Ja, dit is een behoorlijke anti-climax. Maar inderdaad is dat samen met de WTF wel een passende afsluiting van dit teleurstellende tennisjaar. Was alleen blij met de RG-finale.quote:Op zondag 23 november 2014 13:51 schreef Norrage het volgende:
Hoe vet zou het zijn geweest als Wawa - Monfils de beslissende rubber was geweest. Monfils in een deciding 5th rubber, in een DC finale, voor 30000 toeschouwersHoe episch moet dat zijn...maar Frankrijk faalt hier met de dubbel, dat was de sleutel.
Ja, maar dit is toch geen serieuze tegenstand.quote:
Elleboog.quote:Op zondag 23 november 2014 13:56 schreef suus21 het volgende:
Gasquet kan gewoon niks aanrichten, ik snap die keuze echt niet en wat is er met tsonga?
Benneteau had het op gravel vast niet beter gedaan..quote:Op zondag 23 november 2014 13:56 schreef suus21 het volgende:
Gasquet kan gewoon niks aanrichten, ik snap die keuze echt niet en wat is er met tsonga?
Voor de mensen die kaartjes hebben gekochtquote:Op zondag 23 november 2014 14:00 schreef Federer-fan het volgende:
Zijn er hier mensen die de vijfde partij gaan kijken als Federer deze partij wint? Snap niet dat ze die dead rubbers überhaupt spelen.
Ik denk dat ze hem hier sowieso niet gaan spelen. Bij kleine DC wedstrijden doen ze het meestal wel, maar doorgaans wordt zo'n 5e pot niet eens gespeeld.quote:Op zondag 23 november 2014 14:00 schreef Federer-fan het volgende:
Zijn er hier mensen die de vijfde partij gaan kijken als Federer deze partij wint? Snap niet dat ze die dead rubbers überhaupt spelen.
Ja, zit wat in, maar waar zit je dan in feite naar te kijken.quote:Op zondag 23 november 2014 14:02 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Voor de mensen die kaartjes hebben gekocht
quote:Op zondag 23 november 2014 14:12 schreef suus21 het volgende:
Wat zal federer gelachen hebben toen hij wist dat gasquet ging spelen,.
Uh, jawel.quote:Op zondag 23 november 2014 14:02 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik denk dat ze hem hier sowieso niet gaan spelen. Bij kleine DC wedstrijden doen ze het meestal wel, maar doorgaans wordt zo'n 5e pot niet eens gespeeld.
Dacht ik ook, maar ik zie hier meerdere keren 3-1 staan.quote:
Bij de finales/halve finales niet hoor. Bv in 2011, of in 2008, of in 2009 de halve finale. Opvallend genoeg is er vaak nog een beslissende 5e potquote:
Nee die heeft Murray. De 2e service tenminstequote:Op zondag 23 november 2014 14:25 schreef suus21 het volgende:
Heeft gasquet de zachtste service van de tour?
quote:Op zondag 23 november 2014 14:16 schreef Federer-fan het volgende:
Zal ongeveer zo zijn gegaan:
Wawrinka:"Federer, je weet dat Tsonga niet speelt. Je moet nu tegen Gasquet."
Federer: "Nee, even serieus, tegen wie moet ik?"
Wawrinka: "Tegen Gasquet."
Federer: ""
Wawrinka:"Je moet nooit je tegenstander onderschatten."
Federer: "Ik ga stuk.Veeg me op."
Nee, maar de rest van de potjes wel.quote:Op zondag 23 november 2014 14:23 schreef Norrage het volgende:
[..]
Bij de finales/halve finales niet hoor. Bv in 2011, of in 2008, of in 2009 de halve finale. Opvallend genoeg is er vaak nog een beslissende 5e pot
Maar ik had het niet over de rest van de potjes. Ik zei dat het vaak in de belangrijke DC wedstrijden niet gebeurt. Vaker niet dan wel in ieder geval.quote:Op zondag 23 november 2014 14:33 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Nee, maar de rest van de potjes wel.
Wat bedoel je dan met de belangrijke DC-wedstrijden?quote:Op zondag 23 november 2014 14:36 schreef Norrage het volgende:
[..]
Maar ik had het niet over de rest van de potjes. Ik zei dat het vaak in de belangrijke DC wedstrijden niet gebeurt. Vaker niet dan wel in ieder geval.
Halve finales/finales dat soort dingen. Waar de teleurstelling van het verliezende team vaak al zo groot is dat ze toch geen zin hebben om te spelen. Al wordt er meestal wel íets gespeeld hoor. Maar meestal een trainingspotje van een niet geselecteerde speler bv. Misschien speelt Simon straks alsnogquote:Op zondag 23 november 2014 14:37 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Wat bedoel je dan met de belangrijke DC-wedstrijden?
Net als op RG heb ik het idee dat 90% van het publiek niet eens snapt waarom ze dat doen. Alleen het is nu eenmaal traditie dus ze doen maar mee.quote:Op zondag 23 november 2014 14:39 schreef Federer-fan het volgende:
Dat continue boegeroep van het publiek komt zo zwakbegaafd over.
Straks speelt 'ie de wedstrijd van zijn leven in de dead rubber.quote:Op zondag 23 november 2014 14:41 schreef Norrage het volgende:
[..]
Halve finales/finales dat soort dingen. Waar de teleurstelling van het verliezende team vaak al zo groot is dat ze toch geen zin hebben om te spelen. Al wordt er meestal wel íets gespeeld hoor. Maar meestal een trainingspotje van een niet geselecteerde speler bv. Misschien speelt Simon straks alsnog
Dat geldt voor de meeste mensen bij de meeste dingen.quote:Op zondag 23 november 2014 14:41 schreef Niox het volgende:
[..]
Net als op RG heb ik het idee dat 90% van het publiek niet eens snapt waarom ze dat doen. Alleen het is nu eenmaal traditie dus ze doen maar mee.
Hij heeft echt een fabuleuze backhand, maar die service vind ik gewoon te zwak en hij komt kracht en mentaliteit tekort.quote:Op zondag 23 november 2014 14:41 schreef Jellereppe het volgende:
Die Gasquet is op dit niveau echt nutteloos. Een goede subtopper, maar tegen top 10 spelers gewoon niks. Hij heeft geen wapens om tennissers op dat niveau pijn te doen.
quote:Op zondag 23 november 2014 14:42 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Dat geldt voor de meeste mensen bij de meeste dingen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |