quote:Op donderdag 20 november 2014 17:31 schreef fokbrad het volgende:
PMA Budget 63,25.
2015 geen Anderzorg meer voor mij, ik stap over naar PMA Budget voor maar 63,25.is ook onder Menzis.
[..]
[..]
Nietes, PMA Budget 2015 de goedkoopsteeee met 63,25! dusss
Voor nieuwe klanten is Anderzorg de goedkoopste als je hier gebruik van maakt: http://www.anderzorg.nl/w(...)elgesteldeVragen.htmquote:Op donderdag 20 november 2014 19:09 schreef fokbrad het volgende:
[..]
Premie Basisverzekering ¤ 1.116,00
Korting eigen risico ¤ 324,00 -
¤ 792,00
Korting jaarbetaling ¤ 23,76 -
Totaal per jaar ¤ 768,24 /12= 64,02
Die geciteerde Facebook-post is natuurlijk wel drie jaar oud. Wellicht hebben ze de regels inmiddels aangescherpt.quote:Op donderdag 20 november 2014 22:23 schreef Scooper het volgende:
@AngryAngel: Ik hoor het graag als je meer weet van StudentenGoedVerzekerd. Raar dat ze telefonisch andere reglementen vertellen dan dat ze op Facebook plaatsen.
¤60.69 iddquote:Op donderdag 20 november 2014 22:53 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
[..]
Voor nieuwe klanten is Anderzorg de goedkoopste als je hier gebruik van maakt: http://www.anderzorg.nl/w(...)elgesteldeVragen.htm
Als je even zoekt, vind je gemakkelijk een social shop die jou de volledige ¤ 40,- gunt. Dan wordt bij jaarbetaling de totale premie dus 768,24 - 40 = ¤ 728,24. De gemiddelde maandlast wordt dan dus 728,24 / 12 = ¤ 60,69
Bovendien wordt de beloning in tegenstelling tot bij PMA Budget al in april uitgekeerd.
Wut ?quote:Op donderdag 20 november 2014 16:10 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
[..]
Bedankt voor je e-mail.
In principe is het zo dat de vergoeding per 2 jaar geldt. Dit is alleen zo als je dezelfde aanvullende verzekering houdt. Voor jou geldt dus dat we voor het jaar 2014 ¤ 150 voor je contactlenzen vergoeden vanuit Anderzorg Extra en voor het jaar 2015 ¤ 100 vanuit Anderzorg Jong. Om voor deze vergoeding in aanmerking te komen moet de sterkte van je contactlenzen op de factuur staan.
De manier waarop je kunt declareren, hangt er vanaf naar welke opticien je gaat. Op de volgende site kun je vinden welke zorgaanbieders rechtstreeks declareren: http://www.anderzorg.nl/w(...)ontactlenzen2015.htm. Hierdoor hoef jij dus niets bij ons in te dienen. Als je niet naar één van deze opticiens gaat, zul je het geld eerst moeten voorschieten. Ik raad je aan naar deze link te gaan om te kijken op welke manieren je bij ons kunt declareren, mocht dit het geval zijn: http://www.anderzorg.nl/w(...)n.htm?expandall=true.
Wat misschien nog voor jou interessant is, is dat je als Anderzorg verzekerde korting krijgt bij Eyewish en Specsavers. Deze kortingen kun je vinden via de eerste link!
Ik ga er vanuit dat ik je vraag zo beantwoord heb.
Maar ja ze gaan zoiets ook niet promoten als het echt kloptquote:Voorbeeld
Je hebt Anderzorg Extra en schaft in 2015 een bril aan voor ¤ 200. Het maximumbedrag van ¤ 150 per 2 kalenderjaren is daarmee bereikt. Dit betekent dat je tot en met het jaar 2015 geen recht meer hebt op vergoeding. Vanaf 2016 krijg je opnieuw een vergoeding.
Zilveren Kruis heeft nu ook "ons" ziekenhuis gecontracteerd.quote:Op vrijdag 21 november 2014 10:37 schreef DonnaRush het volgende:
FBTO heeft nu mijn ziekenhuis onder contract. Ik blijf waar ik zit.
Ja hallo, dan moet je wel eerst 1 klant voor hun werven en verplicht min. 10euro verdelen aan de nieuwe lid dus hou je max 30euro bonus.quote:Op donderdag 20 november 2014 22:53 schreef NY_Giant het volgende:
[ Bericht 0% gewijzigd door NY_Giant op 20-11-2014 23:15:43 ]
Hij gaat uit van het geval dat je zo altruistisch bent, naast de 10 EURO, de resterende 30 EURO voor jou, ook aan de nieuwkomer te gevenquote:Op vrijdag 21 november 2014 11:08 schreef fokbrad het volgende:
[..]
Ja hallo, dan moet je wel eerst 1 klant voor hun werven en verplicht min. 10euro verdelen aan de nieuwe lid dus hou je max 30euro bonus.
Wat dacht je van deze dan, je kan max. 6 klanten/polissen voor hun werven, dan kan je max. 6 x 30= 180 euro bonus.
Dus wordt je maandlast maar voor 768,24 - 180 = 588,24 / 12 = ¤ 49,02 Cant beat that he.
Je begrijpt me verkeerd. Ik bedoel niet dat je zelf klanten gaat werven voor Anderzorg. Dat is inderdaad ook een optie, maar daar zullen veel mensen geen zin in hebben.quote:Op vrijdag 21 november 2014 11:08 schreef fokbrad het volgende:
[..]
Ja hallo, dan moet je wel eerst 1 klant voor hun werven en verplicht min. 10euro verdelen aan de nieuwe lid dus hou je max 30euro bonus.
Wat dacht je van deze dan, je kan max. 6 klanten/polissen voor hun werven, dan kan je max. 6 x 30= 180 euro bonus.
Dus wordt je maandlast voor maar 768,24 - 180 = 588,24 / 12 = ¤ 49,02 Cant beat that he.
En als je ook nog een volledig zorgtoeslag krijg, dan kost het je helemaal niks en verdien je nog es +/- ¤ 300,- extra voor heel jaar winst.
Na 3 aanmeldingen krijgen ze alsnog 40 euroquote:Op vrijdag 21 november 2014 11:33 schreef NY_Giant het volgende:
In dat geval verdienen de "wervers" zelf niks aan jouw aanmelding.
Klopt inderdaad ja. Best aantrekkelijk dus voor zowel nieuwe klanten als voor klantenwervers.quote:Op vrijdag 21 november 2014 13:31 schreef rene90 het volgende:
[..]
Na 3 aanmeldingen krijgen ze alsnog 40 euro
Ik heb nogmaals gebeld en kreeg weer hetzelfde te horenquote:Op donderdag 20 november 2014 22:23 schreef Scooper het volgende:
@AngryAngel: Ik hoor het graag als je meer weet van StudentenGoedVerzekerd. Raar dat ze telefonisch andere reglementen vertellen dan dat ze op Facebook plaatsen.
En stel je krijgt kanker en wilt naar een gespecialiseerd ziekenhuis en dan kan dat niet door zo'n budget polis? Verder kan je het beste gewoon even wachten tot 1 december.quote:Op vrijdag 21 november 2014 13:55 schreef TheSatanSlayer het volgende:
zilveren kruis: wel contract aangeboden bij mijn huidige huisarts, maar nog niets bekend verder.
pas in december bekend.
wat moet ik nu doen? is de kans 50% dat ze die contract accepteren / weigeren? Ik wil graag bij zilveren kruis nu maar door dit twijfel ik nu. ziekenhuis is wél gecontracteerd dus
Zou nog even wachten, even gekeken bij mijn huisarts maar die heeft ook nog geen contract.In mijn omgeving heeft slechts 1 huisarts nu getekend.quote:Op vrijdag 21 november 2014 13:55 schreef TheSatanSlayer het volgende:
zilveren kruis: wel contract aangeboden bij mijn huidige huisarts, maar nog niets bekend verder.
pas in december bekend.
wat moet ik nu doen? is de kans 50% dat ze die contract accepteren / weigeren? Ik wil graag bij zilveren kruis nu maar door dit twijfel ik nu. ziekenhuis is wél gecontracteerd dus
Precies. Het grappige van CZdirect vind ik dan wel dat vrijwel alles gecontracteerd is... Heb voor verschillende dingen gekeken wie gecontracteerd is, maar kan bijna nergens een rood kruisje vinden.quote:Op vrijdag 21 november 2014 14:02 schreef rene90 het volgende:
[..]
En stel je krijgt kanker en wilt naar een gespecialiseerd ziekenhuis en dan kan dat niet door zo'n budget polis? Verder kan je het beste gewoon even wachten tot 1 december.
maar is op 1 december overstappen niet nogal laat?quote:Op vrijdag 21 november 2014 14:04 schreef Mathijz het volgende:
[..]
Zou nog even wachten, even gekeken bij mijn huisarts maar die heeft ook nog geen contract.In mijn omgeving heeft slechts 1 huisarts nu getekend.
ik had het trouwens over zilveren kruis niet over czdirect [die hebben wel alles gecontracteerd wat ik nodig heb]quote:Op vrijdag 21 november 2014 14:09 schreef FreaZ het volgende:
[..]
Precies. Het grappige van CZdirect vind ik dan wel dat vrijwel alles gecontracteerd is... Heb voor verschillende dingen gekeken wie gecontracteerd is, maar kan bijna nergens een rood kruisje vinden.
Klopt inderdaad. Er zit ook geen verschil tussen de contracten van CZdirect en CZ zelf. Daardoor is de keuze vrij uitgebreid. Volgens mij zijn vrijwel alle ziekenhuizen voor 2015 al gecontracteerd, op een aantal specifieke behandelingen na.quote:Op vrijdag 21 november 2014 14:09 schreef FreaZ het volgende:
[..]
Precies. Het grappige van CZdirect vind ik dan wel dat vrijwel alles gecontracteerd is... Heb voor verschillende dingen gekeken wie gecontracteerd is, maar kan bijna nergens een rood kruisje vinden.
BasisBudget van Zilveren Kruis is een stukje goedkoper; CZdirect heeft veel meer contracten met zorgaanbieders (vergeleken met BasisBudget van Zilveren Kruis).quote:Op vrijdag 21 november 2014 14:12 schreef TheSatanSlayer het volgende:
[..]
ik had het trouwens over zilveren kruis niet over czdirect [die hebben wel alles gecontracteerd wat ik nodig heb]
maar ik weet nu niet welke beter is zilveren kruis of czdirect
idd scheelt niet veel want bij cz kun je ook kiezen om in één keer te betalen dan krijg je ook nog eens 3% koritngquote:Op vrijdag 21 november 2014 14:17 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
BasisBudget van Zilveren Kruis is een stukje goedkoper; CZdirect heeft veel meer contracten met zorgaanbieders (vergeleken met BasisBudget van Zilveren Kruis).
Ja, maar ik neem dus dit jaar een andere AV, waardoor de vergoeding weer opnieuw begint.quote:Op vrijdag 21 november 2014 09:00 schreef CountingStars het volgende:
[..]
Wut ?Dat is wel vreemd, is bij andere verzekeraars niet zo dacht ik. Dit lees ik via hun website
[..]
Maar ja ze gaan zoiets ook niet promoten als het echt klopt
Maar wanneer ik bij CZdirect de aanvullende verzekering Basis erbij doe heb ik voor 936 euro:quote:Op vrijdag 21 november 2014 14:17 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
BasisBudget van Zilveren Kruis is een stukje goedkoper; CZdirect heeft veel meer contracten met zorgaanbieders (vergeleken met BasisBudget van Zilveren Kruis).
Ik overweeg inderdaad ook CZdirect met aanvullend Basic te nemen. Je haalt het er gemakkelijk uit als je een paar keer naar de fysio gaat en een bril nodig hebt. En dan inderdaad ook nog wat andere "gratis" extra's.quote:Op vrijdag 21 november 2014 14:49 schreef FreaZ het volgende:
[..]
Maar wanneer ik bij CZdirect de aanvullende verzekering Basis erbij doe heb ik voor 936 euro:
Basis verzekering met vrijwel vrije keuze
Aanvullend die ik er sowieso uit haal met 100 euro bril en 2x tandarts controles
En verder nog fysio, vaccinaties, condooms en tandarts tot 250 75%.
Dus eigenlijk vrije keuze basis met gratis extra's
Kom elders voor soortgelijke dingen niet beter uit. Ook wanneer ik enkel een basispremie neem. Misschien wel bij de meest uitgeklede basis verzekering, maar dat doe ik dan weer liever niet.
right, mijn keuze is uit, tóch CZ directquote:Op vrijdag 21 november 2014 14:53 schreef NY_Giant het volgende:
[..]
Ik overweeg inderdaad ook CZdirect met aanvullend Basic te nemen. Je haalt het er gemakkelijk uit als je een paar keer naar de fysio gaat en een bril nodig hebt. En dan inderdaad ook nog wat andere "gratis" extra's.
Altijd wachten tot het laatste momentquote:Op vrijdag 21 november 2014 15:01 schreef TheSatanSlayer het volgende:
[..]
right, mijn keuze is uit, tóch CZ direct
ja aan de ene kant wel voor het meeste voordeel natuurlijk, maar aan de andere kant wil ik niet te laat zijn en gewoo optijd alles regelen zodat het gewoon gedaan is zegmaar.quote:Op vrijdag 21 november 2014 15:07 schreef FreaZ het volgende:
[..]
Altijd wachten tot het laatste momentCashbacks komen soms pas in de laatste weken.
Je kan het aanvragen tot 31 december 23:59, tot die tijd ben je niet te laatquote:Op vrijdag 21 november 2014 15:11 schreef TheSatanSlayer het volgende:
[..]
ja aan de ene kant wel voor het meeste voordeel natuurlijk, maar aan de andere kant wil ik niet te laat zijn en gewoo optijd alles regelen zodat het gewoon gedaan is zegmaar.
En zelfs 31 januari 23:59 nog, zolang je de oude maar dit jaar opzegt.quote:Op vrijdag 21 november 2014 15:27 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
Je kan het aanvragen tot 31 december 23:59, tot die tijd ben je niet te laat
Die zijn er, zelfs op 31 december 23:59quote:Op vrijdag 21 november 2014 15:35 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
En zelfs 31 januari 23:59 nog, zolang je de oude maar dit jaar opzegt.
eigenlijk is dat heel vroegquote:Op vrijdag 21 november 2014 14:11 schreef TheSatanSlayer het volgende:
[..]
maar is op 1 december overstappen niet nogal laat?
En moet ik dan nu mijn huidige zorgverzekering beeidigen? ik wil daar namelijk sws weg dus
Maandag aan de juf vragen of ze je nog een paar lesjes taal wilt gevenquote:Op zaterdag 22 november 2014 01:43 schreef ScarFace- het volgende:
....
daar hoef je geen school voor te hebben afgemaakt.,imo.
....
Dat zou ik helaas niet weten. Als ik een gokje doe is je korting dan niet geldig. Is het niet mogelijk om gebruik te maken van een andere collectiviteit waar je wel recht op hebt?quote:Op zaterdag 22 november 2014 12:36 schreef leolinedance het volgende:
Weet iemand wat het risico is als je (per ongeluk) de collectiviteit van je vorige werkgever hebt laten staan voor het nieuwe jaar?
Kijk je wel bij de juiste tarieven? ER is hoger voor 2015.quote:Op zaterdag 22 november 2014 12:30 schreef DDDJJ het volgende:
Waarschijnlijk ga ik naar Zilveren Kruis dit jaar.
Basis budget
Aanvullend 2 sterren
Extra korting + meer vergoedingen via collectiviteit.
Eigen risico ¤360
Totaal ¤95 euro.
Door de extra vergoedingen krijg ik 175 euro voor een bril en 18x fysio en nog wat andere extra's!
Nu nog even afwachten of er cashback te krijgen is en welke zorgverleners gecontracteerd worden.
Het is niet actueel maar vroeg het mij af, kan er nl. niks over vinden.quote:Op zaterdag 22 november 2014 12:41 schreef DDDJJ het volgende:
[..]
Dat zou ik helaas niet weten. Als ik een gokje doe is je korting dan niet geldig. Is het niet mogelijk om gebruik te maken van een andere collectiviteit waar je wel recht op hebt?
Ja ik kijk bij de juiste tarieven. Ik typte zelf het ER verkeerd. Dat moet uiteraard ¤375 zijn. Toch bedankt voor de waarschuwing.quote:Op zaterdag 22 november 2014 12:44 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Kijk je we bij de juiste tarieven? ER is hoger voor 2015.
Blijkbaar gold de collectiviteit niet meer voor 2015 en Ohra deed er spontaan een andere voor in de plaats.quote:Op zaterdag 22 november 2014 12:36 schreef leolinedance het volgende:
Weet iemand wat het risico is als je (per ongeluk) de collectiviteit van je vorige werkgever hebt laten staan voor het nieuwe jaar?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |