En fat tittiessssss.quote:Op zondag 16 november 2014 11:29 schreef Deuce92 het volgende:
[..]
Lang en vol? Mmmmm lekker veel om lief te hebben.![]()
:$ :$
Das niet duurquote:
Jij weet dat ik een chick ben.quote:Op zondag 16 november 2014 11:31 schreef Weissman het volgende:
[..]
Pics. Anders denkt iedereen alsnog dat je een man bent
Inbe4 Montelly/McNulty die mij DM't of ik pics heb van jouquote:Op zondag 16 november 2014 11:34 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
True.
ben een dikke mysterie. Dik haha.
altijd m'ladyquote:Op zondag 16 november 2014 11:33 schreef Beach het volgende:
[..]
hey seto
bedankt dat je mijn back hebt
quote:
Montelly is zo obvious. Omg.quote:Op zondag 16 november 2014 11:35 schreef Weissman het volgende:
[..]
Inbe4 Montelly/McNulty die mij DM't of ik pics heb van jou
Hah echt voor schut. Stuur ze maar gewoon naar mij vriendje.quote:Op zondag 16 november 2014 11:35 schreef Weissman het volgende:
[..]
Inbe4 Montelly/McNulty die mij DM't of ik pics heb van jou
pas maar op het woord fitness valt hier nooit goedquote:Op zondag 16 november 2014 11:35 schreef Stimorol- het volgende:
Ik zoek trouwens een fitness maatje.
Gym buddy danquote:Op zondag 16 november 2014 11:36 schreef Beach het volgende:
[..]
pas maar op het woord fitness valt hier nooit goed
Fitness doen we hier niet, daarvoor kun je naar LIFquote:Op zondag 16 november 2014 11:35 schreef Stimorol- het volgende:
Ik zoek trouwens een fitness maatje.
Wie ben jijquote:Op zondag 16 november 2014 11:37 schreef fathank het volgende:
[..]
Fitness doen we hier niet, daarvoor kun je naar LIF
Fathank aka Bolle Henk, PUA-Henk. De man met de pillen. Alpha. Manlet. De man de rants. 1 van de betere users in deze reeks.quote:
Henk.quote:
Sounds good.quote:Op zondag 16 november 2014 11:46 schreef Weissman het volgende:
[..]
Fathank aka Bolle Henk, PUA-Henk. De man met de pillen. Alpha. Manlet. De man de rants. 1 van de betere users in deze reeks.
quote:Op zondag 16 november 2014 11:49 schreef kaasplankje het volgende:
https://www.google.nl/sea(...)ZvBgcAJ&ved=0CC0QsAQ
Dat dus. Elke Henk die ik ken is oud en kk lelijk.quote:Op zondag 16 november 2014 11:49 schreef kaasplankje het volgende:
https://www.google.nl/sea(...)ZvBgcAJ&ved=0CC0QsAQ
quote:
Nee man, het arme mens heeft om één of andere reden ergens d'r aandacht op me gericht, en komt om de zoveel tijd even een halfslachtige haal doen. Ze snapt alleen niet dat ik nooit onder de indruk zal zijn van wat er uit die verzuurde bek van d'r komt. Echt batshit crazy. Ik weet niet eens waarom ze loopt te janken tegen mequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |