Stomboquote:Op dinsdag 18 november 2014 12:39 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Ik weet niet wat voor grafradio dit is, maar het eerste kerstliedje wel al gehoord.
[..]
Ja dat was de grap
stombo
[..]
Zie reactie hierboven
ook stombo
Kan wel, op FOK! dingen roepen helpt dan niet veel thoquote:Op dinsdag 18 november 2014 12:26 schreef Gridlok het volgende:
[..]
Hij maakt zichzelf toch altijd zo druk als er onrecht is, echte wereld verbeteraar.
Vandaar dat het soms wat gefrustreerd over komt, als of je dagelijks wordt afgeschoten door vrouwen.quote:Op dinsdag 18 november 2014 12:13 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Ahhhh oke.
Maar als ik je toch serieus moet nemen, heb niks tegen beide. Kan alleen niet tegen onzin en kan daarbij best denigrerend over komen maar dat is bij alles wat een belachelijk tintje heeft en mij niet zint.
Zoiets slaat ook weer nergens op.
Had ook al zo'n idee dat dat het moest zijn.quote:
Nee mijn familie aan moeders kant is kleintettig.quote:Op dinsdag 18 november 2014 12:45 schreef remi1986 het volgende:
[..]
ja heeft je zus ook van die grote?
quote:Op dinsdag 18 november 2014 12:48 schreef Salatrel het volgende:
[..]
vroeger op school zeiden ze dat ik nooit mijn geld zou verdienen met uit het raam kijken
quote:Op dinsdag 18 november 2014 12:48 schreef Salatrel het volgende:
[..]
vroeger op school zeiden ze dat ik nooit mijn geld zou verdienen met uit het raam kijken
quote:Op dinsdag 18 november 2014 12:48 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Je kan altijd nog bij het circus.
quote:
Zou volstouwen met katten.quote:
Oh nooit geweten dat je mij kende in RL.quote:Op dinsdag 18 november 2014 12:50 schreef 2NutZ het volgende:
Vandaar dat het soms wat gefrustreerd over komt, als of je dagelijks wordt afgeschoten door vrouwen.
Krijg wel een beetje medelijden met hem, fok is zijn brein aan het aantasten.quote:Op dinsdag 18 november 2014 12:50 schreef 2NutZ het volgende:
Nou nou nou wat een frustratie TS.
[..]
Stombo
[..]
Kan wel, op FOK! dingen roepen helpt dan niet veel tho
[..]
Vandaar dat het soms wat gefrustreerd over komt, als of je dagelijks wordt afgeschoten door vrouwen.
[..]
Had ook al zo'n idee dat dat het moest zijn.
Ik nietquote:Op dinsdag 18 november 2014 12:51 schreef Gridlok het volgende:
[..]
Krijg wel een beetje medelijden met hem, fok is zijn brein aan het aantasten.
Vrienden op FOK! WHAHHASAJJHASJDSFJDSAJDGKJDGKFDSquote:Op dinsdag 18 november 2014 12:52 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ik nietals je constant je gedraagt als een gefrustreerde borstkastlikker dan maak je op den duur gewoon geen vrienden
quote:
inb4 " LOL FOK VRIENDEN WHEHHH NERDJE "quote:Op dinsdag 18 november 2014 12:52 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Ik nietals je constant je gedraagt als een gefrustreerde borstkastlikker dan maak je op den duur gewoon geen vrienden
quote:Op dinsdag 18 november 2014 12:52 schreef wickedmen het volgende:
[..]
Vrienden op FOK! WHAHHASAJJHASJDSFJDSAJDGKJDGKFDS
[..]
Hahahaquote:Op dinsdag 18 november 2014 12:52 schreef Gridlok het volgende:
[..]
inb4 " LOL FOK VRIENDEN WHEHHH NERDJE "
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |