En toch denk ik dat je een denkfout maakt. Echt niet iedereen zal dat ooit ervaren. Genoeg mensen die nooit echt verliefd worden of waarbij als ze dat dan een keer zijn het niet wederzijds is. En ja, ik heb het ooit mogen ervaren gelukkig, al is dat al even geleden helaas. En of dat ooit weer komt? Geen idee, dat weet niemand.quote:Op dinsdag 9 december 2014 10:57 schreef Harmankardon het volgende:
[..]
No worries, uiteindelijk is het simpele wiskunde: iedereen is op zoek naar grootse en meeslepende liefde. Het enige wat mee moet zitten is je karakter, uiterlijk en timing. 1 en 2 lijkt me geen probleem en die timing valt vanzelf een keer goed en dan ga je er gewoon vol voor.
Plus, Danny heeft de dm en pm ontwikkeld.
Ditquote:Op dinsdag 9 december 2014 10:57 schreef Harmankardon het volgende:
[..]
. Het enige wat mee moet zitten is je karakter, uiterlijk en timing. 1 en 2 lijkt me geen probleem en die timing valt vanzelf een keer goed en dan ga je er gewoon vol voor.
Plus, Danny heeft de dm en pm ontwikkeld.
eensch,quote:Op dinsdag 9 december 2014 11:08 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dat is optimistisch. Ik denk niet dat het voor iedereen weggelegd is.
De perfecte liefde? Hangt van je eisen af. Kun je leven met 'tekortkomingen' van je partner? Want in mijn ogen bestaat de de perfecte vrouw of man niet. Is dat genoegen nemen met minder? En in een euforische staat van verliefdheid seks hebben is m.i. meer mensen gegeven dan een 'perfecte partner' voor het leven vinden/houden.quote:Op dinsdag 9 december 2014 14:00 schreef Pavement het volgende:
[..]
eensch,
er zijn mensen die genoeg nemen met minder dan ze hadden gehoopt of zouden hebben gewild.
Daarnaast bestaat de perfecte liefde (helaas) echt maar voor een heel klein percentage lucky bastards.
Ik geloof in echte liefde voor iedereen.quote:Op dinsdag 9 december 2014 11:55 schreef yats het volgende:
[..]
En toch denk ik dat je een denkfout maakt. Echt niet iedereen zal dat ooit ervaren. Genoeg mensen die nooit echt verliefd worden of waarbij als ze dat dan een keer zijn het niet wederzijds is. En ja, ik heb het ooit mogen ervaren gelukkig, al is dat al even geleden helaas. En of dat ooit weer komt? Geen idee, dat weet niemand.
Meestal als je zo verliefd bent ken je die tekortkomingen en mindere puntjes nog niet. Toch?quote:Op dinsdag 9 december 2014 14:43 schreef artelligence het volgende:
[..]
De perfecte liefde? Hangt van je eisen af. Kun je leven met 'tekortkomingen' van je partner? Want in mijn ogen bestaat de de perfecte vrouw of man niet. Is dat genoegen nemen met minder? En in een euforische staat van verliefdheid seks hebben is m.i. meer mensen gegeven dan een 'perfecte partner' voor het leven vinden/houden.
De mooiste liefde is, als je zelfs als de meest kritische persoon op aarde, intens van iemand kan houden die ook zijn/haar nukken heeft op z'n tijd. Denk ik dan
Hoe je nu in het leven staat is altijd maar een moment (gelukkig) En je weet nooit of je weer zo verliefd wordt als toen, maar als die verliefdheid nog speelt wordt het wel moeilijker.quote:Op dinsdag 9 december 2014 14:52 schreef Beauke het volgende:
[..]
Meestal als je zo verliefd bent ken je die tekortkomingen en mindere puntjes nog niet. Toch?
Ben zelf maar 1 keer echt heel erg verliefd geweest. En denk niet dat dat me nu nog gaat gebeuren. Levenservaring en hoe ik in het leven sta misschien?
Wel genoeg kleine verliefdheidjes. Beetje verliefd dus.
quote:Op dinsdag 9 december 2014 14:43 schreef artelligence het volgende:
[..]
De perfecte liefde? Hangt van je eisen af. Kun je leven met 'tekortkomingen' van je partner? Want in mijn ogen bestaat de de perfecte vrouw of man niet. Is dat genoegen nemen met minder? En in een euforische staat van verliefdheid seks hebben is m.i. meer mensen gegeven dan een 'perfecte partner' voor het leven vinden/houden.
De mooiste liefde is, als je zelfs als de meest kritische persoon op aarde, intens van iemand kan houden die ook zijn/haar nukken heeft op z'n tijd. Denk ik dan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Beetje off-topic, dus kortgezegd: We come to love not by finding a perfect person, but by learning to see an imperfect person perfectly.
quote:Op dinsdag 9 december 2014 15:23 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]De quote verwoordt het perfect.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Beetje off-topic, dus kortgezegd: We come to love not by finding a perfect person, but by learning to see an imperfect person perfectly.
Ik wil ook niet genoegen nemen met 'minder' omdat het klokje tikt. Blij dat ik een man ben![]()
Wat is kinky dan in jouw beleving?quote:Op woensdag 10 december 2014 11:39 schreef Hexxenbiest het volgende:
Beetje kinky zou ik ook wel eens willen proberen....
Vastgebonden worden, spanking... Met stopwoord... Oooeee..quote:Op woensdag 10 december 2014 11:39 schreef GeorgeJones het volgende:
[..]
Wat is kinky dan in jouw beleving?
Helder. Ik heb beeld.quote:Op woensdag 10 december 2014 11:42 schreef Hexxenbiest het volgende:
[..]
Vastgebonden worden, spanking... Met stopwoord... Oooeee..
Uitstekende behoeftequote:Op woensdag 10 december 2014 11:42 schreef Hexxenbiest het volgende:
Vastgebonden worden, spanking... Met stopwoord... Oooeee..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |