Ja dat doe ik dus normaal nooitquote:Op woensdag 26 november 2014 00:43 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Nogal wiedesFree transfer markt ook goed in de gaten houden.
Lower League Management is de echte kracht van het spel. Pak in Engeland een willekeurige ploeg uit de top 7, en binnen 2 seizoenen, vaak 1, kan je kampioen worden. Geen uitdaging aanquote:Op woensdag 26 november 2014 00:44 schreef Krediax het volgende:
[..]
Ja dat doe ik dus normaal nooit
Goede kans om echt beter te worden in dit spel zullen we dan maar zeggen
Ik ga het proberen binnenkortquote:Op woensdag 26 november 2014 00:52 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Lower League Management is de echte kracht van het spel. Pak in Engeland een willekeurige ploeg uit de top 7, en binnen 2 seizoenen, vaak 1, kan je kampioen worden. Geen uitdaging aanDoe mij maar zo'n rotploegje.
Ik kies voor A, top speler.quote:Op woensdag 26 november 2014 00:58 schreef Krediax het volgende:
[..]
Ik ga het proberen binnenkort
Even voor het gemak, voor en ploeg als portsmouth is een speler als, decker (ajax 2 sterren bij mij) a) een top speler, b) een redelijke speler c) een slechte speler
Ik ken die hele Decker niet. Maar om je een voorbeeld te geven, League Two zat ik in met Tranmere Rovers. Deze flap gehuurd van Parma:quote:Op woensdag 26 november 2014 00:58 schreef Krediax het volgende:
[..]
Ik ga het proberen binnenkort
Even voor het gemak, voor en ploeg als portsmouth is een speler als, decker (ajax 2 sterren bij mij) a) een top speler, b) een redelijke speler c) een slechte speler
Geeft me wel een idee jaquote:Op woensdag 26 november 2014 01:06 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Ik ken die hele Decker niet. Maar om je een voorbeeld te geven, League Two zat ik in met Tranmere Rovers. Deze flap gehuurd van Parma:
[ afbeelding ]
Was m'n sterspeler. In de League One was hij ook nog nuttig. In Championship is ie nutteloosDan heb je misschien een beetje een idee van wat nodig is in de League Two. (Overigens had Portsmouth betere spelers. Dat is een hele andere ploeg als Tranmere Rovers
)
Je eerste seizoen Portsmouth zal peanuts moeten zijn. Portsmouth is -echt- een klasse te hoog voor alle andere ploegen in de divisie. League One zal al iets meer aanpoten zijn, maar nog altijd goed te doen om bovenin mee te draaien (in het echt zijn ze puur door financiele problemen zo ver afgezakt, niet op kwaliteit).quote:Op woensdag 26 november 2014 01:13 schreef Krediax het volgende:
[..]
Geeft me wel een idee ja![]()
Ik zou hem niet eens een contract aanbieden met ajax.
Heb er wel zin in
Het Krediax stadion
Krediax wint de champions league met portsmouth
quote:Op woensdag 26 november 2014 01:15 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Je eerste seizoen Portsmouth zal peanuts moeten zijn. Portsmouth is -echt- een klasse te hoog voor alle andere ploegen in de divisie. League One zal al iets meer aanpoten zijn, maar nog altijd goed te doen om bovenin mee te draaien (in het echt zijn ze puur door financiele problemen zo ver afgezakt, niet op kwaliteit).
Ja nee, dat is weer een stap te verquote:Op woensdag 26 november 2014 01:17 schreef Vanillekwark het volgende:
En als je echt 's een uitdaging wilt, moet je echt in de kelder van het Engels voetbal beginnen. Allemaal part-time spelers enzobest grappig. Duurt alleen eeuwen voordat je van zo'n ploeg iets leuks kan maken.
In FM14 na 12 seizoenen de Champions League gewonnen metquote:Op woensdag 26 november 2014 01:17 schreef Krediax het volgende:
Leuk, een uitdaging![]()
Mijn uitdaging nu is de CL winnen en dat is ook maar matig als het elke keer mislukt
FM14 had ik na 8 seizoenen nog niet eens de CL gewonnenquote:Op woensdag 26 november 2014 01:19 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
In FM14 na 12 seizoenen de Champions League gewonnen metScunthorpe United
Heb deze FM wel al een topprestatie neergezet (imho). Ik begin altijd een game met Liverpool (ben ik fan van)quote:Op woensdag 26 november 2014 01:24 schreef Krediax het volgende:
[..]
FM14 had ik na 8 seizoenen nog niet eens de CL gewonnen
Veel pech gehad maar toch.
Ga het nog één seizoen proberen met ajax (3x wonderkid).
Daarna overstappen naar portsmouth oid
FA Cupquote:Op woensdag 26 november 2014 01:26 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Heb deze FM wel al een topprestatie neergezet (imho). Ik begin altijd een game met Liverpool (ben ik fan van)
1e seizoen: Champions League gewonnen
2e seizoen: Titel en FA Cup
* Vanillekwark is trots en heeft aandacht nodig
Mja alhoewel ik fan ben van LFC hou ik het nooit lang vol in een game met hun. Maximaal 3 seizoenen (dan heb ik het namelijk helemaal op de rit en begint het zo'n sleur te wordenquote:Op woensdag 26 november 2014 01:29 schreef Krediax het volgende:
[..]
FA Cup![]()
Titel![]()
![]()
Champions league![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Maar best netjes gedaan, meestal is mijn 2e spel Blackburn Rovers (een fm traditie) en is mijn doel altijd de titel winnen. Dit keer word dat mijn 3e spel
Jij bent er vroeg bijquote:Op woensdag 26 november 2014 07:55 schreef DeHovenier het volgende:
Thuis gewonnen van Barca
5 wedstrijden gespeeld in de poule, 15 punten gepakt
Krijg je als je 's ochtends een krantenwijk moet lopenquote:
quote:Op woensdag 26 november 2014 09:57 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik heb 2350 uur in FM13 zitten
Ben ik nu mee bezig. Kost je echt veel moeite om het aan het voetballen te krijgen.quote:Op woensdag 26 november 2014 01:17 schreef Vanillekwark het volgende:
En als je echt 's een uitdaging wilt, moet je echt in de kelder van het Engels voetbal beginnen. Allemaal part-time spelers enzobest grappig. Duurt alleen eeuwen voordat je van zo'n ploeg iets leuks kan maken.
Damnquote:Op woensdag 26 november 2014 09:57 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik heb 2350 uur in FM13 zitten
Yuuuuup. Elk jaar je hele selectie anders, want contracten lopen af, en een free transfer is goedkoper dan verlengen enzoquote:Op woensdag 26 november 2014 13:08 schreef Solique het volgende:
[..]
Ben ik nu mee bezig. Kost je echt veel moeite om het aan het voetballen te krijgen.
Klopt. Al ben ik nu opnieuw begonnen dus nog niet al te ver.quote:Op woensdag 26 november 2014 13:09 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Yuuuuup. Elk jaar je hele selectie anders, want contracten lopen af, en een free transfer is goedkoper dan verlengen enzo
Jep en op het moment dat spelers met een aflopend contract weggaan bij de clubs, de topclubs in Engeland afgaan en kijken of je nog leuke talenten kan strikkenquote:Op woensdag 26 november 2014 13:09 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Yuuuuup. Elk jaar je hele selectie anders, want contracten lopen af, en een free transfer is goedkoper dan verlengen enzo
Al is topclub dan relatiefquote:Op woensdag 26 november 2014 13:31 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
Jep en op het moment dat spelers met een aflopend contract weggaan bij de clubs, de topclubs in Engeland afgaan en kijken of je nog leuke talenten kan strikken
Jep, zeker als je in de laagste divisie begint, dan is Championship al niet haalbaarquote:Op woensdag 26 november 2014 13:47 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Al is topclub dan relatiefChampionship of sommige League One-ploegen zijn dan al topclubs
Zelf zoeken, alle jeugdelftallen doorspittenquote:Op woensdag 26 november 2014 13:51 schreef Maastoren het volgende:
Hoe scouten jullie regens? Mijn scouts komen alleen maar met rotzooi.
De dag nadat de regens in het spel zijn gekomen clubs nalopen en aanwijzen welke spelers je een scoutrapport van wil zien, tenminste zo deed ik het vroegerquote:Op woensdag 26 november 2014 13:51 schreef Maastoren het volgende:
Hoe scouten jullie regens? Mijn scouts komen alleen maar met rotzooi.
Tegenwoordig zijn die datums elk jaar random dus dat maakt het een stuk lastiger. Wel leuker imoquote:Op woensdag 26 november 2014 13:53 schreef MaleDuck het volgende:
[..]
De dag nadat de regens in het spel zijn gekomen clubs nalopen en aanwijzen welke spelers je een scoutrapport van wil zien, tenminste zo deed ik het vroeger
Gewoon een scoutopdracht geven voor spelers tot maximaal 18 jaar oud. En dan op sterretjes beoordelen.quote:Op woensdag 26 november 2014 13:57 schreef Maastoren het volgende:
Veel te tijdrovend. Moet toch een makkelijkere manier zijn.
Ik doe altijd 21 jaar en minimaal 4 ster potentieel.quote:Op woensdag 26 november 2014 14:05 schreef Ozz-03 het volgende:
[..]
Gewoon een scoutopdracht geven voor spelers tot maximaal 18 jaar oud. En dan op sterretjes beoordelen.
Dan mis je er wel teveel denk ik, je moet er ook rekening mee houden dat je scouts soms spelers veel te laag inschatten op basis van sterren.quote:Op woensdag 26 november 2014 14:11 schreef Krediax het volgende:
[..]
Ik doe altijd 21 jaar en minimaal 4 ster potentieel.
Dat valt wel mee dit jaar, vooral door die zwarte sterren. Ik heb een aantal van deze assignments lopen:quote:Op woensdag 26 november 2014 14:14 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dan mis je er wel teveel denk ik, je moet er ook rekening mee houden dat je scouts soms spelers veel te laag inschatten op basis van sterren.
Oh ok, ja ik ben nog niet geswitched van FM14 naar FM15, ik wil eerst een paar patches wachtenquote:Op woensdag 26 november 2014 14:24 schreef wieisboos het volgende:
[..]
Dat valt wel mee dit jaar, vooral door die zwarte sterren. Ik heb een aantal van deze assignments lopen:
[ afbeelding ]
Net deze binnen gehengeld voor 60k
[ afbeelding ]
Dit is wel een goede manier denk ik idd. Thnxquote:Op woensdag 26 november 2014 14:05 schreef Ozz-03 het volgende:
[..]
Gewoon een scoutopdracht geven voor spelers tot maximaal 18 jaar oud. En dan op sterretjes beoordelen.
quote:
Nee want ze zijn bijna allemaal donkerquote:Op woensdag 26 november 2014 14:34 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
En jij bent de vader?
Goede genen
Heb ik ook, hoor nog wat gedoe over FM15 dus wacht ook even.quote:Op woensdag 26 november 2014 14:26 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Oh ok, ja ik ben nog niet geswitched van FM14 naar FM15, ik wil eerst een paar patches wachten
Ik wist niet dat je een negroïde uiterlijk hebtquote:Op woensdag 26 november 2014 14:35 schreef dion_v_k het volgende:
[..]
Nee want ze zijn bijna allemaal donker
Huh?quote:Op woensdag 26 november 2014 14:41 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik wist niet dat je een negroïde uiterlijk hebt
En je hebt geen FoBo dus ik kan het niet checken
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Fabio Capello: "Het enige dat ik van Feyenoord weet is dat ze uit het land van Ajax komen''.
quote:Op woensdag 26 november 2014 14:52 schreef dion_v_k het volgende:
[ afbeelding ]Altijd leuk zulke teksten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Pas nog 6-0 gewonnen 80% bezit en volgens de pers was het een nipte overwinning.| Ubernerdus Prutserus | Kwalitatief Uitermate Teleurstellend |
| DeviantArt: Soliquenl | Last.fm: SoliqueNL | Geocaching: Solique
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |