Huh..? Men wilde hier toch bewijs?quote:Op maandag 30 november 2015 23:47 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
psssst.....kijk nog eens naar de titel van dit topic
Een Awacs en een C-17 zullen NOOIT zo dicht bij elkaar vliegen op dezelfde hoogte. Waar zie jij trouwens dat ze op dezelfde hoogte vliegen? Of geloof je die meneer op zijn mooie stem? Op een gegeven moment zie je die C-17 ook onder die Awacs doorgaan.quote:Op maandag 30 november 2015 23:45 schreef Lichtkogel het volgende:
Ok, hier dan HET bewijs.. 2 vliegtuigen op DEZELFDE hoogte, beiden aan het sprayen en 1 daarvan stopt:
Now debunk THIS!!
Tja, ze zullen niet op EXACT dezelfde hoogte gevlogen hebben, maar zaten wel in de buurt van elkaar. En hoe verklaar je dat de AWACS een gigantisch spoor trekt... dan niet... en later weer wel?quote:Op maandag 30 november 2015 23:51 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
Een Awacs en een C-17 zullen NOOIT zo dicht bij elkaar vliegen op dezelfde hoogte. Waar zie jij trouwens dat ze op dezelfde hoogte vliegen? Of geloof je die meneer op zijn mooie stem? Op een gegeven moment zie je die C-17 ook onder die Awacs doorgaan.
Om dat te snappen moet je weten hoe wolkvorming werkt.quote:Op maandag 30 november 2015 23:53 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Tja, ze zullen niet op EXACT dezelfde hoogte gevlogen hebben, maar zaten wel in de buurt van elkaar. En hoe verklaar je dat de AWACS een gigantisch spoor trekt... dan niet... en later weer wel?
Ok ik zat ernaast.quote:Op maandag 30 november 2015 23:53 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Tja, ze zullen niet op EXACT dezelfde hoogte gevlogen hebben, maar zaten wel in de buurt van elkaar. En hoe verklaar je dat de AWACS een gigantisch spoor trekt... dan niet... en later weer wel?
Dat dusquote:Op maandag 30 november 2015 23:56 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
Ok ik zat ernaast.
https://www.metabunk.org/(...)f-on-contrails.t816/
Eigenlijk een nog veel logischere verklaring.
Terug van mijn meeting.quote:Op maandag 30 november 2015 23:17 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Luister nou, er was in de 3 dagen nadat de vliegtuigen aan de grond gehouden werden in de VS gewoon een aanzienlijke temperatuurverhoging van 1,8 Celsius. Dat kan je er toch wel uit opmaken of niet?
Het was in ieder geval zeer opvallend , het was all over the news in amerika, het was die week stabiel weer.quote:Op dinsdag 1 december 2015 00:44 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Terug van mijn meeting.
Wat er in het artikel staat is dat het verschil tussen hoogste temperatuur en laagste temperatuur binnen een dag, 1.8 graden hoger was (gemiddeld 1).
Dit kan een gevolg zijn van hogere middagtemperaturen, lagere nacht temperaturen, of beide. Wat het veroorzaakt staat echter niet aangegeven.
Aangezien wolken op die hoogte weinig zonnenstralen tegen houden, maar wel de geweerkaatste straling van aarde tegenhouden, lijkt voorlopig de meest aannemelijke verklaring dat die 1.8 (of 1 gemiddeld) vooral veroorzaakt wordt door koudere nachten, niet warmere dagen, maar dat is speculeren (op basis van andere onderzoek, niet in het wilde weg) aangezien die data niet gegeven wordt.
Wat er pertinent NIET staat is dat het 1.8 graden warmer was op die dagen...
Bedoel je minder stabiel? De verschillen waren groter dan normaal.quote:Op dinsdag 1 december 2015 01:21 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Het was in ieder geval zeer opvallend , het was all over the news in amerika, het was die week stabiel weer.
Ik weet niet of je het weet maar de dagen daaraan voorafgaand was het ook al zeer stabiel weer. Toevallig weet ik dat nog omdat ik op 11-9 zelf naar Amerika vloog. Nooit aangekomen en uitgeweken naar Canada.quote:Op dinsdag 1 december 2015 01:21 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Het was in ieder geval zeer opvallend , het was all over the news in amerika, het was die week stabiel weer.
Ja dat zeg ik, staat er toch .quote:Op dinsdag 1 december 2015 20:24 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
Ik weet niet of je het weet maar de dagen daaraan voorafgaand was het ook al zeer stabiel weer. Toevallig weet ik dat nog omdat ik op 11-9 zelf naar Amerika vloog. Nooit aangemomen en uitgeweken naar Canada.
Yep, en de 3 dagen daarop, toen de vliegtuigen aan de grond stonden, was het gemiddeld 1,8 Celsius warmer.quote:Op dinsdag 1 december 2015 20:24 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
Ik weet niet of je het weet maar de dagen daaraan voorafgaand was het ook al zeer stabiel weer. Toevallig weet ik dat nog omdat ik op 11-9 zelf naar Amerika vloog. Nooit aangekomen en uitgeweken naar Canada.
Heb je die fout nou nog steeds niet door? Lees nog eens goed wat oompaloompa schrijft.quote:Op dinsdag 1 december 2015 23:31 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Yep, en de 3 dagen daarop, toen de vliegtuigen aan de grond stonden, was het gemiddeld 1,8 Celsius warmer.
quote:Op dinsdag 1 december 2015 23:31 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Yep, en de 3 dagen daarop, toen de vliegtuigen aan de grond stonden, was het gemiddeld 1,8 Celsius warmer.
Die is lekker!quote:Op woensdag 2 december 2015 00:05 schreef Japie77 het volgende:
Ok jullie willen graag bewijs mbt Chemtrails? Hier een document wat aantoond dat er les werd/word gegeven in Chemtrails in het leger van de USA:
http://saive.com/911/DOCS(...)Academy_1990-OPT.pdf
Nog reactie op het paper dat geen toename van 1.8 graden aan toont?quote:
Mja... daar stond inderdaad een 'temperatuurverschil van 1,8 graden', echter... in het artikel daaronder stond dat ze het inderdaad hadden van een temperatuurverhoging.quote:Op woensdag 2 december 2015 00:28 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Nog reactie op het paper dat geen toename van 1.8 graden aan toont?
Die Japie is lekker bezig hier!quote:Op woensdag 2 december 2015 00:17 schreef Japie77 het volgende:
Het word zelfs vermeld in de Oxford Dictionary:
chemtrail
Syllabification: chem·trail
Pronunciation: /ˈkemˌtrāl/
Definition of chemtrail in English:
noun
A visible trail left in the sky by an aircraft and believed by some to consist of chemical or biological agents released as part of a covert operation.
EXAMPLE SENTENCES
Origin
1990s: blend of chemical and trail, on the pattern of contrail.
Definition of chemtrail in:
British & World English dictionary
http://www.oxforddictiona(...)an_english/chemtrail
Wat? Ik heb originele artikel voor je opgezocht en gepost. Een van de kranten heeft het inderdaad (net als jij) verkeerd geinterpreteerd, daarom ga je altijd naar de bron als je met varhalen uit 2e hand werkt. Journalisten zijn regelmatig een beetje incompetent.quote:Op woensdag 2 december 2015 00:37 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Mja... daar stond inderdaad een 'temperatuurverschil van 1,8 graden', echter... in het artikel daaronder stond dat ze het inderdaad hadden van een temperatuurverhoging.
Nee niets echter. Je had het fout.quote:Op woensdag 2 december 2015 00:37 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Mja... daar stond inderdaad een 'temperatuurverschil van 1,8 graden', echter... in het artikel daaronder stond dat ze het inderdaad hadden van een temperatuurverhoging.
Dat krantenartikel werd er ook pas veel later bij gehaald om zijn gelijk te halen.quote:Op woensdag 2 december 2015 00:39 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Wat? Ik heb originele artikel voor je opgezocht en gepost. Een van de kranten heeft het inderdaad (net als jij) verkeerd geinterpreteerd, daarom ga je altijd naar de bron als je met varhalen uit 2e hand werkt. Journalisten zijn regelmatig een beetje incompetent.
Wat? Een van je allereerste posts in dit topic was dat chemtrails ingezet werden om de aarde af te doen koelen om zo de landbouw te verstoren.quote:Op woensdag 2 december 2015 00:43 schreef Lichtkogel het volgende:
Kan iemand hier even op de berichtjes van Japie ingaan svp?
Want ik zie dat men weer sneaky om de hete kolen hierheen kruipt.
Dat klopt ook. De chemtrails zouden te maken hebben met het 'geo-engineering'.quote:Op woensdag 2 december 2015 00:46 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Wat? Een van je allereerste posts in dit topic was dat chemtrails ingezet werden om de aarde af te doen koelen om zo de landbouw te verstoren.
Dat het ondertussen 4 paginas duurt en andere mensen andere dingen posten is alleen maar beschamend
Nee jij bepaalt niet waar ik op in ga.quote:Op woensdag 2 december 2015 00:47 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Dat klopt ook. De chemtrails zouden te maken hebben met het 'geo-engineering'.
Maar ga nou even op Japie in, ben benieuwd wat je er tegenin te brengen hebt.
Who gives a fuck. Het zou een verademing zijn als de naysayers hier dingen eens van de andere kant zouden gaan bekijken. Dat ze zelf eens zouden gaan kijken naar de lucht en de strepen zien en denken bij zichzelf " vroeger hadden we dat toch niet". En dat ze dan eens verder zouden gaan zoeken en open staan voor allerlei verklaringen van mensen die het over chemtrails hebben.quote:Op woensdag 2 december 2015 00:50 schreef oompaloompa het volgende:
[..]
Nee jij bepaalt niet waar ik op in ga.
Op pagina 1 heb je gepost dat chemtrails de temperatuur doen dalen.
Er is geen enkel bewijs voor dat dit zo zou zijn, als iets doen wolken op die hoogte de temperatuur gemiddeld stijgen.
Het bewijs dat je daartegen in bracht heb je niet goed gelezen en verkeerd begrepen.
Je claim klopt niet en hoe eerder je dat toegeeft hoe eerder we verder kunnen met Japie / andere punten.
Ja, ik herinner me vroeger veelal strak blauwe luchten in de zomer. Tegenwoordig is het meestal een soort van witte mist (en strepen) die in de lucht hangt... uitzonderingen daargelaten.quote:Op woensdag 2 december 2015 01:09 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Who gives a fuck. Het zou een verademing zijn als de naysayers hier dingen eens van de andere kant zouden gaan bekijken. Dat ze zelf eens zouden gaan kijken naar de lucht en de strepen zien en denken bij zichzelf " vroeger hadden we dat toch niet". En dat ze dan eens verder zouden gaan zoeken en open staan voor allerlei verklaringen van mensen die het over chemtrails hebben.
Een mens mag dromen toch?
Ik sta open, de eerste verklaring heb ik serieus genomen en serieus bekeken. Die verklaring blijkt alleen vol onjuiste claims te zitten en zodra we het daar over eens zijn kijk ik met een open mind verder naar de volgendequote:Op woensdag 2 december 2015 01:09 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Who gives a fuck. Het zou een verademing zijn als de naysayers hier dingen eens van de andere kant zouden gaan bekijken. Dat ze zelf eens zouden gaan kijken naar de lucht en de strepen zien en denken bij zichzelf " vroeger hadden we dat toch niet". En dat ze dan eens verder zouden gaan zoeken en open staan voor allerlei verklaringen van mensen die het over chemtrails hebben.
Een mens mag dromen toch?
Maar wat dacht je dan van de simpele verklaring, de verklaring die veel meer voor de hand ligt.quote:Op woensdag 2 december 2015 01:09 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Who gives a fuck. Het zou een verademing zijn als de naysayers hier dingen eens van de andere kant zouden gaan bekijken. Dat ze zelf eens zouden gaan kijken naar de lucht en de strepen zien en denken bij zichzelf " vroeger hadden we dat toch niet". En dat ze dan eens verder zouden gaan zoeken en open staan voor allerlei verklaringen van mensen die het over chemtrails hebben.
Een mens mag dromen toch?
Er is een duidelijk verschil tussen strepen die gelijk oplossen en strepen die blijven hangen. En ook in gebieden waar helemaal niet veel vliegverkeer langs komt hangt de lucht vaak vol met strepen.quote:Op woensdag 2 december 2015 01:19 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Maar wat dacht je dan van de simpele verklaring, de verklaring die veel meer voor de hand ligt.
Er zijn tegenwoordig meer vluchten dan vroeger.
Dat is het nou juist, dat verschil bestaat helemaal niet.quote:Op woensdag 2 december 2015 01:25 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Er is een duidelijk verschil tussen strepen die gelijk oplossen en strepen die blijven hangen. En ook in gebieden waar helemaal niet veel vliegverkeer langs komt hangt de lucht vaak vol met strepen.
Komt bij dat er meerdere whistleblowers over hebben gepraat die zelf in het leger hebben gewerkt en er over vertellen.
Dan heb je niet vaak genoeg naar de lucht gekeken. Let er maar eens op. Je ziet vliegtuigen met zo'n streep die gelijk oplost en je ziet de strepen die blijven hangen.quote:Op woensdag 2 december 2015 01:41 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Dat is het nou juist, dat verschil bestaat helemaal niet.
En dat kunnen beide gewoon simpele condenssporen zijn. Of ze bijven hangen hangt af van de atmosferische omstandigheden.quote:Op woensdag 2 december 2015 01:57 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Dan heb je niet vaak genoeg naar de lucht gekeken. Let er maar eens op. Je ziet vliegtuigen met zo'n streep die gelijk oplost en je ziet de strepen die blijven hangen.
ook boven je eigen woonwijk.. Get realquote:Op woensdag 2 december 2015 01:19 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Maar wat dacht je dan van de simpele verklaring, de verklaring die veel meer voor de hand ligt.
Er zijn tegenwoordig meer vluchten dan vroeger.
Natuurlijk.quote:Op woensdag 2 december 2015 12:52 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
ook boven je eigen woonwijk.. Get real
Wat is nu het bewijs. Je haalt nogal dingen door elkaar. Ik heb ook les gekregen in het opwekken van nucleaire energy. Is dat meteen een bewijs dat ik een atoombom bouw? Je verwart zaken echt te vaak Japie. Dat iets of iemand ergens les in krijgt is echt nul komma nul bewijs voor het bestaan van het fenomeen.quote:Op woensdag 2 december 2015 00:05 schreef Japie77 het volgende:
Ok jullie willen graag bewijs mbt Chemtrails? Hier een document wat aantoond dat er les werd/word gegeven in Chemtrails in het leger van de USA:
http://saive.com/911/DOCS(...)Academy_1990-OPT.pdf
Je weet toch wel wat je post? Dit is de space presevation act. Die is door meerdere landen ondertekend en daarin wordt afgesproken wat er niet mag gebeuren in de ruimte? Wat dit met chemtrails te maken heeft ontgaat mij een beetje. In Amerika moet dit door het Congres worden goedgekeurd en dat document post je.quote:Op woensdag 2 december 2015 00:20 schreef Japie77 het volgende:
Hier nog een link naar de Space Preservation Act van 2001 waar er over gesproken word als een "exotic weapon"
https://chemtrailsplanet.(...)preservation-act.pdf
Je snapt het dus ook niet helemaal.quote:Op woensdag 2 december 2015 00:38 schreef Lichtkogel het volgende:
[..]
Die Japie is lekker bezig hier!
Tja nu post ik dus keihard bewijs dat de term Chemtrails niet zo maar uit de lucht is gegrepen en dat er dus daadwerkelijk wat achter zit maar dan kom je weer met een ander bullshit argument.quote:Op woensdag 2 december 2015 13:38 schreef WeerWachtwoordVergeten het volgende:
[..]
Wat is nu het bewijs. Je haalt nogal dingen door elkaar. Ik heb ook les gekregen in het opwekken van nucleaire energy. Is dat meteen een bewijs dat ik een atoombom bouw? Je verwart zaken echt te vaak Japie. Dat iets of iemand ergens les in krijgt is echt nul komma nul bewijs voor het bestaan van het fenomeen.
Wist je dat het besproeien van wolken met bepaalde chemicalien regen kan veroorzaken, ook dat zijn chemtrails. Wist je dat de uitlaatgassen van vliegtuigen ook chemtrails zijn. Dus wat probeer je nu precies te bewijzen?
Prima joh maar ik neem aan dat de personen verantwoordelijk voor chemtrails en wij allemaal zuurstof ademen?quote:Op woensdag 2 december 2015 14:21 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Tja nu post ik dus keihard bewijs dat de term Chemtrails niet zo maar uit de lucht is gegrepen en dat er dus daadwerkelijk wat achter zit maar dan kom je weer met een ander bullshit argument. Alles om die aluhoedjes maar op hun plek te zetten.
Ben wel klaar met je. Je gaat op mijn negeerlijst.
Je loopt nogal voorruit op de conclusies. Er zitten nog een heleboel stappen tussen. Wat word er precies gesprayd en waarom vooral.quote:Op woensdag 2 december 2015 14:34 schreef theguyver het volgende:
[..]
Prima joh maar ik neem aan dat de personen verantwoordelijk voor chemtrails en wij allemaal zuurstof ademen?
Dus als ze de lucht bevuilen met wat dan ook voor troep ze zichzelf ook van kant maken.
[ afbeelding ]
Heb je nu echt niet door dat die twee doucmenten die je poste totaal niks te maken hebben met wat je beweert.quote:Op woensdag 2 december 2015 14:21 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Tja nu post ik dus keihard bewijs dat de term Chemtrails niet zo maar uit de lucht is gegrepen en dat er dus daadwerkelijk wat achter zit maar dan kom je weer met een ander bullshit argument. Alles om die aluhoedjes maar op hun plek te zetten.
Ben wel klaar met je. Je gaat op mijn negeerlijst.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |