzing met de wc pot, Grote hond springt nog steeds niet. Zelfs niet als ik zn favoriete snoepjes heb en teckel is nog steeds aan t bewaken. En fel ook.
Spannend Cygne. Het zou toch wat zijn na al die ellende als het raak is en een mooie gezond kindjequote:Op dinsdag 2 december 2014 12:59 schreef Cygne het volgende:
[..]
Geen idee, heb ze niet in huis.
Maar ik ga al hyperventileren bij t idee.
Ik hoorde vorige week een gesprek op straat. Twee mensen die elkaar al zo'n jaar of tien niet hadden gezien kwamen elkaar tegen: zij: 'heeee hooi! Wow, dat is lang geleden! Hoe is het met jou?' hij: 'Ja, goed! en met jou?' zij: 'Ja ook goed, heb je kinderen?' hij: 'Nee, maar we zijn wel bezig!' zij, gegeneerd: 'Hee, wat leuk!'quote:Op dinsdag 2 december 2014 13:45 schreef Daui het volgende:
Iemand op werk vroeg net of ik al kinderen had. En hoe oud ik was. En toen en je hebt nog geen kinderen. Kan moeilijk zeggen dat we daar hard mee bezig zijn
Ze kon er niks van maken en had dit nog niet eerder gezien.quote:Op dinsdag 2 december 2014 13:57 schreef Daui het volgende:
Lushes dikke knuffel voor de komende week! Maar betekent twee bewegende dingetjes niet een twee eiige tweeling?
Ik krijg altijd het commentaar dat ik 'veel te jong ben om al aan kinderen te willen beginnen'. Dat maak ik graag zelf uitquote:Op dinsdag 2 december 2014 13:45 schreef Daui het volgende:
Iemand op werk vroeg net of ik al kinderen had. En hoe oud ik was. En toen en je hebt nog geen kinderen. Kan moeilijk zeggen dat we daar hard mee bezig zijn
Vertel je het ook op werk?quote:Op dinsdag 2 december 2014 15:26 schreef KapiteinCupcake het volgende:
[..]
Ik krijg altijd het commentaar dat ik 'veel te jong ben om al aan kinderen te willen beginnen'. Dat maak ik graag zelf uit.
Zo Cygne! Ik duim wel voor je, het zou toch een mooi cadeautje zijn zo vlak voor de feestdagen, een kleine frummel.. Ik snap je angst wel, zeker na het nieuws laatst. Maar ik vertrouw ook op jouw intuitie!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |