Ga ik zo proberen.quote:Op zaterdag 15 november 2014 22:44 schreef Brammess het volgende:
JRstyle, probeer op huidig contract te klikken en geef hem dan een beetje wat hij vraagt of net wat hoger, zo ben ik er om heen gekomen
Doe iets in de trant van bestaand contract links onderin.quote:Op zaterdag 15 november 2014 23:49 schreef Tim86 het volgende:
Pff. die transferclausules waar je niet over kan onderhandelen zijn echt dodelijk irritant zeg.
oh volgende keer ff testen, thanks. Beetje cheaten mag wel met zulke onzinnige featuresquote:Op zaterdag 15 november 2014 23:53 schreef Krediax het volgende:
[..]
Doe iets in de trant van bestaand contract links onderin.
Dan weer toevoegen en weg klikken met nooit meer over onderhandelen.
Zo kom ik er vanaf
Echt heel kut is dat. Zo ben ik Denswil verloren voor een grijpstuiverquote:Op zaterdag 15 november 2014 23:49 schreef Tim86 het volgende:
Pff. die transferclausules waar je niet over kan onderhandelen zijn echt dodelijk irritant zeg.
quote:Op zaterdag 15 november 2014 23:57 schreef Tim86 het volgende:
[..]
oh volgende keer ff testen, thanks. Beetje cheaten mag wel met zulke onzinnige features
quote:Op zondag 16 november 2014 00:16 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Echt heel kut is dat. Zo ben ik Denswil verloren voor een grijpstuiverBazoer waarschijnlijk de volgende
Mijn god.. 37k per week..quote:Op zondag 16 november 2014 00:27 schreef Krediax het volgende:
[..]
[..]
[ afbeelding ]
Links onder op use existing terms
[ afbeelding ]
Remove and exlcude
[ afbeelding ]
Geen transfer clause![]()
Wel natuurlijk salaris ed aanpassen anders worden ze boos omdat je aanbod slecht is
Kishnagod verdient dat ook wel.quote:
Thanks, het werkt goed jaquote:Op zondag 16 november 2014 00:27 schreef Krediax het volgende:
[..]
[..]
[ afbeelding ]
Links onder op use existing terms
[ afbeelding ]
Remove and exlcude
[ afbeelding ]
Geen transfer clause![]()
Wel natuurlijk salaris ed aanpassen anders worden ze boos omdat je aanbod slecht is
Speelt bij mij ook 10x beter dan Fischer. Schone gaat hier de deur uit.quote:Op zondag 16 november 2014 00:34 schreef Krediax het volgende:
Die gozer is goed man, verkoop hem over 2 seizoenen voor 40 miljoen ofzo
Ja echt een onzinnige feature, moet natuurlijk niet te moeilijk wordenquote:Op zaterdag 15 november 2014 23:57 schreef Tim86 het volgende:
[..]
oh volgende keer ff testen, thanks. Beetje cheaten mag wel met zulke onzinnige features
quote:Op zondag 16 november 2014 01:08 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Ja echt een onzinnige feature, moet natuurlijk niet te moeilijk worden
Fischer speelt als ik kisna wil sparen/beker.quote:Op zondag 16 november 2014 01:02 schreef dion_v_k het volgende:
[..]
Speelt bij mij ook 10x beter dan Fischer. Schone gaat hier de deur uit.
Eerste seizoenshelft speelde hij geweldig maar de 2e echt dramatisch. Scoort continu een mager 6je. Andersen hetzelfde verhaal.
Klaassen doet het oke en Samper begint nu echt een steunpilaar te worden, scoort elke wedstrijd een 7/8. V. Rhijn mag vertrekken net als Veltman die een stap hogerop wil, voor hem ga ik een vervanger kopen en Tete mag samen met Owusu gaan strijden om een basisplaats.
Morgen maar eens kijken hoe alles loopt wanneer het seizoen is afgelopen
Nee, daar heeft het niets mee te maken. Je moet gewoon op een normale manier kunnen onderhandelen en zoiets is gewoon debiel en onrealistisch.quote:Op zondag 16 november 2014 01:08 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Ja echt een onzinnige feature, moet natuurlijk niet te moeilijk worden
Noobquote:Op zondag 16 november 2014 01:16 schreef Brammess het volgende:
[ afbeelding ]
kan wel janken
allemaal door die gierige penalties en 90e minuut doelpuntjes van ze. net zoals in real. bullshitpesttyfus
nee zonder grappen, ik heb geteld en ze hebben in totaal 24x in de 85e minuut of later gescoord. 14x was dit ook de winnendequote:
Andersom kun jij toch net zo goed op die manier onderhandelen? En spelers en hun zaakwaarnemers hebben tegenwoordig gewoon veel macht. Dat het iets beter gebalanceerd moet worden kan best. Maar debiel en onrealistisch is het zeker nietquote:Op zondag 16 november 2014 01:17 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Nee, daar heeft het niets mee te maken. Je moet gewoon op een normale manier kunnen onderhandelen en zoiets is gewoon debiel en onrealistisch.
Net als Twente toen..in dat laatste seizoen van Jol.quote:Op zondag 16 november 2014 01:19 schreef Brammess het volgende:
[..]
nee zonder grappen, ik heb geteld en ze hebben in totaal 24x in de 85e minuut of later gescoord. 14x was dit ook de winnende
Als je dat weet waarom zorg je dan niet dat het helemaal dicht zit vanaf de 85e minuut ?quote:Op zondag 16 november 2014 01:19 schreef Brammess het volgende:
[..]
nee zonder grappen, ik heb geteld en ze hebben in totaal 24x in de 85e minuut of later gescoord. 14x was dit ook de winnende
ik heb het over PSV dat de winnende scoort. Ik heb dit seizoen verneukt omdat ik zat te klooien met tactiekenquote:Op zondag 16 november 2014 01:20 schreef dennis3d het volgende:
[..]
Als je dat weet waarom zorg je dan niet dat het helemaal dicht zit vanaf de 85e minuut ?
Waarom klaag je dan over late tegentreffers als je het seizoen verneukt door te klooien mat tactieken ?quote:Op zondag 16 november 2014 01:21 schreef Brammess het volgende:
[..]
ik heb het over PSV dat de winnende scoort. Ik heb dit seizoen verneukt omdat ik zat te klooien met tactieken
omdat het gewoon pishinderlijk is, ze hebben ook een godsvermogen aan penalties gekregen maar het komt wel van beide kanten jaquote:Op zondag 16 november 2014 01:24 schreef dennis3d het volgende:
[..]
Waarom klaag je dan over late tegentreffers als je het seizoen verneukt door te klooien mat tactieken ?
Volgend seizoen is het dan extra lekker als je wel kampioen wordtquote:Op zondag 16 november 2014 01:25 schreef Brammess het volgende:
[..]
omdat het gewoon pishinderlijk is, ze hebben ook een godsvermogen aan penalties gekregen maar het komt wel van beide kanten ja
precies, en dan haal ik wel ff dmv de voorrondes de CL voor coefficientie puntjesquote:Op zondag 16 november 2014 01:27 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Volgend seizoen is het dan extra lekker als je wel kampioen wordt
je hebt ook wel echt een kudtpoule gekregen zegquote:Op zondag 16 november 2014 01:30 schreef Tim86 het volgende:
[ afbeelding ]
Wisselvallige start hier. Sta 2e in de Eredivisie achter...ADO
CL gaat lastig worden. Ben allang blij als ik voor Celtic kan finishen om nog 3e te worden.
Ja, dat hoort bij Ajax volgens mijquote:Op zondag 16 november 2014 01:36 schreef Brammess het volgende:
[..]
je hebt ook wel echt een kudtpoule gekregen zeg
Depay bij Ajax wutquote:Op zondag 16 november 2014 02:25 schreef dennis3d het volgende:
Zo doen we dat![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Precies.. in 2014 was hij haalbaar maar dit jaar leek me dat toch echt onmogelijkquote:
Ik zat bij Celtic, Bayern en Zenit in de poule. Door winst in Rusland (veel mazzel) eindigde ik 3e.quote:Op zondag 16 november 2014 01:46 schreef Tim86 het volgende:
1-1 bij Celtic. Beetje mixed feelings. Was veel beter, maar vooraf had ik er wel voor getekend denk ik. Celtic was vorig jaar ook echt mijn CL angstgegner
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.,ook Zivkovic verkocht aan Lazio in die transferperiode
En 2016 werd nog mooier![]()
![]()
quote:Op zondag 16 november 2014 12:17 schreef lord_bono het volgende:
Speel zelf niet met Ajax dus dit vond ik wel opmerkelijk:
[ afbeelding ]
Al heeft het Ajax wel geholpen dat ze een speler kochten voor 7 miljoen en 1 seizoen later voor 28 miljoen verkochten aan Real MadridLekker DuitsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.,ook Zivkovic verkocht aan Lazio in die transferperiode
En 2016 werd nog mooier![]()
[ afbeelding ]There's a monkey in the jungle watching a vapour trail. Caught up in the conflict between his brain and his tail.
Winnaar Voetbalfoto-onderschriftcompetitie 2006-II, 2008-I.
The Terrifying Snoman | De Wageningse Berg
quote:
Zodra je genoeg geld op tafel legt komt elke spelerquote:Op zondag 16 november 2014 10:02 schreef dion_v_k het volgende:
[..]
Precies.. in 2014 was hij haalbaar maar dit jaar leek me dat toch echt onmogelijk
Stront vervelend jaquote:Op zondag 16 november 2014 13:06 schreef dion_v_k het volgende:
Nu Zivkogod weer;
- Ik wil naar Besiktas () want zij spelen Europa League..
Gast, hier speel je Champions League..
- Interesseert me niet, ik wil speler van Besiktas worden en zo continentaal voetbal spelen![]()
Wordt de rest nog wel happy of hoe zit dat? Anders kan ik net zo goed stoppenquote:Op zondag 16 november 2014 13:08 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Stront vervelend jaErgste vind ik nog als er dan geen bod komt van de desbetreffende club. Zijn ze vaak ontevreden terwijl je ze wel weg zou doen bij een bod bv.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 39% gewijzigd door dion_v_k op 16-11-2014 13:24:13 ]Fabio Capello: "Het enige dat ik van Feyenoord weet is dat ze uit het land van Ajax komen''.
quote:Op zondag 16 november 2014 13:39 schreef Brammess het volgende:
Feyenoord wou 1 van mijn scouts hebben, in antwoord heb ik er 3 van hun gepakt en ze allemaal naar Syrië gestuurd
Roadhouse
jaquote:Op zondag 16 november 2014 14:06 schreef Tyron het volgende:
hallo allemaal
tyron hier
ik koop eigenlijk nooit games maar voor fm maak ik weleens een uitzondering, is fm15 het kopen waard?
hallo tyronquote:Op zondag 16 november 2014 14:06 schreef Tyron het volgende:
hallo allemaal
tyron hier
ik koop eigenlijk nooit games maar voor fm maak ik weleens een uitzondering, is fm15 het kopen waard?
jaquote:Op zondag 16 november 2014 14:06 schreef Tyron het volgende:
hallo allemaal
tyron hier
ik koop eigenlijk nooit games maar voor fm maak ik weleens een uitzondering, is fm15 het kopen waard?
Schöne speelt bij mij nog steeds hier in het 3e seizoenquote:Op zondag 16 november 2014 14:17 schreef dion_v_k het volgende:
Zo wil niemand je en zo staan ze in de rij![]()
[ afbeelding ]
Schone trouwens ook vertrokken voor 6 miljoen
https://www.instant-gamin(...)otball-manager-2015/quote:Op zondag 16 november 2014 14:18 schreef poker4lifee het volgende:
![]()
iemand hier nog een link waar je hem goedkoop digitaal kan halen? of 30 euro gewoon het goedkoopste?
quote:Op zondag 16 november 2014 14:18 schreef Tyron het volgende:
[..]
jezus christus die argumentatie zag ik niet aankomen
ik ga het spel direct kopen
chill, dankquote:Op zondag 16 november 2014 14:20 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
https://www.instant-gamin(...)otball-manager-2015/
Daar heb ik hem gehaald
jr overtuig mij als arme student even fm15 te kopenquote:Op zondag 16 november 2014 14:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Schöne speelt bij mij nog steeds hier in het 3e seizoen. En nog steeds prima rendement,
christian eriksen zit in het spelquote:Op zondag 16 november 2014 14:23 schreef Tyron het volgende:
[..]
jr overtuig mij als arme student even fm15 te kopen
alleen paypal zekerquote:Op zondag 16 november 2014 14:20 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
https://www.instant-gamin(...)otball-manager-2015/
Daar heb ik hem gehaald
Ik kon hem niet meer behouden, net als Veltman, Kishna, Serero en Zivkogod. Al mijn basisspelers willen wegquote:Op zondag 16 november 2014 14:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Schöne speelt bij mij nog steeds hier in het 3e seizoen. En nog steeds prima rendement,
jij hebt er zeker alweer 11 Zuid Amerikanen in staan nu?quote:Op zondag 16 november 2014 14:39 schreef dion_v_k het volgende:
[..]
Ik kon hem niet meer behouden, net als Veltman, Kishna, Serero en Zivkogod. Al mijn basisspelers willen weg
quote:
Voor Schöne nauwelijks een aanbieding gehad, zelfs niet toen hij in het eerste seizoen 25 goals had gemaakt en 16 assists hadquote:Op zondag 16 november 2014 14:39 schreef dion_v_k het volgende:
[..]
Ik kon hem niet meer behouden, net als Veltman, Kishna, Serero en Zivkogod. Al mijn basisspelers willen weg
Nee geen een eigenlijkquote:Op zondag 16 november 2014 14:43 schreef Tim86 het volgende:
[..]
jij hebt er zeker alweer 11 Zuid Amerikanen in staan nu?
Ik doe echt zo min mogelijk aankopen en probeer het echt met de jeugd te redden en wat jeugdaankopenquote:Op zondag 16 november 2014 15:13 schreef dion_v_k het volgende:
[..]
Nee geen een eigenlijk![]()
Dit jaar is er dan ook best veel jeugd met heel veel talent maar als zij allemaal vertrekken dan moet er gewoon wel wat beters bijkomen. Ben nu in onderhandeling met Roberts van Fulham als vervanger van Schöne
Voor hoeveel?quote:Op zondag 16 november 2014 15:27 schreef dion_v_k het volgende:
[ afbeelding ]
Hij ontwikkelt zich ook abnormaal goed
Eerste transferperiode gekocht voor 12.75 miljoen.quote:
quote:Op zondag 16 november 2014 13:39 schreef Brammess het volgende:
Feyenoord wou 1 van mijn scouts hebben, in antwoord heb ik er 3 van hun gepakt en ze allemaal naar Syrië gestuurd
Roadhouse
Wat een geld.quote:Op zondag 16 november 2014 15:43 schreef dion_v_k het volgende:
[..]
Eerste transferperiode gekocht voor 12.75 miljoen.
Zei ik tochquote:Op zondag 16 november 2014 15:27 schreef dion_v_k het volgende:
[ afbeelding ]
Hij ontwikkelt zich ook abnormaal goed
quote:Op zondag 16 november 2014 12:17 schreef lord_bono het volgende:
Speel zelf niet met Ajax dus dit vond ik wel opmerkelijk:
[ afbeelding ]
Al heeft het Ajax wel geholpen dat ze een speler kochten voor 7 miljoen en 1 seizoen later voor 28 miljoen verkochten aan Real MadridRomero wil niet naar Ajax komen in mijn eerste seizoen, maar wordt vervolgens wel op de loonlijst gepleurd.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.,ook Zivkovic verkocht aan Lazio in die transferperiode
En 2016 werd nog mooier![]()
[ afbeelding ]Samper naar AS Monaco, verhuurd. Willen allebei niet komen, dus goede alternatieven gezocht voor de DM-positie
...
Op maandag 29 september 2008 11:45 schreef HostiMeister het volgende:
Dat is zeg maar de Nederlandse taal op een vuige keukentafel voorover buigen en hem dan zonder glijmiddel anaal verkrachten. :'(
Maar ik wil een soort Poulsen er hebben staan. Bazoer vind ik nog te slechtquote:Op zondag 16 november 2014 15:57 schreef JR-Style-93 het volgende:
Gewoon Bazoer als verdedigende middenvelder
In het eerste seizoen deed Zimling het prima op die positie bij mij, en daarna kon Bazoer het moeiteloos overnemen.quote:Op zondag 16 november 2014 16:09 schreef donroyco het volgende:
[..]
Maar ik wil een soort Poulsen er hebben staan. Bazoer vind ik nog te slecht
Ezequiel Rescaldani?quote:Op zondag 16 november 2014 16:12 schreef Zocalo het volgende:
Zivkogod voor 22 miljoen verkocht aan Juventus. Alleen liep hij 1 op 1 en kan ik niet echt een goede vervanger vinden.
Ach nu kan je weer meer punten halen omdat het totaal aantal punten gedeeld wordt door minder ploegenquote:Op zondag 16 november 2014 16:28 schreef Brammess het volgende:
[ afbeelding ]
Krijg de pestpleuristyfus
Achja ik zit wss in pot 2 dit jaar, ookal moet ik eerst voorrondes doenquote:Op zondag 16 november 2014 16:31 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ach nu kan je weer meer punten halen omdat het totaal aantal punten gedeeld wordt door minder ploegen.
Ik zat daar ook in, niet dat het hielp want ik werd alsnog 3equote:Op zondag 16 november 2014 16:32 schreef Brammess het volgende:
[..]
Achja ik zit wss in pot 2 dit jaar, ookal moet ik eerst voorrondes doen
Slechte kwaliteit:quote:Op zondag 16 november 2014 15:52 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik snap dat Roadhouse niet echt
Die wilde niet. Dus speelt nu Graziano Pelle bij Ajaxquote:Op zondag 16 november 2014 16:19 schreef donroyco het volgende:
[..]
Ezequiel Rescaldani?
Baas in FM14.
Affelay speelt sinds 2015 bij Vitesse (gratis) net zoals Sigthorsson die voor 1,7 mil gekocht werd van Ajaxquote:Op zondag 16 november 2014 16:39 schreef JR-Style-93 het volgende:
PSV heeft hier Morata en Giroud in de spits staan en Depay is er nog steeds na 3 seizoenen en ook Afellay speelt er
*kuch* Subsidieclub. *kuch*quote:Op zondag 16 november 2014 16:39 schreef JR-Style-93 het volgende:
PSV heeft hier Morata en Giroud in de spits staan en Depay is er nog steeds na 3 seizoenen en ook Afellay speelt er
Vitesse doet het goed hier nu, doen mee om de titelquote:Op zondag 16 november 2014 16:44 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Affelay speelt sinds 2015 bij Vitesse (gratis) net zoals Sigthorsson die voor 1,7 mil gekocht werd van Ajax
En als je de transfer tegenhoudt gaan ze janken omdat je het hem niet guntquote:Op zondag 16 november 2014 16:53 schreef Brammess het volgende:
[ afbeelding ]
Tranen gaan hoog oplopen denk ik
Nee zo is Kishna niet merk ik. Ik heb hem echt al 2x moeten troosten maar hij accepteert het altijd.quote:Op zondag 16 november 2014 16:54 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
En als je de transfer tegenhoudt gaan ze janken omdat je het hem niet gunt
Hier deed newcastle net een bod van 14 en heb ik geweigerd. Probeer hem zo lang mogelijk te behouden.quote:Op zondag 16 november 2014 16:12 schreef Zocalo het volgende:
Zivkogod voor 22 miljoen verkocht aan Juventus. Alleen liep hij 1 op 1 en kan ik niet echt een goede vervanger vinden.
Olympische spelen in Augustus gok ik?quote:Op zondag 16 november 2014 16:51 schreef dennis3d het volgende:
Klaar voor het 3de seizoen
[ afbeelding ]
Hij begon al te klagen en wilde zijn contract niet verlengen. Vorig jaar was hij matig, nu geweldig. Kon er weinig meer tegen doen, en heb nu wel weer genoeg opties voorin.quote:Op zondag 16 november 2014 16:56 schreef dion_v_k het volgende:
[..]
Hier deed newcastle net een bod van 14 en heb ik geweigerd. Probeer hem zo lang mogelijk te behouden.
Heb al wel die Chileen die door man utd is verhuurd aan Dinamo Zagreb gescout als eventuele opvolger, echt een baas is dat.
En anders probeer ik Berardi, heb na de verkoop van Schöne en Veltman toch geld zat
In FM14 sleet Nigel de Jong zijn dagen bij De Graafschap, tegen 30K per week (!)quote:Op zondag 16 november 2014 16:53 schreef JR-Style-93 het volgende:
Zie net dat van der Vaart bij FC Oss speelt![]()
![]()
Laat is een screen zien?quote:Op zondag 16 november 2014 17:13 schreef Toiletgebruiker het volgende:
Zivkovic voor 27 miljoen verkocht aan Man Utd, ik speel met West Brom. Is hij daar nu in een keer 50 miljoen waard.
quote:Op zondag 16 november 2014 17:22 schreef Brammess het volgende:
AA gent 1e voorrondes CL. Ik moet tegen Mighty Mike en Lerin "010 Isn't just a code" Duarte!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fabio Capello: "Het enige dat ik van Feyenoord weet is dat ze uit het land van Ajax komen''.
Jammer genoeg wel ja halve team weg nu...quote:Op zondag 16 november 2014 16:56 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Olympische spelen in Augustus gok ik?
is toch sowieso onzin, had betere passes dan sneijder en affelay afgelopen wedstrijdquote:Op zondag 16 november 2014 17:41 schreef Brammess het volgende:
"Blind kan alleen maar naar achter of naar de zijkant passen"
[ afbeelding ]
Munoz doet het bij mij echt super goedquote:Op zondag 16 november 2014 17:53 schreef dion_v_k het volgende:
Wie zal ik halen als opvolger van Veltman, Muñoz of Okore?
Een Deen is dan wel weer leuk
Eerste keus van Dijk blijkt nu onhaalbaar, wil een salaris van 91k per week
Verkeerde topic iksdeequote:Op zondag 16 november 2014 17:43 schreef Tyron het volgende:
[..]
is toch sowieso onzin, had betere passes dan sneijder en affelay afgelopen wedstrijd
Ik heb Manga en Sunzu gehaald, doen het beide wel goedquote:Op zondag 16 november 2014 17:53 schreef dion_v_k het volgende:
Wie zal ik halen als opvolger van Veltman, Muñoz of Okore?
Een Deen is dan wel weer leuk
Eerste keus van Dijk blijkt nu onhaalbaar, wil een salaris van 91k per week
Mirani/Riedewaldquote:Op zondag 16 november 2014 17:53 schreef dion_v_k het volgende:
Wie zal ik halen als opvolger van Veltman, Muñoz of Okore?
Een Deen is dan wel weer leuk
Eerste keus van Dijk blijkt nu onhaalbaar, wil een salaris van 91k per week
Het is toch ook wat dat je dat argument telkens moet weerleggen met 1 pass? Dat hij er 2 naar voren geeft neemt niet weg dat hij de andere 98 naar achteren speelt.quote:Op zondag 16 november 2014 17:41 schreef Brammess het volgende:
"Blind kan alleen maar naar achter of naar de zijkant passen"
[ afbeelding ]
Komt ook door zijn contractlengte + salaris.quote:Op zondag 16 november 2014 18:47 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Gekocht in januari 2020 voor 2,1 miljoen, verkocht in januari 2021.
Snap ik, maar dit is wel een behoorlijke stijging.quote:Op zondag 16 november 2014 18:52 schreef donroyco het volgende:
[..]
Komt ook door zijn contractlengte + salaris.
ook onzin, let eens vaker op hem ipv naar johan derksen te luisterenquote:Op zondag 16 november 2014 18:50 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Het is toch ook wat dat je dat argument telkens moet weerleggen met 1 pass? Dat hij er 2 naar voren geeft neemt niet weg dat hij de andere 98 naar achteren speelt.
Schöne naar PSGquote:Op zondag 16 november 2014 19:54 schreef Tim86 het volgende:
Niet gelukt om Schone te behouden. Wel kut aangezien hij veruit mijn best presterende speler is, maar ja..als je meer dan 3x zoveel wil verdienen wordt het lastig. Gaat nu naar PSG, waar hij toch niet gaat spelen
Wel Savastano voor 1.5 miljoen kunnen verkopen aan Inter..best wel WTF
Na mijn wisselvallige start ook ruim bovenaan inmiddels bij de winterstop. Feyenoord volgt op 9 punten. Ze bakken er allemaal maar weinig van.
Transfervrij. Kon zijn contract niet verlengen. Naja..wilde zijn contract niet verlengen tegen zijn condities. Dus maar verder verjongen nuquote:Op zondag 16 november 2014 20:25 schreef dion_v_k het volgende:
[..]
Schöne naar PSG! Voor hoeveel verkocht?
PSV speelde hier de eerste seizoenshelft fantastisch, ik had ook een achterstand toen van 7 punten maar in de 2e helft zakte ze als een hoop stront in elkaar. Waar depay de 1e helft ruim 1 op 1 liep zat hij in de 2e helft al 10 uur zonder trefferHij is overigens nu verkocht aan Liverpool voor 28 miljoen.
Oh ja en van die 28 kwamen ze er 11 naar Amsterdam brengen om wisselspeler Viergever op te halen
Die Ewandro zit hier op huurbasis bij ADO. Doet het wel prima zo te zien.quote:Op zondag 16 november 2014 21:04 schreef Nick-GizMo het volgende:
Ewandro speelt bij Cambuur, toch maar eens gaan scouten voor de spits positie, Mammana speelt ook al in NL, dus hopelijk kan ik die volgend jaar ook halen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |